Princess, jednorożce i najlepsze ćwiczenia dla utraty wagi

Zawartość

Poprzez pracę rzecznictwa niektórych towarzyszy, wszyscy wiemy, że najlepszym ćwiczeniem dla utraty wagi – są te, które można wykonać bez wytchnienia i lenistwo przez całe życie, w skrócie, systematycznie i z przyjemnością. Cóż, czytając różne wiadomości przydatności dawno przekonali nas, że najlepszym treningiem cardio wytrzymałość, joga, stretching bardziej użyteczny i czarną magią jak Bodyflex ogóle ocenzurowany przez tych panów. Jednak w rzeczywistości, zakochany w sporcie ludzi spotkać, być może dwa razy częściej niż księżniczka lub jednorożce. I nawet profesjonalnych narciarzy „dzieciństwa” z większą radością będą jeść naleśniki na Ostatki, co spowoduje zamknięcie sezonu narciarskiego. Więc jakie ćwiczenia – najlepszy?

load...

[Powrót do spisu treści]

Odpowiedź metaboliczną i kolekcji filmów

Prawie każda nowoczesna dziewczyna jest na tatusia komputerowego „fitness”. Nie są pobierane wszystko, co jest zalecane jako „spalanie tłuszczu” i „odchudzanie”. W rzeczywistości, nie może być coś z filmu młodego mężczyzny oddychająca Bhastrika nad brzegiem Gangesu, do tańca baletowego panny Gallardo. Ogólnie mówiąc, wszystko, co możemy uścisnąć do utraty wagi, dzieli się na trzy kategorie:

  • Wątki amatorów wydanych pewne kierunki „odchudzania”. Bez obrazy, ale tutaj jest wiele lekcje tai chi, pilates, joga, stretching, relaks MF i inne rzeczy, które nie działają w oderwaniu od planu specjalistycznego żywienia. Brutalna rzeczywistość jest taka, że ​​Tai Chi Master paszy dozowane porcje 2-3 razy dziennie i praktykuje przerywany czczo. Joga prawie całkowicie wegetariańska lub nawet wegańskie, a pięć posiłki oraz kawę z czymś – to nie o nich. Pilates fani zazwyczaj siedzą na dietach niskokalorycznych, a MF zrelaksować wszystkie dyscypliny jest dodatkowe rodzaje treningu siłowego sportowiec, i nie jest to „ćwiczenia do utraty wagi.” Więc schudnąć poważnie tylko z jednej z tych sal gimnastycznych zarządzanych tylko radykalna moc odtworzenia. Inną rzeczą jest to, prawie wszystkie z tych obszarów, naprawdę zmniejszyć apetyt, ale wyeliminowanie skutków objadania wszystko, co chcesz, niestety, nie jest w stanie to zrobić;
  • HIIT lli_1, wielki i straszny. Pisałem nie jeden post na temat tego zjawiska i jestem niespokojny wentylator. Być może dla środowiska domowego z parą hantlami i macie nic lepszego nie wynaleziono. Tak, i do szybkiej poprawy warunków sportów też. Jednak HIIT będzie działać tylko wtedy, gdy nauczysz się robić te wszystkie skoki żaby i inne „wspinaczy” od normalnej pełnej amplitudy i będzie w stanie utrzymać w ryzach apetyt znacznie lepsze szkolenie. I tak, dla początkujących, to lepiej, aby pobrać „Coaching” Street Workout, na przykład, z Jillian Michaels, lub Command największym przegranym. Stamtąd, choć wielu emeryturze „rakietowych skoków” i „zamachu Burpoe z literą T”, które regularnie cierpią z powodu nadgarstków, kostek i kolan sportowców na różnych poziomach. A HIIT pomoże, nawet jeśli działa „tylko 20 minut dziennie.” I tak, ten obszar – mistrz „odpowiedzi metabolicznej”, to znaczy, że nie zwiększa zużycie kalorii w spoczynku;

  • Klasyczny aerobik. Kroki, lekkie skoki, stopnie, huśtawka prasy na wykonywania podłóg z lekkiego gantelkami. Jeśli wideo kolekcja głównie „tu jest” – jest odpowiedzią metaboliczną, pod warunkiem pełny pokory w trudach „diety tlenowej.” Przypominają, są koniecznie tworząc deficyt kaloryczny 200-500 kcal codziennych potrzeb, powstrzymywanie się od węglowodanów i / lub całe jedzenie na 2 godziny przed i 2 godziny po treningu. Jeśli chcesz priorytetów – deficyt kalorii jest bardziej korzystne niż abstynencji. Ale w tempie metabolizmu i „zużycia kalorii w spoczynku” tendencja ta znajduje odzwierciedlenie nieznacznie. Chociaż pod względem zapobiegania urazom i „tolerancji” jest bardziej odpowiednie dla początkujących niż przysłowiowy HIIT. I jeszcze „klasyczny” HIIT jest bardziej przydatna dla tych, których waga przekracza osławionego 7-10 kg.

[Powrót do spisu treści]

Najlepsze ćwiczenia do utraty wagi w fitness club

W drodze krótki przegląd wszystkiego, co oferuje nowoczesny przemysł „Sprawności”, również można podzielić na 3 kategorie, ale nie na podstawie trudności, a dla złożonych kryteriów „ocenie zwykłych ludzi”:

load...

Szkolenie dla fanów. System Żelazo gorąco jak moc, działają jak zajęcia TRX, Ashtanga, Fitbox, rowerowej i Bootcamp. Jest moc z ciężarkami, ale jakoś w większości polskich klubów nie praktykują. Wszystko to jest przeznaczone dla miłośników dobrego „pripahali”. Zazwyczaj zaczniesz schudnąć, jak można tylko zachować odżywcze w przedziale 1800-2000 kalorii i ćwiczenia, tak, że po zajęciu chciał umyć kształt natychmiast;

Szkolenie dla kobiet. Cóż, masz pomysł – zumba, wspornik, pasek z tworzywa sztucznego, aerobik w wodzie, na brzuchu. Zazwyczaj te obszary wymagają większy wpływ emocjonalny, ale nie „nauczyć się” tolerować pieczenie w mięśniach i innych rodzajów szkoleń w bólu. Nawiasem mówiąc, ten ostatni nie należą do pylonu, ale nie istotą. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie te obszary – bardzo kobieca, doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju księżniczek, wieku i poziomu wykształcenia. Po prostu należy dodać co najmniej 2 lekcji obciążenie siłowe choć ich Zumba, choć od Aqua i zmniejszyć liczbę „kobiecych” produktów, takich jak desery, a będziesz schudnąć;

Szkolenie dla duszy. Hatha joga, pilates, pływanie niesportowe, NIA, powolny taniec i inne zabawy. Problem z tych obszarów jest tylko małym „kaloryczny wpływu.” W skrócie, aby schudnąć z tymi rodzajami ładunków, trzeba siedzieć na ścisłej diecie.

Krótko mówiąc, chciałbym reinterpretacji klasycznej formuły tak. Najlepsze ćwiczenia do utraty wagi są te, które robi, przynajmniej być w stanie kontrolować swoją dietę i nie będzie odbudować całe życie w ramach planu treningowego. Więc, wiesz, tym większe szanse, aby schudnąć „na zawsze” i wciąż wolą wykonywać masywne żywieniowe naleśniki.

load...