Prezenty z rąk na dzień zakochanych: kilka romantyczne pomysły

Zawartość:

Od początku lutego, zakochane pary są już myśli, jak zorganizować zbliża się święto – Walentynki, dzień czułością i romansu? Co dać ukochanej połowy, a co najważniejsze, i niezapomniany? Jak pokazać ukochanej, że jest on ważny i miłość?

load...

Oczywiście, jeśli człowiek chce otrzymać w tym dniu jest coś konkretnego, a on już wspomniał ci o niej – nie ma problemu. A jeśli nie? Jak Walentynki wyjść z sytuacji z godnością? Uważa się, że najlepsza niespodzianka zawsze była, jest i będzie prezent wykonany własnymi rękami. Oraz w dniu walentynkowe prezenty są szczególnie mile widziane.

I to tylko na pierwszy rzut oka wydaje się, że trudno jest wymyślić coś oryginalnego, szczególnie jeśli nie jesteś dobry w rękodzieła, malarstwa i innych talentów. W tym artykule znajdziesz kilka prezentów, które nie wymagają specjalnych umiejętności i pomagają oryginalny pogratulować ukochanej z Walentynki.

Twoje zdjęcia

Magia „wir wspomnień”, można utworzyć na zwykłej płycie, patrząc na ciebie i twój ukochany zawsze znajdą powód, dla dobrego nastroju.

load...

W celu dokonania takiego prezentu własnymi rękami, trzeba będzie:

 • Inny papier (dostępny z rysunków);
 • Valentine (w którym można napisać słowa miłości, komplementy);
 • Multi-kolorowe wstążki;
 • Cekiny;
 • Gliny;
 • I wiele zdjęć (pamiętaj, aby robić zdjęcia z najwcześniejszych stawu).

Zawartość prezent na Walentynki mogą być różne. Ta ogólna fotografii, i najszczęśliwsze chwile swojego życia, a także przypomnieniem osiągnięcia jakichkolwiek celów. W ogóle wszystko, co wywołuje tylko miłe wspomnienia. Kompletny album fotograficzny na własną rękę, stosując powyższe dekoracje.

Valentine wszędzie

Ta idea jest taka, że ​​na wakacje otaczać człowiek łagodny i pięknych wiadomości, opowiadając o swojej miłości do niego. I, oczywiście, te wiadomości muszą być wykonane własnymi rękami!

Origami Valentine

Trzeba będzie kwadratowy kawałek papieru wielkości od 6×6 lub 12×12 (dla celów edukacyjnych) w dowolnym kolorze (zazwyczaj różowe lub czerwone, ale wybór należy do ciebie).

 • Najpierw trzeba dodać do każdej strony pół białą stroną do środka. Po tym, wszystkie stosowane;
 • Jedna strona fałdy na środku placu;
 • Włącz tę wstępnej. Prawy i lewy zakręt kąt do linii pionowej;
 • Ponownie, należy obrócić element;
 • Każda strona z kolei na środku zakrętu;
 • Niższa górne rogi, przez zagięcie w dół;
 • Otrzymaną formę wstępną połowy krotnie;
 • Z góry można zobaczyć, że były dwa prostokąty, z których każda jest niezbędna do spłaszczyć rogach;
 • Górna część powstałego centrum wprowadzone do spodzie trójkącie;
 • Zakończ górne narożniki, po prostu zginanie je do dołu;
 • Obróć obrabiany – prezent na dzień zakochanych jest gotowy!

W przedniej kieszeni powstałej origami serca, można starannie ukryć słodką wiadomość ukochanej. A Walentynki prezent w zaledwie załączyć dokumenty lub kieszeni. Każdy człowiek byłby miły uznanie niespodzianka!

Nawiasem mówiąc, niekoniecznie wykorzystywane do tych celów tylko rzemiosła origami. Wiesz, jak robić na drutach? Weź hak w jego ręce i zacząć tworzyć dzianiny serce! Można także spróbować swoich sił w umiejętności scrapbooking. Im więcej tym lepiej uznanie i bardziej przyjemne być innych znaczących, aby wykryć je w ciągu dnia w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.

Valentine „akordeon”

Dodać do tego oryginalny prezent własnymi rękami jest bardzo proste, a co najważniejsze – szybko. Konieczne jest jedynie, aby złożyć arkusz harmonijkowe różnych szerokościach i ozdobić fałdy serca w różnych kolorach i rozmiarach. Oraz w fałdach akordeonu wynikającej pripryachte Frank miłosne trochę notatek.

Valentine „Amulet”

Ten dar wykonany własnymi rękami, jest bardziej odpowiednie dla bardzo młodych par. Jest to książka, w kształcie serca, gdzie można zostawić deklarację miłości. Taki Valentine można nosić na szyi jako amulet, konieczne jest jedynie do wątku przez górną linę książki lub wstążką. Uzyskać bardzo oryginalny Walentynki Walentynki.

Jak widać, możliwości dla małych i łagodnym zdziwieniem wykonany własnymi rękami, sporo. Pofantaziruet, może będzie pochodzić z własnej deklaracji miłości, która byłaby najlepsza ze wszystkich sugestii!

Do serca mężczyzny przez żołądek

To, co mówi przysłowie. W Walentynki Traktuj swojego mężczyznę w godzinach porannych. Jeśli spróbujesz, możesz zrobić niezwykły romantyczny śniadanie od prostych jajecznicy lub jajka zdobione w kształcie serca. Zachęcamy do rozważenia tej opcji i romantyczne śniadanie dla Walentynki.

Kiełbaski z serca

 • Kiełbasy trzeba wyciąć wzdłuż, ale nie do końca. Następnie obrócić i przymocować wykałaczki;
 • Podsmażyć kiełbasę-serca po obu stronach;
 • Udekorować w zależności od chęci i smaku (sałata, pomidory, jajka).

Serca-i kiełbaski można materiały. Na przykład, bić jajka z solą, smażyć i wypełnić swoje serce. Jak widać, romantyczne i tak proste!

Posh gotować obiad lub udać się do restauracji w godzinach wieczornych – wybór należy do Ciebie już. Ale taki początek dnia nie mogą przejść niezauważone. Dobre śniadanie – zastaw dobry nastrój na cały dzień. Romantyczne śniadanie – klucz do romantycznego nastroju! Po tym wszystkim, najważniejszą rzeczą w dniu zakochanych.

Jak widać, niespodzianki, które mogą być wykonane własnymi rękami i prezentują ukochanej na Walentynki jest całkiem sporo. Po prostu trzeba wybierać i działać. Tak, nawet jeśli nie są one warte duże pieniądze, ale pamięć pozostanie. Uwierz mi, twój mężczyzna będzie go kochać! Po tym wszystkim, był pod prysznicem, zbyt romantyczny, choć starannie ukrywając go.

load...