Prezenty sylwestrowe z zegarem la Mer Zegarki

Jeśli lubisz stylowe akcesoria i podążać za modą, to zapewne wiesz, że w tej chwili jest bardzo ważne, aby połączyć zegarki i bransoletki – widzimy to w pokazach mody i na łamach kolorowych magazynów.

load...

Dziś chcę przedstawić Wam unikalnych marek zegarków – Kolekcje La Mer. Osobliwością godzin od La Mer Collections to niezwykła podłużny pasek, który jest skręcony wokół nadgarstka i zamienia się pasek ze skóry – jest nietypowy, elegancki i bardzo kobiecy. Niektóre zegarki La Mer, oprócz wydłużonego pasa są również łańcuch z zawieszkami lub kamienie, które również wygląda jak bransoletka. Biżuteria i ramiączka są idealnie dopasowane i pracować razem, aby stworzyć kompletny obraz.

Koszt godzin La Mer Collections począwszy od 5 Th. Rubli. Godziny lamer można kupić w naszym sklepie internetowym. Mamy duży wybór zegarków damskich. Takie jak TOKYObay zegarki, Lambretta, TAC Rolf Cremer i oczywiście klejnotem naszej kolekcji La Mer godzin.

Dla ciebie, bezpłatna dostawa na terenie całej Polski! Statek przez EMS usług poczty Polsce, dostawy około tygodnia. Płatność za kuriera, kiedy on będzie oglądać.

load...

Dostawa na terenie Polski jest darmowa, płatność po otrzymaniu godzin. Warszawiacy godzin dostarczamy kurierem, kurier może przynieść dwa modele godzin, a będziesz zostawić sobie jeden, który jest bardziej podoba. Mieszkańcy regionu zegarka będą dostarczane przez EMS obiektów pocztowych.

Jeśli mieszkasz na Ukrainie, możemy również przynoszą godzin za pośrednictwem poczty, ale dopiero po przedpłaty.

Kochamy naszych klientów i chcemy, aby uczynić z nich zadowolony z prezentu na Nowy Rok w kolejności godzin otrzymasz bon do sklepu sumy L’Etoile – 500 rubli!

load...