Prezenty na Walentynki z rękami czyli jak zaskoczyć swojego chłopaka

Zawartość:

Pomimo faktu, że w naszym kraju, Walentynki zaczęły świętować niedawno festiwal udało się wejść do pierwszej dziesiątki najbardziej popularny i oczekiwany w Polsce. W przeddzień XIV w lutym prawie wszystkie pary w miłości początek horroru biegną do sklepów, kupując mnóstwo fanatycznych walentynki, słodycze, piłki, zestawy upominkowe i wiele innych takich rzeczy, aby zadowolić swoją partnerkę.

load...

Ale najbardziej twórczych i oryginalnych dziewczęta nie nadają się do ogólnej paniki, wiedzą, że najlepszym sposobem, aby zrobić prezent na Walentynki własnymi rękami. Ta opcja pozwoli pokazać kreatywność, a wiele z tych pomysłów mogą być realizowane bez niepotrzebnych kosztów finansowych.

Że jak każdy człowiek lub odpowiednio przygotować prezenty

  • Nagroda

Twój chłopak jest smaczne przygotowuje, najszybszą naprawę komputera, doskonale stanie zrobić masaż lub nawet złota rączka? Następnie konieczne jest, aby przygotować specjalny prezent i nagradzać go z dyplomem, który może albo wyciągnąć własne Walentynki lub wydrukowane. Nie jest konieczne, aby wynaleźć lub chwalić go za jego działań jednorazowych, to lepiej wybierz coś dla którego naprawdę go docenią i szacunek. Wierzcie mi, w przyszłości chce umocnić tytuł „The Best Chef”.

load...
  • Pamiętać

W rzeczywistości, większość facetów są znacznie bardziej sentymentalny od płci pięknej, ale oni po prostu nie chcą go pokazać. Dostosować je do pożądanej romantyczny nastrój tego wieczoru możliwe dzięki książce wspomnień, nawet jeśli jest to niezgodne z partii. Weź mały album fotograficzny, kij do zdjęć i zrobić zabawne podpisy „Nasz pierwszy wyjazd”, „Nasz pierwszy wyjazd do teatru” itd Kochającej osoby trudno odmówić przyjęcia takiego cennego daru.

  • Rozpoznawanie uczuć

Jeśli mieszkasz w mieszkaniu budynku i okna apartamentu wychodzą na dziedziniec, pod Walentynki, można napisać uznanie miłości, rysować kredkami lub pomalować serce (jeśli nie kałuże i śnieg), albo wieczorem położyć się dane przy użyciu małych świec. Taki prezent w każdym razie doprowadzi go do dzikiej rozkoszy.

  • Przygotowania ciepłej kąpieli

Twój mąż pracuje koniec XIV lutym i oczekuje, że przyjdzie szalenie zmęczona? Przygotuj gorącą powrotu do swojej kąpieli z płatkami i unoszące się na specjalnych świec wsparcia. Jeżeli wymiary pozwalają, można zrobić to sam, ale jeśli, niestety, nie mogła zmieścić tylko jedną osobę, niech twój ulubiony pół godziny na rozgrzewkę. To pozwoli mu odpocząć po ciężkim dniu pracy i pomoże rozweselić przed obchodami.

  • List od tajemniczego nieznajomego

Walentynki, można napisać romantyczny list i wysłać go pocztą bez określania nadawcę. W wiadomości pewnością powiedzieć nam, co podoba Ci się tak silny, piękny, opiekuńczy i bardzo utalentowany człowiek, dzięki którym Twoje życie zmieniło się radykalnie. Ale nie zapomnij zostawić trochę wskazówek co do tego, co to jest, że jesteś autorem tego ujęcia. Nagle jego sekretarka lub asystent postanowił również wskazywać na jej uczucia do niego.

Ze względu na fakt, że, niestety, prawie w naszym kraju nie zawsze mają czas do dostarczania listów na czas, to lepiej, aby wysłać anonimowy e-mail. Tylko nie zapomnij wcześniej zarejestrować pod inną nazwą, tak, że plan nie jest natychmiast odtajnione. W przyszłości, skrzynka pocztowa nie jest już potrzebna lepiej usunąć.

  • Umów się na romantyczną kolację

Kolejny prezent, że młodzi ludzie docenią na pewno – pyszna kolacja. Nie chcesz, aby poeksperymentować w kuchni? Walentynki porządek w ulubionej restauracji, kilka potraw, a przed przybyciem swojego kawalera nakryć do stołu tak, jakbyś spędził cały dzień na przygotowanie, a nie spędził go w salonie kosmetycznym. Nie zapomnij schować mu się, że przyniósł ze sobą butelkę smaczne i pożądany drogie rocznika wina. W tym przypadku, alkohol musi upewnić się, że jest człowiekiem.

  • Film z humorem

Jeśli ty i twój innych znaczących mają wyśmienitą poczucie humoru i nie boją się śmiać nad sobą, albo stworzyć mały klip wideo z wzajemnego uczestnictwa. Na przykład, można zwrócić się do kamery młody człowiek powie rozpraszać kilka zdań i wyrażeń, które następnie mogą być montowane.

Walentynki kupić pudełko CD, zrobić śmieszną pokrywy razrisuy go lub napisać wiersz gratulacyjny. Na płyty CD lub płyty DVD, nagrywanie wideo przetworzonego, a za pomocą specjalnych znaczników kolorowe razrisuy zewnętrznej stronie płyty.

Oryginalne sposoby prezentacji prezentów

Oczywiście, można dać prezent w pięknym opakowaniu ze standardowym łuku, który jest Twój ulubiony przerwy przez pięć sekund. Trochę może wymyślić wymyślić bardziej oryginalny sposób gratulacyjnym, która zostanie on zapamiętany na długo. Lot wyobraźni w tym przypadku nie jest ograniczona.

  • Treasure Island: odwzorowywania

Na pierwszy Walentynki uzyskać w pokoju jest ciche miejsce, w którym człowiek jest trudno odgadnąć znaleźć prezent, prezent, i ukryć tam. Na grubym papierze rysunku planu mieszkania – jest to mapa i narysować strzałki splątaną drogę z punktu A (przednie drzwi) do punktu B (szafy).

Teraz, wyciąć wzór na kilka dużych kawałków i ukryć je, na przykład, w zamrażarce, w łazience, pod łóżkiem, półki na książki i klawiatury. Skomponuj zabawną frazę, która będzie wskazywać na miejscu kartce papieru. Na przykład, można określić, że jest to ukryty gdzie mąż spędza większość czasu (komputera), gdzie mieszka babayka gdzie wieczny mróz lub gdzie można uzyskać wiele wiedzy.

Kiedy cała karta jest zmontowane, można udać się na poszukiwanie skarbów. Równie interesująca podróż zajmie Ci nie więcej niż dziesięć do piętnastu minut, ale nawet kilka lat później jej mąż będzie coś do zapamiętania. Po tym wszystkim, człowiek jest przede wszystkim myśliwym, więc jest więcej niż przyjemności upolować zdobycz (dar) niż je zdobyć, bez specjalnego wysiłku.

  • Gratulacje rano lub droga, która leży pod poduszką

Innym doskonałym sposobem, aby zadowolić – dać mały prezent rano do swojej ulubionej poszedł do pracy szczęśliwy i zadowolony. Tak więc, gdy był w łazience do mycia zębów, położyć prezent pod kołdrą, a gdy wrócił do sypialni, poproś go, aby wypełnić łóżko. Ładny uśmiech i pat rzęsy, jeśli nie wiem, gdzie ta rzecz przyszła stąd, że lubi precyzyjnie.

  • Inwazja kulkami

Jeśli prezent jest mały (siłownia, bilety do teatru), może być ukryte w piłkę. Ponieważ Walentynki sprzedali co trzy lub cztery więcej, dbać o ich zakup z wyprzedzeniem. Wieczorem przed przybyciem młodego mężczyzny kilka nadmuchać balony wcześniej ukryte w jednym z nich prezent.

load...