Prezenty na Nowy Rok 2017: Propozycje na prezenty

Wraz z nadejściem zimy, możemy zacząć myśleć o wakacjach. Prezenty na Nowy Rok 2017? To jest pytanie, które wkrótce być zadając sobie każdy.

Zawartość:

Wybór prezentu nie jest łatwe. Dlatego lepiej jest przygotować z wyprzedzeniem, aby zadowolić swoich krewnych, przyjaciół i współpracowników.

load...

Wybierając prezenty na nowy rok 2017

Przedstawia znaki, Monkey

Dzieci będą korzystać z zabawek, Skarbonki lub pamiątki-małpy. Można również zakupić pluszowy plecak lub maskę karnawałową w postaci zwierzęcia.

Słodycze będzie jak małpa z czekolady. Możesz też upiec ciasto i udekoruj je z bananów. Ten owoc jest tak lubi pani przychodzi w 2017 roku.

Dorośli kupić obudowę lub piękny wisiorek na telefon komórkowy w postaci małpy. Umieścić pod drzewem sweter Bożego Narodzenia lub T-shirt z wizerunkiem bagażu.

load...

Ogień Monkey – właściciel nadchodzącym roku

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją ukochaną, można go kupić w sklepie z oryginalnym suszarki prezenty polskim cute małpa.

To słodkie suszarka do paznokci wyschnie paznokcie w minutach

Inteligentne prezenty

Ogień Monkey – symbol mądrości i ciekawości. Dobry prezent, który uosabia te cechy byłaby dobra książka.

Ale dając taki dar tylko dla osób, z którymi jesteś zaznajomiony i znają swoje preferencje dobrze. Albo podarować e-book, a jego właściciel określał się z wyboru ulubionych autorów.

Możesz też kupić encyklopedię dla dzieci. Odpowiednie i alfabet rymuje się z Bożego Narodzenia. Tylko nie zapomnij, że dzieci bardzo lubią książki z dużych i kolorowych zdjęć.

Książka dla dziecka

Najlepszego przyjaciela. Jeżeli „inteligentne” książki zostały już zabezpieczone dziecko, kupić lub gry edukacyjne logiczne.

Wielki prezent dla biznesu być codziennie na następny rok lub elektronicznego notesu.

Przyjaciele i współpracownicy mogą przedstawić roczną prenumeratę magazynu na swoje ulubione tematy. Więc będą one zawsze być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami z modnych trendów.

Dla miłośników sztuki drobnych zakupów biletów do opery lub teatru. Zaproś swoich bliskich na wystawę współczesnego artysty lub pójść do kina.

Knacks własne ręce

0. Tie coś dla swoich bliskich

  • Ciepłe rodzimych nowe szaliki, czapki i skarpety, z rękami związanymi. Leczeniu dzieci kolorowe botki i dziewczyny piękne ozdoby.
  • Aby wszystkie kostiumy świąteczne i zorganizować prawo karnawałową w domu. Dorośli chętnie zanurzyć się w dzieciństwie, a dzieci będą zachwycone.
  • Sew lub związać drobne upominki, symbolizującej Nowy Rok 2017. Na przykład, mała małpa, zabawny lub słodkie bałwana.
  • Wyhaftuj Frezowanie lub narysować obrazek dla mamy lub babci. Będą to docenić.
  • Zrób zdjęcie kolaż zdjęć rodzinnych świąt Bożego Narodzenia ostatnich latach.
  • Dar butelkę koniaku lub cienkiej wina, pakowane w ciepłej dzianiny worka lub kolorze Santa Claus. Przywiąż wstążkę na małych kart z ciepłych słów i dobrych życzeń.

5. Być oryginalność w projektowaniu prezenty

Prezenty Odsetki

Wybierając prezent dla bardzo bliskiej osoby, można zatrzymać się w drogich perfum i biżuterii. Każda kobieta lub dziewczyna będą zadowoleni z tego zaskoczenia.

Dla osób aktywnych podróż do ośrodka narciarskiego lub do cieplejszego klimatu byłoby wielkim darem. Możesz iść z rodziną, czy twoi rodzice płacą za wycieczkę.

Jeśli okaże się, że trudno jest określić dar, przedstawił świadectwa niczego kupować. A potem jego właściciel będzie mógł dokonać wyboru dla każdego. I zamówić subskrypcję na siłownię lub basen na cały rok dla fanów sportu.

Dla bardziej praktyczne prezenty zawierać elementy wnętrza, komputera i urządzeń kuchennych, naczynia, lub telefonu komórkowego. Wszystkie te elementy, pożądane jest, aby dać tym, którzy po prostu się przydać.

Ze szczególną uwagą należy podjąć w celu wyboru prezentów dla dzieci. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę wiek dziecka oraz jego pasji. Aby uniknąć pomyłek, zaliczka napisać list do Świętego Mikołaja wraz ze swoim dzieckiem. W tym przypadku, prezent spodoba mu 100%.

1. Dzieci są tak lubi prezenty – Traktuj swoją nową zabawkę

Jeśli jest to obecne nastolatka, spróbuj dowiedzieć się wcześniej, co marzy. A Sylwester zaskoczyć go.

Koledzy zwykle dają drobne upominki, wizytowniki, Flash, kubki, ramki, zeszyty, długopisy, słodycze i alkohol. Możesz pokazać swoje umiejętności kulinarne na wigilii. Na przykład, upiec pyszne ciasto lub przygotować sałatkę jako twarze małpa.

8. Twórczej wyobraźni w projektowaniu

W obecnym

Ważne jest, aby pamiętać, że nawet najdroższy prezent nie przyniesie pożądanego efektu, jeśli będzie go zaprezentować osobiście, albo jako coś specjalnego. Można wysłać je kurierem, ale może zniszczyć doświadczenie. Zwłaszcza w Nowym Roku, kiedy wszystko czeka na magii i cudów.

Prezenty dla dzieci, oczywiście, schować się pod choinką. Pamiętaj, aby je zapakować i ozdobić kolorowymi wstążkami. Stworzyć atmosferę świętowania i podziwem, sądząc po każdym szczególe. To przyjemność i daje dzieciom wiele wrażeń.

Można stworzyć imitację Mikołaj ślady śniegu, prowadząc do drzewa. Wierz mi, po tym, że dziecko jest w pełni przesiąknięty atmosferą magii!

6. Niech świętowanie Nowy Rok przyniesie niezapomniane wrażenia dzieci

Niech obchody Nowego Roku przyniesie niezapomniane wrażenia

Swoich dzieci

. Dorosły zaskoczeniem, pozostawiając prezent w nieoczekiwanym miejscu. Pięknie zapakować je i zakończyć oryginał. Na przykład, aby pocztówkę z rąk.

Aby dodać emocje, twórcze podejście do tej kwestii i zorganizować Quest:

  • Pisać notatki z nutą lokalizacji dar;
  • Dokonać szeregu ciekawych i zabawnych zadań wykonując że ludzie dostaną prezent.

Przebrać dorosłych w kostiumach Santa Claus i Snow Maiden, organizuje konkursy zabawy z prezentacji prezentów.

Cóż, jeśli ukochana osoba mieszka w innym mieście, albo jest nieobecny, wysłać mu pocztówkę za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc jakieś pozdrowienia dla niego osobiście. To nawet mały znak uwagi zapewne ucieszy Sylwestra.

5. Czy tradycyjnie ukryć prezenty pod

Drzewa. Można tradycyjnie ukryć prezenty pod

Drzewa

. Wybierz prezenty z duszą. Pamiętaj, aby zrobić listę osób, które chcesz pogratulować. Nie należy pozostawiać na ostatnie dni roku dla zakupów. Lepiej jest kupić wszystko z góry i pięknie opakowane.

load...