Prezenty na chrzest dziecka. Oryginalne pomysły

Zawartość:

Chrzest – rytuał, który odbywa się najwięcej dzieci. Dlatego prędzej czy później znajdą się na liście zaproszonych do takiej uroczystości. Możesz odwiedzić festiwal jako gość, a może jako chrzestnych. Oczywiście, nie jest kompletna bez święto prezentów. Nie ma wyjątków i chrzciny.

load...

Oczywiście, masz pytanie – Jak wybrać prezent na chrzest dziecka? Wybierając prezent dla dziecka – nie jest łatwe, a tym bardziej w tak ważnym dniu. Chciałbym zaprezentować nie tylko zabawić dziecko, ale także przyniósł wymierne korzyści. I to jest bardzo trudne do zrobienia – z reguły dzieci są najbardziej szczęśliwe zabawki. Ale zabawka znudzony bardzo szybko – tak jest natura umysłu dziecka.

Ponadto, chrzciny – to nie jest Nowy Rok i urodziny. Przez długi czas istnieją pewne tradycje przy tej okazji – oni także muszą brać pod uwagę przy wyborze prezentu. Jak widać, nie jest łatwym zadaniem. Ale nie rozpaczaj – rozpaczliwe sytuacje nie zdarzają. Spróbujmy dowiedzieć się, co dać dziecku.

Prezent od matki chrzestnej

Prawosławne tradycje są bardzo jasno określić prezenty, które muszą być zakupione chrzestnej. Obowiązkowe mama kupuje zestaw chrzcielnej, która obejmuje:

load...
 • Kryzhma

Kryzhmy rolę może odgrywać piękny duży ręcznik lub specjalny ręcznik chrzcielne haftowane krzyżykiem na której środku. Zazwyczaj te ręczniki chrztu są sprzedawane w ławkach kościelnych. Ale czasami można je znaleźć w sklepach, które specjalizują się w produktach dla dzieci.

A jeśli matka chrzestna uwielbia robótki, potrafi szyć kryzhmu własne ręce. Oczywiście, w tym celu konieczne jest stosowanie materiałów tylko naturalne, przyjemne w dotyku – dlatego okruchy po czcionki będzie owinąć w ręcznik. I, oczywiście, nie zapomnij o biżuterii – piękny warkocz może być bardzo przydatna. Po chrzcie – to święto!

 • Koszulka chrzcielna

Równie godne uwagi i koszulę chrztu. Można kupić gotowe, ale można to zrobić na własną rękę. Na przykład, w zimie może być używany Baykovoye ciepły podkoszulek dziecka lub bluzkę, latem tego samego czasu, materiał powinien być cienki – na przykład bawełny lub lnu.

Jeśli używasz kamizelkę lub bluzkę, trzeba ją ozdobić prawidłowo. Z tyłu można haftowane krzyż i inicjały dziecka. Nie zaniedbuj go – chrzcielny koszula trzymane przez całe życie. A dziecko dorastał na pewno zapamięta cię czule.

Prezent chrzestnym

Nie pozostawać na uboczu i tata. Prezenty godfather jest również bardzo jasno określone:

 • X

Cross – nieodzownym atrybutem chrztu. Ubrał okruchy w kościele, podczas sakramentu. Który chrześniak buy – to zależy od Ciebie. Jeśli pozwalają możliwości finansowe, można kupić złoty krzyż. Ale jeśli taka możliwość nie jest – to nie ma znaczenia, krzyż srebrny lub miedzi wykonać jego funkcja nie jest gorszy. Najważniejsze jest to, aby krzyż został podarowany od serca.

Czasami pojawia się pytanie – być krzyż na łańcuszku lub na tesemochke? W zasadzie tutaj też wszystko zależy od twojej zdolności. Można kupić łańcuch – w skrajnym przypadku, jeśli dziecko jest zbyt małe, to będzie w stanie go nosić, gdy starsza. A jeśli zdecydujesz się skorzystać tesemochku, trzeba ją nabyć u sklepie kościelnej – sprzedają tesemochki różnych długościach, z wygodnym zapięciem.

 • Ikona

W dniu swego chrztu, dziecko powinno otrzymać dar ikony z wizerunkiem swojego anioła – Strażnika i / lub nazwa ikony niebieskiego patrona. I że jest zakonnikiem papież powinien tę ikonę, aby dać dziecku. Taka ikona można kupić w świątyni.

 • Wszystkie pozostałe koszty

To był chrzestnym musi zapłacić wszystkie koszty w świątyni związanej z chrztu. Dlatego konieczne jest, aby z góry wiedzieć, przybliżona ilość, tak aby nie skończyć w niezręcznej sytuacji.

Inne prezenty rodzice chrzestni i goście

W przypadku, gdy rodzice chrzestni będzie chciał dać nic innego dziecka, to najlepiej skonsultować się z rodzicami. Nie wstydź się – teraz w tej rodzinie będzie się niemal tubylcy. W związku z tym, że większy sens, aby skonsultować się z rodzicami, że dar był naprawdę miejsce, zamiast zbierać kurz na drugiej półce. Chrzestnymi można zakupić dwa różne dar. A jeśli mają zamiar dać coś drogiego, być całkiem właściwe kupić prezent dla dwóch osób.

W przypadku, gdy jesteś zaproszona na chrzciny dziecka jako gość. Można podarować coś – najważniejsze, że ten dar został wykonany z serca. Nawiasem mówiąc, byłoby całkowicie stosowne poprosić rodziców, że ich dziecko jest konieczne. A jeśli istnieje taka możliwość, dyskutować z wyprzedzeniem prezenty od innych gości – 3 identyczne pluszowy miś jest mało prawdopodobne, aby zadowolić dziecko.

Istnieje kilka praktycznych korzystna opcje prezent dla dziecka:

 • Porcelana

Idealnie, można dać dziecku srebrną łyżkę lub kubek. Zwłaszcza, jeśli prezent będzie nominalna – mamy wyryć w naszych czasach nie sprawia żadnych trudności. Tylko kilka minut – i ekskluzywny prezent gotowy. Najprawdopodobniej Twój kubek lub łyżeczka będzie pierwszym dzieckiem osobistych przyborów. I na pewno pozostanie ulubionym przez długi czas. I kto wie – może pewnego czasu jest to kubek lub łyżeczka staną się wartość rodzina?

Ale w takim razie, jeśli pozwolisz sobie prezent nie można, to nie ma znaczenia. We wszelkich potraw sklepowych, ogromna liczba różnych pięknych zestawów dań dla dzieci. Jesteś pewny, aby dokładnie to, czego cieszyć się znaleźć. Zestaw naczyń mieć pod ręką w każdym przypadku.

 • Złota ozdoba

Jeśli zostaniesz zaproszony do dziewczyny chrzciny i mieć odpowiednią ilość pieniędzy, to najlepiej kupić złotą biżuterię. Czas leci, a dzisiaj dziecko bardzo szybko stać się dziewczyną. A złoto jest zawsze prawdziwa. Więc ten prezent zawsze będzie radość.

 • Zabawki edukacyjne

Zawsze być odpowiednie zabawki edukacyjne – dobre, obecnie w sklepach ogromny wybór. Jedyną rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę – to jest od wieku dziecka. Ledwie letni dzieciak puzzle przydać. Sześć roku życia dziecko jest mało prawdopodobne, aby zadowolić rozwija matę. Jeśli okaże się to trudne do wyboru zabawki, poprosić o pomoc do sprzedawcy.

 • Pościel

Nie spiesz się uśmiechając – pościel i inne akcesoria nie zdarzają się bardziej niż kiedykolwiek. Oczywiście, nie chodzi o tanie zestawy calico. Wybierz ładny pościel lub pled – okruchy rodzice na pewno należy takich prezentów. Nie zapominaj, że pościel dziecko powinno być wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów.

 • Odzież

Inną opcją prezent, który z pewnością się przyda – ubrania. W tym momencie wszystko jest ograniczona tylko przez wyobraźnię i możliwości. Można kupić elegancki garnitur lub sukienkę, a może być coś codziennie – suwaki, bluzki, spodnie, rajstopy – w zależności od wieku dziecka.

Jeśli zdecydujesz się oddać ubrania, należy sprawdzić wcześniej rodzicom dziecka dokładny rozmiar. Rzeczywiście, w tym przypadku, jeśli kupisz odezhku większa – tak źle, że dziecko prędzej czy później będzie wzrastać. A jeśli będzie odezhka być małe? Perestrahuytes więc być pewny i konsultować się z matką dziecka. Nawiasem mówiąc, to była moja matka będziesz wiedzieć, że to właśnie z ubrania będą najbardziej istotne.

Jedyną rzeczą, aby dać nie jest konieczne – to buty. Po znając dokładny rozmiar, można kupić złe buty – na przykład wzrost okruchy jest zbyt wysoka. Buty trzeba kupić tylko po zamontowaniu. Po tym wszystkim, prawo odebrać buty zależy od zdrowia okruchy nogach.

 • Zdjęciowa

Jeśli chcesz się doskonalić szczególnie oryginalny, można dać okruchy … zdjęciową! Taki prezent na pewno zachwyci jeśli nie dziecko, rodzice zbyt pewny. Oczywiście, taki prezent byłby kosztowny. Ale proszę mi wierzyć – to będzie wielka pamięć dla życia dziecka! I jako dorosły, on będzie dumny, aby zobaczyć te zdjęcia swoim dzieciom.

 • Pieniądze

W takim przypadku, jeśli wolisz iść drogą najmniejszego oporu, można jako prezent dla dziecka, aby przynieść kopertę z pieniędzmi. Artykuł mówi, taki dar ostatnio zyskuje na popularności. To nie przypadek – rodzice na pewno znacznie lepiej niż ktokolwiek inny, że trzeba ich dziecko. Należy jednak pamiętać, że wszystkie dzieci ubrania są dość kosztowne. Więc obecna odpowiednia ilość pieniędzy, aby uniknąć okrzyknięty meanie.

Pamiętaj, że prezent na chrzciny powinny być zakupione z wielką starannością i miłości – wtedy przyniesie jego mały właściciel szczęścia, a ty będzie zatem dać mu kawałek swojej serdeczności.

Zamiar odwiedzić, nie zapomnij o gospodyni i innych dzieci, gdy dziecko jest w więcej niż jednej rodziny. Będzie to bardzo właściwe, aby kupić drobne upominki dla dzieci i kwiatów dla gospodyni. I nie zapomnij zabrać ze sobą najważniejsze – dobrej woli i dobrego humoru.

load...