Prezenty na 23 lutego z rąk mężczyzn – gratulacje

Zawartość:

Jak często mężczyźni otrzymują prezenty? Nie uważasz, że zostali niesprawiedliwie pozbawiony naszej uwagi, a my ciągle czekamy i otrzymywania prezentów od swoich mężczyzn? Oni przedstawia nam kwiaty, użytecznej i bezużytecznej ciekawostki, ale wzruszających pamiątek z lub bez przyczyny. A my? Oczywiście, urodziny i Nowy Rok, prawie wszyscy ludzie otrzymują prezenty. Z reguły jest to kosztowne i prezenty najczęściej zakupione. Ale jest to szczególny dzień i wspaniała okazja do przedstawienia człowieka (mąż, tata, kochanka, kolega, dziadek) prezent wykonany własnymi rękami. Już rozumieć, że mówimy o 23 lutego – najważniejsze święto mężczyzn. Tak więc, jako potwierdzenie męskości i siły, jako znak szacunku i bezgranicznej miłości – prezenty na 23 lutego, wykonany własnymi rękami.

load...

Uniwersalny prezent

Proponujemy, aby rozpocząć kilka uniwersalnych opcji prezent, wykonany własnymi rękami. Może to dać tacie lub dziadka, albo ukochanego męża, brata lub syna. Krótko mówiąc, każdy człowiek, bez względu na wiek, status związku i związek będzie zadowolony z takiego prezentu na 23 lutego. I oczywiście ten ekskluzywny pozwoli Ci podkreślić odniesieniu do tego człowieka, a on da okazję poczuć własną wagę.

Pokrowiec na dokumenty

Rzeczywiście uniwersalny prezent, jak dokumenty są dostępne dla niemal każdego człowieka. Pamiętaj z książek i filmów ręcznie woreczki do tytoniu, które ludzie zabierali ze sobą na wojnę (lub nie do wojny, ale po prostu wykonanych z niego)? Więc nikt nie zapomniał uroczyście oświadczam każdemu, kto pojawił się pierwszy woreczek, że przedmiot otrzyma prezent, oprócz osobiście wykonane lub zdobione przez żonę (matka, siostra, narzeczonej). To opcja dumy i obejmie do dokumentów, które można zrobić i przedstawi do człowieka w dniu 23 lutego. Za ten dar trzeba będzie:

load...
 • Czarny zwarta tkanina;
 • Tkanina bawełniana dla okładziny;
 • Płótno (gruba) do haftowania;
 • Biała, brązowe i czarne włókna wełny;
 • Kojarzenia;
 • Skosy;
 • Nożyczki;
 • Tektury szablon;
 • Igła.

Produkcja pokrywa – biznes prosta. Pozwalają w kilku etapach z minimum czasu i wysiłku.

 1. Z tektury wyciąć prostokątny wzór ze stronami piętnastu i dwudziestu centymetrów. Płótna wycięty kawałek wzór z uprawnień do pięciu milimetrów i haftować na jej rysunek. Co wzór jest wybrany – to tylko swój smak. Jednak zaleca się, aby zatrzymać się na czarny, biały i brązowy, a wykorzystywany do haftu ścisłego wzoru.
 2. Korzystanie z szablonu wyciąć kawałek polaru i przykleić ją na płótnie i przymocować do spodu haftem. Teraz przeciąć dodatkową krawędź (dodatki) płótna.
 3. Z drelichu wyciąć prostokątny kawałek wielkości matrycy. Wprowadzenie dwóch części (wyściółki / B i hafty) Lewa strona, podlać koncentrację szwów.
 4. Czarna klapa i runo cięte na dwie części prostokątnych o bokach siedmiu do piętnastu centymetrów i przyklej je do niewłaściwej stronie. Obejmuje ona kieszenie.
 5. Czarna tkanina na ukos wyciąć długi pasek na krawędzi hafty i wykończone inlay obsługiwać długie boki przygotowanych części.
 6. Tack wbije do głównej części, dołączając je do środka leczonej stronie. Wkładka z czarnymi otoczkami długich płóciennych, a następnie krótko okładka, podlać krótsze szwów.
 7. Szyć krawędzi do deski.

Pokrycie książki

Człowieku, masz zamiar zrobić prezent na 23 lutego z ich rąk, kocha czytać? I preferuje tradycyjne papierowe książki? Następnie zrób mu prezent z okładki książki. Aby to zrobić, trzeba będzie:

 • Płat skóry jest większa niż przeciętnego formatu książki;
 • Dziurkowania;
 • Nóż piśmienne;
 • Haczyk szydełka;
 • Nożyczki;
 • Linia.

Więc wyciąć prostokąt skórzaną którego wysokość jest o jeden centymetr dłuższa niż wysokość książki, a szerokość jest większa niż siedem centymetrów. Dwa kawałki cięte na wysokości kieszeni pokrywa jest wysokość pierwszej części i szerokości około pięć centymetrów. Na obwodzie wszystkich trzech częściach w odległości centymetra od siebie robią za pomocą otworów dziurkacza. Otwory w kieszeniach i pokrywają pokrywy zamocować kieszenie krawędzi części bazowej i stemplem, zarówno warstwy skóry. Za pomocą cięcia nożem stacjonarną długi, wąski pasek nie szerokości skóry więcej niż pięć milimetrów.

Teraz dołączyć jedną kieszeń na części bazowej (Lewa strona), wyrównując otwory w nich. Od najgłębsze otwory kieszeniowe zaczynają warkocz obudowę, przewód skóry przechodzącej przez krawędź. Pod koniec przewodu do podjęcia ważną węzeł, który nie przechodzi przez otwór. Przegap go od przodu, zawinąć na lewą stronę i przejść do następnego dołka. Pociągając kabel, zawijać na przedniej stronie i wstawić do sąsiedniego otworu. Zatem wszystko pleciony razem przewodnim załączonym do kieszeni nim. Jeśli przewód kończy się, a następnie zabezpieczyć go w otworze w którym zostało przerwane, wiążąc silny węzeł (powinna być odwrotna strona okładki). Weźmy inny pasek skóry i nadal krzyżują pokrywę od miejsca, w którym zakończył się poprzedni przewód.

Można dokonać luzem lub zhatuyu aplikacja z przodu obudowy. Nawiasem mówiąc, dla kontrastu, można użyć innego koloru skóry lub sznur skórzany zamiast oplesti osłona złota lub srebra przewód-wiring. Tego samego przewodu na zewnątrz bardzo piękną dekoracją. Najpierw wyciągnąć wzór na pokrywie obwodu (arbitralne monogram, liternictwo, dekoracja), a następnie warstwę z obwodem kleju i sadzenia w skrętki kordu. I pokrywa wykonane własnymi rękami, gotowe!

Prezent w dniu 23 lutego dla Papieża

Dzieci uwielbiają, aby prezenty własnymi rękami. Co zmusi dziecko, które ma zamiar zrobić prezent dla Papieża w dniu 23 lutego? Oczywiście, powinno to być coś prostego, ale oryginalny. Oto kilka pomysłów na takie prezenty.

Origami

Znajdź schematu tematyczne dane do 23 lutego. Samolot, statek, zbiornik, samochód, po wszystkim, origami-shirt. Co jest bardziej odpowiedni do twojego taty? Uzbrojony w nożyczki, kolorowy papier i start. Origami – niektóre zabawne i godne prawdziwych mężczyzn, nawet najmniejsza. Ale dziewczyna jest zupełnie poradzić sobie z takim darem do ojca.

Portret Papa

Z wielką przyjemność portret papieża pozwoli nawet najbardziej niedoświadczonym w robótek dzieci. Powiesz tylko dokładnie jak portret można zrobić za pomocą aplikacji. I to nie jest konieczne, aby osiągnąć podobieństwo do oryginalnego portretu. Niech tata współweseli się z obrazu, który stworzy dziecka. Maluch będzie mieć pewność, że portret przedstawia dokładnie jego tata – najlepsze, najsilniejsze i najpiękniejsze.

Karta

To taki prezent spodoba majstrować własnymi rękami to dziewczęta. Są ekspertami w kartach! kartkę z życzeniami tata może być elementarny rysować, aby aplikacja, koronki ozdobić kartkę w technice pętli wycięciu. A jeśli podpisać taki dar do swoich wierszy, esejów z okazji 23 lutego, Papież będzie żadnych z nim po prostu zachwycona!

Bajki

Jednak nie może to być po prostu bajka, ale również wiersze, a nawet piosenka! Wszakże każdy tata chce być bohaterem, więc niech to będzie bohater opowieści skomponowane przez dziecko lub utworu. Oczywiście, bez pomocy matki nie wystarcza. Więc cieszyć dzieła literackiego razem. I napisać tę pracę w historii rodziny i ozdobić gazetę ścienny z Papiniego zdjęć, rysunków i tekstu. Twój tata będzie zadowolony!

Prezent dla ukochanej

23 lutego – to dobry pretekst, aby zrobić prezent ukochanej punkt orientacyjny. Niech ten prezent będzie wyjątkowy i po raz kolejny przypomnieć mu o swojej miłości, i że ten człowiek, który ma bronić. Oczywiście, osobiście związane skarpety, rękawice i rękawiczki – to zawsze miły i przydatny prezent. Doceniam to i połączone z pokrywą telefonu lub e-book (tabletka). Ale prezent dla bliskiej osoby może być obrońcą i znaczeniem.

Na przykład, czy zagadki własnymi rękami do 23 lutego. Znajdź wspólne zdjęcie i wydrukować go w dużej ilości. Nawiasem mówiąc, zdjęcie może być uzupełniony napisem wykonane w dowolnym edytorze graficznym lub bezpośrednio przez strony. Następnie przykleić zdjęcie na grubej tektury i pokroić w przypadkowych fragmentów. Wielki dar, nieoczekiwane powitanie i oryginalna niespodzianka.

Jeśli twój ukochany kocha muzykę, a następnie dać mu płytę CD z muzyką z wyboru ulubionych utworów. Wierz mi, to będzie również stać się dla niego miłym zaskoczeniem. A co najważniejsze – jest to również prezent wykonany własnymi rękami, a więc wykluczają. Mężczyźni – Indywidualiści. Niech ta płyta zawiera nie tylko muzykę współczesną, ale także fakt, że słuchał w dzieciństwie lub wczesnej młodości, które jest związane z pewnymi istotnymi wydarzeniami z jego (lub wspólnego) życia.

Jeśli masz komputer na „ty”, a następnie spróbuj zrobić muzyczną pokazu slajdów z ulubionych zdjęć. Tylko ta powinna być bardzo powitanie laudatory, który podkreśla najodważniejszym cechy charakteru swojego kochanka. Niech wie, jak je zobaczyć! A może to będzie, a większość ludzi spojrzeć na siebie inaczej i aby w pełni zrozumieć i czuć się naprawdę obrońcy, naprawdę wyjątkowy.

Uroczysty posiłek. Gdzie taka sama bez niego! Załączyć wszystkie swoje umiejętności i maksymalny wysiłek, aby dogadzać jej mężczyzna ulubione potrawy. I niech fakt, że można przygotowywać własne ręce, to będzie dużo smaczniejsze niż najbardziej wykwintnych dań w restauracji. A na deser … Każda kobieta zrozumie jaki rodzaj deseru potrzebuje jej mężczyznę.

Dzień Obrońcy Ojczyzny, być może bardzo właściwe święto! Musi człowiek czuje swoją wartość, swoją miłość, jak on skacze. Tak więc, panie, wszystko w naszych rękach! Po tym wszystkim, bez nich nie możemy chronić nikogo! I nie zapomnij o 23 lutego – kupić lub zrobić prezenty z ich własnymi rękami i Gratulacje, gratulacje, gratulacje!

load...