Prezenty na 14 lutego ulubiony?

Zawartość:

Walentynki ma długą historię. Początkowo było to święto poświęcone bogom pogańskim od cielesnych rozkoszy. Wynaleziony w starożytnym Rzymie w celu zwiększenia płodności, a to dzięki jego bardzo luźne tradycji stało się bardzo popularne nie tylko wśród zwykłych ludzi, ale także wśród członków arystokracji czasu. Nawet nowy i bardzo silna religia chrześcijańska nie udało się wstrząsnąć miłość do dnia dzisiejszego. Kościół miał z nim do czynienia, tak jak w przypadku wielu innych pogańskich świąt: zmienić konotację i dać nową, uszlachetniał istotę.

load...

Od starożytnego uroczystość gloryfikuje cielesnej pasji i płodność, stało się prim festiwal religijny, nazwany na cześć jednego z chrześcijańskich męczenników Walentynki. Miał symbolizować czystość i niewinność miłości, uświęcony przez małżeństwo. Co wiemy o człowieku, którego nazwa jest Walentynki? Niestety, bardzo niewiele. Historycy nie można powiedzieć z dużym prawdopodobieństwem nie tylko kim był, ale jeśli on w ogóle istniał. Może Valentine był rzeczywiście kapłan-towarzysz i potajemnie koronowany rzymskich żołnierzy z najbliższymi. A może był wśród pierwszych chrześcijan, a zmarł w imię religii.

Na ikon Valentine jest często przedstawiana w ubraniu księdza-uzdrowiciela. Historia naprawdę znanych osób z tej samej nazwie, który uzdrawiał chorób psychicznych i neurologicznych. Być może to było na jego cześć zwany kościół święto, które jest obecnie znany na całym świecie jako dzień zakochanych. Nie bez powodu w Niemczech 14 lutego do dekoracji szpitalach psychiatrycznych czerwonymi wstążkami i uważają, że to dzień psychicznie chorych. Według jednego znanego w tym kraju do legendy, młody człowiek, który cierpi na padaczkę, żarliwie modlił się przy grobie Walentynki i został uzdrowiony.

Dlaczego jest to w kalendarzu kościelnym, to święto, które ma tak bogatą historię, nie? Odpowiedź jest dość prozaiczny: w 1969 roku Kościół katolicki został zreformowany cześć, i wszyscy święci, rzymskie, które nie zostały zachowane autentyczne dane zostały usunięte z kalendarza liturgicznego. Wśród nich był i Walentynki.

Walentynki w różnych krajach na całym świecie i

Podobnie jak w każdym przypadku, nie mają precyzyjną podstawę historyczną, święto zakochanych ludzi kojarzy wielkie wiele opowieści, legendy i opowieści, które są tak ściśle ze sobą powiązane ziarno prawdy i fikcji, że pierwotne znaczenie jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek znane. A dlaczego? Walentynki obserwuje się w niemal wszystkich nowoczesnych krajach świata. Jest popularnym świeckie święto, które symbolizuje miłość, a nie tylko między mężczyzną i kobietą, ale po prostu jako uczucie, bez którego niemożliwe jest, aby żyć pełnią życia.

load...

W tym dniu zakochani dawać prezenty w postaci serc, słodyczy i upominków. Również pisać do siebie listy miłosne i gratulacje, często w wersie. Nawiasem mówiąc, należy do francuskiej idei najbardziej „walentynki”. A we Francji istnieje tradycja, aby dać biżuteria dzień miłości. Włosi i Japończycy wolą pogratulować siebie słodyczy i czekolady. W Japonii jest to konkurs na najbardziej głośne „Valentine”. Kto jest najsilniejszym ze wszystkich ogłosić jego platforma deklaracja miłości, wygrywa nagrodę. Finlandia 14 lutego upamiętnia nie tylko amatorów, ale także wszystkich matek, bo nie ma takich jak nasze święto 8 marca.

English lovers szczęśliwy jak siebie, a ich zwierzęta, szczególnie psy i konie. Amerykanie przedstawili ulubione róże i słodycze. I wiele niezamężna mieszkaniec Stanów Zjednoczonych w samej wakacje złożyć ofertę do swoich wybranych przedstawicieli i dać kolor karmelowy w kształcie serca. Polacy 14 lutego spróbuj koniecznie odwiedzić metropolię Poznaniu. Tam, według legendy, relikwie świętego Walentego, a także jego charakterystyczny twarz z cudownej mocy i pomocy w sprawach miłości. Duńczycy Kochankowie na Walentynki wysłać nawzajem suszone białe kwiaty.

Najbardziej uderzające i dużych uroczystości w dniu 14 lutego na Jamajce. Jest nawet ułożone „nagie”, podczas wesela, które całkowicie nagi narzeczeni wymieniają obrączki i recytować przysięgę wierności.

W Arabii Saudyjskiej, Walentynki nie obchodzić. Co więcej, jest surowo zabronione, a urzędnik w kraju. Rząd uznał, że taki festiwal promuje i wspiera młodych umysłach osłabionym ducha rozpusty i grzechu, które są pogrążone w krajach zachodnich. Dlatego też, nawet w handlu wszelkiego rodzaju zabawki pluszowe, serca i czerwone róże na 14 lutego nie są dozwolone.

W porównaniu z Saudyjczyków, mamy o wiele więcej, bo Walentynki obchodzone jest w naszym kraju dość pomyślnie, a już wiele lat. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, co poprzedza dwóch pozostałych, nie mniej popularny mamy święta, i przypomnieć, że zima ma zamiar ustąpić wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia, a świat będzie obudzić się do spełnienia nowych jasnych uczuć. To jest bardzo symboliczne, jak 14 lutego – święto dla tych, którzy lubią i miłości. W tym dniu ludzie dają prezenty, które wyrażają uczucia miłości. Może to być oryginalny „Valentine”, kwiaty, słodycze, zabawki pluszowe i wszelkiego rodzaju przyjemnych rzeczy.

Co dać faworyta?

Każdego roku przed nadejściem świąt ogromnej liczby ludzi drapania głowy, aby zaprezentować swoją ukochaną jeden niepowtarzalny i niezapomniany prezent. Wybraliśmy się na krótką listę, co można przedstawić drugą połowę, aby ją zaskoczyć.

Romantyczne prezenty

Rozważmy przypadek romantyczne życzenia, bo to nie jest tylko młody miłość, ale także ugruntowane pary. Prezenty z tej kategorii są zaprojektowane, aby dać radosne emocje i uczucia. Co może być bardziej ważne w taki urlop?

Kartki ręcznie robione

Jeśli wciąż nie zdecydowali się na co dać swoich bliskich w dniu 14 lutego, najprostszym rozwiązaniem jest autorowi pocztówkę. Nie jest to trudne do wytwarzania własnych: wiele ilustrujące przykłady, w których cały proces opisane krok po kroku w tworzeniu dzieła takie, w kilku przykładach wykonania. Wybierz odpowiedni, ponieważ karta, która przechowuje ciepło rąk, w którym wszystko jest wykonany specjalnie dla bliskiej osoby i tylko w drodze lubi (kolory, wzory, kształty) – jest to naprawdę wielki dar. Ten chłopak pocztówki lub mąż nie rzucać się w długi półce i umieścić w widocznym miejscu, więc to miłe dla oka.

Kwiaty

Jest to klasyczny prezent, nie tylko dla dziewczynki. Po tym wszystkim, stanowią one najbardziej kobiecą wrażliwą duszę. Obecnie można znaleźć żadnych kwiatów na prezent – ich ogromna rzesza: róże, chryzantemy, lilie, tulipany, storczyki. Można kupić kosz kwiatów egzotycznych odmian, ale można po prostu dodać wstążkę i będzie wyglądać bardzo wzruszające. W każdym razie, kwiaty będą ozdobą wakacje.

Biżuteria

Nie tylko dziewczyny, ale też wielu facetów będzie zadowolony otrzymać prezent od ukochanej klejnot, na przykład, pierścień lub łańcuszek z zawieszką. A jeśli będzie to zadzwoni z propozycją małżeństwa, jak w Ameryce, święto twój ukochany nigdy nie zapomni. Para może również zawrzeć romantycznej fabuły i odebrać sobie prezenty w postaci drobnego złotego klucza i symboliczną kłódkę. Opcja ta nie jest pozbawiona gratulacje oryginalność i pełne znaczenia.

Prezenty wykonane z balonów

Zaimponować i prezent niespodzianka, można dokonać składu balony. Są oryginalne i pomysłowe jako prezent na dzień zakochanych. Kulki będzie zadowolony tak czy inaczej, a jeśli piszą gratulacje i słowa miłości, dar do zapamiętania.

Są też opcje, takie jak chodzenie kulki lub kulki w polach. Po pierwsze – jest to postać folii na nogach. Kiedy powietrze cyrkuluje w pomieszczeniu, figurki śmieszny ruch, jakby chodzenie. Drugi wylecieć z pudełka tak szybko, jak go otworzyć. Taka niespodzianka może natychmiast nastrój każdego właściciela. Dar może być dostarczona przez kuriera, ponieważ pudełko jest zaprojektowany w postaci paczek pocztowych, co czyni prezentację dużo więcej zabawy.

Latarnie niebo

Urządzenie w formie serca, kulki, lub cokolwiek innego, gdzie namalowany obraz. Na dole knota jest osadzony, do ogrzania powietrza w latarkę, a tym samym podniesienie go z ognia wewnątrz podświetlenie tworzy tajemniczą atmosferę. Latarka wznosi się na wysokość dvuhsotmetrovuyu. Czas startu około 20 minut, w trakcie których mogą być monitorowane jako jasna gwiazda na nocnym niebie muchy. A kiedy zaledwie sto latarnie wydany w górę, rodzaj magii, która jest po prostu fascynujące!

Bukiet z cukierków

Na święto cukierków St. Valentine są idealne jako prezent, będą one osłodzić dzień i stworzyć atmosferę czułości. Nowość produkty Candy – grono cukierków. Wykonanie mogą być realizowane w dowolnym rozmiarze i kolorze palety. Zawierający kilka cukierków i czekoladek. Różne dodatki i ozdoby dodawane są do niego do woli, jeśli nie jest wykonawca. Obojętny reakcji nie będzie dokładne.

Wypchane zwierzęta

Miękkie i puszyste zabawki, ręcznie robione na zamówienie – dość oryginalny i niezapomniany prezent dla bliskiej osoby młodego człowieka, nie bez poczucia humoru. Oprócz nich można korzystać z wielu obrazów, zdjęć, logo, a wszystko to z ekologicznych składników.

Praktyczne prezenty

Teraz przechodzimy do darów, które są bardziej praktyczne, ale może przynieść romans udostępnić nasz sposób życia.

Ciekawym wariantem jest kubek składa się z dwóch połówek łączący w kształcie serca. Po rano kawy lub podwieczorek – często jest to dobry pretekst, aby spędzić kilka minut sam na sam z ukochaną osobą, po prostu zamknij się razem, symbolicznie podłączania kubków.

Jeśli nie wiesz, co dać mężowi na 14 lutego wybrać nowe pantofle zastąpić stary dla niego. Wolne i wygodne obuwie pomaga się zrelaksować. A co może być ładniejszy po ciężkim dniu pracy? Zgadza się, wyciągnę wygodnie na kanapie przed telewizorem. Oto kolejny pomysł: aby małżonek osobisty poduszka raczej uszyć lub zrobić piękny poduszkę z wzruszającym napisem. Będzie korzystać z opieki ze strony użytkownika.

Praktyczne narzędzie do ożywienia romans w pary może służyć jako wspólna sesja zdjęciowa w dobrym studio. Ten prezent można zadowolić męża i żony, bo oboje nie dostanie tylko nowe emocje, ale również piękne zdjęcia, które w cudowny sposób profesjonalny i całkowicie w sposób szczególny ozdobić wnętrze sypialni.

Spróbuj rankiem świątecznych dni demontować ogólny album i przekształcić go w antologii rodziny związków miłosnych. Aby to zrobić, należy położyć dostępne zdjęcia chronologicznie towarzyszyć każdego wspólnego komentarze i wspomnienia. I śmiać się i natseluetes i porządku hover.

Można udać się do klasy mistrzowskiej w gotowaniu czekoladki. Bardzo dobry pomysł, aby świętować Walentynki więc specjalny „słodki” sposób. Wspólne działanie z czymś nowym i ciekawym, aby mieć pewność, aby zachęcić i ustawi romantyczny nastrój.

Dawać prezenty, zaskakuje swoich połówek, niech rodzina i bliscy będą doświadczyć uroku i tkliwość Walentynki. Nie zgub się przy wyborze, co dać, i po prostu porozmawiać z profesjonalistami, którzy znają swoją działalność, i poprosi najlepszą opcję.

Jak gratulacje Walentynki nadaje się w zasadzie niczego, to jest właściwe i dnia urodzenia oraz wszelkie inne wakacje. Jedyną rzeczą, którą trzeba unikać to akcesoria kuchenne i gospodarstwa domowego. Nie jest konieczne, aby zgasić romantyczne wakacje i przypomnieć o codzienne życie.

Spędź dzień jest niezwykły, ewentualnie zostawiając zwykłych zmartwień na jutro, wysłać dzieci do dziadków, choć oni też będzie dzień miłości, choć z innej konotacji. I idź na spacer po mieście. Pamiętaj początku swojego związku, pierwszym uczuciem, jeśli jest prawdziwa, a następnie udali się na miejsce swojego pierwszego pocałunku. Mąż niech kupić kwiaty dla ukochanej żony, cała masa. Zaskocz siebie i podziwiać, cieszyć fakt, że – wybrany przez Walentynki. To właśnie on, patrona zakochanych, dał ci to szczęście – kochać i być kochanym.

load...