Prezenty dla narzeczonej do jej przyszłego męża na weselu?

Zawartość:

Ślub – przełomowe wydarzenie w życiu i niezapomniane. Jesteś witany przez wybranych, ukochany i tylko dla życia i postanowił wziąć ślub z nim. Iz tyłu mają długą drogę przygotowania do uroczystej imprezy: mianowany historyczny dzień, zarezerwowane miejsce i gospodarz wybrany, kupiony pierścienie i suknie ślubne w sklepie niezbędne akcesoria do dekoracji wnętrz i krotki. Wydaje się, że wszystkie problemy zostały rozwiązane. Nie zapominaj, że istnieje tylko jeden problem – dar. Musimy zdecydować, co dać na oczyszczenie przez pannę młodą na weselu. Wybierz prezent od narzeczonej pana młodego nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

load...

Na weselu zawsze chcą dać coś specjalnego, wyjątkowego i niezapomnianego. Chociaż, w dodatku do pierwotnego, prezenty mogą być optymalna, a nawet tradycyjne.

 

Powrót do spisu treści

Oryginalny prezent od narzeczonej

Jeśli pamiętacie kalendarz ślubny, sama impreza jest uważana za zielone ślub i dlatego może dać oryginalny prezent na zielono. W tym przypadku najwłaściwszym byłoby zielone drzewa bonsai bonsai. Bonsai drzewa – roślina, która wymaga opieki, ale, oczywiście, bardzo piękny i oryginalny. Z pewnym doświadczeniu można rozwijać w domu, nawet kwitnienia karłowatych drzew.

load...

To może wydawać się zbyt skomplikowane dla kogoś bonsai i opieki, a następnie dopasowanie Bylina domu. Kwiat musi być dekoracyjne i zielona kolorystyka. Rośliny doniczkowe dla dowolnej młodej może ozdobić korzystając mozaika, decoupage lub inne metody dekoracji.

Tematem będzie prezent Topiary – „drzewko szczęścia”, wykonany własnymi rękami. Nie zapomnij o zielone drewno, materiał może służyć jako zielonej kawy, zielonych banknotów dolarowych i tym podobne. Topiary jako prezent na ślub pięknej i symbolicznej. Nie zapomnij uzupełnić prezent romantyczny poetycki congratulation lub życzenia szczęścia.

Oryginalny prezent – dowolny obiekt z wizerunkiem młodej, pana młodego przedstawiony na weselu. Może to być tkaniny, piękne kieliszki, karafki, kufle, talerze, zegary, lalki. Wybór jest, aby zharmonizować ze smakiem i skłonności swego przyszłego męża. Głównym punktem jest to, że obraz, a tym samym jego własna żona, zawsze będzie tam.

Nie ma wątpliwości, cieszyć się młodzi (i wszystkich gości) antystresowy Mini gruszka. Ten prezent można pakować egzotyczne, pokazał humor i towarzyszyć, na przykład, trochę czterowiersz własną rękę.

Powrót do spisu treści

Najlepszy prezent dla pana młodego

Najlepszy prezent na ślub jest statuetka, która symbolizuje miłość i małżeństwo – parę gołębi, aniołów lub kaczek (symbol Feng Shui). Ponadto, piękne i drogie spinki, ekskluzywne pióro, elektroniczny dziennik zawsze były uważane za klasyczne prezenty dla mężczyzn.

Ideałem byłoby, że rzeczą prepodnosheniem że śni swoją przyszłą małżonkę. Może to być bardzo praktyczne i funkcjonalne. Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie opakowanie, piękne, czyste, jasne i twórcze. To wszystko zależy od lotu wyobraźni i materialnych możliwości.

Dobry prezent od narzeczonej uważany jest wstępnie przygotowany i wydany wnioski album, w którym pierwsza życzeniem ręcznie napisany bardzo przyszłą żonę, a wszystkie inne zostaną uzupełnione podczas obchodów. Kontynuuj nagrywanie jest możliwe, począwszy od pana młodego, a wtedy moje gratulacje, podziw i życzenia spisać wszystkich innych krewnych i zaproszonych. W płycie, to pożądane jest aby dostarczyć do wkładania kart okolicznościowych oraz telegramów.

Powrót do spisu treści

Tradycyjny prezent od narzeczonej pana młodego

To smutne, ale tradycyjny dar, że panna młoda w Rosji dała pana młodego na weselu w naszych czasach jest rzadkością. Ale w przeszłości, aby pokazać swoje najlepsze cechy, jak przyszła pani domu, młoda żona dała komplet ubrania, szyte ręcznie. Aby ożywić dawną tradycję, można kupić gotowe ubrania, ale zawsze powinny być tkaniny lniane lub bawełniane.

W odpowiedzi, panna młoda zawsze dał pierścionek i sukni ślubnej panny młodej. Można pokonać prezent w tradycji innych narodów, na przykład na Węgrzech, panna młoda pan młody daje 3 lub 7 chusteczki, a on powiedział jej – worek monet. Na chustki przyszłej żony z góry haftować inicjały, imiona lub serca. Ten rytuał wymiana darów, pożądane jest przeprowadzenie trochę humoru wszystko było ekscytujące i zabawne.

W każdym przypadku tradycyjne – jest to dar wykonany własnymi rękami, każda panna młoda rzemieślnicze, oczyszczenie zaprojektowane. Ten artykuł zawiera ciepłą dłoń i lekkim sercem, dowodzi, miłości i zdecydowany zamiar być zawsze tam „w smutku i radości.” Cokolwiek prezent wybrać jego narzeczonej pana młodego na weselu, będzie on szczęśliwy i wdzięczny za uwagi i miłe słowa, aby dołączyć do tego wspaniałego daru.

load...