Prezenty dla chłopców 23 lutego: Najlepsze pomysły

Zawartość:

W przeddzień 23 lutego wszyscy jesteśmy zaniepokojeni co dać naszym ludziom w tego wspaniałego wypoczynku. Ale nie należy zapominać, że oprócz dorosłych samców naszych prezenty czekają na chłopców – przyszłych obrońców ojczyzny. Są one, podobnie jak ich starsi mają nadzieję, że w tym wspaniałym dniu nie zostanie pozostawiony bez tokenów. A jeśli dorosłego człowieka, aby wybrać prezent nie jest tak trudne (jesteśmy przyzwyczajeni do radzenia sobie z tym problemem każdego roku), a następnie z chłopców jest o wiele bardziej skomplikowana: po prostu starają się zadowolić tych ciekawskich, wesoły, złośliwe chłopaki! Ponadto, że ten prezent musi być przynajmniej trochę odzwierciedlać tematykę obchodów, w przeciwnym razie dziecko jest po prostu nie przepojona znaczenia i wartości tego wspaniałego dnia.

load...

Więc, czego oczekujemy od przyszłych bohaterów? To nie jest wyczyny wojskowe – nie daj Boże, że to nigdy nie było takiej potrzeby. Młodych obrońców ojczyzny, oczekujemy, że wzrosły one silny, zręczny, sprytny i zręczny. A jeśli tak, to dar powinien być taki, aby pomóc rozwijać nasi chłopcy te cechy. Z myślą o teraźniejszości, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę charakter i życzenia dziecka, czyli radość w oczach dar nie będzie widać. Więc, co dać chłopcu w dniu 23 lutego, że dar był także przyjemne i pożyteczne?

Być silny i zwinny

Dla każdego chłopca będzie bardzo użyteczne prezenty, które są w stanie rozwijać, sprawność i dokładność. Aby zadowolić dziecko, należy udać się do sklepu sportowego i zwrócić uwagę na następujące rzeczy:

Piłki

Ćwiczenia z piłką – to nie tylko rozrywka, ale także wielki rozwój fizyczny i emocjonalny dziecka jako całości. Zabawy z piłką, dziecko rozwija się aktywność ruchową, koncentrację, koordynację. Możesz kupić dowolną zwykłą piłkę gumową lub piłki do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki. To wszystko zależy od wieku dziecka, poziom rozwoju fizycznego i jego osobistych preferencji. Wielu chłopców, goniąc wokół stoczni stary, brudny piłka będzie bardzo szczęśliwy, jeśli przedstawić jako dar do jakości, piękne, nowe piłki.

load...

Hantle

Chłopcy, którzy osiągnęli wiek siedmiu lat, można dać hantle. Jeśli dziecko przyzwyczaić się do aktywności fizycznej, przyjemność robi ćwiczenia rano i kocha klasy siłowni, najlepszy prezent nie został znaleziony. Dzięki ćwiczeń z hantlami na dziecko wzmacnia układ mięśniowo-szkieletowy, co jest bardzo ważne dla jego zdrowia. Ale uważaj: Nie kupuj dziecko jest zbyt ciężkie hantle, jeśli jest on jeszcze zbyt młody. W podstawowych dzieci w wieku szkolnym jest aktywne tworzenie kości, nadmierne obciążanie może mu zaszkodzić.

Ekspander

Chcesz chłopca stać się silniejszy? Expander – świetny sposób, aby rozwijać swoje mięśnie, bez uciekania się do drogich symulatorów sportowych. Dzięki niemu można ćwiczyć mięśnie nóg, pleców, klatki piersiowej i ramion. Wszelkie nastoletni chłopiec chce prześcignąć swoich rówieśników w celu łagodzenia mięśni i poziomu siły fizycznej. Daj mu ekspandera, a po ciężkim treningu, jego marzenia.

Yo-yo

Co to jo-jo? To jest stara zabawka, która znalazła „nowe życie” w naszych czasach. Wygląda to w sposób następujący: 2 połówek z tworzywa sztucznego połączone łożysko, w którym jest przymocowany do liny. Cała konstrukcja waży około 60-65 gramów, więc nawet mały chłopiec jest w stanie nauczyć się zarządzać. Z pomocą jo-jo może zrobić wiele sztuczek, tak że obrót kulki lina przędzenia i „curry” zabawnych kształtach. Możliwość odtwarzania Yo-Yo nie doda dziecięcą siłę fizyczną, ale także rozwijać zręczność, koordynację ruchową i pamięć.

To był inteligentny

Oczywiście, dobrze jest, gdy chłopiec wyrasta silny i zwinny, ale każdy z nas chce dziecko było również inteligentne. Aby otrzymywać tylko dobre stopnie w szkole, do najszybciej rozważał i zrozumiał wszystko „w locie”. Tak, że można dać na 23 lutego chłopca, który chce rozwijać swoje zdolności umysłowe?

Gry planszowe, puzzle

Najlepszym sposobem, aby oderwać chłopca od komputera i nauczyć się myśleć logicznie – dać mu święto ciekawą grę logiczną. Teraz w jakichkolwiek towarów sklep dla dzieci pełen zabawek edukacyjnych, które są tak zaprojektowane, aby wykonać to zadanie. Gra, gdzie można dokonać poprzez dodanie słowa list do już istniejących; gra, w której trzeba zmienić dane w specjalny sposób – tak, aby każdy z nich mieści się na pokładzie. W skrócie, opcje – wagi. Innym ważnym plusem tych gier jest to, że mogą grać z całą rodziną. Dziecko poczuje swoje uwagi i wsparcia, a tym samym będzie zaangażowany w zdrowej rozrywki z głową.

Konstruktorzy

Jeśli nasz dzieciństwa istniał tylko konstruktorów kolejowe, gdzie za pomocą śrub i nakrętek mógłby zbierać różne przedmioty, ale teraz różne rodzaje projektantów dla ogromnej liczby dzieci. Tu i słynnego Lego i agawy (z rur gumowych) i drewniane zestawy konstrukcyjne, z których można budować samochody i samoloty. Krótko mówiąc, dla każdego smaku i koloru. Jeśli chłopak nie jest bardzo pracowity i nie lubi zagłębiać się w szczegóły, zastanawiając się, jak umieścić je w modelu, najpierw musisz mu pomóc. Po wyjściu z rękami przyjść pierwsze dzieło, będzie chciał, aby spróbować ponownie. Jeśli tylko będzie w stanie zainteresować dziecko, to wkrótce zacznie zbierać modele własnych.

Encyklopedia

Podobnie jak to, czy nie, ale książka jest nadal najlepszym darem. Specjalnie dla chłopca, który chce wiedzieć wszystko. Encyklopedia dla dzieci jest bardzo kolorowe i zabawne, są wykonane tak, że naprawdę interesuje młodych czytelników. I, oczywiście, wiedza zbierana z tej inteligentnej książce, z pewnością pomoże dziecku nauczyć się lepiej. Po tym wszystkim, oprócz nowych informacji, że chłopiec może zyskać z encyklopedii, dziecko ma obowiązek rozwijać pamięć, myślenie wizualne i ciekawość.

To był ładny i schludny

Powiedz mi szczerze, lubisz ludzi, nie wiem, jak monitorować ich wygląd? Jeśli nie, spróbuj zaszczepić w dziecku poczucie piękna i stylu. Oczywiście, nie należy traktować tej sprawy zbyt fanatycznie, ale uczyć chłopca wyglądać schludnie i atrakcyjne jest to konieczne z dzieciństwa.

Żele pod prysznic i szampony

Już w sprzedaży można znaleźć wszelkiego rodzaju zestawy do kąpieli, gdzie pakiety są malowane postacie z ulubionego dzieci mulserialov. Wtedy i Spiderman i Ben Dziesięć i Bakugan. Wszelkie chłopiec, nawet jeśli nie szczególnie docenić uzdatniania wody, jest przyjemny w użyciu żelu lub szamponu, który malowany kubek swojego ulubionego bohatera. Ponadto chłopcy uwielbiają naśladować starszych i pływać o „dorosłych” materiały mydło dla nich znaczy być jak tata.

Dzieci Woda toaletowa

Czy uważasz, że woda toaletowa dla dzieci jest tylko dla dziewcząt? Mylisz się! I dla chłopców, można znaleźć wiele wielobarwnej butelce o przyjemnym zapachu cieczy, która malowane stromych dorosłych maszyn. Woda toaletowa dla dzieci nie zawiera alkoholu, ale to pachnie i pozwala dziecku poczuć się naprawdę atrakcyjnie. I tam jest taki tani prezent: Woda toaletowa docierane z wizerunkiem Ferrari czy Lamborghini na butelce będzie kosztować 250-300 rubli.

Łańcuszek z zawieszką

Na wakacje można kupić dziecku wdzięku łańcuch z wdziękiem. Można kupić łańcuch srebro lub złoto, ale nie zapominaj, że dzieci są bardzo ruchliwe i można łatwo oderwać i stracić dekorację dla niego. W każdym razie, ten łańcuch powinny być lekkie i mocne, jak część jego stopu nie zawiera niklu (może to powodować alergie). Ale można zrobić zwykłą biżuterię, jest obecnie wśród chłopców jest bardzo modne nosić łańcuch z zabawnymi zawieszkami. To może być zabawne szkielety, Pająk, etc. Jeśli Twoje dziecko w młodym wieku miłości do noszenia akcesoriów, może przyczynić się do rozwoju jego smaku i stylu w przyszłości.

Dokonując prezent dla chłopaka na 23 lutego, ważne jest, aby go nie zranić. Jeśli Twoje dziecko jest typowym „frajerem”, który uwielbia siedzieć z książką i inteligentnych oglądać programy edukacyjne w telewizji, to niekoniecznie daje mu sprzęt sportowy. Jest mało prawdopodobne, że w ten sposób masz to „przerysować” raczej wskazywać, że niezadowolony z jego fizycznej postaci. Podobnie, nie jest konieczne, aby dać przyszłym sportowców zabawkę czysto intelektualne – to po prostu nie doceniają go w jego prawdziwej wartości. Wakacje – to czas oczekiwania radości i prezentów, więc starają się prowadzić radość chłopca, który wybierze dla niego najbardziej konieczne i ciekawy prezent.

load...