Prezenty 8 marca Koledzy ogólnym i indywidualnym podejściem

Zawartość:

Ósmy marca – wielki dzień we wszystkich aspektach. Po pierwsze, jest do niego dostać cały tydzień bliżej wiosennych kwiatów, a po drugie, obchodzimy święto na cześć siebie – Pretty dziewcząt i kobiet. Nie można nieśmiały, można uśmiechać się do przechodniów na ulicy może być trochę odpocząć od zwykłego ubioru, a nawet trochę późno … W rzeczywistości, w dniu święto winowajcą może być nie tylko uprzejmy żony, opiekuńczy matek i starszych pracowników urzędów, ale również piękna kobieta nieco tajemniczy i nieco zepsuty.

load...

Choć 08 marca jest człowiek najbardziej zaniepokojeni temat kwiatów i prezentów, ale także do siebie płeć piękna też nie można z lekkim sercem i spokojnym sercem skierowane do nich oczekiwać niespodzianek i przyjemnych niespodzianek. Po tym wszystkim, my, kobiety i dziewczęta, którzy chcą pogratulować wiosenne bliskich krewnych i przyjaciół. I jeszcze jeden powód do niepokoju jest fakt, że koleżanki z nami współpracować. I żadne gratulacje w biurze, aby zrobić to po prostu niemożliwe.

Dlatego ważnym zadaniem na temat „co dać na 8 marca kolegów?” Nie może nas zostawić, panie, obojętny, to wymaga naszego bezpośredniego udziału. Po tym wszystkim, praca jest dla większości kobiet, można powiedzieć, drugi dom. Koledzy często stają się bliskimi przyjaciółmi i podjąć w naszym życiu ważne miejsce wraz z rodziną i przyjaciółmi. Ale nawet w tych organizacjach, które nie pozostawiają relacje między pracownikami ram operacyjnych, gratulacje z Międzynarodowego Dnia Kobiet będzie dobry znak uwagi.

Ogólne prezenty

Oczywiście, bardzo często, w wielu firmach jest ta sama zasada dla wszystkich prezenty, zwłaszcza na marzec ósmego i podobnych uroczystościach. Zazwyczaj jest to tylko kwiaty i czekoladki, czasami kopert z pieniędzmi z zarządzaniem i krótszych godzin. Takie podejście jest właściwe w tych kierunkach, gdzie indywidualne prezenty są niemożliwe ze względu na dużą liczbę pracowników. Jednak w naszym przypadku mówimy o małej grupie lub części działu gdzie jest mikroklimat z ustalonych tradycji i zasad. I tutaj, aby rozwiązać problem z prezentów na 8 marca nie jest jeden, ale dwa sposoby. I każdy z nich odpowiada rodzaju stosunki, które istnieją w danym zespole małych damskiej.

load...

Na przykład, jeśli komunikować się ze swoimi kolegami na tematy czysto biznesowych, a wszystkie styki są ściśle ograniczone ramy oficjalnej pracy, warto pogratulować kobietom takich samych prezentów. To, oczywiście, najprostszym i najbardziej skutecznym sposobem na zewnątrz. Jest to szczególnie popularne, jak wspomniano powyżej, lub w dużych firmach, gdzie pracownicy przestrzegają ściśle relacje biznesowe, a same gratulacje uważane za dobrą formę.

Tak, można kupić kolegom „Sweet” prezentu w postaci zestawów czekoladowych. A jeśli chcesz pokazać oryginalność, w tym, można powiedzieć, normalne i proste powitanie będzie w stanie dokonać świeżej nucie, jeśli zamówienie prywatnej słodycze słodycze dobry poziom. Piękne opakowanie z obowiązkowym podaniem imienia i nazwiska, który zaprojektował zestaw, zrobić prezent ekskluzywny i niezapomniany. Oczywiście, można przejść do bardziej prosty sposób, a do wyboru zwykłe pudełko czekoladek. W każdym razie, byłoby miło koledzy.

Nie należy zapominać i kwiaty, chociaż, oczywiście, bukiety, ręka kobiety, może wydawać się dziwne. Ale można wybrać małe rośliny doniczkowe, które zawsze będą mogli urządzić miejsce pracy i każda kobieta będzie bardzo pomocne 08 marca. Lub pracownice dać małe bukiety słodyczy, tym samym łącząc i kwiaty i słodycze. Pewne jest, aby stworzyć Głównego Urzędu świąteczny nastrój.

Dobre Gratulujemy wyboru 8 marca może być jakościowy i akcesoria biurowe i piśmiennicze. Można kupić markowe zestawy długopisów, pamiętniki komfortowe, praktyczne organizatorom na dokumenty, posiadaczy kart biznesowych na pulpicie, oryginalne uchwyty, zaciski i tak dalej. Każdy sklep, który sprzedaje produkty do biura, oferują ten rodzaj niezwykłego przycisk do papieru, elegancki zegar na biurko lub obiektu do wypoczynku.

Jeśli praca z kolegami związany z komputerem, nie będzie zrezygnować z piękną laskę lub nowej myszy optycznej. Wiele kobiet, takie jak drobne upominki, takie jak oryginalne rzeźby, symbolizujące dobrobyt i szczęście. Wiele z tych produktów w dowolnym sklepu tematycznego. Dobrym pomysłem może stać się pulpit posiadacz telefonu komórkowego. Dla małych oznak zainteresowania mogą być przypisane do zapalniczki dla palących pracowników i zestawów oryginalnego uroku i pięknych posiadaczy pakowanie magnesami. Jako prezenty dopasowanie i stylowe ramki do zdjęć nietypowej konstrukcji, tablice korkowe memo, kalendarze biurkowe z pięknych krajobrazów, z muzycznymi kompozycjami napędy do łagodząc lub znosząc nastroju.

Wszystkie powyższe elementy można uznać za udane prezenty dla kolegów w dniu 8 marca, jeśli twoim celem jest normalnym objawem uwagi w ramach ścisłego przestrzegania etykiety biznesowej. Rzeczywiście, każdy z tych rzeczy można nazwać uniwersalnym, dlatego doskonale radzą sobie z rolą formalnych pozdrowień swoich pracowników.

Prezenty z przyjaznym podtekstami

Było to w małej grupie jest często między współpracownikami rozwijać nie tylko firmy, ale także bliską przyjaźń. W tym przypadku pracownik zorganizować wspólne kolacje i spotkania w kawiarni na koniec męczącego dnia. W takich kolektywów go wyśmiewali z okazji urodzin i innych świąt, a nawet zbierać na imprezę herbata z ciastem ot tak, bez powodu. A prezenty są podane do kolegów, często są indywidualne i osobiste.

Jeśli masz szczęście wystarczy, aby działać w taki przyjazny środowisku, kwestia jak pogratulować naszym kolegom w dniu 8 marca, aby stać się dość trudne, jednak i można go odebrać najbardziej interesujący i nietypowy sposób. Na przykład, aby zorganizować w ciągu następnego święta święto zabawy loterii lub interesującą quizu z nagrodami, prezenty. Pytania do quizu powinny być proste, z humorem i jakoś odnosić się do każdego z moich współpracowników.

Loteria jest również możliwe przeprowadzenie nie całkiem zwykły sposób, i przekształcić go w, na przykład, tea party niespodzianka. Aby to zrobić, nie musisz być leniwy i piec w przeddzień specjalnego ciasteczka wypoczynkowych, ukryte wewnątrz każdej kartce papieru z nazwą dar może być bez konkretów, a także łamigłówki. Taki oryginalny sposób, że nie jesteś tylko pogratulować koledze na 8 marca, ale także, aby pokazać swoją kreatywność i pomysłowość. A co w tym przypadku powinny być sobie prezenty, nie ma szczególne znaczenie. Małe wystarczająco różnorodne prezenty. Najważniejsze jest to, że pracownik będzie bawić i dać im i sobie prawdziwą ucztę.

Jeśli chcesz, aby przejść tradycyjną trasą i pogratulować każdemu pracownikowi jego osobistym dobry prezent, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych punktów. Przede wszystkim wręczając wam przy okazji elementów muszą być w tym samym przedziale cenowym, w przeciwnym razie ryzyko zepsuć stosunki z tych kobiet, które dają coś taniej niż reszta. Kto inny jak nie jesteś w stanie zrozumieć subtelną naturę pięknych pań, a zatem są wymagane, aby uniknąć irytujących błędów, zwłaszcza w dniu 8 marca.

Po drugie, spersonalizowane powitanie pomoże tylko jeśli posiadają wiedzę na temat gustów i interesów wszystkich swoich kolegów. Bo często to, co podoba się nie może spełnić inne. Na przykład, niektórzy pracownicy zainteresowany czytaniem, ale to nie znaczy, że reszta kobiet będą zachwyceni nowe fantastyczne historie miłosne czy detektyw, nawet jeśli jest to modne bestsellery. Ale książka – to jest w każdym przypadku darem godnym. Po prostu nie zwracają uwagi tylko do fikcji. „Wielkie kobiety Aforyzmy”, „1000 przepisów na świątecznym stole”, „Tajemnice i Sekrety Ludwika XIV” i wiele innych książek o charakterze poznawczym będzie to doskonały prezent na 8 marca.

Jeśli zespół składa się z dojrzałych kobiet i osób starszych, możemy dać im unikalny zestaw do herbaty. Aby to zrobić, należy wybrać każdą pani piękną filiżanka i spodek i łyżeczkę, dodać je do pakowania herbaty i dobry wybór czekoladek. Dla tych, którzy preferują kawę, należy wybrać odpowiedni zestaw.

Kobiety i dziewczęta, którzy lubią haftem lub linkę może dać koszy upominkowych, w tym wymagane, aby stworzyć oryginalne obrazy lub materiały produktów. Ci, którzy są z entuzjazmem zajmuje się gotowaniem i często rozpieszczonych kolegów pysznych wypieków, zaprezentowali oryginalne formy do ciast i ciasteczek. A jeśli okaże się bardzo piękny zestaw z różnego rodzaju ozdób cukierniczych, a następnie przekaże je, dodając do projektowania książki ciast. Obecnie w sprzedaży znajduje się wiele wysokiej jakości ceramicznych pojemników na sól, pieprz, sosów, wraz z podporami pod serwetką. Zestawy akcesoriów kuchennych, wybrane ze smakiem, można również podać jako dar marca ósmym.

Być może jeden z twoich koleżanek jest zainteresowany szczególnie popularne dziś kuchni japońskiej i włoskiej. W tym przypadku, należy spojrzeć na zestaw sushi i obiekty w stylu japońskich potraw, jak również formy do pizzy, specjalne noże go wyciąć, a zarząd, który we Włoszech jest zwykle podawane jest danie narodowe. Można także podarować i wyznacza szereg tradycyjnych przypraw, po co im paczkę świąteczną. Book-notebooków, które mogą być zbierane recepty będą również nie nadmierne dla każdej młodej kochanki.

Kobiety, które mają samochody, 8 marca powinno dać pewną poprawę w samochodzie, na przykład, zestaw markowych pokrowce na zagłówki, piękną małą poduszkę lub zestaw rolety przeciwsłoneczne na przyssawki do przezroczystego szkła. Można wybrać nietypowy uchwyt na telefon komórkowy, przenośny oczyszczacz powietrza z jonizator, elegancki kubek z podgrzewaną wodą lub uchwyt do płyt. Ale należy pamiętać, że prezent musi być kobiecy charakter, więc kluczowe zestawy lub zestawy protivotumanok lepiej nie kupować.

Na pewno nie tylko mają najwięcej do odbioru w dniu 8 marca miękkich zabawek. Jest to bardzo kobiecy prezent podtekstami potomnych. Oczywiście, futrzany zając albo niedźwiedź jest mało prawdopodobne, aby być odpowiedni prezent dla kolegów. Jeśli jednak kupić, na przykład, prawa autorskie, lalki tekstylne, przeznaczone do dekoracji wnętrz, takie powitanie byłoby dopuszczalne i nie jest pozbawiony oryginalności. Można nadać praktyczny i miękkich zabawek z funkcją podkładki grzewcze.

Nawiasem mówiąc, to jest teraz modne do dekoracji sofy i łóżka poduszki autorskich w postaci kotów. Być może takie zabawki miękkie niczym kreatywnej natur swojego zespołu. I kochasz lalki? Jeśli tak, wybierając prezent z pewnością będzie bardzo ekscytujące i przyjemne dla ciebie. Przyjrzeć się bliżej eleganckich pań porcelanowych, którzy mogą stać się godnym ozdobą wnętrza osoby, nie pozbawione romantyzmu.

Nie należy zapominać i aromatyczne zestawy świec, które mogą być uzupełnione przez piękne świeczniki lub specjalną lampą, ręczniki w postaci wyrobów cukierniczych, eleganckie wieszaki i pudełka na biżuterię, małe stylowe wazonie. Oraz wszelkie inne rzeczy i przedmioty, które mogą ozdobić wnętrze, lub być przydatne w życiu codziennym. W odniesieniu do towarów o higienę osobistą i perfum, to lepiej nie ryzykować i ograniczyć zestaw ręcznie mydła z dyskretny zapach lub jakości krem ​​do rąk.

Ale każdy dar, zarówno indywidualnych, jak i ogólne, musi przede wszystkim być odzwierciedleniem twoich dobrych relacji ze współpracownikami. Po tym wszystkim, mikroklimat kolektywu – jest to bardzo ważny aspekt dla pomyślnej pracy każdego członka, zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety. Więc na pytanie na temat tego, co dać do kolegów w dniu 8 marca, nie złapać z zaskoczenia i nie popełniliśmy błędy, kupiono anonimowa i często zupełnie niepotrzebnych rzeczy, to lepiej, aby nie opóźnić wybór ostatniego dnia. Idź do tej kwestii celowo i bez zbędnego pośpiechu, zwłaszcza jeśli chcemy pogratulować komuś na zasadzie indywidualnej.

Ale nie martw się, jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby prezenty dla kolegów stojących, ponieważ cena nie zawsze mówić szczere przyjaznych uczuć. Pamiętaj, że nawet pudełko czekoladek, wraz z oryginalnymi kartami z ciepłymi życzeniami miłości i szczęścia, może być wielkim znakiem uwagi dla wszystkich koleżanek.

load...