Prezent dla taty – malowanie farbami palców

W oczekiwaniu na „męskiej” wakacje 23 lutego, wszystkie dzieci, które są w szkole, a kto jest w ogrodzie, zacznij gotować kolorowe prezenty dla ich brat, tata i dziadków. Tylko najmniejsze okruchy pozostają bez pracy w tym roku. „Gdzie on / ona? Nie dość jeszcze!” – wielu powie mamie i będą mieć rację. Ale tylko częściowo. Oczywiście letni maluch jeszcze nie dokonał aplikacja, a szczotka w niegrzeczną obsłużyć ich jeszcze nie posiadają.

load...

Nie należy jednak zapominać o farby do malowania palcami dla dzieci poniżej jednego roku. Oczywiście, prawie każda matka słyszał o „cud” – farby zaprojektowane specjalnie dla tych okruchów, dla których kreatywność ołówki lub akwarele zwykłych dzieci nie są jeszcze dostępne ze względu na charakterystykę wiekowych. A farby do malowania palcami, w jakim wieku by nie zaczął być używany, jest zawsze dostępna dla wszystkich dzieci.

Rysunek farby palców są nie tylko bardzo popularne wśród wszystkich, bez wyjątku, dzieciaków, ale także przynosi bezcenne i korzystne dla rozwoju intelektualnego dziecka. Skład farby palec jest całkowicie bezpieczny, nawet jeśli Twój maluch ciekawy trzymać palcem, posmarowaną farbą, w ustach, to nie przyniesie absolutnie żadnej szkody dla jego zdrowia.

Farby do malowania palcami technika malowania jest prosta, ale jednocześnie jest bardzo zróżnicowana. Jest to technologia konwencjonalna, które zostaną omówione później, ale należy pamiętać, że to wszystko zależy od twojej wyobraźni – spróbuj, tworzenie i bardzo szybko można wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni sposób, jak malować farbami palców. Więc trochę o tym, jak używać farby do malowania palcami:

Rysowanie za pomocą palców. Zazwyczaj farby są sprzedawane w tych słoikach, które ma na celu zwrócenie palców. Osobliwością tych słoików to: palec farby dla dzieci umieszczonych w słoiku z wąską szyjką. W słoiku mogą tylko Dunk palec, wszystko pióro nie będzie tam zmieścić.

load...

Ty i Twoje dziecko po prostu umieścić swoje palce na kartce papieru i mogą próbować wyciągnąć wiele linii, a nawet figur geometrycznych. Przy okazji, dla tych matek, które są zwolennikami wczesnego rozwoju dziecka, farby do malowania palcami są niezbędne asystent. Możesz dać dziecku pomysł kształtu, koloru i innych informacji.

Również matki powinny zwrócić uwagę na dostępną w handlu farbą do farby do malowania palcami. Osobliwością takich barwników jest to, że wszystkie zdjęcia w nich jest bardzo duża, nie mają drobnych części. Rysunki te opiekować farbowanie jest bardzo zabawny – obraz zamienia się w kręgu. W takim przypadku nie można znaleźć odcienia farby do malowania palcami, powinno być w porządku i zwyczajne. Tuż przy wyborze zwrócić uwagę na fakt, że liczba ta była wystarczająco duża.

Rysunek z palmami. Ta technika malowania farbami palców kocham wszystkie dzieci, bez wyjątku. Ponadto, jest idealnym miejscem dla najmłodszych artystów. Farbę wylano do płaskich płyt z tworzyw sztucznych jest niezbędne, aby uniknąć uszkodzenia płyt i urazów dziecka. Płyta dziecko zanurzając ręce znacznie wygodniejsze i proces rysowania jest przekształcony prawdziwego wypoczynku. Zazwyczaj dzieci entuzjastycznie klepnął dłonią na kolorowej kartce papieru, i szczerze radować lewo patrząc na wydruków kolorowych. Zwrócić najwygodniejszy w użyciu dłonie arkuszy papieru.

Dla dzieci nieco starszych jest inny świetny sposób, aby wyciągnąć farby do malowania palcami. Można użyć normalny przebieg gąbka. Korzystanie z niego jest bardzo wygodne do malowania dużą powierzchnię, a ślady gąbki zewnątrz bardzo gładka. Nadaje się do rysowania zwykłej gąbki gospodarcze, cięte na wymiar.

Farby do malowania palcami można również używać zwykłych szczotek. Dla dzieci po roku jak na tym rysunku jest pierwsze cenne lekcje, jak się malować za pomocą pędzla.
Niezwykle zabawne rysunki palec farby uzyskuje się przy stosowaniu ciągadła. Są one sprzedawane razem z pewnym zestawem farby do malowania palcami, a jeśli ich nie jest dostarczany, zmiany mogą zrobić je samodzielnie, wycinając wszystkie te same gąbki gospodarcze. Zazwyczaj dzieci są bardzo lubiący figur zostawić odcisków palców na papierze.

Innym rozwiązaniem, aby tworzyć rysunki farby do malowania palcami – korzystanie z szablonów. Można skorzystać z gotowych szablonów, można tworzyć własne poprzez cięcie wymagany wzór kartonu. Wybierając szablon dla farby do malowania palcami dla dzieci, należy wziąć pod uwagę właściwości wieku dziecka. Im młodsze dziecko, tym większa musi być szablon, a dolne części powinny być. A wraz ze wzrostem dziecka może być stopniowo szablony komplikować.

Mieszanie różnych kolorów farb. Dzieci palec farby po zmieszaniu dają bardzo ciekawe połączenie kolorów i tekstur wzorca. Wystarczy zrobić dwa na papierze – trzy baseny o różnych kolorach i poprosić dziecko, aby je rozmaz, mieszanie ze sobą. Będziesz zaskoczony z wyników.

Jeśli dziecko jest w stanie chodzić, można użyć palca dzieci farby do malowania na pionowej powierzchni. Aby to zrobić, należy dołączyć kartkę papieru na ścianie. Zazwyczaj dziecko bardzo lubi patrzeć na kolorowe smugi pozostawione przez kolorach.

Zbyt wiele matek wolą dać farb dziecko palców podczas pływania. Wierz mi, te „dzieła” na płytki wszędzie i nigdy nie będziesz w stanie zobaczyć. Oczywiście, taki dar dla Papieża w dniu 23 lutego przez długi czas nie będzie mógł cieszyć się, ale jeśli chwycić aparat do łazienki, będzie można uwiecznić tworzenie dziecka, a potem z dumą pokazać gościom.

Kolejny bardzo interesujący sposób, w jaki można użyć farby do malowania palcami – Malowanie ciała. Dzięki całkowicie nieszkodliwych farb kompozycji przeznaczonych do malowania palcami go palcami, są one absolutnie nieszkodliwe dla skóry, nie powodują reakcje alergiczne i inne powikłania. Można bezpiecznie stosować różne obrazy na skórze dziecka. Jednak najczęściej, same dzieci radzenia sobie dobrze z tworzeniem wizerunku „a la Indian Trail do walki.” Co najważniejsze – nie opuszczają, dokładnie spłukać wodą kolorów na skórze dłużej niż kilka godzin.

Farba palec z rąk

Niestety, nie wszędzie jest gdzie kupić farby do malowania palcami, zwłaszcza w małych miejscowościach. Oczywiście, można znaleźć wyjście z tej sytuacji: poprosić kogoś – albo z przyjaciółmi, którzy mieszkają w dużym mieście, kupować i sprzedawać farby, zamówić przez Internet, należy przejść na własną rękę, mimo wszystko. Ale szybko dobiegła końca – jedną z głównych cech farby do malowania palcami dla dzieci poniżej jednego roku.

A potem, wiele matek, które nie mają możliwości farby do malowania palcami dla dzieci do zakupu, istnieje uzasadnione pytanie: Czy jest możliwe, aby farba palec z rękami? W rzeczywistości jest to całkiem wykonalne zadanie dla absolutnie każdego mama – farba Finger recepta jest prosta, wszystkie składniki są całkowicie dostępne. Oto kilka podstawowych sposobów, w jaki sposób, aby farby do malowania palcami.

Produkcja palcem maluje – przepis jako pierwszy. Do produkcji farb palec z ich rąk, trzeba będzie:

  • Pół szklanki mąki kukurydzianej. W takim przypadku, jeśli nie można znaleźć skrobię kukurydzianą, można zastąpić go regularnie ziemniaka.
  • 50 gramów cukru.
  • Pół łyżeczki soli grzywny.
  • 400 ml. Zimna woda.

Wszystkie składniki dokładnie wymieszać aż do uzyskania jednolitej konsystencji, umieścić w garnku i doprowadzić do wrzenia. Następnie zmniejsza się źródło ciepła i kontynuować do wrzenia mieszaninę przez 20 minut, stale mieszając, aby uniknąć tworzenia się grudek. Następnie mieszaninę pozostawiono do ochłodzenia się całkowicie, nie zapominając okresowo wymieszać. Następnie, mieszaninę schładza się do około 37 ° C, wlać do słoików na farbę wcześniej dodanie do każdego słoika zwykłej cieczy barwnika spożywczego, które mogą być otrzymywane w prawie każdym sklepie cukierniczego.

Innym doskonałym sposobem, w jaki sposób, aby farby do malowania palcami, jest następujący przepis. Do wytwarzania farb palców przygotować:

  • 200 g mąki pszennej.
  • 200 ml. Zimna woda
  • Pół łyżki dowolnego oleju roślinnego.
  • 4 łyżki soli płytki.

Wymieszać wszystkie składniki w mikserze, aż będzie gładkie, bez grudek. W razie potrzeby można również dodać je do uzyskania pożądanej konsystencji mąki lub wody. Wylać uzyskaną mieszaninę słoików dla niemowląt puree. Ponieważ barwnik może być użyty do zwykłych barwienia jaj, dodając je w słoju, w ilości niezbędnej do uzyskania żądanego odcienia.

Główną zaletą takich farby do malowania palcami – w jakim wieku nie będzie ich używać, można mieć pewność, że kolory są absolutnie nieszkodliwe – bo wiesz dokładnie, co jest zawarte w kompozycji farby.

Kolejny bardzo ciekawy przepis na palec farby dla dzieci, kupić, aby nie kupować, a dzieci są bardzo chętnie je malować. Jako podstawę do farb używanych zwykły palec pianka do golenia. Jest bezpieczny w użyciu pianki ojca – wszystko dokładnie w dniu 23 lutego, który – niektóre dadzą nowy.

Wyciskanie wymaganą ilość pianki do odpowiedniego pojemnika. Pamiętaj, że pianka ma tendencję do znacznego zwiększenia objętości. Jako barwnika, dodać lub pianki zwykłe akwarela gwasz. Kolory te dają bardzo piękną strukturę, dane uzyskane po prostu magia.

Jednakże stosowanie tych farb jest możliwe tylko wtedy, gdy dziecko więcej niż trzy lata, a moja matka stanowczo przekonany, że farba nie pojawi się w ustach. Również jest to niemożliwe, przez długi czas, należy pozostawić mieszaninę na skórze, ponieważ mogą wystąpić alergie na kosmetyki dorosłych.

Wiele matek są bardzo często pytanie, co palcem maluje lepiej. To pytanie jest trudno dać jednoznacznej odpowiedzi: niektórzy wolą używać tylko kolory gotowy, i tacy, którzy nie mają sklepów, gdzie można kupić farby do malowania palcami, zmuszeni zrobić je samodzielnie. I figury takie jak farby nie są gorsze niż w pogotowiu. Nie jest ważne, jaki rodzaj palcem maluje lepiej. Najważniejszą rzeczą – to wyobraźnia, miłość mojej matki, i opieki dla swojego dziecka.

Jeśli nie pożałujesz czasu, odstawić wszystkie Pre kłopotów i spędzić trochę czasu na rysunku, dziecko zrobi najdroższy prezent dla taty, którego koszt jest niemożliwy do oszacowania z żadnych pieniędzy na całym świecie!

load...