Prezent dla męża na rocznicę ślubu. Utrzymujemy tradycję

Zawartość:

Wybierając prezent – nie jest łatwym zadaniem. Zwłaszcza, gdy chodzi o człowieka, którego kochała. Wiele kobiet w tym przypadku jest regulowane przez praktyczność. Po tym wszystkim, w rodzinie, czują się bezużyteczne prezenty absolutnie nigdzie. Jednak nie jest to poprawne. Prezent na pierwszym miejscu musi być niezapomniany, prezentując czystego serca, symbolizujące relacji do osoby.

load...

W tym artykule skupimy się na tym, co powinno być darem dla męża na rocznicę ślubu. Jesteśmy przyzwyczajeni do rysowania tylko okrągłych dat. Na przykład, pięć lat od dnia ślubu, dziesięć, piętnaście, i tak dalej. Ale to wiele znaczy dla wielu par i pierwszych latach życia razem. Ponieważ w tym czasie para wykorzystywane do siebie, nawyki pracy, poznać zalety i wady. Dlatego w pierwszą rocznicę dar jest koniecznością. Przynajmniej dla kobiet.

W poszukiwaniu odpowiedniego prezentu dla tej daty, jesteśmy gotowi do obbegat wszystkie sklepy w mieście. Ale dlaczego? Dlaczego tracić czasu i pieniędzy na bezowocne poszukiwania? Nadal nic oryginalnego i znaleźć przyzwoity i nie uda. A dlaczego nie zrobić prezent dla siebie? Podejście to będzie dobra decyzja. Wierz mi, kto byłby zachwycony, jeśli będzie on przedstawić swoją własną wykonaną pamiątkę. A nawet jeśli to nie kosztuje dużo pieniędzy, jak pokazuje praktyka, ludzie nie są zainteresowani w cenie prezent.

Obecny na ślubie bawełny

Pierwsza rocznica ślubu nazywa bawełniane. Data ta symbolizuje rodzaj życia rodzinnego przejrzystości. Relacje między małżonkami są nadal kruche, mogą wybuchnąć w każdej chwili. W związku z tym, i porównać je z cienką chustką perkalu. W tym dniu, para przedstawiana rzeczy, wykonanych z tego materiału. Takie prezenty są uważane za czysto symboliczny.

load...

Co można zrobić własnymi rękami za mężem na pierwszej rocznicy ślubu? Oryginalny prezent będzie parę poszewki z obrazem męskich i żeńskich profili. Do produkcji dar Potrzebne będą: 2 poszewki Perkal, farby tkaniny, same zdjęcia (mogą być wycięte z magazynu), kawałek białego papieru, pędzla i żelaza.

 • Weź wizerunek mężczyzny i wyciąć sylwetkę;
 • Pomalować atramentem, pożądane jest, w kilku warstwach;
 • Odczekać do całkowitego wyschnięcia (około 40 minut), umieścić na szablonie gotowy poszewkę malowane stroną w dół;
 • Podnieść papier, umieścić na górze szablonu i przejść nad nim z gorącym żelazem. Należy starać się przyjmować na całej powierzchni;
 • Teraz usuń papier – obraz jest gotowy;
 • Zrób to samo z kobiecego profilu;
 • Lepiej wziąć poszewki na poduszki biały. Więc kombinacja kolorów będzie jaśniejszy i bogatsze. 

To taki oryginalny prezent na pierwszą rocznicę ślubu okazał się! A co najważniejsze, tradycje przestrzegane – poszewki na poduszki wykonane są z perkalu.

Przedstawi dokument ślub

Nazwa tej rocznicy symbolizuje kruchy papier. Bardzo często drugim roku małżeństwa para rodzi się dziecko, dlaczego młode pary życie nie wydaje się tak łatwe i beztroskie. Przedstawione w niniejszym rocznicy papierowych rzeczy – albumy fotograficzne, kalendarze, zdjęcia. Można również przekazać i przedmioty wykonane z tworzywa sztucznego.

Można nadać jej mąż CD-ROM z zapisem swoich ulubionych utworów. Jest obecny i papieru i tworzyw sztucznych. Idź kupić mu dobrą książkę. I można to zrobić jeszcze łatwiejszy i dać mężowi pieniądze. Ale to musi być zrobione w oryginalny sposób. Kupić balon, umieścić go w ustawie i nadmuchać. Mój mąż pokochają ten sposób prezentacji prezent.

Dar na drewnianej wesele

Piąta rocznica jest okrągła data. Jest on identyfikowany z drewnianym domu, który chociaż jest poważna konstrukcja, ale może podlegać pożaru. Ponadto, kłótnie rodzinne i skandale działać jako symboliczny ogień. Ponieważ ten dzień jest uważany za jedną z rocznic, może przedstawić do męża i drogiego prezentu, takie jak biurko komputera.

Jeśli chcesz, aby zadowolić małżonka i złożyć dar z własnych rąk, możemy zaoferować Państwu następujące opcje – drewniane kolce. Aby poradzić sobie z zadaniem będzie wymagał maksimum cierpliwości i dokładności. Ponadto, trzeba będzie podnieść wyrzynarki. Ale to nie zrobi dla ukochanej osoby, prawda? Jak to się mówi – „oczy się boją, ale ręce robią.”

Tak, trzeba będzie: okrągły blok drewna (20-25 mm), urządzenie do spalania drewna, malowanie na drewnie, gorącego kleju i ustalające stare spinki do mankietów.

 • Przeciąć pręt z dwóch identycznych części, do grubości 6,5 mm;
 • Teraz na każde puste wypalić napis lub obraz – co lubisz najbardziej;
 • Otwórz lakier produktów i pozostawić do wyschnięcia;
 • Teraz weź zamontować i podłączyć je do kołków za pomocą gorącego kleju.

To wszystko! Może ktoś ten pomysł może wydawać się śmieszne. Ale uwierz mi, twój mąż doceni taki prezent i będzie rozmawiać o tym z przyjaciółmi, z dumą opowiadać im o swojej pomysłowości!

Płyty dekoracyjne – prezent dla każdej rocznicy

Przetestowaliśmy te rocznicę ślubu, na której można zrobić prezent z rąk jest bardzo prosta. Nie pozostawiając jednocześnie z tradycji i zwyczajów. Ale następujący pomysł nadaje się do żadnej z tych dat. Potrzebne będą: porcelany lub naczynia szklane, ilustracja z książki lub czasopisma (można wybrać piękny krajobraz, sceny polowań i połowu ryb), klej, nożyczki, szczotka, lakier akrylowy.

 • Pokrycie obrazu lakier w 5-6 warstwach. Każda warstwa musi być zupełnie suche;
 • Teraz weź miskę z wodą i umieścić obraz na 20 minut;
 • Wyjąć i bardzo starannie oderwać warstwę akryl na papierze;
 • Odciąć żądany fragment;
 • Zamontuj obraz do tablicy i bezpieczna, lakierowany;
 • Na obrzeżu płyty mogą być stosowane do konstrukcji farbami akrylowymi, aby wyglądać bardziej elegancki prezent.

Płyta może Tale na ścianie. Aby to zrobić, należy wziąć puszkę konserw z pierścieniem do otwierania i zdjąć pokrywę. Odtłuścić tyłu płyty, szczotka z mocnym klejem i przykleić osłonę w miejscu. Kiedy klej jest całkowicie suchy, można powiesić tabliczkę.

Co jeszcze jest w rocznicę i że jest akceptowana im dać?

Każdy rocznice ślubu ma swoją własną nazwę. I każdy ma swoje własne tradycje i prezenty. Niektóre z nich już mówiliśmy, niech mieszkają na drugim.

 • 3-te Anniversary – skóra wesele

Ta rocznica symbolizuje elastyczność w związku. Oznacza to, że jeżeli przed tą datą postawy młodych nie podarte, oznacza to, że para nauczyli się dostosować do siebie tak samo elastyczne jak skóra może być wygięta. Najlepszy prezent w tym dniu będzie torebka wykonana ze skóry, breloczek lub mebli skórzanych.

 • 4. Rocznicy – bielizna ślubna

Symbol rocznicy – len, który symbolizuje dobrobyt i bezpieczeństwo. Czwarta rocznica jest często nazywany woskiem. Na pościel prezent ślubny darów lnu – obrusy, narzuty, ręczniki, pościel. W dzisiejszym świecie stało się zwyczajem, aby dać tej dacie urządzeń. Obchody najlepiej jest wykonywać przy świecach.

 • 6. Rocznicy – żelazo ślub

Ta rocznica symbolizuje silne relacje. Ale można je podzielić w razie potrzeby. Po tym wszystkim, choć żelaza jest bardzo wytrzymała metalowa, mogą pękać z silnym uderzeniem. W tym dniu, patelnie para daryatsya i inne naczynia kuchenne wykonane z żeliwa.

 • Cynk ślub – 6,5 lat razem

Symbolicznie, data ta nie jest, ale od dawna zwyczaj, aby go uczcić. Poważnie traktować to rocznica nie jest konieczne, aby można było łatwo i z humorem dać jej mąż wiadro cynku wypełnione gwoździami.

 • 7-ty Anniversary – miedź ślub

Miedź jest uważany za wartościowy metalowy. W związku z tym siedem lat małżeństwo – warto. Miedź symbolizuje siłę rodziny, bogactwo i piękno. Puzzle na prezent dla męża na rocznicę ślubu w tym momencie nie jest konieczne, ponieważ obecnie wiele produktów z miedzi z różnych figurek do dokładnego neologizmów. A w dawnych czasach w tym dniu para wymieniane monet miedzianych.

 • 8. Rocznica – cyna ślub

Tin ślub symbolizuje odnowę relacji małżeńskiej. W tym dniu, można dać mężowi dobry pakiet herbaty lub kawy. Najważniejsze, że okno zostało wykonane z cyny.

 • 9-ty Anniversary – gliniane ślub

Uważa się, że po tak długim okresie silnych wartości rodzinnych stać jak dobra herbata. Dobrym filiżanka herbaty z porcelany symbolizuje stosunki spokojny. W tym dniu, to postanowiliśmy dać naczynia lub artykuły z porcelany.

 • 10th Anniversary – różowy (cyna) ślub

Dziesięć lat później, relacje między mężem a żoną jest tak silny, że nadszedł czas, aby zwrócić uwagę nie na problemy rodzinne, a piękno relacji. W tym dniu, mąż daje żonie różowe lub czerwone róże. W bukiet róż powinna wynosić 11, z których 10 Rose (czerwony), to znaczy te lat. I 1 Roza Belaya, który symbolizuje nadzieję na kolejne dziesięć lat małżeństwa. Ponadto w tym dniu para zaprosiła wszystkich gości, którzy byli w dniu ślubu.

 • 11th Anniversary – Steel ślub

Ta rocznica symbolizuje siłę więzi rodzinnych, równą wytrzymałości stali. Tutaj najlepszy prezent dla męża staje się sztylet z pamiątkami. Jeśli pozwalają na to zasoby, możliwe jest przedstawienie samochodu lub motocykla.

 • 12th Anniversary – Silk (nikiel) ślub

Symbolizuje gładkość stosunków w rodzinie. W tym dniu dać nikiel i jedwabne przedmioty niklowo-platerowane, jedwabne zasłony, komplety pościeli.

 • 13. Rocznica – koronka wesele

Jako mistrzowie splot ich koronki długie i silne związki rodzinne są zbudowane w ostatnich latach. W związku z tym, 13 rocznica ślubu, i ma swoją nazwę. W tym dniu daryatsya koronki i obiektów, ozdobione koronką.

 • 14-ty Anniversary – agat (kości) ślub

W tym czasie rodzina jest przypisany status kamieni szlachetnych, a pierwszy jest agat. W tym dniu daryatsya biżuterii. Można również przekazać kości słoniowej jako rocznica ma inną nazwę – kość.

 • 15-lecie – szkło ślub

Rocznica symbolizuje przejrzystość i czystość stosunków małżeńskich. W tym dniu daryatsya szkła i kryształu. Dobrym rozwiązaniem może być obecny kryształy Svarovskiego. I można kupić jej mąż dobry zegarek. Najważniejsze jest to, że mają szklankę tarczy.

 • 18. Rocznicy – turkusowy ślub

Bardzo często, turkus ślub zbiega się z 18. Rocznicą pierwszego dziecka. Dlatego rocznica symbolizuje koniec problemów związanych z edukacją pierworodnych. Daryatsya ten dzień przedmiotów, ozdobiony turkusem.

 • 20th Anniversary – porcelana ślub

Daryatsya w tym jubileuszowym porcelany. Przede wszystkim – to ustawia, uważa się, że w ciągu 20 lat małżeństwa, większość naczynia popadł w ruinę, i powinien zostać zastąpiony nowym.

 • 25. Rocznica – srebrne wesele

A relacje rodzinne ćwierć wieku przymusowo srebra. Dlatego w tej rocznicy daryatsya prezenty wykonane z tego metalu.

 • 30th Anniversary – perła ślub

Ta rocznica symbolizuje czystość i doskonałość perła stosunków małżeńskich. Byłoby odpowiednie wyroby z pereł naturalnych lub hodowlanych. Ponadto, możliwe jest, aby dać żadnego prezentu, co odpowiada jednej z poprzednich rocznic.

 • 35 rocznica – len (Coral) Ślub

Ta rocznica symbolizuje spokój, komfort, dobre samopoczucie i długie życie małżeńskie. Tradycyjnie daryatsya lniane narzuty, obrusy, ręczniki, ubrania. Można również przekazać biżuterię wykonaną z korala.

 • 37,5 lat – aluminium ślub

Rocznica symbolizuje równe aluminium lekkość i wytrzymałość. Daryatsya ten dzień sztućce i ramek do zdjęć.

 • 40-lecie – Ruby Wedding

Ruby symbolizuje miłość i ogień. Tylko prawdziwie kochający ludzie mogą żyć razem od 40 lat. Ten dzień może być przedstawiony z biżuterii ruby ​​lub koszem owoców – granaty i pomarańczy.

 • 45-lecie – Sapphire Wedding

Uważa się, że szafir ma właściwości lecznicze. Małżonkowie żyli tyle lat razem, nie jest już młody. I powinni pomyśleć o swoim zdrowiu. Daryatsya w tym dniu biżuterii, pożądane jest, aby uczestniczyli oni szafir.

 • 46-ty Anniversary – lawenda ślub

Ta rocznica symbolizuje dobroć, tkliwość i trwałości stosunków rodzinnych. Idealnym rozwiązaniem jest lawendowy bukiet prezent – świeże, suszone kwiaty lub liście.

 • 50. Rocznica – złote wesele

Nie każdy jest w stanie żyć razem przez pół wieku. Dlatego ta data i został nazwany najdroższych metali szlachetnych – złota. W tym dniu daryatsya tylko produkty złote i złoto. Para kupiła swoje nowe obrączki, a ich stare przekazać dzieciom i wnukom.

 • 55 rocznicy – szmaragd ślub

Emerald – symbol życia wiecznego. Istotną datą dla tych kwiatów i zielonych produktów.

 • 60. Rocznica – Diamond (Diament) Ślub

Symbolizuje tę rocznicę rodzinnego zamku równą twierdzy diamentu. W tym dniu daryatsya produktów, w których znajduje się co najmniej jeden diament. A dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na takie drogie prezenty, można zrobić produktów wykonanych z kryształu górskiego.

 • 65. Rocznica – Iron (kamień) ślub

Rodzina jest bardzo odporny na tak wiele lat, jak kamiennej skale. Specjalne prezenty w tym dniu, można po prostu podać kilka przyjemnych rzeczy.

 • 70. Rocznica – platyna ślub

W tym dniu, małżonkowie dać te prezenty, które w podeszłym wieku mąż i żona wybierać sami. A głównym prezent dla platyny wesele będzie komunikacja z rodziną, dziećmi, wnukami.

Oczywiście, wybór obecnego małżonka nie może opierać się wyłącznie na tradycji i zwyczajów. Młodzi mężczyźni przyjemność otrzymać prezent w różnego rodzaju sprzętu. Na przykład, najnowszy model telefonu komórkowego, tabletu lub akcesoria komputerowe. Będzie to wielki dar voucher dla dwóch osób w jakimś egzotycznym kraju. A jeśli mąż interesuje się sportem, przedstawił go z subskrypcją na siłownię lub basen.

I nie martw się, jeśli nie ma możliwości drogich prezentów. Jak wspomniano powyżej – pieniądze nie są ważne. Zawsze można coś zrobić z rękami. Tak, skromne i tanie, ale z miłością i duszy!

load...