Prezent dla dziecka do 10 lat: Czego potrzebuje Twoje dziecko?

Zawartość:

Dziesięć lat – punkt zwrotny w życiu dzieci. W tym wieku dziecko nie jest już zainteresowany w tradycyjnych zabawek (Girl – lalki, boy – projektantów i maszyn), ale jeszcze nie znalazł nowego hobby dla siebie. Dlatego bardzo ważne jest poważnie o wyborze prezentu dla dziecka. Dzisiaj na jego urodziny po prostu ręcznie w szachy, kamery lub encyklopedii zwierząt. Być może w ten sposób pomożesz wybrać hobby lub nawet przyszłego zawodu w przyszłości.

load...

Uniwersalny prezent

Jest to kategoria rzeczy, które można dać dzieciom, niezależnie od płci. W tym przypadku główną rolę odgrywają wartości rzeczy, ale to kosztuje. Pamiętaj, że nie koniecznie trzeba kupować bardzo drogiego prezentu. Najważniejsze – że prezent będzie przydatny nawet w odległej przyszłości. Wydać duże ilości tylko wtedy, gdy dziecko nie może być bez czegoś do zrobienia, i łatwo można sobie na to pozwolić kupić.

Drogie rzeczy

 • Deska

Pierwszym krokiem jest, aby dowiedzieć się, dlaczego trzeba tabletkę studentów. Jeśli on chce grać w zagłębieniu (lub raczej w klasie) i oglądać filmy, to nie ma sensu kupować takiego drogiego urządzenia. Bez tego urządzenia nie można zrobić, gdy dziecko jest ciągle w podróży. Będzie mógł dzwonić na Skype, wyślij e-mail lub po prostu poczytać książkę w pociągu.

 • Telefon

Jest to chyba najlepszy prezent. Dzieci w wieku 10 lat i jest on stale utrzymywał się po szkole z moimi przyjaciółmi? Zawsze można zadzwonić do niego, aby dowiedzieć się, co robi. W młodszym wieku uczeń nie zdaje sobie sprawy z wartości rzeczy, więc traktować je od niechcenia. Jest mało prawdopodobne, że będziesz chciał mobile dziecko cieszył się całą klasę. Jeśli chodzi o wartość daru, to lepiej wybrać średnią kategorii cenowej. Zbyt proste urządzenie – nie jest to prestiżowy, zbyt drogie – jeszcze. Po tym wszystkim, główną funkcją telefon – zadzwoń. Film, muzyka, gry i inne rozrywki – wtórny.

load...
 • Komputer

Pierwsze dwa lata, studenci uczą się pisać ręcznie. Ale w szkole, nauczyciel nie jest już dłużej akceptować streszczeń i niektóre prace w formie pisemnej. Wymagają one wszystko, by zostać wydrukowane. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko przyniesie dwie, teraz jest mu kupić komputer lub laptop. Ci, którzy boją się, że ich dzieci będą zbyt dużo grać, to wybrać słabych maszyn. Najważniejsze, że nie zostały uruchomienia programów biurowych. A na niektórych stronach można umieścić blokadę.

 • Kamera

Profesjonalne kamery, niestety, nie jest tani. Ale jeśli chcesz, aby dziecko zaangażowany zdjęcia mają trochę zaszaleć. Ale zwykły mydło nie jest wart zakupu. Po miesiącu lub dwóch, ten prezent będzie leżał po drugiej półce w szafie.

 • Odtwarzacz muzyki

Zakup ten dar, trzeba polegać na tym, że student może po prostu stracić go lub złamać. Więc nie wybrać modny opcje. Wystarczy zapoznać się z odtwarzacza najbardziej popularne formaty, i byłoby trzymać baterię przynajmniej 8 godzin.

 • Sprzęt sportowy

Wrotki, łyżwy, rowery, badminton, siatkówka – wszystko to ma pozytywny wpływ na organizm dziecka. Twoje dziecko musi być sprzęt sportowy. Jeżeli uczeń cały czas siedzieć na lekcji lub komputera, to może zacząć problemy z postawy.

Tanizna

 • Gry stołowe

Dziecko może się podobać, dając mu monopol, szachy, warcaby i gry innych rozwijających się dzieci. Jeżeli uczeń nie wykazuje wiele emocji, spróbuj wziąć udział w konkursach. Pamiętaj, aby dać się, ale tylko dlatego, że dziecko nie czuje.

 • Książka

Różne encyklopedie, powieści przygodowe, czasopisma i komiksy – to wszystko jest interesujące dla dzieci w tak młodym wieku. Po prostu nie kupić książki z programu nauczania lub podręcznikach. Wybierając prezent, na podstawie gustów dziecka. Fakt, że jesteś zainteresowany w ciągu 10 lat, nie może on podoba.

 • Instrumenty muzyczne

Gitara, fortepian, skrzypce – nadszedł czas na dziecko, aby nauczyć się grać nie tylko na nerwy rodziców. Jednakże, nie kupić od razu, lub nowe profesjonalne narzędzia. To zajmie co najmniej sześć miesięcy do roku, zanim zdecydujesz się na ten krok. W przeciwnym razie twoja rodzina dostanie kolejną niepotrzebną rzecz, która odbędzie się w mieszkaniu. I, oczywiście, aby nagrać moje dziecko do szkoły muzycznej jest konieczne tylko za jego zgodą.

 • Zwierzęta

Głupotą jest nadzieja, że ​​dziecko będzie nadal do czyszczenia i pielęgnacji zwierząt domowych. Więc wybrać wybredna papugi, ryby i chomiki. Oczywiście, należy upewnić się, że dziecko nie jest uczulone na wełnę lub kałem.

Prezent dla córki

Chcesz dwadzieścia twoja córka była kobieca i ma doskonały smak. Zaczynają uczyć jej sztuczki wszystko Dziewczyna jest teraz. Kupić wspaniałe rzeczy, które pomogą podkreślić indywidualność dziecka. Po królowe nie rodzą one stać.

 • Pamiętnik dla dziewczynek

W tym wieku dzieci nie zawsze dzielić się swoimi przemyśleniami z rodzicami i przyjaciółmi, bo boją się niezrozumiany. Mając pod ręką pięknie zaprojektowane blog, specjalnie dla dziewcząt, twoja córka będzie w stanie wyrazić na papierze wszystko. Ale pamiętaj, nie masz prawa do zbadania nagrania!

 • Akcesoria

Kolczyki, naszyjniki i spinki, zegarki, bransoletki – to wszystko pomoże Ci czuć się bardziej dojrzały i niezależny. Ale wybrać akcesoria nie zbyt masywne i krzykliwe, ponieważ mogą zranić dziecko. Ponadto, nie wszystkie szkoły mają prawo chodzić z ornamentami.

 • Kosmetyki

Dzieci mają tendencję do naśladowania swoich rodziców. Dlatego też, jeśli nie chcesz, aby ponownie znaleźć uszkodzony rumieniec, cień do oczu i tusz do rzęs, dać dziewczynie zestaw kosmetyków. Obejmuje ona higieniczną szminka, błyszczyk, krem ​​do rąk, pianki, piankę. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest takie samo, jak w przypadku matki, tylko z naturalnych składników.

 • Torebka

W szkole moja córka powinna iść tylko ze specjalnym teczki lub plecaka. Ale na spacer z jej przyjaciół potrzebują mały, ale pojemna torebka. Powinien on być umieszczony klucze, lustro, telefon, chusteczki. Jeśli to wszystko jest trudno zagęścić w tej rzeczy nie będzie żył długo.

 • Perfumy

Naucz dziecko, by duchy potrzebują go z tego wieku. Nie powinniśmy szczędzić pieniędzy na jakości produktów. Nie zaleca się również, aby umożliwić korzystanie z perfum matki. Pamiętaj, na co producenci wieku zwolnić swoje zapachy.

 • Certyfikat na salonie piękności

Nigdy nie strzygł swojej dziewczynki, jeśli nie działają fryzjera. Niech moja córka odwiedzić salon kosmetyczny, gdzie stylistka dobierze najbardziej odpowiednią fryzurę. Nie należy narzucać swoich poglądów. Jeśli chcesz, aby przejść szkole dziewczyna z krótkimi włosami, nie starają się odwieść ją od tego pomysłu.

Prezent dla an_2a

W naszych czasach, trudno jest coś bardzo zaskakującego współczesnego dziecka. Jeśli uważasz, że mój an_2 wszystkiego, dał mu tani ale oryginalny prezent. W tym przypadku należy pamiętać, że chłopcy lubią rzeczy, które mogą być stosowane i ich przyjaciół.

 • Bilet na stadionie sportowym

Twój an_2 lubi piłki nożnej, koszykówki czy hokeja? Daj mu marszu na stadion. Należy pamiętać, że warto kupić przynajmniej 3 bilety. Jedna osoba dorosła (towarzyszące) i jeden dla przyjaciela, który będzie firma an_2. W przeciwnym razie może to być po prostu nie interesuje.

 • Maszyna, latający spodek lub helikopter na pilocie

Zabawki te, które mogą być sterowane na odległość, z zainteresowaniem nie tylko dzieci, ale również dorosłych rodziców. W związku z tym, po przedstawieniu obecny, starają się zachować swoje uczucia i emocje. Pierwszym z nich jest, aby zatrzymać odtwarzanie an_2a, to jest papież. Ale nie odwrotnie. W przeciwnym razie dziecko będzie obrażony.

 • Ustawia młodego czarodzieja

Chłopcy bardzo lubią majstrować coś wymyślać, tworzyć. Jeśli twój an_2 ma skłonność do stolarki, naprawy lub prac budowlanych, dać mu zestaw. Zazwyczaj są one bezpieczne akcesoria, które mogą być używane bez szkody dla zdrowia.

 • Maszyna popcorn

Czy dziecko ma grono przyjaciół, którzy zawsze siedzieć w swoim pokoju? Następnie kupić jej an_2 maszynę do produkcji popcornu. Wierzcie mi, to będzie używać więcej niż jeden rok. Jednostka ta zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu można swobodnie umieścić go w przedszkolu.

 • Worek treningowy

Po ciężkim dniu szkoleń jest bardzo pomocne, aby pozbyć gniew nie na klasy i gospodarstw domowych oraz gruszki. Przy wyborze urządzenia należy zwrócić uwagę na rozmiar, zawartości i wagi. Nie zapominaj także o rękawice bokserskie, jeśli nie chcesz zobaczyć usuniętą pięści an_2a.

Nie jest konieczne, aby dać dzieciom urodziny

Jest oddzielna kategoria przedmiotów i rzeczy, które w żadnym wypadku nie może dać dziecku. Na przykład, nie można dać mu dużo pieniędzy. To może nimi rozporządzać jak chcieliśmy: leczyć znajomym, kupić jakieś drobiazgi. Dla ciebie to może wydawać się złą decyzję, ze względu na to, co pojawia się skandalu.

Ponadto, nie kupić ubrania. Swetry, sukienki, spodnie, skarpety, spodnie – to było dobre, ale dziecko jest mało prawdopodobne, aby być szczęśliwym. Obejmuje ona także i przybory szkolne. Jeśli chcesz kupić nową torebkę lub Piórnik, nie mów, że jest to dar. Zgodnie z zakazem są produkty do pielęgnacji ciała. Mydło, szampon, ściereczkę, żel pod prysznic – jest oczywistością. Jest mało prawdopodobne, że chcesz, więc dał detergentów i proszków do prania na moje urodziny.

Jak wybrać prezent dla dziecka

W przeddzień narodzin dziecka chodzić do sklepów. Spójrz, jakie rzeczy zwykle zatrzymuje się, ale przez co przechodzi bez patrzenia. Delikatnie zapytać, czego chce. Ponadto, można wymienić rzeczy, mówiąc, że był pobytu w niektórych z nich. Ostateczna decyzja oczywiście należy do Ciebie.

load...