Prezent dla dziecka 5 lat

Zawartość:

Wybierając prezent jest zawsze trudne, zwłaszcza jeśli masz zamiar przedstawić go do swojego dziecka. Wydaje się, że ma już wszystko. I szkicowniki, i wszelkiego rodzaju zabawek (zarówno miękkich i tworzyw sztucznych), a morze sukienki, spodnie, Suszarka do uchwytów i gumek, i setki innych rzeczy, które ogarnia wszystkich szafek, komody i rogach. Dlatego, aby nie powtarzać błędów i nie, przejdź do wyboru odpowiedniego preparatu.

load...

W pięciu do siedmiu lat, dziecko zaczyna aktywnie rozwijać. Ten wiek jest uważany za przedszkola, więc w tym okresie szczególne znaczenie należy nadać prezenty, które aktywnie „przygotować” swoje dziecko do szkoły. Ten etap rozwoju dzieci charakteryzuje się tym, że dzieci twórczego myślenia dominuje, więc najlepiej skupić się na zabawkach, które wspierają jego rozwój. Muszą one jednak być dość trudne do zrozumienia. Nie zapominaj także o indywidualnych cech dziecka – rozważyć swoje interesy (predyspozycje do rysowania, rzeźbienia, czytanie, muzyka i tym podobne). Większość dzieci uwielbiają gry akcji role-playing. Dzięki nim dzieci przekształcić fikcyjnych postaci i przeżywa pewne sytuacje w życiu, a także zapoznać się ze specyfiką zawodów, więc jest to idealny prezent dla dziecka 5 lat.

Co do zabawek?

Prezenty powinny być dobierane w zależności od płci dziecka. Naturalnie, każda dziewczynka będzie zachwycona z lalką lub PUP. Dzisiaj, półki są zapchane obfitości tych zabawek: to porcelanowe figurki z kręcone włosy w eleganckich sukniach i tradycyjnego Barbie ze wszystkich rodzajów dodatkowych zestawów nich (domy, konie, odzież, itp.) Jest też ogromna lalka, którą można porównać ze wzrostem dziecka. Są droższe opcje są trochę tańsze. Każdy rodzic może wybrać prezent w zależności od jego sytuacji finansowej, tak długo, jak to miało miejsce z duszą!

load...

Oprócz lalek, zabawki dań zadowoli dziewczynę urodziny, z której jest dogodny do picia herbaty lub domy, meble dla dzieci, gdzie Twoje dziecko może przynieść koleżanki i w ciszy dzielić swoje tajemnice i marzenia lub lekko poprokaznichat. Jest też świetnym rozwiązaniem – to wszystko jest możliwe zestawy (pielęgniarki, fryzjerów, kucharzy i tym podobne). Takie prezenty rozwijać wyobraźnię i fantazję: grając z nimi, dziewczęta „przymierzyć” różnych ról społecznych i zawodowych.

Żadna kobieta, nawet trochę, nie będzie w stanie oprzeć się piękną biżuterię lub kosmetyki. Dlaczego nie można zadowolić swoją córkę? Obecnie istnieje perfumy dla dzieci i pomadki, żele, szampony, kolorowe lakiery do paznokci, które są specjalnie zaprojektowane dla młodych mody.

Jeśli chodzi o chłopców, pasują one bardziej męski prezentu. Na przykład robot lub automat ze zdalnym sterowaniem, która przyczynia się nie tylko do rozwoju myślenia abstrakcyjnego, ale będą uczyć się do nadzorowania procesu ruchu. Doskonałym rozwiązaniem dla młodych obrońców może być samoloty. Są gotowe modelu, ale można kupić taki, który będzie musiał zbierać swoje ręce. Z pewnością dziecko będzie o wiele bardziej interesujące! Można grać z dzieckiem w linii kolejowej lub spasować łamigłówki również prosperują projektantów gier rozpatrywane.

Jego miejsce w rękach twórczego umysłu zajmie specjalne zestawy: do modelowania lub produkcji paneli, mozaiki lub kolorowymi freskami, a także witraże do malowania, zdjęcia spalania, druków itp. Dziewczęta mogą kupić zestaw do haftu, tkania breloczki, paski i wiele innych. Dobry prezent nie tylko musi wysłać nieodpartą energię dzieci we właściwym kierunku, ale także wspierać rozwój swoich skłonnościach.

Kupujemy „prawo” prezent

Kupując prezent dla dzieci, które nie jest na rok lub dwa, ale pięć, należy rozważyć niektóre z cech tego okresu w rozwoju dziecka. Chcesz nie tylko zabawka była ulubionym, ale także użyteczne, jak również istotne? Wtedy pamiętać o kilku prostych zasad „właściwego” zakup:

  • Aby nie dokonać złego wyboru, należy zawsze zwracać uwagę na to, co wiek został określony na opakowaniu, przeczytaj również opis tego produktu. Może się zdarzyć, że dziecko po prostu nie będzie w stanie opanować taką zabawkę.
  • W celu przedstawienia w najbliższej przyszłości nie straciło na znaczeniu, należy przyjąć ją z „marginesem życia.”
  • Należy wziąć pod uwagę nie tylko rok z dzieckiem, ale również jego charakter, zainteresowania, skłonności, a zwłaszcza rozwoju, jak również indywidualne potrzeby i pragnienia. Będzie to przydatne, aby pamiętać, co jest obecnie zainteresowany dziecka (które wygląda bajki, na których znaki równa, czytanie, rysowanie i tak dalej), i uwzględnia kupując zabawkę dla długi czas snu.
  • Wielu rodziców kojarzy się wyłącznie na ciągłym szkoleniu ich potomstwa, więc skupić się na grach intelektualnych, takich jak alfabet, bingo, puzzle, domino, puzzle itp. Ale nie zapominaj, że dzieci poniżej piątego roku życia nadal niegrzeczne i niespokojny. Oni nadal zapotrzebowanie na samochody i lalek.
  • Na rozwoju wytrwałości, uwagi, wyobraźni, figuratywne, przestrzennego i logicznego myślenia, koordynacji i dokładności ruchów „pracy” wszelkiego rodzaju projektantów. Dużą pomocą w szkoleniu może stać się interaktywne i gry elektroniczne.

Dla komórkowego fidgets lepiej wybrać skuter, piłka nożna, jazda na rowerze, badmintona, tenisa stołowego lub hokeja – wszystkie te elementy i gier mających na celu poprawę zdolności reagowania i dokładność ruchów. Sport – to świetnie! Dlatego kupowanie takich prezentów, można nauczyć dziecko siedzący tryb życia, zaszczepić w nim miłość do aktywności na świeżym powietrzu. Najważniejsze jest to, że dziecko nie jest rannych. W tym celu, nabywanie, na przykład, rolki, i zadbać o dodatkową ochronę (kask, nakolanniki).

Jeśli jesteś rodzicem pracowity, spokojny chłopak, byłoby właściwe do takiego daru, jak bingo, mozaiki, puzzle, abc, i tym podobne. Także odpowiednie gry edukacyjne planszowe, na przykład, trochę frajerem lub matematyki, które mogą być zadowoleni z całą rodziną. Przyczyniają się one do rozwoju logicznego i twórczego myślenia, pomysłowości, nauczyć się rozpoznawać obiekty i klasyfikują je według podobnych kryteriów. Ponadto, gra może być wspaniałą okazją do spędzenia czasu z dzieckiem.

Dziś dla wielu dzieci, komputer – to jest najlepszy. Wiedzą o tym i rozumieć urządzenie w takich maszyn są lepsze niż ich rodzice. Gry komputerowe pomagają rozwijać umiejętności motorycznych, inteligencja, koncentrację i zdolność do szybkiego reagowania na zmieniające się wydarzenia. Jedną z gier może być wspaniałym prezentem. Chłopcy dostosować strategie wojskowe lub „shooter” i dziewczyn – gry z postaciami z kreskówek, księżniczek i tym podobne. Wystarczy rozważyć ograniczenie wieku i nie pozwól ich dzieci spędzają przy komputerze zbyt długo. Cokolwiek to było, ale porusza rekreacji na świeżym powietrzu jest znacznie bardziej użyteczne!

Chcesz rozwijać geniusza? Następnie we wczesnym dzieciństwie rozwinąć swoje horyzonty dziecka. Pomoże to audiobooków i encyklopedia dla dzieci. Informacje zawarte w nich serwowane jest w zabawny i zrozumiałe dla pięcioletniego postaci dziecięcej. Jest to ułatwione przez jasne, niekiedy obszernych zdjęć i muzyki. Jeśli planujesz wysłać swoje dziecko do szkoły, rozpocząć przygotowania do tego z góry. Nie wszystkie dzieci są łatwo i chętnie zaakceptować takie zmiany, więc zadanie – dostosować się do dziecka, neguje swój negatywny stosunek. Daj jasnych i kolorowe pisaki, ołówki, długopisy z zabawek na czapce, notebooki z ich ulubionych bohaterów, przyjazny dla użytkownika portfela – oni „stoke” ciekawość dziecka i pomóc mu zainteresowany.

Oczywiście, każdy, kto przychodzi do supermarketu, od zabawek obfitości rozproszonych oczach. Jednak nie należy spieszyć się z wyborem, aby dowiedzieć się z opisem na opakowaniu produktu, czytać skład materiałów, z których jest wykonany, skontaktować się z producentem. Nie kupuj aktywnym dziecku nadziewane zabawkę lub konwencjonalnego urządzenia. Z pewnością taki prezent nie powoduje ogromny entuzjazm i w ciągu kilku dni zostanie przełożona na najdalszym rogu przedszkola. Na podstawie indywidualnych cech charakteru i interesów dziecka. Kto inny jak nie ty, rodzic, lepiej niż ktokolwiek inny tego świadomi? Niekoniecznie na zakup bardzo drogich rzeczy. Po tym wszystkim, cena nie zawsze oznacza jakość, ale także dobry prezent w pierwszej kolejności, aby być istotne, użyteczne i interesujące.

load...