Precz z dentystów, czyli jak wybielić zęby w domu

Zawartość:

Uśmiech czyni mężczyznę. Ale co zrobić, gdy zęby są dalekie od doskonałości? Jeśli ciemna powłoka emalii zamienia każdą anegdotę w torturach, a każdy nowy znajomy – w procesie? Po pierwsze, radzimy, aby się uspokoić. Nikt na zebraniu nie wygląda na ustach (nie jest rasowy koń, prawda?). Po drugie, profesjonalny dentysta jest w stanie rozwiązać każdy problem ze swoimi zębami. Teraz wielu odskoczył z przerażeniem od monitorów. Tak, rozumiem. Strach przed dentystą układa dobrą połowę ludzkości jako dziecko, ale z biegiem lat tylko rośnie w siłę. Że tylko to godziny czekać na swoją kolej pod krzyków przerażonych klientów w firmie lub z niezrównany aromat! Wydaje się, że mają naprawdę bać? Następnie nadszedł czas, aby powiedzieć, jak do wybielania zębów w domu.

load...

Oczywiście, jeśli swojej ciemnej patyny – w wyniku jakiejś choroby, radzimy wszystko jedno, aby zobaczyć się z lekarzem. Ci, którzy piją dużo mocnej herbaty lub kawy, a którego zły nawyk jest wyświetlany na zęby, możliwe jest, aby spróbować zrobić bez dentystów.

To wybielanie zębów nie jest zagrożona

Powiedzmy, że uważasz się za osobę zdrową i chcą szybko wybielić zęby przypominają piękności Hollywood. Czekaj, czekaj! Pamiętaj, co stało się z charakterem mówiąc, że zbyt wiele w pośpiechu. Nie chcesz, aby stać się ogólnie pośmiewiskiem, prawda? A mniej chcesz dostać się do fotelu dentystycznym z nieudanej próbie oczyścić szkliwo. I nic z tego nie będzie, jeśli przed wybielić zęby w domu, można przeczytać kilka zastrzeżeń. Zatem, wybielanie zębów jest zabronione, aby to zrobić, trzeba:

 • Próchnica;
 • Zapalenie dziąseł;
 • Zwiększona wrażliwość zęba.

Znaleźli się na liście? Potem marsz do dentysty, czy z upływem czasu, a nie po prostu przyjść do niego w dogodnym czasie dla Ciebie, ale również staną się obbivat szpital progi obowiązek z ostrym bólem późno w nocy (kto cierpiał zęby, wie, że ten problem uwielbia przerodzić go na zmrok, gdy większość stomatologów śpi spokojnie).

load...

Home Wybielanie zębów

Tak więc, zaczynamy krótki program edukacyjny na temat wybielania zębów w domu. Środki na zwrot białą emalią wymyślić dużo, więc nie będziemy tylko rozmawiać o metodach stosowanych, ale także ostrzegać z wad takiej inicjatywy w jakiejkolwiek formie.

 1. Pasta do zębów

  Jest to najbardziej prosty, niedrogi i zawodny sposób wybielić zęby. Zgadzam się, że jeśli producenci pasty do zębów grał co najmniej połowę obietnic złożonych podczas reklam telewizyjnych, artykuł ten nie byłby, tak jak nie byłoby problemu żółknięcia zębów i zaciśnięty wargach uśmiech. Jednakże, jeśli zdecydujesz się spróbować wybielania zębów jest pasta do zębów, zaleca, po pierwsze, nie żeby ją uratować, a po drugie, nie stosować dłużej niż jeden miesiąc. Po 30 dniach, pasta zaczyna niszczyć szkliwo. Ale wątpię, że taki obrót wydarzeń zawarte w swoich planach.

 2. Soda oczyszczona

  Metoda ta jest nadal używany przez nasze babcie i prawdopodobnie zastosuje nasze wnuki jak wybielanie zębów sody – jest nie tylko szybki, ale też najbardziej efektywny w domu. Jak to działa? Elementary. Szczoteczki zwilżyć wodą, nałożyć warstwę sody oczyszczonej i delikatnie chodzić wszystkie zęby, uważając, aby nie dotykać dziąseł. Szczególnie wrażliwe na smak sody może doradzić najpierw nakłada się na warstwę szczotki do zębów. Więc zmiękczają ostre zęby smak domowego wybielacza. Jednak, aby wziąć udział w soda nie jest zalecane, ponieważ ma zwyczaj niszczenia szkliwa z częstego używania. Stomatolodzy są dozwolone maksymalnie 1 czyszczenia sody raz w tygodniu.

 3. Węgiel

  Jak się okazało, węgiel aktywny nie tylko doskonale leczy zatrucie, ale nie mniej skutecznie wybiela zęby. W tym celu tabletkę można żuć i trzymać w ustach przez 10 minut i może być pokruszony węgiel i uzyskaną mieszaninę czyste zęby przy użyciu konwencjonalnej szczoteczki. W każdym razie, można powtórzyć procedurę, nie więcej niż 2 razy w tygodniu, w przeciwnym razie twoje zęby nie tylko biały piasek, ale także bardzo wrażliwe na ciepło i zimno.

 4. Woda utleniona

  Natychmiast ostrzec, że ta metoda jest bardzo niebezpieczne dla zębów. Zbyt częste stosowanie nadtlenku lub nieudolnego przenoszenia leku może prowadzić do nieodwracalnej próchnicy. Że warto trochę zbyt daleko, a dentysta nie pomoże. Jednak najbardziej ryzykowne nadtlenek urody wybielić zęby, a nawet nagrodzony z białym uśmiechem. Jak oni to robią? W pierwszym przypadku, dziewczynka rozcieńcza pół szklanki wody 20 kropli nadtlenku płukanki mieszaniny. (Po tym, należy dokładnie wypłukać usta wielokrotnie, ale czysta woda, albo …. Wspominaliśmy już, że byłoby to w przypadku leczenia nadtlenkiem analfabetów). Druga metoda jest prostsza. Gdzie nadtlenek nakłada się na wacik i wcierać wacikiem uzyskane zębów. Po zabiegu zęby są szczotkowane ponownie, ale tym razem zwykłą szczoteczką bez pasty do zębów.

 5. Truskawki

  Być może jest to najsmaczniejsze ząb wybielacz. A lekarze nie widzę absolutnie żadnej szkody dla zdrowia w tej procedurze. Stałe witamin i przyjemności. Można też po prostu truskawki i wcierać go w ustach, zapewniając jednolitą wybielanie. Oczywiście, szybko osiągnąć białe, jedząc jagody, nie można, ale żeby połączyć przyjemne z pożytecznym – całkowicie.

Mamy Spieszę uspokoić tych, których zęby po domu wybielanie nie nabywa niezbędną odcień. Nie martw się. W końcu szczęście nie jest w białych zębów. A nawet w ich liczby. Najważniejsze – to czuć się szczęśliwy i kochany, i śnieżnobiały uśmiech będzie. Tym bardziej, że lekarze nadal nie został odwołany. W najgorszym, można zapomnieć wszystkie swoje lęki i zapisać się do profesjonalnego wybielania, prawda?

load...