Prawo pocałunek i jej rodzaje

Zawartość:

Kiss – że dotknąć ustami. Jest pozdrowić wyrażenie, uczucia, miłość, szacunek. W jego znaczenia i funkcji można wyróżnić pocałunki czcią, przyjaźni, pokoju, pojednania, pokory, radości, matka, ojciec, rodzina, pożegnanie, powitanie, miłość i erotyczne. I każdy chce wiedzieć, jak nauczyć się całować.
Powrót do spisu treści

load...

Co to jest i dlaczego ludzie pocałunek pocałować?

Ale w pocałunku, istnieją pewne trudności, na przykład, nie jest to odruch, jak mruga, oddychaniem lub czkawką. Pocałunek wymaga świadomego działania, planowanie i przygotowanie, a także wiedzy i wcześniejszej praktyki. Bez tego wszystkiego jest to trudne do zrozumienia prawidłowości całowania. Zwykle pierwszy Kiss podane trudne. W życiu każdego człowieka jest wydarzeniem, które wyznacza początek nowej relacji z płcią przeciwną.

Pocałunek szczepione nam kulturę, która jest dlaczego niektórzy nie muszą się nauczyć, wszyscy się na maszynie. Wszystko widzimy aktorów, którzy łatwo pocałunek w telewizji, reklamach i filmach, jak nam powiedziano, że nasi przyjaciele ze ktoś całuje, widzimy ludzi całuje się na ulicy.

W niektórych sytuacjach pocałunek jest uważany za konieczny element uczenia się marzenie wszystkich.

Dlatego w romantycznych sytuacjach wchodzi w życie stereotyp, a ludzie czują przemożną chęć pocałowania, a nie jak coś, a prawo. Całowanie jest bardzo ważnym krokiem w naszej kulturze.

load...


Powrót do spisu treści

Uczucie lęku i pokonać go pocałunkiem

Dla każdego pierwszego pocałunku to znaczy dużo, więc jest wiele ekscytujących momentów, które są dobrze pamiętam. Wszystko zacznie się uczyć tej sztuki w różnym wieku, ale nie zawsze się po raz pierwszy odbywa się w prawo. Najczęściej, wręcz przeciwnie, pocałunek, który odbywa się po raz pierwszy, nie jest imponująca. Częściej niż nie z winy tego wielkiego strachu. Z powodu zamieszek mógł wbić zęby i kolana podkashivatsya, i nie jest to absolutnie sprzyja romansu. Dlatego tak wielu ludzi są zaniepokojeni, jak nauczyć się całować po raz pierwszy.

W tej sytuacji, dziewczyny są o wiele łatwiejsze, ponieważ są przyzwyczajeni do inicjatywy oczekiwać od człowieka, a oni oczekują, że będzie to początek, a oni naprawdę lubią to zrozumieć, co robić dalej. W związku z tym przedstawiciele płci męskiej jest trudniejsze z tego samego powodu, ponieważ dziewczęta czekają na pierwszy krok i prawidłowej techniki pocałunku, więc nie można dać się moje podniecenie. Ponadto, zwykle chłopców w okresie dojrzewania jest bardzo nieśmiały, aby powiedzieć ukochanej, że nigdy nie pocałował. Chcą natychmiast uderzyć swoją dziewczyną umiejętności, a zatem zacząć się martwić i więcej z powodu tego prawa całować ich po prostu nie działa.

Nie trzeba gorączkowo myśleć, jak nauczyć się szybko pocałować. Aby uporać się z podniecenia, dziewczyna lub facet może próbować wyobrazić sobie, że są bardzo doświadczeni kochankowie, i dla nich pocałunek jest powszechne. Będzie to bardzo fajne i zabawne, i za chwilę można zapomnieć o strachu. Czy można przyjąć, że partner może również nie mają doświadczenia w tym przypadku na tyle prosty, i nie będzie w stanie zrozumieć i czuć brak doświadczenia. Najważniejsze, aby pamiętać, że jest mało prawdopodobne, że druga połowa będzie z człowiekiem, który nie jest dokładnie posiada tę umiejętność, nie mogą ochłodzić się całować. Wszystko przyjdzie, a po kilku tygodniach praktyce spalisz dobry pocałunek.

Każdy chce wiedzieć, jak nauczyć się prawidłowo całować, zarządzać na swojego partnera, by zrobić dobre wrażenie. To pragnienie pochodzi z wewnątrz siebie, ponieważ wszyscy potrzebują miłości i czułości. Aby stać się niezapomniane pierwsze doświadczenia, nie wahaj się, ponieważ nawet fakt, że osoba, drżenie rąk i nóg nie słuchać, mówi o prawdziwej miłości. A błędy zostaną dopuszczone, nie zepsuje dobre uczucia od pierwszego pocałunku. Ważne jest, że sytuacja exuded romans. To pomoże się zrelaksować.

Ale nie należy zapominać główną zasadę – nieświeży oddech może zrazić nawet szaleńczo zakochany w człowieku. Warto pamiętać, że usta powinny być wilgotne, ponieważ suche usta całują trudne i wilgotny – zwiększa chęć ich dotknąć. Byłoby pocałować nawilżają usta za pomocą języka. Jak nauczyć się całować?


Powrót do spisu treści

Pokonania bariery dotyku i praktyka kissing

Przed całować swojego partnera, trzeba pokonać barierę dotykania. Dotykać wybiera się mu przez ramię. Dla odniesienia wzrokowego konieczność ciągłego patrzeć na usta partnera, więc on rozumie co masz zamiar go pocałować. Dziewczyna lub facet często już właścicielem marzyć o pocałunku, a poza tym służy wskazówek na to. Jeden znak to, że partner patrzył mu w oczy.

Bezpośrednio przed dobrze całować wziąć krótki wstęp, na przykład, może być początkowo trochę partnerem złośliwiec, wydatki na policzku i szyi z jego warg. A potem już można przejść bezpośrednio do pocałunku. Kiedy wreszcie usta zamknięte, musimy trochę otworzył usta. Nie bój się poruszać, chwycić razem jego usta usta swojego partnera lub na przemian ssać, można nawet ugryźć, ale należy to robić ostrożnie.

Ważne jest, aby rozluźnić wargi, jeśli partnerzy mocno rozciągnięty, nikt nie będzie czerpać przyjemność. Nie bój się zmienić pozycję, dotknąć i przytulić do siebie, można uruchomić do włosów i dotknąć jego twarzy. Nie bój się mówić. Jeśli jesteś zajęty pocałunkiem, to nie znaczy, że cały czas trzeba zachować spokój, powiedz coś partnerem miłe. Wiele osób lubi to robić z zamkniętymi oczami, ale niektórzy wolą otworzyć. Warto zauważyć, że z zamkniętymi oczami, będzie można doświadczyć więcej wrażeń.

Całowanie można podzielić na trzy rodzaje – pieszczoty, namiętne i ekscytujące. Każda z nich wymaga odpowiedniej techniki. Pieszcząc – lekki i delikatny, usta dotykają partnerzy nawzajem, spędzić trochę językiem po wargach. Namiętny – najbardziej głęboki i szczery, co wiąże ręce. Ekscytujące – głęboki pocałunek, ssać partnerzy języków i przekręcić je.
Powrót do spisu treści

Jak nauczyć się całować z językiem

Po tym jak opanowali pocałunki, można przystąpić do bardziej złożonego języka. Są bardziej ekscytujące, daje dużo więcej dobrych uczuć, ale jednocześnie wymagają minimalnej wiedzy o technologii. Z tym działania partnerzy prawdziwa przyjemność siebie, ponieważ wpływa na punkt najbardziej wrażliwych. Najbardziej popularne z nich to francuski i całować namiętnie. Przyczyniają się one do poznania najlepszych partnerów. Pomaga to kochankowie przenikać do siebie, stać się jeden podmiot. Ale konieczne jest, aby zrozumieć, że po raz pierwszy powinien być bardzo delikatny i łatwy sposób, aby przeniknąć do jamy ustnej języka partnera będzie natychmiast nachalny i niewłaściwe.

Zazwyczaj tego typu konwencjonalnego pocałunek jest kontynuacją, delikatny. W przypływie namiętności trudno po prostu przestać. Trzeba delikatnie i stopniowo promować język w usta partnera, pierwsze głębokie usta, a potem trochę dalej. Jeśli to nie następuje odpowiedź – prawo przestać całować z językiem i wrócić do niezwykłego. Do tego rodzaju pocałunków, jak obie, trzeba śledzić partnera reakcji, która z technik i ruchów on lubi. Należy unikać zbyt gwałtownych ruchów.


Powrót do spisu treści

Nauczyć się francuskiego pocałunku

Sprzęt francuski pocałunek prosty, więc każdy może się nauczyć. Najpierw musisz dostać się do ust swojego partnera jest bardzo proste, a następnie bardziej natarczywie, jego język rytmicznie trzeba jechać w górę iw dół, możliwe jest, aby trzymać swój język na zębach i dziąsłach. Czasami dyskretny dotyk może sprawiać przyjemność, ponieważ język jest bardzo zmysłowe ciało. Francuski pocałunek, gdy trzeba zmienić prędkość intensywności, należy lidera shift, przechwytywanie i gryzienie wargi.

Pożądanie i szczerość – to są elementy do doskonałego połączenia warg. Podczas tej strony też nie powinno „hang out” nie ma nic do zrobienia. Partner może być pat na plecach, aby zająć jego szyi, przytrzymaj włosy w ogóle, aby robić to, co chcesz. Ruchy te wzmacniają ekscytujące, przyjemne doznania.
Powrót do spisu treści

Błędy pocałunkiem

Studiując techniki pocałunek, nie zapomnieć o błędach i zakazów. Na przykład, nie należy zbyt głęboko wepchnąć mu język w usta partnera. To nie będzie zbyt miły do ​​swojego partnera, ale również będą utrudniać oddychanie. Nie trzeba energicznie kopać swojego partnera. Musimy pamiętać, że nie jest konieczne, by zamieszkać na namiętne pocałunki, nie musi być różnorodność i, oczywiście, właściwe podejście.

Głównym błędem może być egoistą. Często ktoś zapomina o uczuciach partnera. Musimy pamiętać, że zbyt szybkie tempo może po prostu przestraszyć partnera, więc to nie jest poprawna, aby zbyt gwałtownych ruchów.

Bardzo przykre jest ślinienie pocałunkiem. Musimy starać się zawierać śliny, to lepiej do przełknięcia niż pozwolić swojemu partnerowi w ustach.

Trzeba dać twój partner ustawić tempo, a następnie pokaże dokładnie, jak lubi się całować. Później, oczywiście, para powinna być w stanie znaleźć kompromisowe rozwiązanie. Ponadto, nie trzeba wiele, aby ugryźć, to nie jest w każdy gust dreszcz. Jeśli chcesz wiedzieć, czy wiesz, jak się całować, upewnij się, że partner reakcji, tak długo i jak często on chce cię pocałować.

Powrót do spisu treści

Istniejące rodzaje pocałunków

  • Próżnia (vzasos). Ssać usta swojego partnera do siebie, jak to było, gapi się na niego. Wszystko nie powinno trwać zbyt długo, bo usta, jak również wszystkie części ciała stają się zmęczone. To nie może być zbyt trudne, aby zakończyć.
  • Motyl. Przeciwnie, lepiej jest zadzwonić pieszczoty które polega na tym, że delikatnie pieścić skórę atakuje swojego partnera, co powoduje przyjemne odczucia.
  • Pieszcząc ucha lub szyi. Płatka ucha może być delikatnie gryzienia i ssania. Szyjka jest bardzo wrażliwych części ciała, a więc unika się jakiegokolwiek kontaktu z nim powoduje drżenie.
  • Pocałuj Eskimosów. Jego cechą jest to, że partnerzy nawzajem nie dotykały usta i nosy RUB. Oczywiście, to nie może zastąpić zwykły pocałunek, gdzie używane są usta, ale jest również uważane za interesujące zajęcie.
  • Francuski. Jest to wołanie duszy, nie za nic, że jest praktykującego dużą część populacji naszej planety.
  • Jeden pocałunek usta. On jest bardzo romantyczny. Partner oddaje jeden z ust i zaczyna ssać delikatnie wcisnąć i wyciągnąć w sobie.
  • Pająk. Aby wdrożyć go, trzeba skręcić głowy obu partnerów do 180 stopni, który jest partnerem całuje dolną wargę, a ty jesteś na górze.

Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób nauczyć się całować, bardzo prosta – trzeba ćwiczyć. Oczywiście, nauka teorii jest ważna, ale bez praktyki jest niczym i nigdy nie będzie lepiej. Tylko regularne ćwiczenia pomogą poprawić i umocnić swoje umiejętności i technikę, aby prawo pocałunek . Ważne jest, aby eksperymentować i wymyślać coś nowego, a w każdym razie nie wstydź się. Należy zauważyć, że pocałunki są korzystne dla zdrowia, może znacząco poprawić stan zdrowia danej osoby i przedłużyć młodość, zmienić nastrój na lepsze, a nawet pomóc schudnąć.

load...