Prawo makijaż za głęboko osadzone oczy

Zawartość:

Prawo makijaż i zręczne ręce mogą czynić cuda i przemienić oblicze każdej kobiety, należy utworzyć nowy wizerunek i poprawić niektóre niedociągnięcia. Oczywiście, aby dokonać właściwego makijażu za głęboko osadzone oczy, trzeba mieć pewne umiejętności, ale ponieważ „cierpliwości i trochę wysiłku!” Więc najpierw trzeba zdecydować, co jest dobre a co jest złe dla tej konkretnej osoby.

load...

Wrogowie prawej makijażu

CIENIE – czarny, dymny, jasny zielony, fioletowy

Nakładając makijaż dla głęboko osadzonych oczach, należy pamiętać, że można używać tylko cień jasnych odcieniach. Pastelowe odcienie perłowe – to jest najbardziej odpowiednim rozwiązaniem, ponieważ te kolory otwarte oczy, ale ciemne wręcz przeciwnie, sprawiają, że oczy bardziej wąskie i niezauważalne.

Jedyny wyjątek – czekolada i szary odcień może być stosowany do łatwej korekty makijażu. Wybierz trzy kolory tego samego odcienia – od najlżejszych do bardzo bogatych, ale jeden kolor. Ale podstawowy odcień koniecznie najlżejszy, znając swój odcień skóry można bezpiecznie podnieść różne odcienie. Na przykład, w celu otrzymania odpowiednich smagłych biały, różowy i brzoskwinia tony.

Zadbane brwi

Nawet najbardziej fachowo stosować makijaż nie przyniesie pożądanego efektu, jeśli są one niechlujny, brudny brwi. Użyj prawidłowego wyrywanie włosków zbędne i kształtować brwi odpowiedni dla Ciebie. Pierwszy raz lepiej „poddania się” ekspert – w salonie piękności można odebrać pożądanych kształtów brwi i zrobić wszystko, co w najlepszy możliwy sposób. Podstawa nośna jest znacznie łatwiejsze niż zaczynać od zera.

load...

Szerokie i bogate strzałki

Może być stosowany i ołówek i płynny eyeliner. Ale pamiętaj – strzałka powinna być stosowana tak blisko do rzęs i sprawiają, że cienkie. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby użyć cieni do powiek na dolnej powieki – jasność koncentruje się na górnej ruchomej wieku. Dlatego nie można malować rzęsy na dolnej powieki – efekt wąskich oczach będzie przejawiać się jeszcze bardziej.

Zasady stosowania makijażu

Zastosuj cienie

Komórka powiek powinien być najbardziej oczywiste „spot” w obrazie – stosuje się do tego miejsca, to najlżejszy odcień koloru. I nie zapomnij, przed nałożeniem cieni podwaliny – założenie: po pierwsze, cień nie będzie toczyć, i patrzeć nierówne; po drugie, staną się jaśniejsze. Ale za obszar pod brwiami należy zastosować ciemniejszy odcień – i nie jeden spot i pióro lekko szczotki.

Narysować brwi

Brwi muszą nie tylko poprawne, ale także malować na specjalnym ołówkiem, dając oczy otwarte. Za pomocą ołówka powinien być wyłącznie czarny, nie rysować brwi, naciskając mocno na niego. Lepiej zrobić praktycznie niewidoczny wiersz, a następnie pióro gąbki. Brwi ołówek pogrubienie, wulgarny wygląd.

Stosować tusz do rzęs

Mascara jest również lepiej wziąć czarny – nie jest konieczne, aby eksperymentować z kolorem. Jedyny wyjątek – wieczorem make-up, a następnie będzie można myśleć twórczo i wykorzystać najjaśniejsze kolory. A jeśli masz zamiar odwiedzić ekstrawagancki Caribbean partię, a następnie użyj najśmielsze odcienie, czasami nawet absurdalny. Przed nałożeniem tuszu do rzęs, górne rzęsy mogą być zwinięte trochę – tylko w zewnętrznych kącikach oczu. Powodując korygowania tusz do rzęs, który daje objętość i puszystość rzęsy, można osiągnąć zadziwiające rezultaty.

Wykończenie obrazu

I nie zapominaj, że kompletny makijaż obejmuje zastosowanie rumieńce i usta podciąć. Nawiasem mówiąc, nieco odwrócić uwagę od oka nie jest zbyt udany, należy nacisk na ustach – wybierz bogate i żywe kolory sprawiają, że jasną drogę. I trzeba być wielkim nastrój! Następnie pojawia się tajemniczy blask w oczach, na ustach będzie wędrować szczęśliwy uśmiech i policzki pokryte przyjemną poświatę. Ci ludzie są jak magnes przyciągają całą uwagę innych!

Okazuje się – małe sztuczki, kuglarstwo, trochę doświadczenia i uzupełnić do głęboko osadzonych oczach będzie broń – będą szeroko otwarte, zaskakująco jasne oczy.

load...