Prawo makijaż dla zielonych oczu dla brunetek

Zawartość:

Zielone oczy zawsze spowodowane najbardziej sprzeczne uczucia innych – zazdrość i strach, podziw i strach. Gdy nie nazywają właściciele zielonych oczach – czarownicę, piękno, femme fatale, a uwodzicielki. Ale tu jedno jest pewne – nikt nie pozostaje obojętny na zielonych oczach. A ich właściciel celowo umieścić je na ekranie, dumnymi oczami, starając się „upiększać” interesujący makijaż. Zanim nauczysz się stosować makijaż dla brunetek wykształconych z zielonymi oczami, trzeba dowiedzieć się, jakie dokładnie odcień zieleni jest ono właściwe.

load...

Odcienie zielone oczy

  • Miękki kolor z odcieniami szarości. Te oczy wydają się tajemnicze i nierealne. Dziewczyny zazwyczaj zgubić się w poszukiwaniu odpowiednich cieni. Ale wszystko jest bardzo proste – użyć tylko nienasycone kolory mogą być zielone – powinno być przezroczyste, w każdym razie, nie ciemny. Ogólnie rzecz biorąc, posiadacze zielonej okiem cieniu powinien porzucić ciemne cienie, po prostu „zamknąć” wszystkie swoje piękno i blask.
  • Odcień morski z zielonymi oczami, lekki dotyk turkusu. Jest to najbardziej delikatny i nieoczekiwany kolor – może zmienić się pod wpływem odzieży do nieba błękitu. Więc dam, jest to niezbędne do korzystania z lekkich i średnich odcienie kolorów, może być niebieski odcień, eksperyment z podvodkami – od zielonych i niebieskich kolorów turkusowe morze w oczach będą jeszcze jaśniejsze.
  • Oczy zielone kolory lasów – bogaty, głęboki, Jade. Właściciele oka powinna być wybrana paleta odcieni czekolady-brązowy odcień, można spróbować kolor grafitowy.
  • Jasnozielony ze złotymi paskami. To tak zwane klasyczne zielone oczy. Cienie można wybrać tylko ciemne odcienie, lepsze perłowe i kolor może być brązowy na różowy. Wykluczony tylko niebieski.

Prawo makijaż dla brunetki o zielonych oczach

Zielone oczy – zawsze jest miło, ale wyróżnia się szczególnie atrakcyjna brunetka z zielonymi oczami. To jest po prostu magiczna kombinacja, która jest w stanie doprowadzić do głowy nikomu o te panie mówią „małe diabły skoki w oczy.” Ale nie na tyle, aby być piękne z natury, konieczne jest, aby podkreślić piękno i nadać mu blask i splendor. Doświadczeni artyści makijażu opracowali pewne zasady stosujące makijaż dla brunetki o zielonych oczach i wyraźnie się do nich:

  • Liner używać tylko węgiel-czarny. Ponadto, jeśli strzałka jest nakładana na górną powiekę, jej koński ogon powinny wykraczać poza oka;
  • Dla brunetek niezwykle sprawnych w stylu makijażu smoky eyes – taki rodzaj mgiełki będzie zatrzymać się w okolicach oczu i makijaż zostanie wyemitowany. W celu uzyskania najlepszych rezultatów należy stosować odcień brązu lub złotymi refleksami;
  • Brunetka z zielonymi oczami może improwizacji i zastosować różowy, fioletowy, a nawet żółtym odcieniu – tylko na tego typu kobiety będą wyglądały stosowne;
  • Szminka stosuje się w dwóch lub trzech warstw, na brunetek korzystnie nasycone czerwony kolor. Ale jeśli kobieta nie kocha te jasne kolory, płonący brunetka można stosować różową szminkę, błyszczyk, bezbarwny lub brązowego pearl – główne zadanie przeznaczyć wargi i uczynić je jasnym tle.

Właściciele zielone oczy i czarne włosy mogą zrezygnować z cienia, ale tylko w celu uzupełnienia rzęs tylko czarnego tuszu i uczynić schludny strzałkę – i uzyskać bardzo niski klucz dniową makijażu. To wystarczy, aby zwiększyć piękno tych cholernie atrakcyjnymi oczy. Makijaż z brązu i złota cienie, szminki i perły ostre strzały o zielonych oczach brunetki najlepszym rozwiązaniem, to lepiej nie będzie patrzeć na nikogo! Naturalne piękno magicznych oczu tylko trzeba podkreślić, i można cieszyć się słuchając ich atrakcyjności i niekończących się komplementy.

load...

load...