Prawo makijaż dla właścicieli szarymi i niebieskimi oczami

Zawartość:

Make-up, jak wiadomo, jest to sposób, w którym do ukrycia pomyłki Accentuate korzystne zalety. Codziennie widzimy w telewizji, na okładkach magazynów i oszałamiające piękno zwykłych kobiet na ulicy, w transporcie, w sklepie. Co do zasady, różnica w makijażu dość duże. I to nie jest tak ważne, że w make-apom gwiazdek pracy specjalistów i zwykłych kobiet stosuje makijaż

load...

Wiele modeli nie potrzebujemy pomocy makijażu i są w stanie samodzielnie malowany. Kluczem do sukcesu każdego makijażu – zarówno codziennego i wieczorem – jest możliwość, aby wybrać odpowiedni dla Twojego typu skóry, kolor oczu, włosów, kształt makijażu twarzy. Makijaż dla niebieskich oczu szary wymaga szczególnej uwagi.
Powrót do spisu treści

Rola makijaż oczu

Oczy – zwierciadłem duszy. Więc myślę ludzi. Rzeczywiście, pierwszą rzeczą, że większość ludzi zwracać uwagę przy spotkanie – oko. I tu nie należy zapominać o „ramy” dla „lustro”. Z pomocą makijażu można podkreślić oczy i usunąć oznaki zmęczenia, korzystne jest, aby wyruszył kolor.

Prawidłowy wybór narzędzi naprawczych palety cieni, ołówki, eyeliner pomogą podkreślić głębię widzenia i właścicieli rzadkich kolorów oczu – odkryć ich niepowtarzalność.

Obecnie jednym z najrzadszych uważany jest niebiesko-szary kolor oczu.


Powrót do spisu treści

load...

Co należy wiedzieć o stosowaniu kosmetyków do właścicieli szarych i niebieskich oczach?

Kobiety, które mają kolor oczu, trzeba pamiętać, że  istnieją kolorowy eyeliner, cień, ołówki dość korzystne dla nich. Ten czarny i zielony. Prawo makijaż dla niebiesko-szare oczy nie tolerują kosmetyki nazwanych kolorów. Pierwszy z nich da się widok wulgarności. A jeśli wyciąć oczy trochę, to będzie uczynić jeszcze bardziej wąskie. Zielony sam odcień ukrywa całą głębię niezwykłym kolorem oczu.

Aby efekt lekkości i blasku w makijażu pozwoli szlachetne kolory – srebro i złoto. Ponadto będą one zbliżyć całą gamę odcieni fioletu-różowy. Ale warto pamiętać o umiar: żadna kobieta nie chce wyglądać tak, jakby nie spała całą noc, z czego pozostało purpurowe kręgi wokół oczu.

Na co dzień makijaż na szaro-niebieskiej oczami mogą być tworzone przy użyciu beżowy, brzoskwinia, brąz, brązowy odcienie. Nadaje się również brązowy ołówek i tusz do rzęs brązowo-czarny, lub po prostu brązowe. W celu nadania wyglądu jasności i głębi, mogą być stosowane do górnej powieki marszczyć małym cieniem szaro-brązowy i dobrze zacieniony.


Powrót do spisu treści

Wieczorem make-up

Do uwolnienia właścicieli takich niezwykłe odcienia cieni do powiek wymagane liliowy, niebieski, perła, i wspomniany szaro-brązowe odcienie. Szczególną rolę należy eyeliner i ołówek. Jak już wspomniano, nie należy wybierać czarny. Lepiej jest, aby dać pierwszeństwo do ciemnych odcieni szarości i brązu. Ale na wieczór, można wziąć czarnego tuszu.

Makijaż dla niebieskich oczu szary będzie wyglądać bardzo imponujący, jeśli jest prawidłowo wykonany w stylu smoky eyes. To stworzy obraz śmiertelnego piękna. Dla tego typu makijażu jest ważne, nawet odcień skóry. Jeśli masz cienie pod oczami, należy użyć korektora. Tak więc, „płótno” jest gotowa. Ołówek ciemnoszary lub ciemnobrązowy postać konturu właz. Następnie umieścić ołówek niebieskie cienie i starannie cień na całym obwodzie. Odbywa się to za pomocą cienkiego pędzelka.

Obejmuje ponadto zastosowanie do makijażu na górnych powiek cieni. A oto możliwe opcje – od srebra turkusu do ciemnoszarego. Pod brwi powodują beżowy lub odcień bieli. Po tym, rzęski nakładać tusz do rzęs w kolorze czarnym. Wykończenie jest podkreślenie brwi. Jasnoskórych panie powinny używać ołówka do brwi brązowy. Reszta garnitur jest ciemny szary lub czarny. Ten makijaż na szaro-niebieskiej oczy nie pozostawi nikogo obojętnym człowieka. Dzięki niemu będziesz niewątpliwie spektakularny wygląd w każdej partii.

Powrót do spisu treści

Romantyczny Makeover

Dla tych, którzy wolą bardziej romantyczne i przewiewne obraz, powinien zdecydować się na tego typu makijażu. Pierwsze powieki lekko proszku. Wymaga to Tone proszek ciała. Worki i kręgi wokół oczu może być ukryte za pomocą konsilera lub innych środków korygujących. Teraz trzeba ustalić tonację cieniu. Prawie wszystko pasuje i szary stalowy. Jednakże, jeśli chcesz coś specjalnego, nie krępuj się wziąć niebieski, turkusowy, srebro. Górna powieka podkreślają szarego ołówka. Atrament do 2 warstw Po wyschnięciu pierwszej – sekundę. Romantyczny makijaż na szaro-niebieskie oczy zostaną zaprojektowane, aby wyróżnić swoje oczy, więc usta nie wybrać jasne odcienie szminki lub połysk. Poza tym, ten obraz sugeruje łatwość w ubraniu.

Niezależnie od rodzaju makijażu dla niebiesko-szare oczy do wyboru, ważne jest, aby pamiętać, że konieczne jest, aby wziąć pod uwagę nie tylko kolor i kształt oczu, ale także kolor skóry, włosów, ich długość, kształt twarzy i ubrania, w ramach którego dokonać meyk- ap. Zanim wyjdziesz, to lepiej, aby trochę poeksperymentować z dźwięków i sposób, aby utworzyć pętlę.

Aby cały atrakcyjny wygląd, nie zapomnij o prawidłowym wyborem fundamentowej, proszek, pudry i szminki.

load...