Prawo makijaż dla małych oczu

Zawartość:

Niewielu z płci może się pochwalić dużymi wyraziste oczy, a jednak każdy chce być nie do odparcia. Ale zawsze jest to możliwe, aby zamaskować drobne niedoskonałości i optycznie powiększają oczy, jeśli umiejętnie zrobić makijaż dla małych oczu. Oto kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci stać się właścicielem szeroko otwartymi oczami.

load...

Daj brwi w celu

Pierwszą rzeczą do zapamiętania – grube nisko osadzone brwi optycznie zmniejsza oko i wyglądają ciężkie. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do posiadaczy brązowych oczach, które wymagają regularnej regulacji. Konieczne jest zatem, aby zrywać brwi tak, że ich linia będzie w zgodzie z kształtem twarzy i kształt oczu. Usunąć nadmiar włosy pod czoło, próbując uwolnić się przestrzeń między oczy i brwi. Ale nie sprawiają, że linia jest zbyt cienka.

Wady maski

Kręgi pod oczami i ciemnymi powiekami tworzyć zacienionych na oczy, a tym samym wizualnie zmniejszyć je. Często te worki pod oczami pojawiają się u dziewcząt z jasnej skórze, jak również właściciele mają brązowe oczy. W związku z tym, że po prostu trzeba użyć korektora, aby pozbyć się tych niedociągnięć. Zastosować żółty korektor na worki pod oczami, aby wyrównać kolor i rozjaśnić oko, zwiększając ją wizualnie. Jest to szczególnie ważne, jeśli zrobić makijaż wieczorowy. Wszakże w cieniu tych kręgach byłaby szczególnie zauważalne i dają zmęczoną twarz.


Nałóż jaśniejszy odcień

Jasne odcienie mają zdolność optycznie powiększyć obiekt. Dlatego piękny makijaż dla małych oczu wykonywane głównie właśnie takie kolory jak biały, kość słoniowa, brzoskwinia, beż, piasek, światło różowy, zielony lub żółty. Ale ważne jest, że to najlżejsze odcienie w palecie, a ciemne kolory będą wyglądać jeszcze trudniejsze i mniej oko. Zwłaszcza jeśli jesteś właścicielem ciemnych oczu, takich jak niebieski lub brązowy.

load...

Należy wziąć pod uwagę przy wyborze koloru oczu. Tyle o niebieskich oczach piękno doskonale nadaje się białe i beżowe kolory. Dziewczyna z zielonymi oczami najlepiej wybrać odcienie żółtego i beżu. Można użyć brzoskwinię – jest neutralny i nadaje się do niemal każdego rodzaju wygląd. Ale właściciele brązowe oczy zwrócić uwagę na różu, brzoskwini i jasnobrązowych odcieniach, które doskonale współgra z ich tsvetotip i przychylnie podkreślają głębię widzenia.

Zastosuj cień musi być wszystkie górne i dolne powieki, aw szczególności warto wypracować wewnętrznym kąciku oka i pod obszarem brwiowego, stworzy iluzję szeroko otwartymi oczami. Ważne jest, aby dobrze zacienione linie do cienia równomiernie pokrywać całą powierzchnię, a nie plamy.

Doskonałym wyborem będzie lekki odcień perłowy. Dają oczy piękny blask i połysk. Ale konieczne jest, aby być ostrożnym, jeśli masz zmarszczki wokół oczu. Masa perłowa ma zdolność do gola w gniecenie i podkreślają ich, co nie jest korzystne, aby spojrzeć na małe oczy.

Zastosuj odcień ciemniejsze odcienie

Ciemny kolor wizualnie zmniejsza przestrzeń, więc jeśli robisz makijaż dla małych oczu i chcą, aby wyglądać naprawdę imponująco, stosując cienie oszczędnie. Ważne jest nie tylko, że ciemne kolory nie było wystarczająco, ale również do cieniowania prawidłowo stosowane.

Można wybrać dowolny kolor absolutnie na palecie, które lubisz. Najważniejszą rzeczą jest to, że ci odpowiada. Właściciele brązowe oczy powinny używać odcieni brązu, czerwieni, kolorze wina. Będzie to piękny akcent i grać na kolor oczu. Można także wziąć odcień BOG-zielony lub nawet purpurowe. Niebieskie oczy i szary garnitur szarości i brązy, podkreślają blask i połysk oczu. Również dobrze wyglądać zielony, purpurowy i bordowym odcienie. Ale zielonooki dziewczynki powinny bawić się na kontraście.

Można pływać czerwony, wiśnia, a nawet odcienie kolorów marchwi. W każdym przypadku jest istotne, aby były umiarkowanie cienie ciemne i symulowanego boku cieni do powiek. Ale czarny makijaż małe oczy nie powinny być w ogóle stosowane.

Technika cienie makijaż dla małych oczu

W przeciwieństwie do innych rodzajów makijażu oczu, który rozpoczyna się od ruchomego wieku i rozciąga się ku górze, techniki nakładania makijażu małej oka rozpoczyna się od narożnika zewnętrznego oka. Engage mobilnej powiekę prawie nie trzeba. Gruby miękki pędzel odbyło łuk nad przełamaniem oczodołu. Nie powinno być sporządzone bardzo ciemny oczodołu, czyli krotnie.

Wystarczy lekko zacienione linię wyżej w kierunku walcowania krawędzi wieku, a następnie zastosować ciemniejszy odcień na dolnej powieki do poziomu ucznia (tylko krótki połowy wieku). Podobnie stosuje się cień na górnej pokrywie (wzrost poziomu źrenicy).

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, a będziesz w stanie osiągnąć elegancki wyników. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem brązowe, zielone lub niebieskie oczy, ten tor będzie Ci idealnie, ponieważ jest uniwersalna. Bądź kreatywny, wypróbować nowe kolory i tworzyć własne unikalne zdjęcia!

load...