Prawidłowe odżywianie w zajęciach sportowych przyczyni się do osiągnięcia dobrych wyników

Zawartość:

Zajęcia fitness są dobre dla zdrowia, na rysunku, a nawet morale. Jest o wiele ładniej, aby zobaczyć się w lustrze z napiętą rysunku, płaski brzuch i zgrabny kształt dłoni i stóp. I spróbować kobieta pracuje w ruchu siłowni, spędzać ćwiczenia rano – wszystkie siły wyrzucane wyglądać jak król. I niewielu ludzi myśli o tym, co trzeba, nie tylko w sporcie, trzeba też dostosować swoją dietę.

load...

Musimy pamiętać, że sprawność – rodzaj szok dla organizmu. A jednak – jest wykorzystanie energii do maksimum, więc upewnij się tylko właściwa dieta może kosztować. Co więcej, nie możemy siedzieć na ścisłej diecie – jest obarczona zaburzeń metabolicznych i złe samopoczucie. Ale wybrać zbilansowaną dietę, biorąc pod uwagę harmonogram pracy i sportu, jest koniecznością.

Zajęcia fitness

Jeśli nie mają intensywny trening siłowy i po prostu zrozumieć, że nadszedł czas, aby wnieść w porządku, nie ma nic szczególnie nie ma potrzeby zmiany. Tutaj główny program będzie tylko do ćwiczeń. Ale to tylko w przypadku, jeśli twoim celem jest po prostu utrzymać się w formie. Jednak istnieją pewne pokarmy, które trzeba koniecznie uwzględnić w swojej diecie. Zwłaszcza, gdy sport stał się częścią Twojego życia:

 • Aminokwasy – mają się w mięso i ryby, więc nie dają się od takich produktów;
 • Witaminy i minerały – Wszyscy wiemy, że jest to przede wszystkim owoce i warzywa;
 • Węglowodany;
 • Fluid – dużo pić nie jest zabronione, ale nie jest to konieczne, aby zastąpić wodę z mlekiem i sokiem lub kawę z mlekiem skondensowanym.

O węglowodanów porozmawiać osobno, jeżeli fitness lub poważny sport, nadal przychodzą do życia przez długi czas. Wiele łączenia węglowodanów z bułeczki i ciastka i są bardzo w błędzie! Po tym wszystkim, sport – to koszty energii i są kompensowane wyłącznie węglowodany. Tylko trzeba wiedzieć produktów „prawo”:

load...
 • Ciasta z suk szlifowania zgrubnego;
 • Ciasteczka owsiane;
 • Musy owocowe;
 • Kissel, włącznie z mlekiem;
 • Wszelkie suszone owoce.

Istnieją produkty specjalne oznaczone „Fitness” – są one przeznaczone do zaspokajania potrzeb energetycznych organizmu i są przeznaczone dla osób, które uprawiają sport.

Próbkę an_1 w zatrudnieniu przez przydatności

Jest to konieczne, aby wyeliminować białe pieczywo i bułki „z ciepła z ognia”. Zapomnij o czekoladki i ciastka, ciasta i masła odmówić. Ale nie przesadzaj – na przykład, ciemna czekolada może być spożywane bez strachu o swoją sylwetkę. Aby być bardziej konkretne, kiedy uprawiasz sport (zwłaszcza jeśli wolisz przydatności) musi stosować się do poniższego an_1:

 • Śniadanie: kawa lub herbata z cukrem, płatki owsiane z mlekiem lub owsiane owies, kilka ciasta, płatki lub owsiankę z „Fitness” serii;
 • Obiad: zupa jarzynowa z rosołu, sałatka ze świeżych warzyw, gotowana wołowina, owoce;
 • Podwieczorek: jogurt lub herbaty z ciasteczka owsiane, owoce;
 • Kolacja: serek wiejski garnek lub po prostu ser z mleka, herbata, kawa może z cupcake z mąki pszennej.

To jest przykład jednego dnia, ale to nie znaczy, że pojęcie „właściwego odżywiania” jest w tym przykładzie. Kiedy zajęcia poranne nadebrać kęs do nich. Tylko trochę – na przykład, aby jeść jeden kawałek chleba lub bułkę albo kawałek gotowanego mięsa. Odnosi się to również do przejazdów rano – na czczo nie powinien być wydatki, a nawet siłownia i sportu w ogóle, będzie prawdziwą torturą.

Jeśli masz zamiar udać się do uprawiania sportów w godzinach wieczornych i nie miał czasu, aby zjeść obiad, a następnie konieczne jest coś do jedzenia. Fakt, że taki ekstremalny trening na pusty żołądek może spowodować bardzo poważne problemy zdrowotne. Sport, mimo wszystko, ma dać zdrowie i go nie wybrać.

Po siłowni muszą siedzieć na sztywnej diety – wystarczy, aby dokonać prawidłowego harmonogramu i jeść 4 razy dziennie. Należy jednak pamiętać, że jeśli masz „Zwierzęta” to poważny sport, moc jest rozprowadzana do 6-7 razy dziennie. Jeśli jesteś po 19-00 nie jest ostrą poczucie głodu można zjeść jabłko lub wypić szklankę jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu.

Nie zapominaj, że klasa trzeba być w dobrym nastroju – to także wynik zależy. Ale na czczo robić ćwiczeń na pewno być szkodliwe – i dla morale i fizycznej. A jeszcze bardziej, gdy ćwiczenia są zredukowane do treningu siłowego – sportowy z hantlami i sztangą wymaga dodatkowego zasilania ciało.

Ciężkie ćwiczenia

Ludzie, którzy są poważnie zaangażowane w sport (fitness i, co do zasady, uważa się za ładunek światła) należy podjąć, aby w większym stopniu karmić. Zazwyczaj ciężkie i waga szkolenia kilka razy w tygodniu, a nie codziennie. Pamiętaj – podczas ćwiczeń należy brać jak najmniej żywności, które są słabo trawione. Należą do nich fasola, groch, boczek, kapusta. Fakt, że te produkty są „położyć” żołądek martwy ciężar, ale kiedy jesteś w klasie jest całkiem możliwe pojawienie odbijanie, nudności i wymioty. A jeśli nie przestrzegają zasad mocy, wynik będzie naruszenie przewodzie pokarmowym.

Ale po szkole (sport wciąż znacznie uszczupla ciało), trzeba się dobrze i dobrze zjeść. Tutaj będą użyteczne produkty vysokouglevodistye: mięso, makaron, ziemniaki, owies, winogrona. Te pokarmy podniesie poziom cukru we krwi wolniej porzucić swoją energię. Zrozumieć kondycję i sport – to nie wyrok śmierci, a nie powód, by odmówić sobie na całym ciele.

Kilka ogólne zasady dostaw

 • Trzy godziny przed tym sporcie trzeba jeść;
 • Pamiętaj, aby ćwiczyć się go wodą – Fitness i Sport „pull” wszystkich soków z organizmu;
 • Podczas ćwiczeń stosować się do następującej procedury: mniej znaczy więcej. To znaczy – niech zrobić mniejszą ilość ćwiczeń, ale będą one dobrej jakości. I bezpośrednio w lekcji będzie zrozumieć, ile i jaki rodzaj ruchu powinny być przeprowadzane częściej lub rzadziej.

Przy okazji, koniecznie muszą jeść, a jedzenie w tym okresie powinny być obfite i bogate w dwie godziny po treningu siłowego. Na przykład, zjeść kawałek mięsa, popijając to wszystko szklanka kwaśnej śmietany i zjeść kilka bananów. Ta żywność będzie przez długi czas, aby być trawione powoli i nasycić organizmowi energii – jest to wymagane. Sam fakt, że „wziął” zostanie przywrócony sport.

Jakie pokarmy są dobre

Wszystkich osób zaangażowanych w sprawności sportowej i uważa nawykowe sposób życia muszą jasno zrozumieć, które pokarmy i kiedy jeść.

Po pierwsze, konieczne jest, aby jeść żywności, które są w stanie szybko trawione i uwalniają swoją energię: rodzynki, miód, ryż, kukurydza, czekolada, chleb i słodkie ciastka. Produkty te muszą jeść z działalnością fitness. Ponieważ energia i kalorii pochodzących z nich bardzo szybko znikają.

Po drugie, konieczne jest, aby zidentyfikować te produkty, które są przed zajęcia fitness są bezużyteczne, ale po dwóch godzinach treningu będzie bardzo przydatna. Należą do nich: makaron, ziemniaki, winogrona, pomarańcze, płatki owsiane lub owsiany. Nic więc dziwnego, że w Fitness lub fitness hale muszą mieć bary, gdzie najbardziej popularny produkt – sok pomarańczowy i winogronowy. Fakt, że siłownia jest duża utrata glukozy w organizmie. To właśnie te owoce mogą błyskawicznie podnieść jego poziom do pożądanej postaci.

Po trzecie, jeść żywności, które zaczynają się rozkładać i trawić (a tym samym dać swoją energię) jest znacznie wolniejszy. Dlaczego te produkty potrzebne? To bardzo proste – ponieważ siłownia nie jest przeznaczony do relaksujący pobyt po klasie. Po tym wszystkim, na pewno, czy obiad, czy kolację. I tutaj musimy takie produkty, jogurty, mleko, śmietana i twaróg, grejpfruty, śliwki, lody.

W zasadzie nic skomplikowanego, aby zrozumieć w jaki sposób moc będzie, no. Najważniejsze jest, aby zwracać uwagę na wszystkie zalecenia. Ważne jest również, aby dowiedzieć się jedna prawda: Fitness i sport nie jest ciężki obowiązek. Nie jest konieczne, aby ograniczyć się ściśle wokół i głodzić organizm. Ani dietetyk powie, że trzeba siedzieć w dniach czczo i jeść tylko sałatki i warzywa. Jest to niemożliwe, fitness i sportowe połączyć z głodu. Dzięki takiemu podejściu, nie można po prostu czekać na nieodwracalnych procesów w organizmie, ale również bardzo poważnych chorób.

load...