Prawidłowe odżywianie dla utraty wagi – dieta w zabawie!

Zawartość:

Z pewnością każda dziewczyna przynajmniej raz w życiu ograniczyć swoją dietę do stracenia kilka dodatkowych kilogramów i pozbyć Zhirkov na biodrach i talii. Jednak aby utrzymać sztywną dietę, a nie poza nim – jest to dość wyczyn, do których kilka jest zdolny. Ale to jest całkiem proste. Nie jest wymagane, aby siedzieć przez głód i dręczony przez pragnienie, aby zjeść coś smacznego, jeśli używasz odpowiedniej diety dla utraty wagi, co w an_3 jest bardzo zróżnicowane i satysfakcjonujące. Ale wszystko po kolei.

load...

Przyczyny otyłości

Aby zrozumieć istotę rekomendacji dla utraty wagi, po prostu trzeba zrozumieć prawdziwych przyczyn przyrostu masy ciała, ponieważ kg w ciągu dnia spadł na was z nieba. Wszystko to „bogactwo” ty przez wiele miesięcy, a może lat gromadzony z powodu niedożywienia. Dietetyka już dawno udowodniono, że aby pozbyć się nadwagi po prostu uważnie słuchać swojego ciała, ale co to znaczy zrozumieć kilka. Ale często jemy, gdy organizm jest już pełna, jemy tłuszcz, słodki, a nawet przed snem. Jak można nie lepiej? Ale nadszedł czas, aby współdziałać i pozbyć się złych nawyków:

 • Obfite wykorzystanie słodkie, tłuste i wysokokaloryczne jedzenie;
 • Picie więcej niż dwie filiżanki kawy dziennie;
 • Moc w ruchu, stałej kaloryczności przekąsek, fast food;
 • Regularne spożywanie alkoholu;
 • Niedostateczna ilość czystej wody (do 1,5 litra na dobę);
 • Zwyczaj połykania dużych kawałków jedzenia;
 • Jeden lub dwa posiłki dziennie;
 • Brak śniadania;
 • Wieczór „brzuszek wakacje”;
 • Jedzenie przed telewizorem lub książki;
 • Nieobecność płynnej żywności w diecie (zupy), etc.

Lista jest długa przez długi czas, ale to jest mało prawdopodobne, aby osiągnąć utratę wagi. Wystarczy poprawnie dieta, aby uzyskać wynik. Warto więc trzymać się razem i zmienić swoje życie na lepsze i znaleźć przepisy właściwe i zdrowe dania. I pamiętaj prostych zasad i wskazówek, które będzie można znaleźć w tym artykule.


Właściwa dieta z właściwego odżywiania

Wielu ludzi, gdy słyszą słowo dieta, myślą, że jest to koniecznie ograniczeń, zakazów i niedostatki. Ale w rzeczywistości, dieta – to styl życia. A to oznacza, że ​​dieta powinna być taka, że ​​nie czują się pozbawieni. Z prawidłowe odżywianie jest ważne, aby nie eliminować potraw z an_3, a jak najwięcej, aby ją zrównoważyć. I często trzeba wprowadzać nowe, nietypowe rzeczy na diecie i znaleźć przydatne recepty na osiągnięcie bardzo dobrych wyników. A oto krótka lista „prawo” żywności, o których prawidłowe odżywianie tortur zamienia się komfort jedzenie:

load...
 • Jogurtu bez cukru i przypraw, o niskiej zawartości tłuszczu;
 • Owoce, szczególnie użyteczne winogrona, kiwi, gruszki, banany i jabłka;
 • Zieleni;
 • Warzywa, zwłaszcza marchew, rzodkiewki, buraki, pomidory i ogórki
 • Nasiona słonecznika i dyni bez soli;
 • Orzechy włoskie, migdały, orzechy laskowe i surowe orzeszki ziemne;
 • Suszone owoce: daktyle, suszone morele, suszone morele, figi;
 • Pieczywo, płatki śniadaniowe, chleb i otrębów;
 • Twaróg z niskim procencie tłuszczu;
 • Zielona herbata bez cukru;
 • Produkty sojowe;
 • Oliwa z oliwek.

Z tej niewielkiej gamy produktów, można łatwo podnieść smaczne przepisy kulinarne i zaspokoić głód bez przechodzenia przez kalorii. Zgadzam się, wiele możliwości wyboru potraw, po prostu trzeba szukać. Dieta gdzie można schudnąć szybko i nie trzeba głodować – marzenie każdej kobiety, która stanęła przed problemem nadwagi!

Główne zasady prawidłowego odżywiania

I tu dochodzimy do chyba najważniejszą część – zasady prawidłowego odżywiania. Są one dość dużo, ale jest 6 najbardziej podstawowe, a przy pomocy tych zaleceń można rzeczywiście schudnąć i zapomnieć słowo „dieta”, jak koszmar. Ale tych zasad nie jest trudne, najważniejsze, aby zrozumieć i usystematyzować je.

 • Wielokrotnego użytku, żywność

Oczywiście, na wszystkich poziomach zatrudnienia i tempa życia, ale jeśli chcesz ważyć lewo i nigdy nie wrócił, nauczyć się jeść co najmniej 3 razy dziennie. A pierwszy posiłek, pożądane jest, aby zrobić przez godzinę po przebudzeniu. Tak, śniadanie – jest to warunek. To właśnie on pobudza cię na cały dzień i pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. Nie musisz się obawiać, że obfite śniadanie zamieni się tłuszczu w talii. Wręcz przeciwnie, jedzenie jeść rano, w pełni „wypalenia” i zabierając ze sobą kilka zasobów, które są plagą swoje życie.

Obiad i kolacja są również ważne dla utraty wagi. Nowoczesne dietetycy zalecają spożywanie ewentualnie 5 lub nawet 6 razy dziennie. Ale minimalna listwa – trzy posiłki dziennie. Konieczne jest, aby organizm wiedział, że nie było głodu, i nie ma powodu, aby zaopatrzyć się w deszczowy dzień, ponieważ może to potrwać kilka godzin, a ciało zrobi nowy pokarm dla energii.

 • Poświęć czas jedzenia

Pamiętaj, jak często przekąska w podróży? I ostatni raz na stół na obiad lub kolację? Nie jest to święto, ale tak po prostu? Większość z nas są przyzwyczajeni do jedzenia w kawiarni przy pracy lub szkole, w drodze do domu, w samochodzie, w kawiarni i fast food. Nawet wtedy, gdy jesteś w domu, to prawdopodobnie nie płacą wystarczająco dużo czasu jedzenia. Niektórzy ludzie wolą oglądać ulubiony film na obiad, ktoś komunikuje się na portalach społecznościowych, czy czytanie. I to wszystko – to duży błąd, który prowadzi do nadwagi.

Faktem jest, że gdy organizm jest nasycony, żołądek bierze sygnał do mózgu, jakby chciał mu powiedzieć: „Jestem chory”. Ale jeśli jesteś zaangażowany w sprawy zagraniczne, sygnał po prostu nie słyszeć i nadal jeść. Efektem jest uczucie ciężkości, senność, nudności, a czasem nawet z przejedzenia. Aby tego uniknąć, należy wziąć czas posiłków. Przykryć piękny stół, wyłączyć telewizor, odłożyć książkę lub czasopismo, i po prostu cieszyć się jedzeniem. Będziesz zaskoczony, jak mało jedzenia trzeba być zadowoleni i dobrze się bawić.

 • Nie frajer

Kiedy jesz, ile razy pan żuć? Istnieje proste prawo, które mówi: „Ciało stałe pożywienie napój, ciecz – żucia”. Oznacza to, że trzeba żuć jedzenia do stanu ciekłego tak, że miesza się ze śliną. Jest to konieczne w celu zapewnienia, że ​​żywność jest lepiej trawione i wchłaniane, a będziesz mieć czasu, aby cieszyć się jego smakiem. Staram się robić co najmniej 40 ruchów żucia, nie połykać duże kawałki, podobnie jak mewy.

 • Jedz więcej świeżych owoców i warzyw

Jest to prosta zasada przy pomocy których można uzyskać nie tylko bardziej użytecznych elementów żywności, ale także do zmniejszenia liczby spożywanych kalorii. Rzeczywiście, każda dieta jest adresowany właśnie do tego. Dodatkowo, warzywa i owoce zawiera duże ilości włókien, co przyczynia się do dobrej pracy przewodu pokarmowego. Słodkie owoce są całkowicie zdolny do zastąpienia desery i świeże sałatki nadają się na przekąskę lub pełny posiłek.

 • Żywności i emocje

Za każdym razem można wyciągnąć z lodówki, zatrzymać i przeanalizować jego stan. Nowoczesne Żywienie udowodnił, że ludzie sięgają po jedzenie, gdy nie mogą doświadczyć żadnych emocji. Może to być zabawa, zmęczenie, smutek, żal, złość, itd. Spróbuj sprawdzić, czy czujesz głód lub pragnienie do żucia na coś narzuca nastroju?

Bardzo często „Jordania” rozpoczyna się w godzinach wieczornych. Podobnie jak niedawno jadłem obiad, iść do łóżka wcześnie, ale ręka, a potem sięga po filiżankę cukierki lub pudełko ciasteczek? Jest to konieczne, aby zatrzymać się, aby zrozumieć przyczynę tego złego nawyku. Kiedy nauczysz się kontrolować swoje emocje i poczuć je, żadna dieta nie będzie boisz.

 • Reżim wodny

Czy wiesz, że dana osoba jest z wody ponad 80%. I że woda odgrywa ważną rolę w usuwaniu toksyn i zanieczyszczeń. Oznacza to, że konieczne jest utrzymanie równowagi zużycia wody i optymalną ilość płynu. Dietetycy uważają, że dla prawidłowego funkcjonowania organizmu niezbędnych do picia 1,5-2 litrów czystej wody dziennie. W przeciwnym razie ciecz mechanizm przechowywania włączone w organizmie w postaci obrzęków.

Wystarczy przestrzegać tych prostych zasad 6 przynieść swoją dietę w porządku i schudnąć. Taka zrównoważona dieta może zdziałać cuda, ale jeśli połączyć się z nim, a nawet aktywne sporty, a następnie po kilku miesiącach, po prostu nie wiem sami. Z pomocą właściwego odżywiania można nie tylko schudnąć, ale również poprawić swoje zdrowie i zwiększenia poziomu energii.


Prawidłowe odżywianie. An_3

Po raz pierwszy jest dość trudne do wyboru an_3 dla prawidłowego odżywiania. Ale to jest bardzo ważne, aby dieta była zrównoważona, a pełnoprawnymi posiłkami. Z biegiem czasu będzie można nauczyć się wybierać te przepisy, które nadają się do każdego posiłku. W międzyczasie, dieta była przyjemność, użyj małej łóżeczko

śniadanie

 1. 150 g mąki owsianej z kawałkami owoców, 1 jaj 250 g jogurtu;
 2. 1 jajko, 1 kanapka z chleba kukurydzianego z szynką, przy filiżance kawy;
 3. 100 g ugotowanego mięsa wołowego, 20 g puszkach grochu 200 g jogurtu;
 4. 150 g sałatki owocowej, 250 g jogurtu, 1 jaj;
 5. 2 jajka, ryby na parze z ziołami, zielona herbata;
 6. 150 g ciasta ryb, 1 jajko, kawa ze śmietanką;
 7. Świeże sałata, ziemniaki gotowane jeden mały, 100 g mięsa, ryb lub gotowane na parze.

Lunch

 1. 100 g ugotowanego piersi kurczaka 20 g puszkach grochu 1 jabłkowy, niesłodzone herbaty;
 2. 100 g ugotowanego mięsa wołowego, 1 jabłko, zielonej herbaty;
 3. 1 jabłko lub pomarańczowy, marchew i kapusta warzywna, niesłodzone herbaty;
 4. 100 g ryb, 30 g kukurydzy lub grochu, zielonej herbaty;
 5. 250 g jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu i 1 jabłkowy lub bananów;
 6. 1 łyżka. Mleko;
 7. 250 g jogurtu.

Lunch

 1. Zupa jarzynowa, 150 g gotowanej piersi z kurczaka, ogórek 50g lub pomidora, kompoty;
 2. 200 g chudego barszczowy 100 g mięsa kotlety jeden gotowane ziemniaki, kompot;
 3. Schi o bulion roślinnego, 100 g smażonego ryb, 100 g ziemniaków, świeże sałatki, herbaty i cukru;
 4. Zupy ziemniaczanej, 100 g ugotowanego mięsa wołowego, 50 g świeżych pomidorów kompot lub herbata;
 5. Zupa jarzynowa, gulasz wołowy z warzywami, kompot owocowy niesłodzone;
 6. 200 g oleistego zupy rybne, ziemniaki 1, z białej kapusty, herbaty i cukru;
 7. Zupy ziemniaczanej, 100 g piersi kurczaka lub gotowane na parze, słodkie kompot.

Podwieczorek

 1. 1-2 jabłka;
 2. 1 pomarańczowy;
 3. 2 kiwi;
 4. 2 banany;
 5. 200 g owoców;
 6. 1 grejpfrutowy;
 7. 1 1 mango lub jabłkowy.

Kolacja

 1. 50 g gotowanej ryby, ziemniaki 1, 5 g oleju, 100 g sałaty, warzyw, herbata;
 2. 70g gotowanego kurczaka, 20 g zielonego groszku, zielona herbata bez cukru;
 3. 100 g gotowanego mięsa wołowego, herbata bez cukru mlecznego;
 4. 200 g parze ryb, ziemniaków 1, z białej kapusty i marchwi;
 5. 1 jajko na twardo, słodka herbata;
 6. 50 g ugotowanego mięsa wołowego, 1 jajka, mleka herbaty bez cukru;
 7. 100 g piersi kurczaka parze, groch lub zboża, 20g jajko 1

Przekąska może pić tylko czystą wodę lub wywar z biodra bez dodawania dowolnej ilości cukru. Przed pójściem do łóżka, jeśli jest to uczucie głodu, można wypić szklankę mleka lub jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu. Zakładamy również jogurt do picia bez dodatków. Reszta napoju zaleca zwykłej czystej wody lub wody mineralnej bez gazu.

Można użyć dowolnej kombinacji opcji, różnorodne zatem ich an_3. Na przykład, dzisiaj masz w diecie śniadania, lunchu №5 №1, numer 2 obiad, podwieczorek i kolację №4 №6. A może nawet zrobić bez obiad i podwieczorek, lub dodać własne receptury. Najważniejsze jest to, aby uniknąć uczucia głodu. To nie głodówka, a żywienie, które powinno stać się nawykiem!

load...