Prawidłowe odżywianie dla kobiet – Twoja droga do zdrowia i urody

Zawartość:

„Jesteś tym, co jesz”. Ta prawda jest znana ludziom to nie sto lat. Co jemy? Kawa, półprodukty, tłuszczowe i smażonych potraw nadrobić lwią ogólnej diecie współczesnego człowieka. Przez to wszystko już przyzwyczajeni, że nie daje absolutnie żadnej wartości.

load...

I bardzo marne. Zarówno kobiety jak i mężczyźni muszą jeść prawo. A kobiety – szczególnie. Prawidłowe odżywianie dla kobiet znaczy bardzo wiele. Dlaczego? Spróbujmy dokładniej w tej kwestii zrozumienia. Być może, jeśli zrewidować swoje an_3, można uniknąć wielu problemów i zapobiegania nowych.

Najpierw musimy zrozumieć, jakie jest znaczenie pojęcia „odpowiedniej diety.” Na przykład, co nie podoba pierogi lub słodkich wypieków? Ale wszystko jest w porządku. Ponieważ tematem naszych dzisiejszych rozmów „, prawidłowego odżywiania”, wtedy będziemy rozmawiać konkretnie o zasadach żywienia, nie tylko przydatnych produktów.

Prawidłowe odżywianie jest przydatna?

Być może będziesz uśmiechać się i zapytać o to, co robisz jest najbardziej odpowiednia dieta, bo i tak życie jest dobre. Nie jest zły, że jest zły, ale na jak długo? A czy zdajesz sobie sprawę, że wiele z istniejących problemów związanych z faktem, że jesz jest fundamentalnie złego? Zła dieta może prowadzić do następujących konsekwencji:

load...
 • Nadmiar masy ciała

Co o tym sądzisz, ile kobiet jest zadowolona ze swojej figury? Statystyki pokazują, że te szczęście, tylko około 18 procent. Innym 8 procent godziwej sen sex odzyskania przez kilka kilogramów. Reszta pań są wyczerpujące, prawie nie zatrzymuje walkę z nadwagą.

W większości przypadków ta walka sprowadza się do ścisłych ograniczeń władzy – innymi słowy, różnych możliwych diety. Najczęściej jest to nieskuteczne – awaria diecie. Ale nawet jeśli kobieta ma niezwykłą siłę woli i żegna się nadwagi, szybko wróci. A czasem nawet znajomych prihvatyvayut. Łącznie – kolejny raz wyczerpujące nadwaga, diety. I tak – przez całe życie.

Można jednak zrobić dużo więcej niż trochę krwi – wystarczy przeanalizować swoją dietę. Jeśli pójdziesz do odpowiedniej diety, masz gwarancję, aby stracić zbędne kilogramy. Oczywiście, nie stanie się to tak szybko, jak na ścisłej diecie. Ale nawet „zjadł” nie jesteś za gruba na tydzień, prawda? Taka metoda odchudzania nie powoduje żadnej szkody dla zdrowia. Ponadto dodatkowy ciężar nie wróci.

 • Stan skóry

Czy wiesz, że rozszerzone pory zatkane (czarne kropki) i pryszcze często są tylko na skutek złego odżywiania? Znanym problemem? Należy zwrócić uwagę na dietę – sztuczne konserwanty i barwniki, słodycze (zwłaszcza kakao i czekoladą), wypieki byłoby zanegować wszystkie swoje wysiłki, aby pozbyć się trądziku.

 • Stan włosy i paznokcie

Cienki podział włosów, łamliwe paznokcie – problemy te są bardzo często wynikiem złego odżywiania. A jeśli nie przemyśleć swoje poglądy na temat jedzenia, to jest mało prawdopodobne, będzie można poradzić sobie z tymi problemami, bez względu na to, ile pieniędzy można wydać na różnych substancji leczniczych szamponów i paznokci toniki.

 • Stan przewodu pokarmowego

I jest rzeczą oczywistą, że to zależy od stanu zasilania w przewodzie pokarmowym. Dziś żołądka spełnia co trzecia osoba. Co szósty „szczęście” spotkać takie nieszczęście jak wrzód trawienny. I łatwo się domyślić, że „przekąski”, półprodukty i inne szkodliwe pokarmy odegrały pewną rolę.

Podstawowe zasady dobrego odżywiania

Prawidłowe odżywianie – pojęcie zbiorowego. A mówiąc o żywieniu, nie możemy zapominać, że bardzo ważne jest nie tylko to, co jesz, ale także w jaki sposób. A także to, co pijesz. Ale niech nas wszystko w porządku.

 • Odmowa szkodliwych produktów

Jest rzeczą oczywistą, że należy przede wszystkim wykluczyć szkodliwych produktów. Takie produkty są wiele – wszystko, zawiera duże ilości substancji konserwujących i sztucznych barwników. I nawet zwykłe mleko może być szkodliwe – zwracać uwagę na długość okresu przechowywania. Naturalnie, naturalne mleko nie może być przechowywana przez okres sześciu miesięcy, prawda?

Chipsy, krakersy, gumy do żucia i inne gadżety – w ścisłym czarnej liście! Nie wyobrażam sobie życia bez grzankami? Smażyć się. Uwielbia oglądania telewizji podczas jedzenia chipy? Wierz mi, chleb nadaje się do tej roli, jak to możliwe. Fatty schab spróbować zastąpić gotowanej piersi kurczaka – ciało jest zobowiązany powiedzieć dziękuję.

 • Metoda gotowania

W uzupełnieniu do wyboru żywności jest bardzo ważne, aby je przygotować. Pierś z kurczaka, panierowane w bułce tartej i smażone w ogromnej ilości oleju, i frytki – to z pewnością nie jest przykładem dobrego odżywiania. Ale ta sama pierś kurczaka, gotowane na parze z gotowanymi lub pieczonymi ziemniakami w piecu, to będzie dużo bardziej użyteczne.

Smażenie – generalnie nie jest najlepszym sposobem gotowania. Najlepszy ze wszystkich produktów gotować lub gotować dla pary – dobre, koszt podwójnej kotła nie jest zbyt wysoka. Od tłuszcz zwierzęcy najlepiej jest zrezygnować, ale oliwa powinna być zawsze w lodówce.

 • Reżim picia

W większości przypadków ludzie nie przywiązują żadnej wagi do tego, co piją. I to jest – bardzo dobry powód! Napoje gazowane, pakowane soki, kawa – wszystko to bardzo negatywny wpływ na zdrowie człowieka. W większości przypadków, także na masę ciała, tak przy okazji. Znacznie bardziej przydatna do picia czystej wody pitnej, zieloną herbatę i świeże soki. Tak, a objętość płynu jest również bardzo ważne – dziennie należy pić co najmniej pół litra płynu, nie licząc zup.

 • Częstotliwość pobierania pokarmu

Tempo współczesnego życia sprawia, że ​​jego własne specyficzne cechy posiłek. Zazwyczaj po południu przekąski i ciasne szczelne kolację. A do tego nie jest wcale niemożliwe, ponieważ przeszkadzał i pracy przewodu pokarmowego i metabolizmu. Najlepiej, jedzenie powinno być ułamkowa – Porcje powinny być małe, a przerwa między posiłkami – nie dłużej niż trzy godziny.

I nie pochodzić z różnych wymówek – „nie ma miejsca, aby gotować w pracy”, „szef zamawia fast-food” i inne. Zamiast zwykłego hamburgera można kupić jabłko lub jogurt, prawda? A w kawiarni warzyw sałatki można zamówić zamiast smażone ziemniaki, prawda? Tutaj masz zdrową dietę!

Przejście do prawidłowego odżywiania

Tak więc fakt, że prawidłowe żywienie dla kobiet jest to konieczne, to mają zrozumiałe. Co dalej? A następnie zastosować wiedzę w praktyce. Oczywiście, w rzeczywistości nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka – zrezygnować ze swoich nawyków żywieniowych jest bardzo trudne.

W takim przypadku, jeśli masz żelaznej woli, można to zrobić w ciągu jednego dnia – wstałem rano i nowego życia. Ale dla większości ludzi, ten problem – na granicy fantazji. Aby upewnić się, że nie złamie i nie zostawili na pomysł, aby przejść do odpowiedniej diety, zrób to stopniowo. Zacznijmy od tego odpadu szkodliwego produktu, zostawiam to najprostszy sposób. Po tygodniu, dodać kolejny dmuchane – i tak dalej, aż tylko zdrowej żywności, nie będzie go w swoim an_3.

Oczywiście, to zajmie trochę czasu. Ale nie mądrość ludowa mówi dziwnego, że ciszej jedziesz, tym więcej będzie. W przeciwnym wypadku, po prostu pomachać ręką w całym przedsiębiorstwie z właściwego odżywiania i powrócić do pierogów i grillowanych kotletów. I o tym, co jest obarczona tym żywności, co powiedzieliśmy wyżej. Tak i wiara w siebie może cierpieć – biczowanie w ogóle jest bardzo typowe dla dziewczynek.

I pamiętaj – w przypadku, gdy nie mógł oprzeć się ponownie i jedli nic szkodliwego, w każdym razie nie poddawaj się. Cóż, jedli i jedli – nie jest to powód do porzucenia zdrowego stylu życia, prawda?

Jeśli masz wątpliwości dotyczące konkretnego produktu, albo po prostu nie mogę zrozumieć, co jest teraz jedzenie, idź do lekarza-dietetyka. Ponadto ekspert ten powinien odwiedzić i ludzie, którzy cierpią z powodu tej czy innej przewlekłej choroby – lekarz pomoże również prawidłową dietę.

Przykładowe an_3

To wydaje się być mniej lub bardziej wyraźne. Jednak w celu uzupełnienia obrazu, proponujemy zapoznanie się z przykładowym an_3 żywienia. Oczywiście, to jest bardzo warunkowe i można go zmieniać w zależności od smaku i pożądania. Ale grubsza, trzeba jeszcze zdobyć. Tak więc:

 • śniadanie

Na śniadanie ugotować kaszę z mlekiem, dodać trochę masła. Ponadto, nie kolidują z kanapką z serem i herbaty. To śniadanie dostarczy Ci energii do obiadu, a ty po prostu nie potrzebują żadnych przekąsek. Śniadanie w ogóle odgrywa ważną rolę – to bynajmniej nie do zaakceptowania przegapić. W przeciwnym razie, przekąski i zaburzenia metaboliczne po prostu gwarantowana.

Każda kasza nadaje się do śniadania. Ale głównym warunkiem – że nie powinno być kasza fast food, wystarczy zalać gorącą wystarczającej ilości wody. W takiej brei żadnych pożytecznych składników odżywczych, samodzielnie i polepszające smak i konserwantów. To ma większy sens, aby spędzić trochę czasu na gotowanie kaszy normalne.

 • Lunch

Drugie śniadanie lub jak to nazywa się teraz, lunch nie ma również zostać pominięte. Jedz jakiś owoc lub jogurt – które wolisz. Ale zbyt dużo obciążenia nie jest konieczne – wystarczy trochę przekąskę. Oczywiście, nie powinno być jedynie w przypadku, gdy chcesz.

 • Lunch

Na lunch, pożądane jest, aby jeść warzyw lub kurczaka zupy, kawałek mięsa z warzywami jako ozdoba. Jeśli musisz jeść, zupa jest całkiem możliwe, aby zastąpić jakąś smaczną i zdrową sałatkę – jak Caesar sałatki.

 • Podwieczorek

Na obiad można jeść żadnych owoców lub warzyw lub napój jogurt. Można go dodać do jogurtu chleba. Albo kawałek chleba żytniego.

 • Kolacja

Powiedzenie, w którym stwierdza się konieczność nadania obiad wroga, nie daleko od prawdy. Oczywiście cały obiad nie jest warto dać. Ale pamiętaj – kolacja powinna być dość łatwe. Na przykład, jeść twaróg z owocami. Wystarczy dodać plasterki owoców na zwykły serem i doprawić wszystko to może być jogurt do picia. Tuż przed snem, jeśli czujesz się głodny, można wypić szklankę kefiru lub niesłodzone herbaty raczej słaby.

Zazwyczaj o podaży miesięcy w ten sposób można zauważyć dramatyczną zmianę w jego ciele. I uwierz mi, jeśli można trzymać żywienia miesiąca, to jest mało prawdopodobne, aby wrócić do swojego dawnego stylu życia. Po pierwsze, byłoby głupotą wymieniać łatwość i doskonały stan zdrowia, który zapewnia prawidłowe odżywianie dla kobiet. Po drugie, szybko odlatuje dodatkowych kilogramów pokonał całą chęć do jedzenia trochę strasznie szkodliwe syf.

load...