Prawidłowe mycie włosów balsam

Jak myć włosy? Dość często współczesne dziewczęta wykonać mycie włosów balsam, ale tak naprawdę jest poprawna? To pozwala na mycie dodatkowej pielęgnacji włosów dziewczyna lub młoda osoba, która w znacznym stopniu wpłynąć na ich wygląd – bo balsamy (lub klimatyzacji w inny sposób) został zaprojektowany w celu poprawy jakości włosów. W tej chwili istnieje ogromna masa różnych balsamów, które zalecają stosowanie kampanii promocyjnych dla każdego mycia włosów.

load...

Jednak najbardziej popularna metoda ta higieny był na Zachodzie, gdzie została wniesiona prawie do „perfekcji”: to jest teraz bardzo rzadko zdarza się znaleźć szampon bez ochrony, ale to jest zrobione dla firmy Profit – taki produkt jest droższy. Kolejne kampanie nałożone tę opinię do klienta, który dał nazwę tego zjawiska – Jednoczesne mycie. Ponieważ zjawisko to jest charakterystyczne dla wielu krajów, w tym WNP i Polsce w szczególności, konieczne jest, aby zrozumieć, co to jest, co to balsam i jak prawidłowo myć włosy szamponem i balsamem.

Wszystkie szampony są „uwarunkowane w butelce” nie będą brane pod uwagę, ponieważ funkcjonują one klimatyzator ledwie odczuwalne.

Co to balsam dla włosów?

Pod balsamy, odżywki lub zrozumieć środków chemicznych, które w czasie mogą zmienić zewnętrzną strukturę włosa.

Można je podzielić na kilka grup na składniki balsamu:

  1. Według regulacji wilgoci. Ich głównym zadaniem – aby utrzymać wilgoć.
  2. Fundusze na odbudowę są przeznaczone do integracji w strukturę włosów i wzmocnić go.
  3. Regulatory kwasowości włosów.
  4. Środki do prostowania kręcone włosy.
  5. Urządzenia klimatyzacyjne do ochrony włosów z ekstremalnych temperatur.

Są inne opcje podziału klimatyzatorów, na przykład według typu:

load...
  1. Uniwersalny typ. Ten typ jest jednym z najczęstszych, zawiera surfaktant, wzmacnia strukturę włosa poprzez klejenie płatków w jednym. To daje długotrwały efekt.
  2. „Weekend” balsamy. Są one używane w zastosowaniach wymagających lepszych fryzury estetyczny składnik (na przykład, jak balsam włosy powinny być traktowane przed ceremonialnego zdarzenia). Tworzą warstwę ochronną o mniejszej grubości, które szybko zmyta.
  3. Klimatyzatory do mocowania. Podstawą tego typu polimerów kationowych polielektrolitów, które zapewniają zachowanie kształtu stosu. Tradycyjnie, mogą być przypisane do słabych żele do stylizacji włosów.
  4. Można zauważyć, i standardowe klimatyzacyjne. Mają właściwości uniwersalne i „Wyjście” balsamy.

Następnie przystąpieniem do opisu procedur, takich jak mycie klimatyzowanych głowy.

Krótki opis

Głowica przetwarzanie specjalny balsam (klimatyzowana) został nazwany Jednoczesne mycie. Dzięki wielu zalet, to troska ucieleśnieniem głowy stał się dość popularny. W tym przypadku sama nazwa mówi, że jest uwarunkowana tylko mycie włosów (odżywka do prania).

Pierwsze poważne konsumenci produktów stanowiły kobiety czarni: genetycznie są suche i łamliwe włosy położył.

Wśród innych opinii o balsam do mycia głowy rozchodzą: istnieją zwolennicy procedury, jak i przeciwników.

Jednak pozytywne aspekty to fakt, że ta metoda leczenia jest uważany za miękki, minimalizuje rozmycia kolor blaknięcie zawieszającego. Wynika to z faktu, że żadne agresywne klimatyzacyjne siarczany, co daje splotki wilgoci.

Stosowanie tych produktów jest zalecana dla osób z suchych, uszkodzonych nici. Jeśli są one tłuszcz, to tylko pogorszyć balsam wszystko.

Negatywny wpływ

Przed taką substancją umyć włosy powinny rozważyć pewne cechy obu nici i odżywek.

Należy zacząć od tego, że najpierw kąpielowy powinien być balsamy, w ramach której nie ma silikonowy. On jest w stanie obciążenia loki, które ostatecznie prowadzi do zaburzeń struktury: to sprawia, że ​​nici matowe, łamliwe i suche.

Przed umyć włosy z takich środków, należy pamiętać, że niektóre klimatyzatory kumulują się w czasie w nici, co wpływa również ich stan. Efekt ten wynika z faktu, że wiele produktów posiada silikonowe środki zdolne do przekazywania do efektu poślizgu, ale nie myte. Dlatego zaleca się, aby rozpocząć rutynowe mycie klimatyzowanych pokoi, które zawierają rozpuszczalne w wodzie silikony. Silikony nierozpuszczalne przemywa się tylko silnych detergentów, które zawierają siarczany.

Koszt balsamów ma szeroki zakres cen, a cena nie stanowi wskaźnik jakości: również drogie i markowe balsamy mogą być nierozpuszczalne dodatki silikonowe i tanie balsamy – wysoka jakość wodzie.

Niektóre aspekty stosowania balsamów

Zazwyczaj, kosmetyczki i lekarze nie dają jednoznacznej odpowiedzi na to jakiego rodzaju zdolności zdrowotnych poprawy mieć balsamy. Wynika to z faktu, że głównym celem balsamów – zamknięcie łuski i dodatkowe – czyszczenie, czyniąc je nie zawsze nadaje się do prania. Z drugiej strony, stosowanie szamponów (prawie wszyscy mają w swoim składzie siarczany) ma negatywny wpływ na zdrowie, usuwając naturalną warstwę ochronną nici.

Jeśli już zdecydowaliśmy, co myję włosy i preferuje się konkretnego produktu, należy pamiętać, jak często, aby wykonać tę procedurę. Zalecana częstotliwość czyszczenia głowicy klimatyzacja – raz w tygodniu. W tym przypadku, jeśli siła ciężkości będą odczuwane (waga) lub nici się tłuste procedura zmniejsza częstotliwości do 1 razy w miesiącu.

Należy pamiętać, że jedynym szampon klimatyzacji (szampon) tylko gorąca woda jest możliwe.

Jak myć włosy?

Powinna ona prowadzić Texte sama procedurę mycia.

Należy zacząć od wyboru narzędzi wysokiej jakości. W tym przypadku należy zmienić klimatyzator nie jest zalecane, dlatego warto zaopatrzyć się w ilości wystarczającej dla całego przebiegu prania po rozpoczęciu postępowania.

Jak już wspomniano, balsam do mycia głowy powinno być nie więcej niż 1 raz w tygodniu. Podczas procedury należy mokro oraz głowy po zastosowaniu masażu balsam należy, podobnie jak w przypadku szamponu. W tym samym zużycie balsam 2 razy więcej niż szamponu. Temperatura wody do prania będzie nie mniej niż 50 ° C,

Mycia balsam procedura mycia zimną wodą musi być dokładnie wykonane (zwykle opóźniony przez 5-10 minut), wszystkie materiały niezbędne do zmywania.

W tym przypadku, pierwsza zmiana w opakowaniu będzie w ciągu kilku tygodni lub miesięcy po rozpoczęciu takich procedur.

Syntetyczne środki można wymienić substancje naturalne. Jeden z najpopularniejszych naturalnych balsamów są w nas „orzechów mydlanych”. Proszek ten rozpuszczono w wodzie, a otrzymaną ciecz do mycia włosów. Sploty mogą być myte w wodzie, chleb przygotowany na parze (1/4 bochenki na 1 litr wody). Dobry efekt porównywalny z balsamem, ma fusów, które są dodawane do komórki jajowej i brandy.

load...