Prawidłowa diagnoza – podstawą skutecznego leczenia tej choroby

Zawartość:

Wielki diagnosta ubiegłego wieku akademik Bekhterev napisał, że dobrze, jeśli jedna trzecia diagnoz włożył w prawo. Objawy, wyniki analiz i badań – jest podstawowym informacje, na podstawie których lekarz sprawia, że ​​kilka opcji możliwych rozpoznań.

load...

Wybór najbardziej lubi choroby w całości objawów – to werdykt lekarza, który nie zawsze jest poprawne.

Jako trywialny przykład: zwykły nieżyt nosa (katar w życiu), bez przyczyny alergiczne mogą być leczone w nieskończoność. Badania specjalne identyfikacji alergenu może wskazywać na udany i szybki sposób leczenia. Nowe metody i techniki badań dla prawidłowej diagnozy – stałą troską lekarzy wszystkich krajach.

Diagnoza na FOLL metodzie, po nazwie autora, pojawił się w Niemczech i osiągnął maksymalną wysokość pod koniec 20 wieku. Osobliwością tej metody jest oryginalnym symbioza dawnych, starych tysiącleci-konserwatywnymi praktykami medycyny orientalnej i nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się nauki w zakresie pomiarów elektrycznych.


Powrót do spisu treści

load...

Tajemnice starożytnego Wschodu na nowoczesnych instrumentów

Akupunktura, znany w Europie pod nazwą akupunktura, ma korzenie milenijnych medycyny orientalnej. Starożytnych zawody Uważa się, że w ludzkiej skórze jest w wielu punktach, które są rozmieszczone w określonej kolejności i niewidoczny podłączonych do organów wewnętrznych. Cienkie igły są wstawiane do tych punktów dla złagodzenia bólu i terapeutycznych skutków zajętego narządu.

W Chinach, oprócz zastosowania akupunktura ignipunktury, to jest zastosowanie ciepła w określonych miejscach na skórze, uzyskując efekt terapeutyczny w leczeniu wielu chorób.

Zgadnij Reynoldsa Voll było to, że był pomiar prądu elektrycznego bardzo małą wartość w zakresie punktów akupunktury. Czytanki dla zdrowych i chorych narządów wewnętrznych w punktach akupunktury różniły się istotnie. Urządzenie rejestrowane zdrowego stanu organizmu oraz obecność procesów zapalnych. Foll wprowadził pojęcie metodą elektro-diagnostyczne, które były bardziej prawdopodobne, aby zadzwonić do diagnostyki metodą Voll.

Szeroka popularność metody były dostarczone przez niski koszt urządzeń i szybkich wyników badań pacjentów. Kontynuując prace badawcze, Voll wymienić i punkty akupunktury masażu Moxiterapia Wpływ słabego pola wysokiej częstotliwości w leczeniu zapalenia.

Odkrycia w badaniu starożytnej akupunktury z nowoczesnych urządzeń nie jest skończona. Popularne w Niemczech znalazł niezwykły stosowanie homeopatii w sposobie Voll. Urządzenie to jest „stała” lub bezużyteczne pozytywny efekt leku, jeśli pacjent trzyma go w ręku w momencie diagnozy. Oznacza to, że urządzenie może wybrać „odpowiedni”, jeśli lek przepisywany przez lekarza w leczeniu choroby. Możliwość indywidualnego doboru leków – bardzo atrakcyjne boku diagnostyczne.


Powrót do spisu treści

Metody komputerowe i informacyjne diagnoza zjawiska według Voll

Rozwój technologii informatycznych przyczynił się do diagnozy metodą Voll. Specjalne programy zostały opracowane, który analizuje informacje z czujników umieszczonych na punkty akupunktury pacjenta. W wyniku lekarza komputera pomiarowego oferuje możliwości homeopatycznych mających na celu korygowania sygnałów z bolesnych.

Teoretyczne podstawy chińskiej akupunktury opierają się na doświadczeniu tysięcy lat uzdrowicieli, ale nie mają nowoczesnych badań naukowych. Tajemnice akupunktury w połączeniu z urządzeniem dr Voll tylko otworzył drzwi do nieznanego.

I nadal nie wyjaśniają fenomen właściwości przesyłania informacji o lekach homeopatycznych. Istota zjawiska polega na tym, że homeopatyczne properties „kulki”, umieszczone na jednej elektrodzie, przenoszone „puste” paciorków lub cieczy umieszczona na drugiej elektrodzie. Proces rozpoczyna się od słabych prądów. Ponadto, skuteczność „Przeniesienie” własności jest większa niż z oryginałem.

Teoria pola informacyjnego jest dopiero zaczyna się rozwijać. Dr Voll wyprzedzeniem, znaleźli „Transfer” o właściwościach leczniczych, ale naukowe wyjaśnienie tego faktu na przodzie. Technologia komputerowa ma drugoplanową rolę w diagnostyce metodą Voll obiecał w najbliższej przyszłości, aby dokonać przełomu w dziedzinie nieznane.

Nowoczesne lekarzy dla prawidłowej diagnostyki przy użyciu skanerów CT, ultrasonografy, mikroskopy elektroniczne, wyrafinowane instrumenty analityczne dla wszystkich rodzajów badań, ale błędów, niestety, nieuniknione. Dlatego też dodatkowe informacje o sposobie Voll – jest to realna pomoc w prawidłowej diagnozy i skuteczne leczenie powołania.

load...