Pralka: co można i nie można

Maszyna do prania od dłuższego czasu stała się niezawodne asystent każdej rodziny. Wszystkie posiadają inteligentne jednostki, które umyć, opłukać i wykręcić pranie bez interwencji człowieka. Ta pralka. Wiele gospodyń domowych są tak cholernie tłuszczu i leniwy, że zaczął się w nich wykąpać i rzeczy, za które przewidziana tylko pranie ręczne i bezlitośnie przeciążony asystenta. A niektórzy ludzie nawet umyć buty! Jak obsługiwać pralkę, to jest możliwe, a co nie jest w nim myć i jak się upewnić, że urządzenie służył dłużej? W tym zakresie i będą omawiane.

load...

Zawartość:

Jaki jest pralka?

Wydawałoby się, że odpowiedź jest oczywista: do mycia. Ale pralki naprawa mistrzem zostaje usunięty ze szpuli w taki sposób wymazać całkowicie nie powinno. Aby uniknąć kosztownych awarii i incydentów, należy dokładnie sprawdzić kieszenie wszystkich rzeczy, które należą do pralki. Stałe obiekty spadła do bębna, może spowodować uszkodzenie urządzenia.

Jakie mogą być myte w

Maszyna-maszyna. Jeśli etykieta na rzeczy, które masz zamiar umyć, brak oznaczenia „Pranie ręczne” (w postaci basenu lub ręce), może być prana w pralce poprzez sprawdzenie warunków temperaturowych.

load...

Każda nowoczesna pralka ma delikatny cykl prania, tak delikatne i bardzo cienkie tkaniny można prać, ale lepiej jest umieścić rzeczy do specjalnego worka do prania. Po pierwsze, ponieważ są one mniej ocierają się bębna podczas cyklu prania, a po drugie ze względu na ich nie do końca worka będzie zacisnąć w bębnie (i to się dzieje). Usuwanie elementów z filtrem pralki jest znacznie droższe niż mycie rąk.

Nie jest konieczne do funkcjonowania „stiralku»

Nigdy nie myj za rzeczy karabinów maszynowych, które są zanieczyszczonych przez produkty naftowe. Jeśli zostaną podjęte przed plam z ubrań do prania z użyciem nafty lub benzyny, należy umyć, wypłukać i wysuszyć pozycję przed myciem w automatycznej maszynie.

Nie zaleca się umyć rzeczy dużych i ciężkich zamków i ozdób metalowych i klamer. Mogą one spowodować pojawienie się plam rdzy na ubrania, drapiąc drzwi i bęben.

Ryzykujesz swoją maszynę, gdy wysyłanie go gorsety i biustonosze z fiszbiną, zwłaszcza jeśli jest zużyte rzeczy. Bezpieczeństwa w tym przypadku można nawet zagwarantować woreczka prania. Także ryzykujemy drogie i bielizny, które pestki nieodwracalnie błędne.

Nie przepełniać zbiornika, ponieważ zwiększa obciążenie pralki, która w tych warunkach wykasuje słabo.

Nigdy nie należy używać pralki w proszku do prania ręcznego. Maszyna z przednim załadunkiem powinien pracować tylko z detergentami, na opakowaniu których jest napisane AUTO. Fakt, że proszek, który jest przeznaczony do ręcznego mycia daje obfitej piany, która może być umieszczona na podłodze podczas pracy pralki. Ponadto taki proszek nie może wypłukać elementów do cyklu płukania w maszynie do prania.

Nie zmienia to program zmywania, kiedy maszyna jest już na. To może nie działać.

Nie wychodź z domu, pozostawiając można prać w pralce, zastanów się kilka razy, czy jest to dla Ciebie ważne do prania. Wszakże każdy, absolutnie każdy sposób prędzej czy później kończy się niepowodzeniem. A jeśli ona myśli o pomylić, kiedy wychodzisz? A sąsiedzi z dołu wykonane kosztownej naprawy? Albo pralkę należy zrobić w kuchni, gdzie podłoga jest wykończone deski? Jednakże, jeśli nieoczekiwana naprawa nie boisz się, czy twój najgorszy.

Teraz, gdy wiesz, co można i nie można zrobić z pralki automatycznej. Jak widać, wszystkie „niemożliwe” są dość logiczne i łatwe do wdrożenia. Niech maszyna serwująca przez wiele lat.

Filmy dla tych, którzy chcą kupić pralka

load...