Pracować, aby przyciągnąć pieniądze od starożytnej nauki Feng Shui

Zacznijmy od tego, co jest Feng Shui? Starożytna wiedza o energii i przestrzeni, ma długą historię. Metody orientacji feng shui koncentruje się na tworzeniu harmonii w przestrzeni osobistej człowieka, który jest niezbędny w celu przyciągnięcia energii qi – energia szczęścia.

load...

Najlepiej rozpocząć pracę od podstaw, czyli magia Bagua Octagon – regularnego ośmioboku, z których każda strona niesie pewną trygram. Według starożytnych nauk, zachodzące w życiu wydarzenia i sytuacje są podzielone na 9 kategorii, połączone w określonej kolejności. Uogólnione Kolejność kategorii i form w wyniku Bagua.

Dla każdego z dziewięciu części określonych kierunek kompas, jego trygram, kolor i elementy naturalnych. Podstawowe zasady feng shui zastrzec, że magia ośmiokąta należy nałożyć na planie domu, począwszy od domów, mieszkań i wykończenia z oddzielną łazienką. Korzystając z tej metody identyfikuje konkretny sektor Bagua. Należy kierować właśnie w celu osiągnięcia określonych celów w sektorach i wiedzieć, jak poprawnie aktywować.

Aby określić, gdzie twój dom znajduje się na nauce feng shui obszarze pieniędzy, trzeba będzie kompas, siatki Bagua i skalowane plan piętra. Podzielić pokój na dziewięć stosunkowo równych częściach – centralny i osiem kawałków światła wokół centrum. Sercem jest odpowiedzialny za kreatywność i zdrowie mieszkańców domu, we wschodniej części – dla rodziny, na północny-wschód – do wiedzy i mądrości, Północna – Kariera, północno-zachodniej – dla podróżujących i pomocy przyjaciół i mecenasów, West – dla dzieci, Południowo-zachodnia – o miłości i małżeństwie, na południe – na chwałę, i wreszcie, zgodnie z feng shui obszarze pieniądza i bogactwa określa południowo-wschodniej części lokalu. Po umiejętności pracy ośmiokąt Bagua, stopniowo móc używać go do oddzielnych pomieszczeń.

load...

Kolory i elementy strefa bogactwo

Tak więc, z kierunku strefy bogactwa mamy już decyzję – to jest w południowo-wschodniej. Obszar ten powinien być w harmonii z jego podstawowych kolorach – fioletowym i zielonym. Głównym elementem tego obszaru jest uważane Wood.

Sektor ten działa w feng shui, aby przyciągnąć pieniądze i wszystko co z nią związane, w tym władzy. Nie jest tajemnicą, że pieniądze daje człowiekowi siłę, niezależność i wolność. W zależności od okoliczności i stosowności dla poszczególnych pozycji w strefie należy umieścić akwarium z rybami, ozdobną fontannę lub drzewa z zaokrąglonymi liści, które przypominają monet. Nie zapominajcie, że dla wzrostu drzew wymagają światła, więc zapewnić dobre pokrycie w obszarze bogactwa. Jeśli rośnie drzewo, będzie rosnąć, odpowiednio, i dochody.

Rentowny sektor mieszkaniu musi być oczyszczony z gruzu w postaci zbędnych elementów i niepotrzebnych rzeczy. Są one zobowiązane do spowolnić przepływ pieniędzy w domu.

Obszar bogactwo muszą być oznaczone przez obecność mnóstwo symboliki. W zgodnie z feng shui pieniądze udał się do swojego domu, sektor bogactwo musi „wiedzieć” o swoich planach na zwiększenie dochodów, mianowicie mieć strefę aktywatory bogactwa. Mówimy o nich w sposób bardziej szczegółowy.

Activator – Woda

Chińska filozofia naturalna zapewnia, że ​​element sterujący strefa wschód jest drewno. Dla wzrostu drzewa, przede wszystkim potrzebujemy wody, więc element wody mają być wprowadzone do obszaru jako priorytet. Opcje mogą być bardzo różne, począwszy od miski z wodą, a skończywszy na akwarium z żywymi rybami.

Czystość wody – klucz do sukcesu. Stagnacji, brudna woda, zamiast pracować na feng shui, aby przyciągnąć pieniądze, przyniesie problemy finansowe. Jeśli akwarium nagle umiera jedną lub dwie ryby, po prostu zastąpić je natychmiast na nowe. Uważa się, że po ich śmierci zapobiec katastrofie.
Ekscesy w feng shui nie zawsze jest mile widziane. Woda – jest potężnym elementem, który wymaga starannego użytkowania. Nie powinno się rozpocząć ogromne akwarium, lub duża ilość wody może „wypełnić” Drzewo bogactwa.

Jako alternatywę do elementu wody może przenosić krajobraz lub obrazek z wizerunkiem wody. W Feng Shui jest bardzo ważne symbolikę.

Activator – roślina

Pieniądze drzewa – wiśnia

Więcej silnym aktywatorem niż zdrowe rośliny, jesteś dla strefy Bogactwa nie znajdzie. Korzystne jest, aby był to tak zwany „pieniądze” drzewo. Jednakże finansowy dobrobyt pomaga osiągnąć nie tylko żywe rośliny, ale także sztuczne drzewo, które składa się z elementów symbolicznych i reprezentuje bogactwo.

Jeśli w strefie południowo-wschodniej rozliczane kaktus, feng shui pieniędzy będzie działać absolutnie przeciwnie. Ich kolce kaktusa szerzenie negatywną energię i będzie odstraszać pieniądze.
Uważaj na rośliny, więc zawsze mieli bogate i zdrowe. Wszelkie oznaki więdnięcia należy poprawić lub wymienić roślinę z nowym.

Activator – poruszający się obiekt

Poruszające są uważane za tradycyjny enrgoaktivizatorami i może zarabiać tylko „kręci” się wokół ciebie i osiedlić się w swoim domu. „Muzyka z wiatrem”, telefonów komórkowych, machając flagami Wszechświata daje sygnały o swoich pragnieniach, aby przyciągnąć bogactwo i dobrobyt.

Korzystanie recepty Feng Shui dla pieniędzy, wziąć do użytku wszystkie ich wyobraźni, aby wymyślić symbolicznych obrazów tworzenia bogactwa. Nawet zwykłe zielone kwadraty z papieru, znajdujące się w strefie bogactwa, są w stanie pracować z korzyścią dla Państwa.

Jak aktywować obszar bogactwa?

Bogactwo strefy rewitalizacji zgodnie z zasadami feng shui promuje dobre oświetlenie, z tego powodu, w strefie południowo-wschodniej umieszczenie miniaturowych źródeł światła lub specjalne świece, które wymagają regularnego Kindle.

Dokonywanie korytarz jest również ważna. W pobliżu drzwi, można umieścić specjalne przedmioty, które zapewnią stały dopływ gotówki dobro energii w swoim domu.

Podczas regulacji atmosfery w domu, zgodnie z dziedzin teorii zakwaterowania, właściwej strefy użycie energoaktivatorov, wykonywania pewnych rytuałów, feng shui pieniądze w domu będzie znacznie więcej, a będziesz w stanie zabezpieczyć się przed nagłymi stratami finansowymi.

Bogowie bogactwo

Chińska filozofia i filozofia feng shui pełnej komunii z różnych bogów, symbolicznych obrazów, które również pomóc osobie w celu zwiększenia ich bogactwa.

Bóg Bogactwa z wlewka w dłoniach czyni kwestię sukcesu pieniężnej do przedstawicieli płci męskiej i boginię bogactwa – dla kobiet pragnących sukcesu.

Bogini bogactwa

Boże ne Tua Kong – jeden przedstawiciel wielkiej grupie, która pomaga rozwiązać z pomocą feng shui Jak przyciągnąć pieniądze.

Boże ne Tua Kong

Wielki chiński generał Guan Hun zdobył wielką sławę, która urosła do sekty religijnej z upływem czasu. Guan Hun otrzymał status boga bogactwa i wojny. Ponadto, jest on uważany za opiekuna biznesmenów i polityków, które powinny być umieszczone za postacią bóstwa miejscu pracy, tak, że mają zawsze wspierał wpływowych ludzi.

Guan Hun

Inne aktywatory symbole bogactwa

Mamy wymienionych głównych promotorów obszarze Wealth – zielonych przedmiotów, roślin wodnych, „muzyki wiatru” i innych poruszających się obiektów. Można jednak stosować inne silne symbole dobrobytu, który znajdzie należne jej miejsce w wyznaczonym obszarze.

Na przykład, „8 symbolem szczęścia” w życiu przyciągnie jego właściciel nie tylko bogactwo, ale także szczęście i doskonałość. Bogactwo wazon będzie bardzo pomyślny symbol oznaczający harmonię i nieskończony spokój w domu. Pamiętaj, aby umieścić w wazonie, monety, pieniądz papierowy lub złota.
W dziedzinie bogactwa można użyć specjalnych amuletów, aktywując użyteczną energię. Na przykład, symboliczne bar złoto będzie działać dla pomyślności i dobrego samopoczucia Twojego domu. Figurka „właściciel” niezawodnie chroni oszczędności i mnoży je.

Bogactwo wazon

Od czasów starożytnych, statki służył jako symbol obfitości, wniesioną przez wiatr na wodzie. Ze statku w domu, tak że jego nos został wdrożony w stronę domu, można przyciągnąć dobrobyt materialny, bogactwo i bezpieczeństwo. Łódź może być składany monet lub banknotów.

Statek

Kolejny niezawodny talizman to pieniądze ropucha statuetka trehlapy siedzi na paskach, a także chińskich monet. Monety są zwykle brane wielokrotnością trzech, a związany czerwoną wstążkę – talizman ma wspaniały efekt. Bogactwo pomaga utrzymać niezmienną monetę Nanbu.

Pieniądze ropucha

Bajeczne bogactwo jego właściciel obiecuje pieniądze czerwonego sukna, który przedstawia znak bogactwa.

Serwetka pieniężnej

Nie mniej ważne w obszarze pieniędzy symbolu – kot. Drewniany kot na obszarze południowo-wschodniej, aby dbać o dobrobyt.

0

Pieniądze kot

Yang energii generuje nietoperza, którego nosi symbol szczęścia w domu, długowieczności i pomyślności.

1

Nietoperz

Drakonocherepaha przedstawiony jako stworzenie z głową smoka i ciało żółwia, który siedzi na złote monety i złoto jako symbol długowieczności i sukcesu pieniężnej.

2

Drakonocherepaha

Jednym z najbardziej szczęśliwych ryb w Chinach uważana jest za Arowana złoto, przynosząc dobrobyt i bogactwo. To samo stosuje sława i wizerunek słonia ropucha.

3

Złota Arowana

Mamy ujawnione wam wiedzę teoretyczną z feng shui Jak przyciągnąć pieniądze do domu. Trzeba było ćwiczyć cenne porady, sprawdzone i własne doświadczenia przekonany o wartości filozofii energii pieniędzy.

load...