Prace gigolo. Co to jest?

Dziś w naszej części twardych moralnych dogmatów, czas na seks przez Zakon nie jest już czymś zbyt tabu i przewrotny. Coraz więcej ludzi, w końcu zaczynają rozumieć prawdziwą rolę seksu w swoim życiu. I wielu z nich występują niezadowolenie w sferze intymnej, szukać pomocy u tych, którzy świadczą usługi seksualne. Jeszcze kilka lat temu, zamówiliśmy takie usługi są przede wszystkim mężczyźni. I nie dlatego, że potrzebują seksu niż kobiety. Tylko kobiety miały być skromne. Ale emancypacja wykonała swoje zadanie i nie są takie same. A faceci na telefon, w celu świadczenia usług seksualnych, nowoczesne panie nie mylić.

load...

Jednak facet na telefon – niekoniecznie jest partnerem dla seksu. Włosi nazywają taki Gigolo ludzi, a termin ten odnosi się do płatnych i partnerów do tańca, i do tych, którzy nabyli na łóżko, i do kogo są zaproszeni, aby po prostu porozmawiać. Dziś praca jest niemal tańczy gigolo nie znaczy, i wszystko inne – proszę. Czym one są, usługi gigolo i jakie są ci faceci na wezwanie?

Gigolo Usługi

Usługi seksualne – jest coś, co jest kupiony od niepamiętnych czasów i będzie można kupić, a może bardzo długo. Wcześniej priorytetem prac w tej dziedzinie należał przede wszystkim do kobiet – kapłanki miłości. Teraz staje się coraz bardziej popularne wśród męskiej pracy na wezwanie. Muszę powiedzieć, że jest uniwersalna, niż praca prostytutki. Kobieta może doprowadzić mężczyznę do domu, a kiedy naprawdę chce seksu, a ponieważ jeden musi znajdować się powyżej jej sił. I to jest konieczne, by ktoś był blisko.

Co dziwne, ale ludzie na wezwanie czasem jedynym ratunkiem dla tej rodziny. Nie chcąc doprowadzić do pęknięcia skandali z jej mężem, panie wolą otrzymać absolutorium z profesjonalnego gigolo. Wykwalifikowany, uroczy facet – profesjonalista wie, jak fizycznie i psychicznie, aby spotkać się ze swoim klientem. I wróciła do rodziny ciszy i spokoju.

Usługi Gigolo i to również nie jest ograniczona. On może towarzyszyć jego klienta do podróży, aby odwiedzić z jej działalności społecznej, klubów, restauracji … Krótko mówiąc, praca mężczyzn na wezwanie zawiera dużo. Profesjonalizm tych miłośników niestandardowych całej powinna być na górze.

load...

Jednocześnie, postawa publicznego do chłopaków na wezwanie jest niejednoznaczna. Ktoś uważa, że ​​potrzebne są ich usługi, ktoś nie zwracać uwagę, ale ktoś pewny, że to gotowe Libertines. Mówią, że kobiety wciąż mylić tu i tam, a ludzie, to … UUUUUU !!!!

Tymczasem nie zrobili „Oooo !!!”. Usługi gigolo mają całkowicie normalnych ludzi, praktycznie nie różni się od całkowitego ciężaru wzmocnionego płci. Oni nie mają, albo błędne spojrzenie, nie languid gesty lub skandaliczne zachowanie. Facet jak facet. Cóż, może to wygląda bardzo dobrze utrzymane. Jak inaczej? Po tym wszystkim, jego narzędziem pracy – ciało i powinien dbać i pielęgnacji.
Więc co to jest, dzieło mężczyzn na wezwanie?

Work „Male Gigolo”

Mężczyźni, którzy wykorzystują w swojej działalności zawodowej poza własnymi danymi, uroku, zdolności seksualnej i wiedzy, dziś całkiem sporo. Dlaczego? Tak, bo jest popyt. Usługi Gigolo teraz cieszyć nie tylko bogatych pań, ale również kobiet z klasy średniej, którzy chcą przynajmniej raz w jak największym stopniu, aby komunikować się z tych tajemniczych mężczyzn – kapłani kochać. Szczególny popyt oni znudzeni, zmęczeni do wszystkich osób, w obrażonego małżonka mężatki mają miłośników ekstremalnych i notorycznie umieszczonych pań. Cóż, przede wszystkim orientacja u mężczyzn, oczywiście. Ale my nie mówimy o tym, że …

Przyczyna domu mężczyznę i seks klasyczny, a dla realizacji fantazji seksualnych i na romantyczne wieczory z seksem, a nawet po prostu porozmawiać od serca do serca. Czasami gigolo dostać klientów, odbieranie orgazmu tylko wtedy, gdy grozi niebezpieczeństwo. A oto faceci na wezwanie trzeba podejmować ryzyko. Więc, co można zrobić, koszty eksploatacji.

Dlaczego są tak popytu, ci faceci są na rozmowy? Czy kobiety powinny płacić za radość, chyba napalone mężczyzn jest pełna iw łóżku wspinają się za darmo? Cóż, przede wszystkim, wielu z płci pięknej nie jest wystarczająco w błonie pełnej szczerości. I nie wahaj gigolo można zrealizować wszystkie swoje fantazje seksualne. Często zdarza się, że przy stałym partnerem lub męża w łóżku nie jest bardzo zabaluesh, – on nie rozumie tego i uważa, perwersji. Ale takie pobłażanie sobie warunki pracy ludzi na rozmowy. Zaproś sobie to, płacić, i zrobić wszystko, co się podoba!

Po drugie, istnieje wiele kobiet, które boją się konsekwencji intymności seksualnej z różnymi mężczyznami. I nagle jakiś, najwyraźniej dość imponująca, człowiek biczownik lub będzie ścigać damę, dając jej odpoczynku we dnie iw nocy? A może rozpuszczać plotki, że na co dzień partnera seksualnego? O chorób przenoszonych drogą płciową, jak sądzę, i nie mówimy. A kto jest najlepszym rozwiązaniem dla każdej płci w tym przypadku? Oczywiście, gigolo! Jest bezpieczny, regularnie kontrolowane przez przenoszonych drogą płciową i innych chorób zakaźnych, gorąca i gotowa spełnić każdą zachciankę klienta. Ponadto, praca z facetów na wezwanie zapewnia pełną prywatność. Oznacza to, że kobiety figle nikt się nigdy nie dowie.

Przyczyna gigolo i dziewczęta, którzy są po prostu ciekawi, jakie owoce – facet na rozmowy, jak to wygląda i że jest w stanie zrobić w łóżku. Czasami firmę podzagulyavshaya kobiet zdecydowała się zerwać z pełnym i zorganizować seks grupowy. A kto lepiej nadaje się do tego celu? Oczywiście, faceci na wezwanie. Nie zapraszaj ludzi!

Zamówienie na usługi połączeń facetów i par, które chcą urozmaicić swoje życie intymne. Zdarza się, że mąż mieszkał z żoną przez wiele lat, nagle zaczyna odczuwać pociąg do tej samej płci. Przeraża mężczyznę, a on nie chce stać się w stu procentach gejem. Ale chęć niektórych pozbyć? Jest to w rzeczywistości rośnie, a w rezultacie może doprowadzić na nic. To jest, gdy chodzi w gigolo, spełniającą obojga małżonków. Oczywiście, jeśli żona zgadza się na to.

Obsługa mężczyzn na rozmowy nie są tanie. Jednakże, jeśli klient lubią, nie może wziąć jej pieniądze, ostrzegając jednocześnie, że fakt ten nie oznacza kontynuację relacji. To jest zrozumiałe. Gigolo – a nie manekiny. Są wszyscy członkowie silniejszej płci, są w stanie odczuwać sympatię i zakochać. Oto tylko poważny związek, że mają problem. Specyfika pracy wymaga utrzymanie wielu chętnych i jak reagować na tego bliskiego przyjaciela, nie jest znana. Dobrze, jeśli będzie życzliwie. Ale te panie – jeden, dwa i przeliczył. Reszta jedynego pragnienia władzy nad ich ulubionych. I to jest poważny problem dla facetów na wezwanie, więc starają się unikać tych, którzy lubią. Jednakże, nie jest to zawsze idzie …

Czasami doświadczony gigolo można otrzymać z pieniędzy klienta, bez angażowania się z nim w intymnej relacji. Generalnie, zlecenia serwisowe w tym zakresie obejmuje kilka etapów składających się z seksem i komunikacji. Nie zawsze jest to faceci na wezwanie, więc chcę iść do łóżka ze swoim klientem. Występ każdego zlecenia jednocześnie ściśle regulowane. Więc wyciągnął go i rozmawiać serca do serca z pewną damą nie wie, czy nie seksowną osobą. Kobiety uzależnionych i chętny do wylania rzetelną i zrozumienia duszy człowieka, zupełnie zapominając o prawdziwym celu swego przyjścia. W rezultacie, płatne przeznaczone na płeć, czas mija i człowiek pozostawia klientowi. Kobiety w tym przypadku zazwyczaj nie są złe. Po tym wszystkim, jeśli są nieświadomi, zaczęła się rozebrać duszy, a nie ciała, a następnie okazję rozmawiać z nimi była ważniejsza niż seks.

Nie myśl, że praca z ludźmi na wezwanie nie jest nie myślenia. Klienci są różne. Może się też zdarzyć, że biedny człowiek dostaje się w ręce jakiegoś nimfomanka i uciec od nich nie jest możliwe bez znacznych strat. Czasami Gigolo przyczyna nie jest do końca adekwatna do kobiety, od których można oczekiwać niczego. W ogóle, nieprzyjemne sytuacje czasem pojawiają. Ale kto jest bezpieczny od nich?

Chłopcy na wezwanie. Czym są?

Ogólnie, wszystkie gigolo można podzielić na trzy kategorie.

Kategoria One. Przystojny. Są to ludzie, którzy skupiają się dużą wagę do swojego wyglądu. Oni zawsze trzymać w salach gimnastycznych i piękności mają fryzjerów osobiste, wizażystów, stylistów, masażystów. Oczywiście wygląd tych narcystycznego narcyza ogłuszania. Kobiety z nich po prostu chumeyut i pay-per-call oszałamiające przystojny szalony pieniędzy. W generalnym, a nie na próżno, bo „przystojny” zazwyczaj w wirtuozerii seksualnej i niezmordowany. I zepsute, kapryśna i niezwykle wybredni. „Pretty Boy” może odmówić naprawy kobiet nieprzychylny mu, nie ważne jak dużo pieniędzy, że nie oferują. Ponieważ pewne – z takimi jak on zasługuje na nie spać każdego przedstawiciela płci pięknej, czy ona kiedykolwiek miliardera.

Kategoria Two. Psychologów. Jest to człowiek na wezwanie, których pojawienie się może początkowo zawieść klienta. Jednak „psychologów” postawić na ich wygląd, a nie robić. Są dobrze zorientowani w tym, co trzeba, aby kobiety wiedzą, jak traktować ich uprzejmie i zrozumieć pierwsze słowo. Ten typ mężczyzn, posiadających doskonałą pickup i techników, którzy doskonale wiedzą, jak patrzeć na kobiety, jak ona w dotyku i prowadzić rozmowy o niczym. Są erudytą, inteligentny i może utrzymywać rozmowy na każdy temat, będąc w tym samym czasie, doskonałymi kochankami. Darmowy klient często marzą się żenić „psychologów” do siebie. Muszę powiedzieć, że czasami robią.

Kategoria Trzy. Przygód. Te Gigolo – prototypy słynnego Ostap Bender. „Poszukiwacze przygód” klienci świadomi zakochać i ich utrzymaniu. Kochać pani jest łatwa do szantażowania na część gigolo i jest gotów zapłacić, jeśli tylko za to, że on tam był. Jeśli „przygód” jest stała sponsorshu, zazwyczaj wyrzuca mężczyźni pracują na wezwanie. Ogólnie rzecz biorąc, „przygód” – Potencjał Alfonso, chcąc natknąć się na kobiety, w którym można żyć. Oni – może dobrymi aktorami i odgrywać rolę właśnie ten człowiek, które marzy o wybranej damy. I dotrzeć do sedna tych łotrów nie jest łatwe. Jednak miłośnicy, koty, płci pięknej, a nie próbować je złamać.

Takie są oni, ci faceci są rozmowy. Jeśli jedna z kobiet się spodziewać, że zamawiając w pół godziny będzie zobaczyć na progu jego mieszkaniu wysokiego, przystojnego mężczyzny niesamowite, nie jest konieczne, by tak nadziei. Może pojawić mężczyznę średniego wzrostu z dyskretnym wyglądzie. Ale nie spiesz się rozczarowani: Seks nie jest ważne, aby budować mięśnie, wysoki i piękną twarz. Błony trzeba wytrzymałość, zdolność i chęć sprawiać przyjemność partnerowi. Poza tym, faceci na wezwanie bierze pod uwagę nie tylko ciało było zamówione, ale również swoją duszę. I to jest bardzo ważne!

Nie, oczywiście, nie każdy z nas potrzebuje ich, te gigolo. Wiele pań całkowicie obyć się bez konieczności płacenia komuś za seks, nawet jeśli były one najwyższej jakości. Dusza może wylać jej przyjaciół, jej sąsiad, matka w końcu … Ale życie jest czasami tak się obraca, skręceń, tak że nie wiem, gdzie iść! Cóż, dlaczego nie uciekania się do żigolo? Tak, jego pasja, jego sympatyczny uwagi i wydaje się być szczere zrozumienie najprawdopodobniej nie więcej niż oszustwo, umiejętne gry. Jednak zdarza się, że jesteśmy „oszukani podekscytowany.” Chcemy co najmniej kilka godzin, aby czuć się pożądane, ciekawy, atrakcyjny, a nie sam. I pies z nimi, z pieniędzmi, fizjologiczne i wnętrze komfort jest droższe! Więc istnieją, ci faceci są rozmowy. Patrzysz, a będzie ich potrzebować.

load...