Praca z płynnych Porady tapety na stosowaniu

Zawartość:

Ciecz tapety wykonane tylko rewolucja w świecie budownictwa i zyskał popularność wśród wielu. Ci, którzy są już do czynienia z nich będzie długa lista ich zalet, a piękne i przyjazne dla środowiska, i dbać o nich łatwe, i bardzo praktyczne. Ale często zmieniać sytuacja sprzyjała starego papieru tapety i tylko dlatego, że niewiele osób wie, jak przykleić tapety płyn w razie potrzeby. Ale nie bój się, to znacznie łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

load...

Ciecz tapety. Co to jest?

Zanim pójdziesz do sekcji gdzie pokażemy jak prawidłowo przykleić płynne tapety, niech najpierw dowiedzieć się, co to jest, jakie są korzyści i czy tego typu wad materiałów budowlanych.

Ciecz Tapety w swojej strukturze bardziej przypomina frytki lub płatków. Nie są one sprzedawane w rolkach, jak kiedyś, w workach z tworzywa sztucznego, o wadze 1 kg. Kompozycja zawiera tapety naturalnej bawełny lub włókien celulozowych, farb, akrylowe komponenty kompozycji klejowej. Istnieje wiele suplementów, takich jak srebro lub złotą nicią, frytki kwarcu lub miki.

Po powierzchnia ściennymi ciecz powłoka staje się przyjemne w dotyku i zapewnia jednolitą powłokę o grubości 10 mm. Po wyschnięciu tapety, przypominają one w ich strukturze pianki: powierzchnia jest szorstka i miękkie.

load...

Istnieje kilka typów cieczy tapety, różniące się fakturą po aplikacji: jedna gładkie i delikatne, inne bardziej jak tkaniny z wyraźnym ulgi.

Zalety cieczy tapety

 • Posiada właściwości antystatyczne i nie przyciąga kurzu. Pomagają stworzyć dobry klimat w pomieszczeniu.
 • Uniwersalne. Może być stosowany jako dekoracja na sali i łazienki oraz salonu lub pokoju dziecka.
 • Może być używany do dekoracji mieszkania w nowym budynku. Nie boi skurczu i nie są zdeformowane podczas operacji.
 • W stanie ukryć drobne defekty ścian. Ponadto, nie mają szwów i dać każdej powierzchni idealnie gładką wygląd.
 • Materiał pozwala na oddychanie ścian, a jednocześnie doskonale pochłania dźwięk.
 • Przyklejony na każdym podłożu
 • Szybko przywrócone, gdy są potrzebne. Uszkodzony obszar nie jest to powód do opracowania nowego naprawy. Można go usunąć, po prostu moczyć z łopatką. Stary kawałek miejsca jest łatwa do zastosowania nowej kompozycji, i trzeba ponownie doskonałe naprawy.

Wady cieczy tapety

Tak, nadal istnieją braki. Ale są tak nieznaczne, że mogą liczyć nieistotne, są to:

 • Wysoki koszt materiału.
 • Brak odporności na wilgoć. Płynne Tapety spłukać wodą, więc należy być ostrożnym, jeśli ich używać do dekoracji łazienki albo zdecydować się pocierać je w celu utrzymania czystości wilgotną ściereczką. Można, oczywiście, ich pokrycie lakierem ochronnym na górze, ale wtedy nie będzie „oddychanie” ścian.

Jak klej płynny tapety?

Na wstępie należy zauważyć, że masa opakowania 1 kg trwa około 5 tys. M. Na ścianie. Pierwszym etapem jest praktycznie nie różnią się od procedur, które wykonują przed wklejeniem papieru tapety. Chodzi o przygotowanie ścian.

Usunięcie z powierzchni ścian śladów poprzednich napraw i przedmiotów metalowych, jeśli takie istnieją. Jeśli ściana ma swój niepowtarzalny odcień to będzie musiał pozbyć się za pomocą emalii, podkłady i inne sztuczki budowlanych.

Jeżeli ściana nie oferują doskonałą powierzchnię, najlepiej do zanurzenia FG roztwór lub innego impregnacji. Jeśli twoje plany nie mają wyglądu żółte plamy, nieodłącznym towarzyszem starych mieszkań, ściany lepiej niż wstępnie farbą lateksową farbą na białym.

Powierzchnie drewniane mogą wchłonąć nadmiar wilgoci, więc przed umieszczeniem na nich tapety, upewnij się, że mają wystarczającą grubość i nie są zdeformowane w procesie stosowania tapety.

Przygotowanie cieczy tapety należy stosować do ścianki

Należy uzyskać odpowiedni pojemnik i wylać go w ciepłej wodzie w zależności od instrukcji. Suchą mieszaninę dodaje się w małych porcjach i miesza dokładnie z użyciem urządzenia wiertniczego-miksera. Gotowe tapety podobny w konsystencji gęstej śmietany. Jeśli istnieją jakiekolwiek złe wymieszać część, to lepiej od razu usunąć.

Po wymieszaniu pozostawić tapety przez 20 minut, następnie wymieszać je ponownie. Ważne: przygotowaną powierzchnię należy pokryć w jednym czasie, więc kucharz raz ilość mieszaniny do jej wystarczy.

Zastosowanie ciekłego tapety na ścianie

Można znaleźć wiele filmów, w których będą one pokazać jak klej płynny tapetę, ale przygotowaliśmy dla Was małą oświadczenie, że z pewnością będzie przydatna.

Co jest potrzebne:

 • Pojemność dla dużych mieszaniny hodowlanej;
 • Pędzlem lub szpachlą do wyrównywania tapet;
 • Sprayem (można to zrobić bez niego);
 • Rolkowe radełkowania w celu nadania nadmiarowy (jeśli konieczne);
 • Wykończenie.

Trochę mieszaniny z łopatką i rozprowadzać je na powierzchnię. Przyklejona tapeta ciasno pod nimi powinno być żadnych ubytków lub stłuczki. Wygładzić pierwszą część ściany, stosuje się tylko drugi, sprawdź, czy między nimi zostały zaznaczone granice – każdy element musi przejść płynnie do następnego.

Jeśli wynik nie satysfakcjonuje Cię i tworzą łysiny lub odwrotnie, piłki, starają się naprawić defekt, lekko spryskać tapetę, a następnie wypełnić mieszaniną ziemi i wyrównać. Korekty, aby wziąć udział nie jest to konieczne, po trzecim moczenie tapeta zostanie zniszczony.

Tempo stosowania tapety na ścianę znacznie wzrasta, jeśli stosuje się specjalną broń – lej. Innym ważnym: zastosowanie ciekłego tapety na ścianie należy prowadzić w temperaturze nie niższej niż 10 ° C.

Tak więc pracuje na całą mieszaninę, po ścianie całkowicie przetwarzane, dzięki czemu suchy tapety. Zwykle trwa od 12 do 72 godzin w zależności od wilgotności, temperatury i jakość materiału.

load...