Pozytywne myślenie – kluczem do szczęścia i długowieczności

Zawartość:

Jak dużo wiesz, że ten pozytywny sposób myślenia? Prawie każdy coś o nim słyszał, ale nie widziałem w oczy i osobiście nie zna. A szkoda, bo pozytywne myślenie ma ogromny potencjał, a jeśli ktoś ich nie używać, to pozbawia się hałdy świadczeń życiowych. Chcesz być szczęśliwy i osiągnąć swoje cele? Wtedy moc pozytywnego myślenia do usług!

load...

Co to jest pozytywne myślenie?

Myślisz, że świat wokół siebie – to co? Źle czy dobrze? W istocie, uważa się, że zarówno prawidłowe, jak na przykład szklanki do połowy: można powiedzieć, że jest w połowie pusty, i jest to możliwe – jest do połowy. Świat jest inny, i to po której stronie on zwraca się do ciebie zależy wyłącznie od Ciebie. Na tym polega moc pozytywnego myślenia. Ale to, co jest jego istotą?

Jeśli kopać głębiej, pozytywne myślenie – to szczególny stosunek do siebie, do życia, do wydarzeń, jak i tych, które jeszcze się wydarzy. Przy użyciu różnych metod i technik psychologicznych, będzie w stanie dostroić i poprawić ich jakość życia. I to zaczyna się zmieniać na lepsze, jeśli z własnej woli!

Jakie rzeczy obejmuje pozytywnego myślenia? Przede wszystkim, to przejawia się w oczekiwaniu na przyjemny i dobrych rzeczy z życia: zdrowia, radości, szczęścia i pomyślnego zakończenia wszystkich sytuacjach, które występują do Ciebie. Po prostu szanować siebie i uwierzyć we własne siły i możliwości. Jednak prosta wiara czasami nie wystarczy – musimy aktywnie. I to przejawia się w poszukiwaniu możliwości, rozwiązań i inspiracji. Wszystko to można nazwać twórcze myślenie.

load...

Wybór pozytywnego myślenia, wybrać szczęście dla siebie i swoich bliskich. Taka osoba zazwyczaj wie, czego chce i jak to zrobić. On rozumie, że wszyscy na tej drodze są komplikacje i przeszkody, i widzi je jako dar losu, który pomaga się rozwijać i stać się silniejszym. Pozytywne myślenie może pomóc szybko i łatwo osiągnąć sukces we wszystkich swoich przedsięwzięciach. On napełnia Ci energii i przynosi szczęście – w przeciwieństwie do negatywnej. Pozytywne myślenie daje ogromne zasoby wewnętrzne i kontrolę nad sobą i swoim życiem. Inspirować i motywować siebie i bliskich, aby zdobyć nowe horyzonty. Ludzie zaczynają odczuwać szacunek dla ciebie, a trudności iść. Po prostu, życie zaczyna się uśmiechać na ciebie.

Pozytywne Zasady Logiczne

Pewnie już sobie sprawę, że pozytywne myślenie – jest kluczem do szczęścia i długowieczności. Jednak to, co jest jego istotą? Zasady – magiczne terminy, które w magiczny sposób (podobno, moc myśli!) Zmienić swoje życie na lepsze i przynoszą szczęście. Jakie są zasady pozytywnego myślenia są zdolne do niego?

 1. Najważniejszą rzeczą we wszechświecie – to jest miłość. Jest we wszystkich jego formach i tworzy nasz świat: miłość dla siebie i dla innych, miłość do swojej pracy i odpoczynku. Przyjrzyj się uważnie, a zobaczysz, że tak naprawdę jest wszędzie. Na przykład, dlaczego ludzie idą do pracy przez lekarzy z małych pensji? Bo tak naprawdę chcą pomagać innym, i że były one zdrowe. Prawie każdy człowiek wybiera między czyni kolejny dobry czy zły, wybiorą pierwszą, i to jest miłość. Jest to podstawa pozytywnego myślenia.
 2. Wszechświat jest nieskończenie bogata, a zasoby są wystarczające w ogóle. Rozprzestrzeni się na tej myśli, bo jest nam z wielkim trudem. I to nie przypadek, ponieważ od dzieciństwa dążymy myśli i pomysły dotyczące ograniczenia zasobów, na przykład, mała ilość miejsc budżetowych w instytucie lub ciasto, które chcą podzielić się z innymi dziećmi.
 3. Każdy z nas jest magiem, stanie stworzyć siebie i swoje życie. Moc tego pomysłu jest naprawdę niezmierzona! Oczywiście, można zapytać: „A co z tymi, którzy żyją w ubóstwie i cierpieniu?”. I tu znowu, pozytywne myślenie działa, ale ze znakiem minus: wszechświat po prostu ma swoje życzenia i pomysły, na przykład: „Jestem niegodny to wszystko” lub „I nigdy nie będzie szczęśliwy.”
 4. Musimy kochać siebie w tym świecie. W ten sposób nasza świadomość, że jeśli w naszych umysłach istnieją myśli o bezwartościowości, pomysł przenosi się do wszystkiego. Świat od razu zaczyna pojawiać się przed nami w kolorze czarnym, a to nigdy nie wydaje się być pozytywny sposób myślenia.
 5. Stosunek człowieka do wszechświata jest bezpośrednio połączony ze stosunku człowieka do niego. Pewnie zauważyłeś, że jeśli komuś współczuć, reaguje on do ciebie to samo? To samo dzieje się ze światem. On czuje i postrzega swoją postawę. Jeśli są przyjazne, to pomaga, jeśli skarcił go i zły – odwraca się od ciebie. Ale ta ostatnia tak nieprzyjemne! Pozytywne myślenie przypomina inwestycji: trzeba zainwestować w świecie jego dobrej postawy i uzyskać ich korzyści z niego.
 6. Wszechświat posiada. Brzmi to szokujące, prawda? W świecie nieustannie dzieje się wiele rzeczy, które wydają nam straszne, obrzydliwe i niesprawiedliwe. Ale w tym samym czasie, nie powinniśmy zapominać, że jesteśmy ignorantami najwyższą ideą, a wszystko, co dzieje się w świecie, z jakiegoś powodu, ktoś musi. Każdy z nas ma nieograniczone możliwości realizacji wszystkich swoich oczekiwań. A jeśli woli stworzyć dla siebie problem, to jego prawo, ale nie obwiniaj świat w tym samym czasie. Sytuacja, w której jesteś, jesteś godny, i że twoje myśli i działania stworzył go.
 7. Wszechświat jest godna podziwu. Zdarza się, że wszystko dobre, co się nam w życiu, bierzemy za pewnik, a biedni się urażony i zły, mówiąc do siebie: „Tak, ten świat jest obrzydliwe!”. Ale to jest fundamentalnie złego położenia! Musimy cieszyć się w świecie tu i teraz, a nie wtedy, gdy on da ci to, co chcesz: mieszkanie, samochód lub kochającego męża. To pozytywne myślenie, a nie handlu na rynku!
 8. Skupić się na pozytywnych aspektach życia. Oczywiście o wiele łatwiej popaść w depresję i żeby obejść wszystkie złe, co nas otacza. Ale to nie robi nic innego niż pozbycie szoku w zetknięciu z nim. Jest o wiele bardziej poprawne skupić się na dobre, i rozwijać je w sobie i wokół. Nie smakować ujemny i myśleć o tym, jak będzie dobrze, kiedy się go pozbyć. Krótko mówiąc, zawsze widzieć szklankę do połowy pełną, a nie pusta – to jest pozytywne myślenie.

Opracowanie na pozytywne myślenie

To wszystko jest bardzo dobrze, ale jak sobie wspaniałe myśli wymienione powyżej? Oczywiście, przy użyciu prostych technik pozytywnego myślenia. Można ich używać na co dzień w ich życiu codziennym i cieszyć się wynikami.

Przede wszystkim pozytywne myślenie jest umożliwienie w swoim życiu tylko dobre i użyteczne uczucia: radość, siła, sukces. Ignorować negatywne myśli i zastąpić je wyobrażeń o szczęściu. Pod tym względem jest to bardzo przydatne w celu zmniejszenia czasu na oglądanie wiadomości i ważne dokumenty, jak również komunikację z nudnym i negatywnych ludzi.

Upewnij się, że jak zbudować swoją mowę. Mówiąc o sobie, spróbuj użyć tylko słowa, które niosą ładunek dodatni, „może”, „chcę”, „mogę”, etc. … Aby zilustrować swoje przemówienie, spróbuj przyciąć pozytywne i radosne obrazy, które kojarzą się ze szczęścia i osiągnięć. Uwzględnij w rozmowie takich definicji, które mają pozytywne znaczenie: „piękne”, „inteligentny” radość „,” radosny „,” jasny „.

Nie bądź leniwy, aby użyć techniki wizualizacji. Przed angażować się w każdym razie wyraźnie i szczegółowo wyobrazić ostateczny wynik pozytywny. Ale ważne jest, aby zrobić to nie jest „na pokaz”, a naprawdę wierzą w to, co widzisz, a opłata z tej energii. Identyfikowanie się z udanych i przyjemnych ludzi, a nie zauważają, jak ich sukces trafi do ciebie.

Pamiętaj źródeł inspiracji. Pozytywne myślenie musi być gdzieś jeść energii. Dobrze wyglądać i dobre filmy.Prochityvayte przynajmniej jedną inspirującą książkę tygodniowo. Ćwiczenia i spacer na świeżym powietrzu. Turystyka i Sport. Jednym słowem, uwolnić siebie i swoje emocjonalne wybuchy i daj się pełen radości i samozadowolenia. I, oczywiście, starają się znaleźć jak najwięcej powodów do uśmiechu.

W jaki sposób możemy ograniczyć się?

Istnieje wiele sztuczek i sposobów, w jaki możemy ograniczyć pozytywne myślenie i nie dać mu się obracać w całej swej okazałości. Wydają się małe i nieistotne w stosunku do wszystkiego, co robimy, jednak wiadomo, że składają się z małych rzeczy, wielkie rzeczy. Spróbujmy przeanalizować typowe błędy współczesnego człowieka, który nie pozwoli mu wykorzystać pozytywne myślenie na „pełnych obrotach”:

 • Skłonność do uogólniania. Zwyczaj, który pierwotnie był użytecznym człowiekiem i przyczyniły się do rozwoju jego myślenia niektórych ludzi staje się formą przesadzone, w wyniku czego zacząć wiosłować jeden rozmiar dla wszystkich. Typowym przykładem tej tendencji jest takie powiedzenie: „. Wszyscy ludzie – dranie” W związku z tym użycie słowa „wszystko”, „zawsze”, „nie”, „nie”, a jak rzadko są odpowiednie i przydatne dla Ciebie.
 • Niewłaściwe słowo. Czasami myślimy o pewnych rzeczach w warunkach całkowicie negatywne. Na przykład, matka nie może ukarać dziecko, kto dopuścił się przestępstwa. Jeśli jednak zastąpić słowo „karanie”, aby „nauczyć, że niemożliwe jest, aby to zrobić,” obietnicę całkowicie się zmienia. To samo dotyczy miłości słowo „problem” – spróbuj go używać oszczędnie, jak to możliwe, zastępując bardziej pozytywne synonimy.
 • Zakamuflowany pozytywnych negatywnych stwierdzeń. Dobrze ilustruje to cecha wspólna fraza „Świetnie wyglądasz dzisiaj”. Kobiety mają tendencję do obrażać się na niego – i słusznie! Oznacza to wczoraj wyglądało źle, a dziś – jak? Albo inny przykład: „Musimy jesteś zdrowa. Szybko się dobrze! „. To jest chore, nie muszę cię? Jakoś to jest bardzo nieprzyjemne.

Wszystkie te rzeczy są świetne utrudniać rozwój pozytywnego myślenia. Jednakże, można pozbyć się szkodliwych skutków, przekształcając negatywne myśli na pozytywne. Aby to zrobić, trzeba umieścić pod znakiem zapytania zwykłe pomysły, takie jak ten, który mówi, że świat jest niesprawiedliwy. Zgadzam się, że o wiele łatwiej jest pozbyć się tego, co masz wątpliwości, zamiast co myślisz nienaruszalne. I nie zapomnij, aby wypełnić pustkę pomysłów, które reprezentują pozytywne myślenie.

Aby żyć w zgodzie ze sobą i światem nie jest tak trudne. Pozytywne myślenie może skorzystać każdy, a jeśli nie to nie działa, może to być dwa powody: albo masz kilka narzędzi, albo są zbyt przyzwyczajeni do korzystania z nieefektywnego modelu. Jednak ma więcej przeszkód, ponieważ artykuł ten ma wszystko, czego potrzeba. Użyj pozytywnego myślenia i być szczęśliwym!

load...