Poznaj nowy 2017 z dzieckiem – baw się dobrze, biorąc pod uwagę wiek następcy

Dzieci

Spośród wszystkich świąt rodzinnych mają jedną uroczą i dorosłych, i dzieci. Eve tego noworoczny. Kolejna jesień dopiero się zaczyna, ale oczekiwanie ludzi mieszka już w nocy, który odrzuca przeszłość i obiecuje zmienić. Wszystko wciągająca przyjemne zamieszanie związane z nabyciem prezenty, sądząc po miejscu, itp Pary trudniejsze, ponieważ trzeba znaleźć najbardziej udanych wersji jak sprostać nowy rok z dzieckiem, a nawet kilka.

load...

Zawartość:

Gdzie iść na sylwestra

Wizja dzieci świąt noworocznych jest bardzo różni się od dorosłego. Święto jest podana nie jest to najbardziej istotne. Dla dzieci o wiele bardziej interesujące gry, zabawy, niespodzianki, komunikacji, współpracy i oczywiście prezenty. Aby Nowy Rok 2017 okazał się być przyjemne spotkanie dla rodziców i dzieci, konieczne jest, aby myśleć z wyprzedzeniem kręgu osób, programu, a nawet żywność, bo jak dorośli, nie zawsze jak ich potomstwo.

Jeśli rodzina ma problemy z finansami, wybór obchodów Nowego Roku jest doskonałym miejscem dla nich. Najważniejsze – aby wybrać miejsce, w którym Nowy Rok będą odczuwalne sakrament spotkanie z bajki. Najbardziej wygrana opcja – odwiedzić rezydencję Santa Claus w swoim kraju lub udać się do swoich braci za granicą, na przykład w Laponii.

load...

Ale większość młodych rodzin nie mają takiej możliwości, a to nie jest przerażające. Aby zorganizować jasny wakacje dla siebie i dziecko może być w ich miejscowości, we własnym domu lub mieszkaniu. A scenariusz będzie w dużej mierze zależeć od wieku dzieci.

Uczta dla najmniejszego

Co zrobić z dziećmi

Najtrudniej wymyślić program zabawy dla rodzin, w których najmłodszy członek roku i nie. Dzieci nie są absolutnie interesuje, żadne święta. Wszyscy oni potrzebują – zobaczyć i poczuć się blisko mojej matki. W związku z tym, pierwszy Nowy Rok dziecko się odbyć w wąskim gronie rodzinnym, gdzie w odpowiednim czasie panowała cisza, a nic się nie odwracać uwagi od malucha uśpienia.

Ale co z rodzicami, którzy mają w tym wieku, kiedy chce zapalić, zabawić? Nie może być kilka opcji:

  • Przenieś główne uroczystości w sąsiadów mieszkania, a wraz z dzieckiem opuścić swoją ukochaną babcię. Jest to jednak możliwe, jeśli masz sąsiadów w harmonii i babcia innym słodkim temperamentu i gotowe nyanchit wnuka podczas gdy ich rodzice iść się bawić.
  • Zaproś do siebie małżeństwo z dzieckiem w tym samym wieku i świętować spokojnie łączenia opieki nad dziećmi z biesiadą.
  • Powierzyć profesjonalnej pielęgniarki potomstwo, a sami udać się do najbliższej restauracji lub kawiarni, że jeśli coś się stanie wrócić do domu natychmiast. Ale jest wielkie „ale”: Nowy Rok dziecko siedzi rzadko, i to tylko dla dużych opłat.

Program dla maluchów 1-3 lat

Dla dzieci po programie roku urlopowego może być bardziej zróżnicowana. Nie są one także zainteresowany nocy z 31 grudnia, a po 24.00. Zdecydowana większość będzie musiała spać. Ale wszystkie wcześniejsze zdarzenia mogą spowodować wiele żywych emocji.

Pierwsze działania, które powinny być wydawane z dzieckiem – jest głównym bohaterem dekoracji wypoczynkowego – choinki. Jasne zabawki i kulki w pudełkach będzie dla malucha do nowego dnia zabawy, a on będzie szczęśliwy, aby przenieść je od rogu do rogu, z choinki i na nim. Daj mu wolność, po prostu wybrać te ozdoby, które nie są w stanie rozbić i zranić dziecko.

Dom Umów jasne i błyszczące girlandy i wiele Bożego Narodzenia towaru. Dzieci w tym wieku są szczególnie wrażliwe na obrazami, i pamiętać przez cały jasny, duży i ciekawy. Wykonam dla zabawek pluszowych domu, podnoszone na głowach czerwone czapki. I niech go blisko nich w godzinach porannych w dniu 1 stycznia będą prezenty. Dwa lub trzy lata dziecko nie rozumie wartość wakacje, ale prezentuje oczywiście zauważyli i weselmy.

Niektórzy rodzice starają się zamówienie na dostawę prezentów Santa Claus. Jednak w tym przypadku nie jest konieczne do wydawania pieniędzy. Małe dzieci nie rozumieją funkcję Mikołajem, trudno jest wyjaśnić znaczenie tego znaku. Ale każdy inny dzieciak, widząc dorosłego brodatego olbrzyma, zaczyna płakać i histerycznie ze strachu ukryć się za matką. To zbyt dziwne sposób dla dzieci, a nawet dla matinees w przedszkolach w przedszkolu tylko zaprosić Śnieżkę.

Dlatego rola Snow Maiden mogą grać nawet mamę i siostrę, oszczędzając pieniądze i nerwy dziecka.

Jak żywić dziecko dojrzewa

Happy holiday do przedszkolaków

Od 3 do 7 lat – najbardziej wieku rozrodczym do organizowania wszelkiego rodzaju fantastycznych pomysłów. Te dzieci jeszcze wierzyć w bajki, tym Mikołajem, a rodzice jest wzmocnienie ich w tym przekonaniu.

Więc zaopatrzyć się przed świątecznych strojach znaków Naucz rolę i opracować scenariusz święto, które będzie zabawa gry, tańce i dowcipy. Pożądane jest, aby każda osoba dorosła uczestnicząc w ceremonii, aby wymyślić strój. Nie gonić współczesnych bohaterów, takich jak Sponge Bob i Batmana. Zające, wiewiórki, garniturów i innych znaków, które są zrozumiałe dla dzieci i dorosłych, powodując śmiech wśród publiczności.

Jeden zabawy zabawa może stać się milczy historia stworzona z przodu widowni dziecięcej. Wystawił jego prosta. Wybierz dowolny zna historię, choć kura Ryaba. Gotowe płyty z nazwiskami bohaterów lub drobnych cech, które przypominają, którzy będą odgrywać każda osoba dorosła. Na przykład, dla kobiet – chustę, na Mikołaja – brodę dla kur – kokosznik z kosmyk etc. Rola akcji powinien być na samym festiwalu, rysunek papier. Ponadto, wśród ról nie powinno być jedynym żyjącym znaków, ale również sklep, gdzie Santa i siedzieć Babę, jajko tabeli i tak dalej. Pp_2

Niech każdy dorosły będzie ciągnąć kawałek papieru, który zawiera pewną rolę. Są artyści, którzy wykazują pewną historię używając tylko gestów i ruchów. A sama historia brzmi jeden prezenter. Najśmieszniejsze w tym widoku, co Baba może być Wujek Bob, a tabela – Ciotka Masza, która będzie mieć do grzędy jajko (to samo – papież) …

Ta opowieść jest burzę radości z dzieci i dorosłych nahohochutsya z własnego udziału w nim, a niespodziewanych rolach.

Jeśli zima będzie śnieg, z pewnością różni się trzymać w stoczni zabawnych rzeźb. Dla dziecka stają się elementy baśni i cudów, że będzie oczekiwać od sylwestra. Zacząć tworzyć projekt śnieg 31 grudnia i niech dzieci farby wszystkie rzeźby zwyczajne gwasz. Na podobny łotrów okupacyjnych mogą spędzić pół dnia. Wystarczy zapewnić im stare ubrania, rękawice i długiej szczotki, tak aby nie zamazane.

Fun opcje dla szkoły podstawowej w wieku

Młodsi uczniowie przygotowują się do spotkania noworocznego celowo czeka na morzu pyszne słodycze i prezenty. I często wyrażają swoje życzenia dla rodziców z góry, jakby dając do zrozumienia, jaki jest twój obecny byłby szczęśliwy.

Rodzice mogą dołączyć dziecko do przygotowania wypoczynku najprostszy sposób. Put 2 tygodnie przed Nowym Rokiem drzewa i powiedzieć dzieciom, że to drzewo jest niczym niezwykłym. Ją trzeba ozdobić nie zabawki i dobrych uczynków. Ie każdy dobry uczynek, idealne dla dzieci w ciągu tych 14 dni, zostaną zapisane na kartce papieru, która jest przyklejona do taśmy klejącej bombkami. I tylko w tym wypadku piłka zajmie jego miejsce na nogi na drzewie. Im więcej dobrych rzeczy sprawi, że dzieci jeszcze bardziej elegancki do drzewa. Wystarczy wyjaśnić do dzieci, które nie mają wymyślić mega przypadki. Sprzątanie apartamentu i usuwanie śmieci – jest dobrą rzeczą, ponieważ w ten sposób ułatwiają one pracę matką.

31 grudnia pod zegarem chiming policzyć wszystkie akty wraz z ich twórcy i podziękować im za wysiłek. W tym momencie, celowe wyjście z Mikołajem, który przyniesie luksus i prezent powitalny do tego dobrego chłopca lub dziewczynki.

Nastoletni Nowy Rok 2017 – podwójna impreza

Jeśli rodzina ma dzieci, młodzież, powinni zorganizować imprezę oddzielnie od osób dorosłych. W tym wieku dzieci wzrosła muszą komunikować się z rówieśnikami, a oni starają się spędzać każdą chwilę ze swoimi przyjaciółmi. Jeśli organizują wspólną tabelę, a następnie być przygotowany, że dziecku godzinę drogi spokojnie w swoim pokoju, a roztwór w Internecie. Więc zadać jej syna bardziej interesujące rozwiązanie. Niech to będzie zadzwonić na święto najlepszymi przyjaciółmi, z którymi spotkają się w Nowy Rok w oddzielnym pomieszczeniu. Zostaną one pokryte stole, umieścić telewizji, muzyki i tak dalej. To znaczy, utworzyć oddzielny świat dla nastolatków, gdzie dorośli mogą czasem wyglądać, ale tylko w celu aktualizacji naczynia lub upewnić, że wszystko jest w porządku.

Jako ogólną zabawy, konkurs fajerwerki rozpoczęcie na snajpera śniegu mogą być ustawione, saneczkarstwo, etc.

Maska karnawałowa dla dziecka dłonie² wakacyjni

Jeśli myślisz o organizowaniu festiwalu, biorąc pod uwagę wiek dziecka, nowy 2017 może interesujący dla wszystkich uczestników.

load...