Poznaj mojego tatę. Zasady przetrwania

Znajomość z rodzicami panny młodej – to ekscytujący czas dla wszystkich zaangażowanych stron, i chce, aby spotkanie było wygodne dla wszystkich. Poniżej będę dzielić się doświadczeniami, jak zachowywać się w pary w takich warunkach. Brak wspólnych fraz po prostu okazały się faktów.

load...

Pamiętaj, że rodzice dziewczynki nie mogą się martwić jak ty.

Etap 1. Szkolenie

1) Zbieranie informacji. Zadać następujące pytania dziewczyny:

 • Kogo rodzice pracują?
 • Jak spędzasz?
 • Jak sobie z tym lepiej?
 • Czego oni nie lubią w poprzednich kandydatów?

2) obecny. Wiesz, to było złe przyjść na wizytę, z pustymi rękami. Kilka porad przy wyborze prezent:

load...
 • Panna młoda może powiedzieć, że rodzice muszą coś konkretnego. Nie spiesz się, aby zaakceptować opcję kuszące. Nabycie prezent na zawołanie jak czas pozwoli to bardziej jak łapówki, bo każdy będzie wiedział, że właśnie kupił to, co ci każą. Dar powinien być manifestacją własnej uwagi.
 • Nie trzeba bardzo drogie prezenty. Po pierwsze, będzie to zrobić rodzice czują się nieco zobowiązany do ciebie, a to nieprzyjemne uczucie. Po drugie, jest to bardziej jak nadmierne pragnienie, aby zrobić dobre wrażenie.
 • Nie jest konieczne, aby dać ubrania, kosmetyki, perfumy, elementy dekoracji. Wszystko to jest zbyt cenione zbyt subiektywne, a wysokie prawdopodobieństwo, że smakuje nie będą zbieżne.
 • Jeśli spotkanie jest o pewnego rodzaju święto, nie dają pieniędzy. Dla pierwszego znajomy nie jest to opcja.
 • Nie ma potrzeby, aby dać zwierzęta.
 • Książka – najlepszy prezent. Gdy jest wybrany do budowy na ich najlepszym interesie, że kazałeś młodej. Można zostawić jakiś skromny napis na przedtytułowej.
 • Zrozumiałe jest, że dajesz go. Na przykładzie tej samej książki, to lepiej, aby dać produkt, który przynajmniej ma pomysł. Ponadto, nie jest konieczne przedstawienie urządzenia, które nie jest jasne, w jaki sposób korzystać.
 • Kolejna korzystna sytuacja – kwiaty. Są to usługi, które wykonują zegarowych dostarczaniu kwiatów składające kwiaciarnie profesjonalny (na przykład „Floraekspress”). Wraz z karta kwiaty zazwyczaj idzie, tekst, dla którego można wykonać samodzielnie. Wybierając bukiet należy przewidzieć i uwzględnić cechy charakteru, upodobań i zawód rodziców dziewczynki (na przykład zobaczyć wiele kwiatów dla mamy). Jeśli spotkanie odbywa się w święto, w przygotowaniu bukietu należy rozważyć taką możliwość.

Przedstawiając matkę panny młodej piękny bukiet, na pewno nie będzie źle.

3) wygląd. Trzymać się złotego środka: nie trzeba się w łańcuchy i buty do kostki, ale także niewłaściwe byłoby patrzeć i smoking z muszką. Wystarczy spojrzeć czysty, schludny i neutralne. Innymi słowy:

 • Ubrania muszą być czyste i wyprasowane.
 • Zobacz, że skarpetki nie różnią się znacznie kolorem od reszty ubrań.
 • Na szczycie najlepiej jest umieścić na koszulce lub sweter, a na dole – spodnie lub dżinsy nevychurnye.
 • Nie zapomnij zadbać o czystość włosów i paznokci.

Etap 2. Spotkanie

4) Nie spóźnij się. Punkt oczywiste, ale bardzo ważne. Przyjść nie powinno być zbyt dużo wcześniej, właściciele muszą mieć czas na przygotowanie się, aby ustawić stół, itd.

5) Bądź szczery. Nie trzeba niczego od siebie pozy, pamiętaj, że komunikować się z ludźmi o wiele bardziej doświadczony i mądry, i dlatego wszystkie próby, aby ukryć pewne fakty, aby wydostać się lub zaprezentować się w najlepszym świetle widać na pierwszy rzut oka.

6) są bardziej zainteresowani innymi. Oczywiście, przesłuchanie nie da się uniknąć, ale komunikacja będzie znacznie łatwiejsze, jeśli też będzie zainteresowany w życiu rodziców. Powiedzmy, słyszałem o niektóre z ich hobby, porassprashivat o nim. Jeśli niechętnie odpowiedział, nie zadowalać.

7) Poczuj szacunek dla tych ludzi. Każda osoba ma coś do miłości i szacunku. Skoncentrować się na pozytywnych aspektach charakteru jego towarzyszy, a oni nieświadomie zaczynają robić to samo.

Śledź czystość mowy. Niekoniecznie mówić wysoce artystyczny język literacki, na tyle, by uniknąć slangu i wulgaryzmów.

9) Pamiętaj młodej. W tym momencie wielu przepalić! Można próbować zadowolić swoich rodziców, zapominając, że twoja dziewczyna może wymagać podstawowej opieki – coś do przedstawienia, powiedz jej coś miłego, etc. Jest to jedno z najważniejszych kryteriów, według których można ocenić – ile taktowny wobec niej.

Etap 3. Pożegnanie

10) czuwać. Pamiętaj, że najprawdopodobniej szukasz po, więc nie tylko prowadzić swój samochód, głośną muzykę, krzycząc coś na ulicy, itp Uciec ze sceny tak skutecznie, jak go opuścił.

Powodzenia!

menedżer Floraexpress Daniel Eremin

load...