Pożegnaj się stresu

Stres epidemia rozpoczęła się na początku 20 wieku, ale już dawno wystąpił 21, ofiar i nie staje się mniej stresu. Ciśnień, w tym psychologiczne i wyższe, więc stres dotyka głównie ludzi młodych. Badania przeprowadzone przez różnych ekspertów potwierdzają, że w krajach rozwiniętych główną przyczyną 70% wszystkich chorób jest przewlekły stres.

load...

Chroniczny stres jest niebezpieczny, ponieważ, które samo w sobie nie jest skutkiem problemów, jak ma to miejsce wtedy, gdy osoba nie może poradzić sobie z nimi, w celu zamocowania na nich. Naiwnością byłoby sądzić, że przewlekły stres dziedziczenie menedżerów i dyrektorów, a nawet zwykłych pracowników, którzy regularnie przebywają w pracy czy nawet zabrać pracę do domu, ryzyko przewlekłego stresu jest super ze względu na niezdolność do przełączania i zaplanować swój dzień.

Jakie są objawy przewlekłego stresu?

Osoba staje się drażliwy i nerwowy, ma poczucie niepokoju i strachu robi coś złego, był stale kończy się czas, podczas gdy wydajność pracy spada. W godzinach porannych tak ciężko, by ludzie mogli się obudzić, a nocą cierpią na bezsenność; przewlekły stres często przejawia się w jesieni, po świętach, jak ci ludzie mogą szybko przejść do trybu pracy, a wciąż unoszą się w Dreams Vacation.

Jak pomóc sobie?

Pierwsza wskazówka dla tych, którzy rozpoznają siebie w tym opisie – jest nauczyć się zrelaksować, a następnie raz na zawsze przerwać błędne koło. Ważne jest, aby móc wykorzystać dowolny dostępny okres czasu, z korzyścią dla zdrowia. Jeżeli co 20 minut, aby drobne przerwy przez 2-3 minut na siłowni, metabolizm jest aktywna, w wyniku spalania kalorii, zaczniesz odczuwać przypływ sił i wigoru.

load...

Upustów jest również przydatna, ale film oglądania na ekranie telewizora nie jest włączone w szereg przydatnych bezczynności. Aby ustawić się na właściwej drodze, użyj swojej ulubionej muzyki, zapachów i świec. Łańcuch dala nieprzyjemne myśli, jeśli chcą wrócić ponownie i ponownie, to może stać się rzeczywistością. Naucz się myśleć tylko o dobro wszystkich ludzi wokół ciebie w domu, w pracy iw miejscach publicznych; z czasem stać się nawykiem, a świat stanie się bardziej pozytywne. W godzinach wieczornych, nie zaszkodzi pamiętać wszystkie dobre rzeczy, które wydarzyły się w ciągu dnia.

Masaż stóp przed pójściem spać można wykonać samodzielnie, po prostu wyciągając ręce i masowania dłoni łuk stopy. Natywna może również poprosić o łagodnym masażem pleców i szyi. Ważny jest nie tyle poziom profesjonalizmu, a dotknięcie znanego strony do skóry.

Wanna z wywaru z naturalnych ziół, ekstrakt sosna lub ziołowa sól do pół godziny podniesie na duchu i miękkie szlafroki i trochę czasu dla siebie może przyczynić się do powrotu do rodziny. Twoja rodzina powinni zrozumieć, że ta godzina jest potrzebne do zakończenia procesu przechodzenia od pracy w państwie macierzystym.

Zapisać się na basen lub siłownię, odwiedzając te miejsca nawet raz w tygodniu, po kilku miesiącach poczujesz różnicę. Weźmy dawno zapomniane igły lub akwarele, często odwiedzają miejsca, które lubisz. Spacer godzinny przez kilka dni będzie pobierać opłaty z radością i siłą. A jeśli chcesz, aby natychmiast uspokoić alarm – oddychać znieść kilka minut lub trzymać dłoni pod bieżącą ciepłą wodą.

Medytacja jako sposób na relaks duszę i ciało, jeden z najlepszych sposobów, tak jak 20 minut treningu może zastąpić 9 godzin snu. Dowiedz się w jaki sposób można uczestniczyć specjalne zajęcia, i niezależnie od książek i oczywiście wideo. A nawet jeśli nie zamierzamy praktykować medytację codziennie, kilka razy w tygodniu przez 15 minut da potężny ładunek energii. W tej medytacji można zrobić już w czasie lunchu, ważne jest tylko, aby uwolnić swój umysł od zbędnych myśli, odpocząć i oddychać głęboko i swobodnie.

Ci, którzy są pod wpływem stresu trzeba zmienić wygląd nie tylko życie, ale także w odniesieniu do żywności. Tłusta żywność, masło, alkohol nie jest najlepszym rozwiązaniem; jeść więcej zbóż, banany, produkty mleczne i zboża, sałatki i napełnić olejem, wtedy twoje ciało będzie zawsze pełna energii. Pij dużo płynów – może to być napoje owocowe, soki, herbatki ziołowe i wodę mineralną, ale nie sody lub kawa instant.

Kofeina jest ogólnie lepiej usunąć, ponieważ daje tylko wyimaginowane poczucie radości, zbyt duża dawka kawy może powodować zmęczenie i depresję po krótkiej przejażdżki.

Stres zwiększa zapotrzebowanie organizmu na witaminy, zwłaszcza witaminy z grupy B; Zwiększa to potrzebę przeciwutleniacze i mikroelementów. Ważne jest, że kompleksy witaminowe brane Ci magnez zawarty w żądanej ilości, – co najmniej 400 mg. W dziennej dawce. A dla tych, którzy odmówili kawy, możemy polecić witaminę C, która nie tylko dźwięki, ale również korzystny wpływ na naczynia krwionośne. Pierwsza pomoc system nerwowy może zapewnić, biorąc Triovite, lek, który może zostać podjęta bez recepty, gdy przeciążenia psychicznego i fizycznego.

Słodki choć poprawia nastrój, ale w dużych ilościach zrobi więcej szkody niż pożytku. W związku z tym, należy wymienić część naturalnej słodyczy ciast na – orzechy, suszone owoce. Dokładnie odczytać co na opakowaniu ciastek, a cukier jest czasami określany jak sacharoza, fruktoza, miód. I szybko uzupełnić podaż energii jest możliwe dzięki pokarmów roślinnych, w których wysoka zawartość skrobi.

Upojenie – to kolejny powód zmęczenia. Toksyn znajdują się w wodzie, w powietrzu, żywności, aby dostosować je z ciała, to jest konieczne do picia z co najmniej 8 szklanki wody dziennie.

Ale nawet w tych prostych zasad, zmęczenie pozostanie z was, należy skonsultować się z lekarzem – pod maską stresu może być anemia, autoimmunologiczne i choroby immunologiczne lub długotrwała depresja. Często jednak przeciwnie, kiedy choroba, nawet ostre i szybkie przejście, można uruchomić wystąpienia przewlekłego stresu w organizmie. W tym przypadku będzie to wystarczy ponownie wyeliminować przyczynę tego dobrego samopoczucia.

load...