Pozbyć Cellulit – jak walczyć skórki pomarańczowe Data

Cellulit nie oszczędza nikogo, nawet gwiazdy. Wyobraźmy sobie niektóre z uroków, które wydają nam się właściciela błyszczące Spready nieskazitelnej formie czasopism, w nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności były ofiarami szpecące ucisku skóry w 16 lat. Wystarczy, że wytrwale iść do swojego celu, przekazując czasu i energii, aby zachować piękno ciała. Czy jesteś leniwy? Następnie powinniśmy być zaskoczeni, że skóra wygląda jak skórka pomarańczowa? Tak, pozbyć się cellulitu – to ciężka i pracochłonna praca nad ich wyglądem, a ty nie wiesz?! Jeśli zdecydujesz się pracować na swoim ciele, aby pozbyć się cellulitu i przywracać piękno skórze, gwiazdy gotowi przyjść ci z pomocą i dzielić tajemnice sprawdzonej walce z chorobą.

load...

Zawartość:

Wszystko o cellulit od ujścia profesjonalnego

Prawidłowe odżywianie – podstawa piękna skóra

„Skórki pomarańczowej” – jest tłuszcz przekształcony kulek. Oczywiście, pewna ilość tłuszczu w organizmie jest niezbędne dla każdej kobiety – uznanym faktem medycznym, ale trzeba wiedzieć, kiedy przestać, ponieważ nadwyżka rezerw w organizmie zwiększa ryzyko pojawienia się cellulitu. Szczególnie uważać trzeba być damą, pełny po urodzeniu, a ci, którzy niedawno objawił światu „spadkobiercy”, dlatego ma kilkanaście dodatkowych funtów.

load...

Przede wszystkim porozmawiajmy o tajemnicach Madonny – standard piękna dla wielu kobiet. Aby ocalić od cellulitu, gwiazda uważnie obserwując ich jedzenie, preferując pokarmy roślinne (warzywa, rośliny strączkowe, owoce i nasiona soi), ograniczając się do produktów pochodzenia zwierzęcego i spożywania szkodliwych pokarmów. Piosenkarka nigdy nie smażyć potrawy, nawet do sałatek i potraw z fasoli zużytego oleju roślinnego. Ponadto, Madonna nie spożywać żywności, które mogą zawierać GMO. Wybór gwiazd – Makrobiotyka. Wyciągnąć własne wnioski!

Eva Longoria wyznała, że ​​miała do „zapoznania się” z tą chorobą podstępną. Oferty gwiazdowe beauties własne sposoby na pozbycie się cellulitu, takich jak diety śródziemnomorskiej i uzdatniania wody. Tak, zwykła woda może Cię uchronić od „pomarańczowej skórki”, to tylko jeden dzień, aby pić 8 szklanek tej życiodajnej wody, a po miesiącu nieprzyjemnych uderzeń odejść bez śladu.

Nasz rodak i urody – Julia Bordovskikh zwalcza cellulit za pomocą oddzielnej żywności, przygotowana przede wszystkim na parę i nie spożywać cukru. Spróbuj metody Julia – jeden z najprostszych, bo wszystko może jeść, ale właściwie łączenie pokarmów.

Piosenkarka Tatiana Bułanowa był trzymany cellulitis 10 lat temu. Od tego czasu gwiazda nie jeść po 6 po południu i nie pić słodkich napojów. Te proste kroki pozwolą Bulanovoj przywrócić piękno ciała, to dlaczego tego nie robić, a ty?

Całość hobby – najlepszych przyjaciół beauties

Niewielu ludzi lubi się pocić się w siłowni i angażować się w tego samego rodzaju ćwiczeń. Jest rozwiązanie: po prostu oszukują własnych lenistwo, skonfigurować ekscytujących i przenoszenie hobby.

Na przykład, gwiazdą filmową Cameron Diaz utrzymuje piękno swojego ciała za pomocą windsurfingu, twierdząc, że sailboard – najlepszy „broni” przeciw cellulitowi.

Victoria Beckham – uznane „ikonę” styl i wszystko wymyślić własny indywidualny sposób radzenia sobie z „skórki pomarańczowej”. Śpiewaczka interesuje się tańcem i „tańczy” Victoria na piętach, mówiąc, że jest to „funkcja” pomaga jej zachować jej skórę z cellulitem.

Znane każdemu w naszym kraju Vedeneyeva Tatiana ucieka od „skórki pomarańczowej”, w kąpieli, ale również uwielbia spacery wieczorem sprawiają, które również pomagają spalić kalorie spożywane na obiad, jak również poprawić jakość snu. Noc, jak wiadomo, ma również wpływ na piękno ciała. Wysokiej jakości 8-godzinnego snu – zastaw że nie przejadać w ciągu dnia, a twój metabolizm będzie działał „jako zegarek.”

Uroda Halle Berry, która cierpi na cukrzycę, nie może sobie pozwolić, aby głodny, ale często musi przekąski, więc gwiazda ma takie użyteczne dla ciała i zdrowia hobby jak joga i ćwiczenia na równowagę. Nawiasem mówiąc, Madonna cieszy się również jogi i nadal uwielbia pracować w godzinach porannych.

Jessica Alba faulu nie jest całkiem kobiece hobby. Ona idzie do pudełka i powiedział, że tego sportu – najlepszą ochronę, zarówno z cellulitem i złym nastroju. Ponadto aktorka jest często postrzegane na korcie tenisowym, czy jest sławna woli spotkać się z jego zwolenników do walki „skórki pomarańczowej”.

Warto zwrócić uwagę! Wiele gwiazd twierdzą, że są ofiarami cellulit z powodu złych nawyków, takich jak palenie tytoniu, nadużywanie alkoholu, a także znane osobistości często muszą być obecni na różnego rodzaju imprezach, jak nie ulec pokusie? Jednak jego fani Gwiezdnych nie jest zalecane, aby zabrać ze sobą przykładem, za cenę zapłacił za wolność jest zbyt okrutne.

Zabiegi salon – all inclusive

Niektóre gwiazdy mówią, że najbardziej skuteczne sposoby pozbycia się cellulitu „na żywo” w ścianach gabinetów kosmetycznych. Dlaczego miałby „wyważać otwartych drzwi”, aby ograniczyć się w swoich ulubionych idoli, pot na siłowni, czy można przyjść i wysoko wykwalifikowaną „pierwszej pomocy” w wybitnego lekarza-kosmetologa, jak mówią, „zjadł zęby na ten temat?”! W niniejszym sprawozdaniu, nie jest prawdą. Najważniejsze – aby wybrać dobry salon, znaleźć wykwalifikowanych rąk i nie jest zbyt leniwy, aby wypełnić wszystko, co mówi kreatora. Jak pan wie, gwiazdy – nie biedni ludzie, więc boczna finansowa rzeczy nie warto wspominać. Cały świat, dla gwiazd może pozwolić sobie znacznie więcej niż zwykłych ludzi, ponieważ, aby je otworzyć. Niemniej jednak, niektóre gwiazdy są zabiegi kosmetyczne dostępne z praktycznie każdej nowoczesnej pani, teraz sam to zrozumieć.

Znany ekonomista Ksenia Sobczak doskonałość formy i doskonały stan skóry, z jej słów, zobowiązanych do regularnego masażu – klasycznego, ale towarzyszy tarcie oleje z cellulitem. W ekstrawagancki pań mają lojalnych kosmetyczka-masażystę, który Xenia wierny przez wiele lat.

Jej „rówieśników” Masza Malinovskaya stwierdził również trzy razy w roku kursy masażu, ale profil – antycellulitowy i regularnie używa specjalnego kremu.

Yana Rudkovsky – znanym producentem i utalentowana prezenterka telewizyjna przyznaje, że jako broń przeciwko szpecące uderzeniami wybieranych Urządzenie ciała LPG, ale czasami zastępców między kursów tego cudownego masażu z konwencjonalnymi okładów jak tradycyjnego spalania i zimnej – gorące.

Inny fan LPG – Oksana Fiodorowa. I spotkał piękną cud maszynę w ramach przygotowań do konkursu „Miss Universe”. A wcześniej, „Panna Polska”, aby pozbyć się cellulitu stosowane miodu masażu.

Alain Vodonaeva – uznanym w kraju model piękna, ku zdumieniu „zwykłych śmiertelników” w ciągu jednego wywiadu przyznała, że ​​był właścicielem „pomarańczowej skórki” w 16 lat. Wyobrażasz sobie? Tak więc model z młodości, a jak widać całkiem dobrze, zwalcza cellulit. Celebrity mówi, że nie ma szczególnych preferencji, po prostu ufa wokół swego pana, który, zgodnie z gwiazd, nie jest źle doradzić.

Ekonomista Kim Kardashian jest jedną z pierwszych amerykańskich gwiazdy przyznał, że regularnie prowadzi kursy, aby pozbyć się cellulitu w swoim ulubionym centrum urody. Modelka, a także Alain Vodonaeva całkowicie ufa swojemu lekarzowi-kosmetolog, więc nie zawsze pamiętam dokładnie, które zabiegi pomogły jej pokonać złośliwą „skórki pomarańczowej”.

Halle Berry wspomniano powyżej, pomimo swojego gwiazdorstwa, że ​​jest zaangażowany w walkę z „skórki pomarańczowej” w domu. Aktorka woli codziennie podczas porannej prysznicem zrobić self-masaż, a następnie wcieraj obszarów problemowych ocieplenie olej, który promuje resorpcję znienawidzonych wstrząsami. Tak, że trzęsie się na stanie i brać przykład. Jeśli sławna uzyskuje aby utrzymać piękno ciała na własną rękę, to dlaczego nie spróbować i co?!
mają ogólnopolski kochanie Sandra Bullock cellulit pojawił się dopiero w 45 lat. Aktorka natychmiast udał się do kliniki piękności i przeprowadziła kompleksowe leczenie choroby, składający się ze sprzętu i procedur masażu limfatycznego drenażu.

Wybierz, co dla ciebie jest idolem władzy i za jego przykładem. Niech Twoja skóra pozostaje zawsze bez skazy.

load...