Powiększanie piersi: mammoplastyki cen i opinie operacje

Niestety, nie zawsze jest kształt i wielkość piersi pożądane. W niektórych przypadkach, stworzyć efekt objętościowego bielizny piersi może pomóc z efektem push-up, ale naprawdę zmienić gruczoły sutkowe mogą to wykorzystać mammoplastyki. Operacja powiększania piersi jest zwykle wykonywane w celu zwiększenia objętości gruczołów, ze zmniejszeniem piersi po okresie karmienia piersią, przy mikromastii, niedorozwój, nagła utrata masy ciała, jak również wyraźne asymetrii. Operacja powiększania piersi wiąże się zwiększenie objętości spowodowane implantu, który jest umieszczony w piersi.

load...

Zawartość:

Czym są implanty piersi

Wszystkie implanty stosowane przez chirurgów tworzywa sztucznego już posiada gęstą warstwę silikonu lub z tworzywa sztucznego o gładkiej teksturze powierzchni. Ciało obce wokół Matki zawsze przynosi blizny. Jednym z głównych problemów w chirurgii plastycznej długo pozostawał proces, w którym blizny stał się bardzo gęsty i może być zmniejszony (przykurczu torebki). W związku z tym, klatka piersiowa była bardzo twarda w dotyku.

Pierwsza operacja nowoczesnego typu ma swoje wady. Implanty gładkich były umieszczane mięśnia piersiowego w obszarze piersi i cząsteczki w żelu silikonowego środka implantu może „nieszczelności” przez membranę krzemu. Doprowadziło to do tego procesu jako przykurczu torebki. Klatka piersiowa powstał twarde i nienaturalne.

load...

Aby rozwiązać ten problem, chirurdzy zaczęli umieszczać implanty piersi głębiej – pod mięśniem piersiowym. Taki sposób znacząco zmniejszał częstość kapsuły blizny, która dała nowy impuls do rozwoju takiej operacji, jak powiększenie piersi – Opinie 70-80% pacjentów było pozytywne, a 20-30% stwierdziło, że nadal otrzymali solidną klatkę piersiową. Badania w chirurgii plastycznej nie stoi, ponieważ postęp zredukowała tę liczbę, ale kobiety muszą wiedzieć, że istnieje niewielkie ryzyko twardnienia, które wymagają dodatkowego leczenia.

Silikonowe implanty obudowa może być powierzchnia teksturowane lub gładkie. Kilka lat temu stwierdzono, że przy zastosowaniu implantu piersi z teksturowanej powierzchni ryzyko przykurczu torebki jest znacznie zmniejszona.

Implant piersi powłoka jest plastik silikon. Wewnątrz może być żelu silikonowego, roztwór soli fizjologicznej (0,9%) lub hydrożel silikonowy żel wypełniający jest lepki lepki, przezroczysty substancją. Implanty może mieć dwie powłoki: wewnętrzna żel silikonowy i góry – powłoki z tworzywa sztucznego z roztworem soli fizjologicznej. Do tej pory, alternatywne wypełniacze są tworzone, na przykład, zaproponowano, aby implant polisacharydy lub oleju sojowego. Ale to nie jest konieczne w tym przypadku dążenie do innowacji. To zajmie kilka lat, aby dowiedzieć się, jak te substancje wpływają na organizm ludzki.

Przeciwwskazania do interwencji chirurgicznej

Niestety, operacja ma wiele przeciwwskazań, aby nie pasuje do wszystkich. Pierwszy (najniebezpieczniejszy przeciwwskazaniem) – jest uczulony na silikonie. Efekty implantu zszyte tej choroby są nieprzewidywalne. Nie jest mniej poważne przeciwwskazań należą: cukrzyca, zapalenie sutka, zaburzenia psychiczne i chorób zapalnych, chorób skóry, skłonność do tworzenia się keloidów i blizn. Jeśli istnieje potrzeba, na przykład leków przeciwzakrzepowych, należy powiadomić chirurga plastycznego. W większości przypadków, wymaga dalszych badań i pewne przygotowania przed zabiegiem. W żadnym wypadku nie ukrywa żadnych problemów zdrowotnych. Implanty piersi – to poważna operacja, która wymaga indywidualnego podejścia.

Ryzyko i powikłania

Największe zagrożenia po zabiegu – oznacza prawdopodobieństwo utwardzania. Pierś może być trudniejsze niż normalnie. Nowoczesne metody protezy na wysokim poziomie, a wystąpienie przykurczu torebki obserwuje się tylko w 1-3% przypadków. Stwardnienie piersi mogą się różnić od dużych słaby. Jednakże, 1-2% pacjentów z tym powikłania wymagają leczenia chirurgicznego. Jeśli po operacji istnieje podejrzenie skurczu należy zwrócić się do chirurga plastycznego, aby pomóc rozwiązać ten problem.

Ile powiększania piersi

Jeśli zdecydujesz się na taki zabieg jak powiększenie piersi – cena nie powinna być decydującym czynnikiem. Zaoszczędzić pieniądze, ryzykujesz powierzyć swoje zdrowie niedoświadczony webmaster. Szpitale, w których możliwość operacji, oceniają swoje usługi w zakresie 800-1800 USD Do tej sumy należy dodać koszt implantów siebie – 1000 -1700 USD

Jak to operacja powiększania piersi

Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. Proteza jest wszczepiane bezpośrednio w gruczole sutkowym lub pod mięśnia piersiowego większego. Lekarz zdecyduje, gdzie umieścić implant. Wykonywane są nacięcia w jednym z miejsc wybranych z: albo w fałdu piersi lub wokół otoczki lub w dole pachowym lub powyżej pępku. Ostatnio robi tylko implanty z soli fizjologicznej, co jest rzadkością.

Cięcia wzdłuż krawędzi zewnętrznej otoczki prawie niewidoczne, ponieważ znajduje się w tkankach pigmentu. A chirurg robi, powinna być bardzo ostrożny, ze względu na ryzyko uszkodzenia piersi. Kolejne ewentualne nieprzyjemne konsekwencje takiego cięcia – częściowa lub całkowita utrata wrażliwości brodawki. Dla lekarza to najlepiej zrobić nacięcie pod piersią. Zwykle pojawia się, gdy wraz ze wzrostem piersi sprawiają, że windy. Implanty nie kolidują z karmienia piersią, ich zawartość nie dostać się do mleka matki.

Aby zainstalować protezę z soli fizjologicznej, aby mniejsze nacięcie. Ponieważ te implanty umieszcza się w pustej piersi i wypełnione solą w okresie pooperacyjnym.

Jeśli pojawiają się komplikacje u pacjenta w szpitalu spędza około trzech dniach. Po zabiegu powiększania piersi, w opinii kobiet, ból w pierwszym dniu może być po prostu nie do zniesienia. Dlatego lekarze przepisują leki przeciwbólowe. Zaleca się noszenie stanika kompresji.

Czy muszę mieć wymianę implantów piersi?

Wielu pacjentów uważa, że ​​implanty w czasie należy wymienić. Opinia ta jest obsługiwana przez przeciwników piersi silikonowych. W rzeczywistości, wymiana nie jest konieczna, choć nadal jest kilka powodów zrobić protez piersi zmieniły korekty. Oczywiście, jest możliwe zastąpienie istniejących implantów jest nowy. Po tym wszystkim, nauka nie jest na swoim miejscu, a za kilka lat chirurdzy plastyczni, bez wątpienia, będzie miał protezy, których jakość przewyższa wszystkie obecne. Ale przekonujące argumentem medycznych na rzecz wymiany implantów silikonowych po pewnym czasie nie istnieje.

Powiększanie piersi Wideo chirurgii

Wideo konsultacji proces lekarza i chirurgii. Szczególnie wrażliwe nie zaleca się oglądania.

load...