Potężne i niebezpieczne lusterka maskotka Bagua z ujemną

Zawartość:

Starożytna chińska filozofia Feng Shui w ostatnich latach coraz bardziej spopularyzowany daleko poza ojczyzną. A w naszym kraju, wiele osób dzisiaj starają się wyposażyć swoje mieszkalnych i biurowych zgodnie z jego podstawowych praw. Staramy się przynieść szczęście i dobrobyt poprzez umieszczenie w Domu figurek żab, drzew pieniędzy, akwaria z pewnej ilości ryb, i tak dalej. Staramy się wizualizować swoje pragnienia, dzięki czemu są specjalne karty eliminując stosy śmieci, zwalniając miejsce dla swobodnego obiegu przepływów energii, prawidłowo umieścić meble i lustra, aby stworzyć harmonię wokół niego.

load...

Możemy powiedzieć, że robią wszystko, co możliwe, aby przynieść we własnym życiu brakujących elementów harmonii i szczęścia, mając nadzieję, że to feng shui może pomóc. Rzeczywiście, wiele osób chętnie zauważyć pozytywne zmiany w ich własnym losem, ale nie zapominaj, że po prostu przesuwając szafkę z jednego rogu do drugiego lub zmienia małe lusterko do tego, w którym można znaleźć odzwierciedlenie w liczbie pełnej długości za dużo nie wart. Chińska filozofia przeniknęła główny pomysł: ważne jest nie tyle przemiana zewnętrzna przestrzeń życiową, wiele przemyślenie wewnętrzny sama, pozbycie się negatywnych i tak dalej. Trzeba umieścić rzeczy w porządku, nie tylko w mieszkaniu lub domu, ale również w głowie.

W dążeniu do naśladowania w całej Feng Shui mamy wskutek własnego braku wiedzy w osobliwości kultury lub innej osoby filozofii może sprawić poważne błędy. Dlatego wszelkie działania niezbędne w celu wzmocnienia wiedzy, zamiast bezmyślnie kupić w sklepach wszelkiego rodzaju talizmanów. Po tym wszystkim, czasami nawet nie są świadomi tego, jak niebezpieczny te chińskie znaki mogą być dla nas i dla innych. Na jednym takim talizmanem, czy raczej, jak prawidłowo używać, i zostaną omówione w tym artykule.

Jaki jest zwierciadło Bagua?

Więc, co jest lustrzanym obrony Bagua? Aby rozpocząć, niech zajmują się niezrozumiałe dla laika prosty, niezbyt biegły w filozofii Feng Shui, jednym słowem. Składa się on z dwóch pojęć: BA – co oznacza, osiem i Gua – trygram (symbol trzech linii). W praktyce oznacza to starożytna chińska talizman jest ośmiokąt, które reprezentują wszystkie sektory podstawowych aspektów ludzkiej egzystencji i świata w ogóle.

load...

Ponieważ każda z nich ma swój własny kolor, światło boczne, naturalny element, oraz numer, Bagua jest uważany za swego rodzaju mapy lub kompasu dla organizacji wewnętrznego świata człowieka i przestrzeni wokół. Aktywacja przy użyciu wielu metod dla każdej strefy symbol feng shui, możemy mieć pozytywny wpływ na niektórych części naszego życia.

Dlatego Bagua lustro – to nic innego jak ośmiokąta pokrytej każdy trygramów sektorowych i małym okrągłym lustrem w środku. I można to zrobić w jednej z trzech opcji: płaskiej, wklęsłe lub wypukłe. W pierwszym przypadku zakłada się, że ten rodzaj powierzchni odzwierciedlają żadnej energii, w drugim – pochłania go, a trzeci – krążą wokół. Jest jeszcze inna interpretacja ostatnich dwóch rodzajach powierzchni lustra w maskotka feng shui. Wklęsła centrum, czy wysłać go do złego podmiotu, jak się okazuje go do góry nogami, pozbawione mocy. Wypukła powierzchnia przyciąga negatywnej energii, pochłania i korzystania trygramy czyni ją wyrwać, tym samym pokonując zło wrogie siły.

Wydawałoby się, że wszystko jest proste! Pilnie udać się do specjalistycznych sklepach z ezoterycznych chińskich maskotek, kupić Bagua lustro wszystkich trzech gatunków i szybko zawiesza się po mieszkaniu. Wszystko, co osiągnął super ochronę wszelkich negatywów, wrogowie są dużo zawiści, intryg i dokładamy wszelkich starań, aby zepsuć życie, ale nie będzie działać. Tu leży główny błąd i wielkie niebezpieczeństwo!

Feng shui – nauka jest bardzo niejednoznaczne, że kryje się wiele „pułapek”. Nic dziwnego, że wielu ludzi, którzy wydają się posiadać wszystkie jego podstawowych zasad, nie dać pożądanego rezultatu. „To nie działa, to wszystko bzdury!” – mówią i popełniać błędy. Prawdopodobne jest wiele powodów, głównym mądrość Feng Shui jest po prostu poza powierzchowne postrzeganie jej mężczyzny.

Z chińskimi i amuletów, wśród których są tacy, którzy mogą nie tylko bronić, ale żeby zniszczyć. W rzeczywistości, ośmiokąt z lustrem w środku i trygramów – bardzo potężnego talizmanu. Niewłaściwe użytkowanie, zgodnie z Chińczykami, może zniszczyć karmę hosta. Zaleca się stosować tylko w skrajnych przypadkach, gdy nie można w inny sposób zabezpieczone przed negatywnym zewnętrznym.

Jak korzystać z Bagua-obrony?

Do odwrócenia z lustrem w środku i trygramów serwowanych na swoją korzyść, stał się wiarygodnym barierę na drodze do negatywnych energii z zewnątrz, a jednocześnie nie zniszczyć dodatnie przepływy wokół, trzeba wiedzieć, jak go umieścić. Aby to zrobić, istnieje szereg zaleceń, które trzeba ściśle przestrzegać, w przeciwnym razie ten talizman przyniesie znaczne szkody zamiast służyć jako ochrona. Ważne jest również, aby uznać, że chronić je od zewnętrznego zła może tylko opiekun oparty pakua yin, ponieważ jest w stanie odzwierciedlić negatywną energię.

Należy jednak zauważyć, że ten talizman wykonany jest zgodnie z procedurą Prednebesnym, że jest idealna, która istniała przed stworzeniem wszechświata i poza jego granicami. Oznacza to, że należy do świata zmarłych, więc bardzo silny. Odróżnić lusterko Bagua yin jest dość prosta – trzeba tylko spojrzeć na miejscu trygramów: Qian (niebo) powinny znajdować się na południe, a Kun (ziemia) – na północy.

Niebezpieczeństwo to maskotka jest to, że nie czyni rozróżnienia pomiędzy dobrem a złem energii, zarówno w swoim rodzaju postrzegać je jako zagrożenie, które jest natychmiast zniszczone. Dlatego pierwsza zasada o tym, jak korzystać z tej starożytnej chińskiej talizman, brzmi następująco: ludzie pod żadnym pozorem nie należy patrzeć w Bagua lustra. To może prowadzić do tragicznych konsekwencji (kłótni, choroby, urazu, etc.).

Bo to jest po prostu niemożliwe, aby umieścić talizman świata zmarłych wśród żywych, w każdym przypadku, nie należy zaniedbywać drugą regułę: nie można powiesić opiekuna w miejscu, gdzie są ludzie. To nie ma znaczenia, że ​​nie mieszkają na stałe, ale tylko praca, zakupy, sugerują, piękno, które jest tam tymczasowo. Lustro Bagua Yin może być zainstalowany tylko poza tymi obiektami. W przeciwnym razie istnieje ryzyko poniesienia jego otoczenie i mnóstwo negatywnych. Może rozpocząć się konflikty, kłótnie, stały wyjaśnienie związków i innych nieprzyjemnych sytuacji. Ponad dość szczęśliwej rodziny nagle unosi się groźba rozwodu, a firma może dobrze zrozumieć upadek i bankructwo.

Trzecia zasada mówi, co następuje: jest to niemożliwe, aby wysłać maskotkę feng shui w mieszkaniu sąsiada wejście, w domach i podobnych obiektów w przód. Można zranić ludzi, którzy nie chcą Państwo zło i właśnie stało się działania linii odbicia. Pamiętaj, że szkoda zwróci się stokrotnie. Dlatego lepiej jest umieścić ten amulet chroni przed niebezpiecznymi miejscami negatywnej energii: autostrady, ostrych narożników budynków i tak dalej. To o niej i mówi Feng Shui: maskotki zmarłych powinny być wysłane do zniszczenia zła pochodzących z obiektów nieożywionych. Oraz ochronę przed negatywnym ludzkiej woli nad bezpieczeństwem chińskiej talizman – żółwia.

Innym ważnym punktem jest fakt, że przepisy te mają zastosowanie wyłącznie do prawdziwego lustra Bagua, czyli ośmiokąta z powierzchni odbijającej w centrum oraz z trygramów na całym obwodzie. Po tym wszystkim, jest on często mylony z tradycyjnych luster w kształcie wielościanu podobny, ale bez odpowiedniej symboliki. Pozycje te są bardzo popularne w Chinach, ale nie mają one moc talizmanu opisane.

Proste ośmiokątne lustra są również uważane za talizmany i działać dobrze, jeśli są tylko w mieszkaniach, domach i biurach. Mają mniej energii, ale nie są w stanie zniszczyć. Ważne jest, aby znać podstawowe zasady ich umieszczania i w tym przypadku. Nie można powiesić lustro nad łóżkiem, w przedniej części mieszkania, czy przed WC. Przyczyni się to do jakiego rodzaju przepływów energii nie będzie mógł się rozprzestrzeniać w całym pomieszczeniu i zostawić go natychmiast. Ponieważ ten talizman Feng Shui jest w stanie podwoić, co odzwierciedla, a następnie spróbuj zrobić to było dobre, pozytywne rzeczy.

Korytarz powinien być instalowany tylko duże lustro, gdzie można zobaczyć siebie w pełnym widoku. Ośmiokątny amulet jest w stanie przywrócić równowagę w układzie z apartamentami, które wykluczają obecność jednego stref Bagua. Powszechnie wiadomo, że Chińczycy starają się unikać ostrych krawędzi we wnętrzu domu. Ale to jest niemożliwe, aby wyobrazić sobie całkowicie zaokrąglone krawędzie na wszystkich, bez wyjątku, meble. W związku z tym, ośmiokąt odblaskowe może przyjmować „ostre” energii, jeśli jest prawidłowo umieszczony. Spróbuj jak odblaskowe powierzchnie mogą być czyszczone częściej, że chcesz je obrać z negatywnej.

Uwaga jeszcze jeden ważny punkt: każde lustro być całe, bez pęknięć i wiórków. Natychmiast wyrzucić zepsuty, zmieniając je na nowe. Uważa się, że w lustrze z ludzkich dusz, co znajduje odzwierciedlenie w nim. Dlatego, aby przerwać to znaczy zaszkodzić sobie. Więc powiedz nam Feng Shui. Ale jeśli nadal występowały takie kłopoty, należy użyć następującego porady, co sugeruje, starożytną chińską sama mądrość. Ostrożnie zebrać wszystkie kawałki i opłukać je pod bieżącą wodą. Więc zmyć z lustrem twoje wewnętrzne odbicia. Teraz, połamane kawałki można po prostu wyrzucić i nie myśleć o niczym złym.

Jak widać, nie jest to takie proste. Więc zanim powiesić w domu różne chińskie figurki i amulety, nie jest zbyt leniwy, aby dowiedzieć się z wiarygodnych źródeł, że wskazują i jak z nich korzystać poprawnie. Wszakże wszelkie zjawiska, rzeczy, przedmioty, a nawet, że jest zawsze dwie strony – pozytywne i negatywne. I często łapiemy za pomocą intuicji jest jeden potrzebujemy. Ale od błędów nikt nie jest odporny, szczególnie po zanurzeniu w obcej kultury i filozofii. Dlatego poprawy ich wiedzy, a następnie jakieś talizmany przyniesie Ci powodzenia!

load...