Post: oczyszcza organizm prawidłowo

Zawartość:

W naszych czasach, ludzie zaczynają tracić wiarę w tradycyjnej medycynie. Wielu z nas przynajmniej raz w życiu doświadczyło niepowodzenia leczenia, niekompetencji lekarzy, wysokie koszty leków. Plus, nie każdy chce otruć organizmowi tzw chemii, co powoduje sporo skutków ubocznych.

load...

Dlatego płeć piękna coraz częściej uciekają się do pomocy alternatywnego (nietradycyjnych) medycynie. Joga, medytacja, herbaty ziołowe, postu na wodzie – lekarze sceptyczni wobec takich metod. Dzieje się tak pomimo tego, że efektywność niektórych z nich nie został sprawdzony i opisane. Ale zanim to zrobisz, na przykład zdecydować, odmawiać jedzenia, aby oczyścić swoje ciało, należy zapoznać się z poniższymi informacjami.

Czym jest post

Ta metoda leczenia organizmu stało się popularne na całym świecie po opublikowaniu książki Paul Bragg, „Cud na czczo.” Ten sposób działania jest oparty na dobrowolne odrzucenia żywności i wody, a następnie na diecie przez pewien okres czasu.

Bragg był jednym z pierwszych, którzy nalegali na rezygnację z nowoczesnego systemu żywnościowego, głównym miejscem, w którym zajmują puszkach i wyrafinowane potrawy. Aby zrozumieć ten problem, można także zapoznać się z zaleceniami A.Suvorina, G.Sheltona, G.Shatalovoy. Zaskakująco, mimo dużej ilości literatury, ta metoda dotychczas źle zrozumiana.

load...

Oczywiście, istnieje dowód na to korzystny wpływ na ciało, kiedy to poprawa w leczeniu chorób ośrodkowego układu nerwowego, astmy, układu pokarmowego, choroby skóry i stawów. Uważa się, że odrzucenie fast foodów nie tylko oczyszcza nasz organizm i pomaga przywrócić zdrowie, ale również ma pozytywny wpływ na nasze życie duchowe. Takie leczenie jest wskazane, aby rozpocząć oczyszczanie przewodu pokarmowego (poprzez podawanie środków przeczyszczających lub lewatywy specjalne). Jeden dzień przed rozpoczęciem procedury zalecane słodkim diety, który zawiera surowe warzywa, zboża i dużo pić alkalicznej wody mineralnej. W trakcie leczenia, nie palić, wyłączonego leków, alkoholu.

Jak zagłodzić: Rodzaje i zabiegi

Czczo można podzielić na „na mokro”, „na sucho”, w połączeniu, frakcyjnej stopniowa. „Wet” oznacza całkowite wykluczenie z diety jakiejkolwiek żywności. Jednak pacjenci powinni przyjmować w tym przypadku co najmniej jednego do dwóch litrów wody destylowanej. Istotne jest zgodne z aktywnego trybu życia, aby codzienne spacery na świeżym powietrzu, spać w dobrze wentylowanym pomieszczeniu przez co najmniej osiem do dziewięciu godzin. Uzdatnianie wody jest także zalecane (odbiór kontrastu prysznic, oblewanie, wycieczka w wannie). Tak więc można przyspieszyć wydzielanie toksycznych substancji przez skórę.

Leczenie „suchego” głodzenia zajmuje mniej czasu i jest uważane za bardziej efektywne. W tym przypadku, ciecz nie może pić. Procedura ta trwa 1-3 dni, w tym czasie również są wyłączone uzdatniania wody, dozwolony tylko higiena jamy ustnej jako płukanka. Należy pamiętać, że nie można wkleić do mycia zębów. Oczyszczenie w tym przypadku nie jest wymagane.

W ramach połączonej metody jest to oznaczało, że pacjent po raz pierwszy dwa lub trzy kije Mode „na sucho”, a następnie przechodzi do „na mokro”. Badanie ułamkowe, jak również inne rodzaje postu udział wielu naukowców. Ostatnia technika jest opisana szczegółowo w kandydata nauk medycznych Georgi Voytovych. Polega ona na kilka kolejnych frakcji lub w połączeniu pełny odmowę jedzenia.

Pierwsza frakcja trwa siedemnaście do dwudziestu dni, a następnie redukcyjnego mocy (okres dwudziestu ośmiu dni). Druga frakcja trwa tak samo jak pierwszy, ale okres zwrotu jest zwiększona do trzydziestu pięciu dni. Brak jasnych terminów dotyczących trzeciej frakcji nie jest, to zwykle trwa do oznak głodu fizjologicznego.

Wymagana moc regeneracyjną, które muszą być obserwowane w obu grupach, składających się z mleka, warzyw diety. Ta metoda leczenia jest młody. Jego zasady zostały po raz pierwszy opracowane w latach siedemdziesiątych w Belopol’skaya Badań Phthisiopulmonology Voitovich. Skuteczność postu jest dość wysoki. To pomaga w leczeniu wielu chorób, w tym tych, które są uważane za nieuleczalne.

Wejście po czczo obejmuje naprzemienne całości lub odmowy jedzenia połączonego z okresu rekonwalescencji. Fast jest zwykle pięć do dziesięciu dni, odzyskane w ciągu trzech do pięciu dni, z pomocą soków, duszone warzywa. Zaleca się 3-4 etap głodu raz lub dwa razy w roku.

Środki ostrożności dotyczące terapeutycznego głodówki na wodzie

Czas na czczo na wodzie zależy od wielu czynników. Wśród nich, takie jak stan zdrowia, jakość poprzedniej diety, historii doświadczeń. Ważną rolę odgrywa w wieku płci pięknej, harmonogram porze roku. Krótkotrwałe głodzenie (czas trwania jednego dnia) jest przydatny jako profilaktyka dla każdego rodzaju organizmu. Na początek należy rezygnując kolację. W godzinach porannych można pić środek przeczyszczający, a następnie dzień nie ponosi żadnej żywności. Pozwolono, aby pić dużo wody filtrowanej. Następnego dnia rozpoczyna się od przyjmowania świeżego soku z marchwi rozcieńczonego wodą mineralną (w stosunku 1: 1).

Jeśli masz już pozytywne doświadczenia dzienna szybko w wodzie, można spróbować uciec się do tej metody oczyszczania organizmu, ale nie częściej niż raz w tygodniu. Taka przerwa w spożywanych pokarmów ma pozytywny wpływ na układ odpornościowy, pomaga siły wzmocnienia, pozbyć się zmęczenia. Naturalnie, wybrany dzień na odzyskanie ciała nie powinna spaść na hałaśliwych imprez, przyjęć i spotkań z przyjaciółmi. Nie wszyscy są zwolennicy medycyny alternatywnej, a gorące debaty mogą się pojawić na tej ziemi, co może negatywnie wpłynąć na przebieg leczenia. W taki dzień najlepiej jest pozostać w domu, robić prace, czytać, słuchać muzyki relaksacyjnej.

Po przyzwyczaić się do takiej diety, można przejść do trzydniowego postu (tylko siedzieć na wodzie). Jeśli twoje wrażenia są pozytywne, a nie negatywne, można spróbować dziesięć i piętnaście razy. Istnieją przypadki i czterdzieści odmowa jedzenia. Ale nie zapominajcie, że jest to bardzo poważny i niebezpieczny krok, który jest podejmowana tylko wtedy, gdy są przygotowane. Tak długi okres postu na wodzie odbywa się po krótszym okresie i, oczywiście, pod ścisłym nadzorem lekarza. Inaczej, wszystkie mogą spowodować uszkodzenia, a nawet śmierć.

Ostatnim etapem postu na wodzie

Z postu na wodzie muszą być w stanie iść w prawo. Jeśli natychmiast nakinet wszystko, co jest w lodówce, może nastąpić pogorszenie lub zaostrzenie niektórych chorób przewodu pokarmowego. Przypadki skręt. Niestety, nie wszystkie z płci może oprzeć się pokusie zjedzenia żadnych bajerów.

Podstawowe zasady prawej wyjścia: podzielność władzy, korzystanie z warzyw, nabiał żywności, przestrzeganie odstępach czasowych. Podczas pierwszego dwustu z diety całkowicie wyeliminować sól, białko zwierzęce i roślinne (mięso, fasola, grzyby). Należy pamiętać, że długość wyjścia powinien być co najmniej o połowę długości okresu postu. Tak więc, na przykład, jeśli płeć piękna nie jeść przez 4 dni, 2 dni, to powinien mieć niewiele, często z jedzeniem popijając dużą ilością wody.

Twoja dieta musi być warzywne i soki owocowe, które są podejmowane co kilka godzin w małych porcjach. W pierwszych dniach zaleca się rozcieńczyć skoncentrowaną wodę do picia, a następnie można użyć całość. Stopniowo obejmują menu owsianka, zupy, sałatki, nabiał, nasiona i orzechy. Wszystkie powyższe stosowania raz dziennie. W drugim lub trzecim tygodniu, zwiększa liczbę dań do trzech lub czterech dziennie. Istnieje wiele diety, które nadają się do odzysku. Wybierz, co wolisz.

Czego nie należy jeść po poście

Istnieją jednak produkty na których stosowanie jest do powstrzymania się, jeśli wyjdzie na czczo na wodzie. Lista ta obejmuje: ketchup, musztardę, sok pomidorowy, pikantne pikle, zielone oliwki. Rezygnacja z polecam i solonych orzechów, produktów smażonych, mięsa wieprzowego, zupy w puszkach, mąki, makaronu. Przez soli powinno być traktowane z ostrożnością. Zwolennicy zdrowego stylu życia wierzą, że zatruwa organizm, uszkadza ściany naczyń krwionośnych, zwiększa ciśnienie krwi. Korzystanie z naturalnych substytutów soli, takich jak wodorosty, czosnek w proszku, sok z cytryny, jest bezpieczny. Dodatkowo, te dodatki są łatwo przyswajalne.

Kiedy i komu postu na wodzie przeciwwskazane

W czasie ciąży i laktacji, post na wodzie nie jest dozwolone. Istnieje wiele chorób, w których wybór tego sposobu leczenia jest przeciwwskazane. Koniecznie przeglądu tego wykazu, aby nie zaszkodzić organizmowi. A w każdym razie nie zapomnij wcześniej skonsultować się ze specjalistą. Ważne! Odwiedź gastroenterologa i sprawdzić swój brzuch, aby zapobiec zapalenie żołądka, wrzody, raka i innych chorób.

Należy pamiętać, że post na wodzie powinny być prowadzone wyłącznie pod nadzorem osoby kompetentnej. W tym czasie konieczne jest ciągłe monitorowanie wskaźników, takich jak bicie serca i ciśnienia krwi. Wskazane jest również, aby zachować zapis pijany i przydzielonego cieczy, monitorować stan skóry i błon śluzowych, z ciężarem. W okresie ożywienia ciała za pomocą tej metody jest lepiej wziąć wolne z pracy, ponieważ procedura wymaga nieco inny rytm życia. W tym okresie trzeba będzie zrobić trzy godziny w czasie i pół spacer na świeżym powietrzu, które należy stosować na przemian z resztą trzy godziny. Poranne ćwiczenia powinny być nieodłączną częścią początku dnia.

Usiąść na czczo jest konieczna z pozytywnym nastawieniem i wiary w jego korzyść. Unikaj negatywnych emocji, spory, konflikty, być przyjazny dla wszystkich. H głodzić jeśli czujesz się źle. Dla maksymalnego efektu, prowadzić medytację gojenia. Bardzo ważna jest wiara w możliwości swojego ciała. Wiele pod czczo na wodzie leczyć wszystkich chorób i zastąpienie jakiekolwiek leki, a także najlepiej zapobiegania i terapii przeciw starzeniu.

load...