Post: negatywne i pozytywne aspekty nieżywnościowych

Czczo – metoda leczenia niektórych chorób. Efekt terapeutyczny jest poruszanie się ciała substancji szkodliwych, które nagromadziły się tam na skutek choroby. Mechanizm postu, mimo obfitości literatury na ten temat badano jeszcze wystarczająco. Nie jest korzystny skutek głodu na danych ciała w leczeniu chorób ośrodkowego układu nerwowego, które powstało z powodu chorób zakaźnych i zatruć inny organizm, astma, układu pokarmowego, choroby skóry i stawów.

load...

Głód Leczenie odbywa się tylko w specjalnych oddziałach szpitalnych po szczegółowym zbadaniu pacjenta pod ścisłą kontrolą ze strony lekarzy.

Zawartość:

Krótki program edukacyjny z głodu

Pełny kurs czczo

Pełna czczo terapeutyczny musi poprzedzić oczyszczenie jelit lewatywy i picia wód mineralnych alkalicznych (takie jak Borjomi). Dzień stosuje się co najmniej 1,5-2 litrów wody. To anuluje lek jest zabronione palenie, spożycie alkoholu. Może powołanie multiwitaminy i biodra bulionu bez cukru. Zalecane ciepłe kąpiele, masaże, spacery na świeżym powietrzu. Czas na czczo określa się dla każdego pacjenta indywidualnie. Średnio, pełny kurs na czczo wynosi od dwóch do czterech tygodni. Kiedy termin ten jest przypisany do redukcyjnego mocy, aby uzyskać pierwotną wagę. Utrata masy ciała w trakcie pełnego kursu głodu zazwyczaj 15-20%.

load...

Wartość odżywcza pielęgnacja obejmuje pierwsze dwa dni na 1-1,5 litrów soków owocowych i warzywnych dziennie. Ten czas przyjmuje się jako 5,6. Po trzech dniach w diecie stopniowo obejmować starte jabłka i marchew, produkty mleczne. Stosuje się je 4-5 razy dziennie. Następnie menu jest uzupełniona vinaigrette buraka, gotowane ziemniaki, kapusta, marchew, surowych tartych drobno posiekaną cebulę, ogórki, groszkiem oleju roślinnego. Jednocześnie wprowadzono chleb z mąki pszennej (400 g dziennie), owsa lub kaszy gryczanej z mlekiem. 15-20 th dni po rozpoczęciu produkcji na czczo diety wprowadza się 25 g masła i orzechów 50-100 gramów. Jedzenie jest gotowane bez soli. Ta dieta trwa tyle, a sam szybko (od dwóch do czterech tygodni).

Czczo w domu

To jest to, co można nazwać raczej poczucie głodu w domu. I często traktowane nadwagą i otyłością. Ta metoda pozbycia się dodatkowych kilogramów jest nie tylko szkodliwe, ale również niebezpieczne dla zdrowia. W związku z utratą masy ciała, sposobu głodzenie nie daje pozytywny wytrzymałym. Jeśli ktoś przez długi czas powstrzymywał się od jedzenia, białka tkanki rozbić i utracone witaminy i składniki mineralne pożywienia przestają być spożywana. Ilość materiału z tworzywa sztucznego o wymaganej struktury komórek ulega zmniejszeniu. Podczas niekontrolowanego czczo gromadzi się kwasu mlekowego i produkty o niepełnego utleniania tłuszczów i białek, jest zakłócony równowagi kwasowo-zasadowej (wzrost kwasowości), ilość cukru we krwi spada.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Jakie powikłania mogą wystąpić w czasie postu? Po pierwsze, jest to gwałtowny spadek ciśnienia krwi, zaburzenia psychiczne, niedobory witamin, zmiany skórne i włosów, niedokrwistość. W wątrobie, nerkach, jelitach i inne zmiany mogą nastąpić nieodwracalne żywotnych organów. Tryb wznowienia zasilania po takim poście towarzyszy intensywne odkładanie tłuszczu, dlatego człowiek jest szybko zyskuje początkowej wagi. Dlatego właśnie głód medyczna w domu może być mowy.

Wiele osób uważa, że ​​post pomaga wyeliminować toksyny z organizmu. Ale ciało ludzkie jest system reakcji biochemicznych, a wszystko wyważone i obce substancje nie pozostają w organizmie i są wyświetlane przez wątrobę i nerki. Tylko kilka dni człowiek może przejść bez jedzenia, bez obawy o negatywne konsekwencje dla organizmu. Po upływie tego okresu może rozpocząć się nieodwracalne zmiany w narządach.

Najlepszą metodą odchudzania – diety ograniczeń, zwiększenie aktywności fizycznej. Jeśli chcesz schudnąć, należy zwrócić uwagę na posiłki dieta nadwagi i otyłości, a także na czczo dni. Metody te mogą być stosowane w domu. W odniesieniu do postu, bez nadzoru lekarza może przynieść szkody dla organizmu.

24-godzin na czczo

24-godzin na czczo można zrobić w domu. Jest on realizowany od śniadania do obiadu lub kolacji do obiadu z użyciem wody destylowanej tylko. Ważne tylko jeden wyjątek: w szklance wody, można dodać miód lub łyżeczkę soku z cytryny. Nie jest to, aby utrzymać swoją siłę i nie pić wody był przyjemny.

Te dodatki działają jako zanieczyszczenia rozpuszczalniki śluzowych i toksyn w organizmie, tak, że łatwo przechodzą przez nerki. Jest to ciało odgrywa najważniejszą rolę w codziennej postu. Jeśli okaże się, wytrzymuje 36 godzin w wodzie. Ważne jest w tym czasie picia dużych ilości wody destylowanej.

Trzy- i siedem dni na czczo

Pozwolono, aby prowadzić w kraju i za trzy do siedmiu dni postu. Oczywiście wcześniej musi przejść testy i uzyskać zgodę od lekarza do tej procedury. Potrzebujesz fachowej porady na temat terapeutycznego postu. Wyjaśni ci, co jeść, wchodząc głodu i podczas zjazdu. Jeśli zdecydujesz się na czczo przez trzy dni, powinna być przeprowadzona w idealnych warunkach. Powinieneś być w stanie zrelaksować się w każdej chwili, kiedy czujesz się źle. Toksyny opuścić swoje ciało. W tym czasie lepiej nie czytać, oglądać telewizję lub rozmawiać z przyjaciółmi. Lepiej jest zanurzyć się w ciszy i spokoju. Optymistyczne nastawienie jest bardzo ważne w czasie postu. Musisz zrozumieć, że oczyszczają organizm z trucizn, aby twoje ciało zdrowe i młode. Jest nawet możliwe, z nikim nie koniecznym, aby omówić to, co robisz, bo negatywne emocje innych ludzi nie są najlepszym sposobem wpływu na optymizm.

Czczo do utraty wagi i diety?

Większość osób z nadwagą są ciągle siedzieć na różnych dietach, próbując pozbyć się nadwagi. Czasopisma i gazety nam powiedzieć o nowych dietach sensacyjne, które mogą składać się z jednego produktu (mono-diety) i różnych produktów. Specjaliści promujące czczo, pewni, że tylko na czczo – metody naturalne i naukowo w celu zmniejszenia nadmiaru masy ciała. Ludzie, którzy praktykowali trzy- i siedmiodniowe czczo wiedzieć, że na drugi dzień ktoś nie ma apetytu. A jeśli osoba siedzi na restrykcyjnej diecie, pozwalając większość produktów, ale są uważane niskokaloryczne, to zwykle czuje jeszcze większy głód.

Czczo, w celu obniżenia masy ciała daje doskonałe wyniki. Wielu ludzi, którzy cierpią na nadwagę, z pierwszego ciągu siedmiu dni postu stracić 5-8 kilo i czuje witalność, energię. Doskonały stan zdrowia wraca do nich.

W celu obniżenia masy ciała, zaleca się szybko trzy razy w tygodniu przez 24 godzin. Pewnego dnia człowiek spożywa, drugi dzień strajku głodowego, używać tylko wody destylowanej. Codzienne czczo kilka razy w tygodniu pozwoli szybko schudnąć wpisany przez jakiś czas, dopóki człowiek pozwolił sobie na ekscesy w żywności. Ale jeśli na czczo trzy razy w tygodniu trudno spędzić jeden dzień w tygodniu wodę destylowaną. To zrobisz organizm nieocenionym usług.

Jesteśmy przyzwyczajeni do stałej spożycia. Dlatego każda przerwa w zasilaniu, uważamy głód. 24 godzin abstynencji z żywnością – nie Głód i jedną z najstarszych metod leczenia. Zawsze postępuj zgodnie z logiką, nie przeoczyć momentu, kiedy po codzienne szybko trzeba wrócić do wziąć jedzenie. Mając 24-godzinny na czczo jest ważną częścią twojego życia, nie pozwól nadwagi powodować nudności i słabe osoby.

Kompilacja wideo kursów medycznych

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...