Poślubić cudzoziemca: przewodnik krok

Zawartość:

Nie jest tajemnicą, że wielu dzisiejszych dziewcząt i kobiet marzy poślubić cudzoziemca. Nie przebierając w środkach, starają się zorganizować swoje przeznaczenie z dala od domu, a wiele się uda. Można ich winić, powołując się na brak patriotyzmu i chęci łatwego życia, ale możemy starać się zrozumieć przyczyny takiego pragnienia. Po tym wszystkim, w każdym razie, a liczba kobiet w Polsce mniejsza niż liczba kobiet, a w wieku 35-40 lat, niezamężna Pani jest prawie niemożliwe, aby szukać odpowiedniego męża. I te kobiety są sami, z zazdrością patrząc na bardziej udanych żonatych przyjaciół. Tak, a polscy mężczyźni uwielbiają mocnych napojów często nie pozostawia miejsca dla wielu kobiet polegać na zamożnych, szczęśliwym małżeństwem. To, co wydawało się być śmieszne i absurdalne dla mieszkańców większości krajów, to jest normalne dla zwykłego Polki: jesteśmy gotowi rozważyć idealnego człowieka tylko za to, że nie pijemy.

load...

I trudna sytuacja gospodarcza w kraju nie daje absolutnej pewności siebie w przyszłości, doprowadziła wiele kobiet do poszukiwania osobistego szczęścia za granicą. Wszyscy chcemy stabilności finansowej i samopoczucie, nie tylko siebie, ale także ich dzieci. To wszystko razem i służy jako doskonały wyjaśnienia co niektóre dziewczyny nie chcą związać swój los z męskich rodaków. Poszukiwane są najlepsze warunki do życia i potępiać ich za to nie warto. Każdy ma prawo do szczęścia osobistego, a jeśli nie można go znaleźć w swoim kraju, to dlaczego nie szukać w jakiejkolwiek innej części świata?

Poślubić cudzoziemca: od czego zacząć

Cóż, jeśli jesteś psychicznie przygotowany do opuszczenia wszystkich swoich bliskich tysięcy kilometrów, jeśli nie boją się trudności życia w innym kraju, z innymi prawami i mentalności, nadszedł czas, aby rozpocząć jego śnie. Przed myślisz o tym, jak poślubić cudzoziemca, zdecydować, w jakim kraju chciałbyś mieszkać. Po tym wszystkim, widzisz, nawet najbardziej szanowany i przyzwoity człowiek z Chin jest zupełnie inny od tego samego wnioskodawcy za rękę i serce kraju europejskim lub Stanów Zjednoczonych. Trzeba ustalić, co mentalność Ci bliżej do serca, którego zasady moralne i religijne, jesteś w stanie zaakceptować. A po wybraniu kraju, należy natychmiast przystąpić do drugiego etapu realizacji swojego planu. Mianowicie – do nauki języków obcych, na którym będą mówić.

load...

Najtrudniejszym do odpowiedzialności za granicą imigrantów, które nie znają języka kraju, w którym zamieszkał. Lub trzymać je wystarczająco dobrze. Jak będzie w stanie komunikować się ze swoim wybrańcem, nie znając ani słowa po swoim ojczystym języku? Tłumacze są mało prawdopodobne, aby pomóc – raczej przeciwnie. Istnieje wiele przypadków, w których cudzoziemcy przełączane ich uwagę na większość z tych tłumaczy i biorą ich małżeństwo zamiast dotychczasowych rywali. Więc od razu zapisać się na kursy, tutoriale kupić lub nauczyć się języka na komputerze za pomocą specjalnego oprogramowania!

Uporządkować swój wygląd. Oczywiście, polskie kobiety naprawdę docenić jej piękno na całym świecie, ale kilkadziesiąt dodatkowych kilogramów i sierść w niechlujny włosy nie doda ci szanse na znalezienie ciekawego człowieka. To wtedy będzie zrozumieć i docenić swój bogaty wewnętrzny świat, ale najpierw trzeba go zainteresować ich atrakcyjny wygląd.

Spróbuj sobie wyobrazić człowieka, dla której zgodziłby się ożenić. Jego wiek, wzrost, waga, kolor włosów, kolor oczu. Nasze myśli są istotne, i dlatego często trzeba przewijać obraz idealnego mężczyzny w głowie. Znaleźć prawdziwe szczęście jest zawsze trudne, a nawet za granicą – nawet bardziej. Musisz być przygotowany na to, że marzenia trzeba wywierać wiele wysiłku. I, co najważniejsze, musimy pamiętać, że będzie to uzasadnione wysiłki, a odkryjecie swój ulubiony.

Wielu mężczyzn zagraniczni raczej nieprzyjemny obraz narzeczonych z Polski. Liczne agencje małżeństwa szerzyć mity, że polska dziewczynka – cicha piękno, gotowy do pracy dla szczęścia swego męża przez 24 godziny na dobę i nie wymaga niczego innego niż miejsce zamieszkania w innym kraju. Niestety, większość potencjalnych zalotników, którzy szukają w tych agencji – to są ludzie, którzy z powodu złego charakteru, okoliczności lub stan zdrowia nie przemawia do swoich rodaków. Kobiet z Polski, oczekują pokorę i wdzięczność, nie wiedząc, z gorącym temperamentem naszych rodaków.

Aby nie wpaść na taki potencjalnego męża, trzeba pracować długo i ciężko, próbując znaleźć dobrego, godnego człowieka. A jeśli wierzysz w siebie, światło na końcu tunelu zdecydowanie olśniło, a będziesz mógł poślubić osobę, która nie chce się uruchomić swoje życie w piekło.

Jak do zapoznania się z cudzoziemcem

Zapoznanie się z obcokrajowcem rękę, może być tylko dwa sposoby: na własną rękę iz pomocą agencji małżeństwa lub wyspecjalizowanych serwisach internetowych. Spójrzmy na każdy z nich.

Niezależny Partner wyszukiwania

Zapoznanie się z cute cudzoziemca może być inna. Na przykład, można wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem w wybranym kraju, w nadziei na znalezienie odpowiedniego człowieka. Tutaj można napotkać następujący problem: żeby poznać, można, ale to, aby wnieść sprawę małżeństwa, ale prawie nie mają czasu. Twój znajomy może łatwo przekształcić się w regularne wakacyjnego romansu, który nie ma kontynuować, a mimo to prowadzą zupełnie inny cel, prawda?

Następujące opcje są niezależne wyszukiwania – to reklamy w gazetach i czasopismach, a także międzynarodowe sieci społecznych. Niestety, od metod datowania masz wysokie ryzyko natknęliśmy się na oszusta. Szczególnie uważać na każde żądanie jego potencjalnych zalotników wysłać do nich pieniądze. Wielu mężczyzn są szczególnie znajomo nieuczciwy z kobietami z Polski i innych krajów byłego Związku Radzieckiego dla nielegalnego wzbogacenia.

Oczywiście, samo-szukają młodzi masz szansę z powodzeniem poślubić obywatela innego kraju. Jednak odsetek sukcesu tutaj zależy od szczęścia, ale nie jest to najwierniejszy towarzysz w poszukiwaniu szczęścia.

Agencji małżeństwa i randek

W Polsce prawie każde miasto ma agencji małżeństwa, które mogą pomóc, aby poślubić cudzoziemca. Za swoje usługi pobierają opłaty i pracować z wami przez pewien okres czasu, po którym (jeśli panna młoda nie ma) to nowy kontrakt z nową płatność. Ale są agencje, które pobierają opłatę tylko raz na nieograniczony członkostwa i świadczące usługi na rzecz klientów jej długo, dopóki nie ożenić.

Z reguły te agencje umieszczając swój profil na swojej stronie internetowej w Internecie i wysyłać dane z zagranicznych biur małżeństwa, które współpracują. W magazynie mają katalog, w którym można zapoznać się z kandydatami. Problem polega na tym, że te katalogi są styki NO stajennych, porozmawiać z nimi, można tylko za pośrednictwem agencji. Ponadto, informacje o ludziach rzadko aktualizowane i mogą być beznadziejnie przestarzałe.

Jednak znalezienie męża obcego za pośrednictwem agencji małżeństwa może dojść do skutku. Zrobić dobrą fotografię, świadczenia usług tłumaczeniowych w przypadku, gdy nie znasz języka. Aby z powodzeniem wybrać agencję małżeńskiej konieczne jest, aby wiedzieć, jak długo to działa, a jeśli on ma pozytywne rezultaty.

Randki

Najprostszym sposobem na zapoznanie się z obcokrajowcem na serwis randkowy. Aby to zrobić, poszukaj miejsca, które jest okazją do rozmowy z ludźmi z innych krajów. Można również odwiedzić stronę internetową kraju, w którym ma zostać przeniesiony. Zarejestruj się i zrobić swój profil. Oczywiście, powinno się to odbywać w języku obcym. Ważne jest, aby zapewnić w kwestionariuszu rzetelnej informacji, w przeciwnym razie można zarobić reputacja nie jest bardzo poważny kobieta, i oczekiwać, aby znaleźć dobre oczyszczenie nie będzie musiał.

W krótkim oświadczeniu o sobie ważne jest, aby zainteresować potencjalnego pary. Napisz o swój wiek, zawód, zainteresowania, a także o to, co człowiek chciałby zobaczyć swojego partnera w życiu. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy są gotowi rozmawiać z człowiekiem, za pośrednictwem poczty elektronicznej i / lub Skype, to daje zaufania do kandydatów, które są określone i nie próbują niczego ukrywać. Staraj się pisać poprawnie, doda mężczyzn zdeterminowana, aby skontaktować się z Tobą.

Pamiętaj, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania ludzi, ale nie wahaj się wyeliminować te, które się nie podoba. Bądź uprzejmy, ale stanowczy, inaczej będzie znacznie trudniej znaleźć dokładnie taką osobę, z którą pomarzyć.

Możliwe konsekwencje małżeństwa z cudzoziemcem

Jeśli kobieta zrealizowane marzenie i wyszła za obcokrajowca, a potem, niestety, nie gwarantuje jej szczęście. Ludzie są różni, nie możesz po prostu szczęście. Dobrze, jeśli upadniesz miły, taktowny, obfite i dobrze wychowany towarzysz życia. Wtedy nie wykluczają prawdziwą miłość i szczęśliwe małżeństwo. A jeśli nie? Nagle byłby głupi, okrutny i zbyt chciwi? Być może nawet z powodu różnicy mentalności ty i twój wybrańcem być oglądane z różnych punktów widzenia, na tych samych warunkach. Rozważyć opcje swojej relacji …

Ideal – jest, kiedy wszystko jest dobrze

Chociaż istnieją pewne różnice w postrzeganiu świata, można być tylko jedna za drugą. Takie związki zwykle zdarzają się tylko wtedy, gdy wprowadzenie małżonków było spowodowane wspólnym interesie, a dopiero znacznie później były wspólne punkty, które spadły do ​​osobistej relacji. Istnieje wiele przykładów takiej unii.

Dobra opcja – małżeństwo bez miłości (tylko razem)

Zdarza się również, że wydaje się, że wszystkie oczekiwania od małżeństwa z cudzoziemcem spełnione, ale po ślubie, żonaty życie nie było tak różowo, jak się wydawało przed ślubem. Jeszcze nie udało się zakończyć miesiąc miodowy i żona jeża zaczynają drażnić siebie. Ale wiele par nie śpieszy się do rozwodu, nadal żyć bez miłości, z poszanowaniem interesów i poszanowaniu praw schroniska.

Wersja „transport” oznacza

Ostatnio, opcja ta jest dość powszechne. Pomimo ogólnych planów przyszłego wspólnego życia, często po ślubie okazuje się, że dogadać się pod jednym dachem obok jego wybrany nie ma sposobu, i pragnienia. To gdzie to wszystko się zaczyna …

Jeśli nie chcesz, aby wrócić do domu, do podjęcia wszelkich starań, aby nie wziąć rozwód co najmniej kilka lat. Na przykład w Niemczech, tak zwany „okres próbny” od pięciu lat. Tak więc, pobyt w kraju jako żona mieszkaniec, otrzymają zezwolenie na pobyt stały. Jeśli wcześniej było to możliwe, aby otrzymać wizę i natychmiast się rozwieść, to po małżeństw „Transport” stał się masowo wykorzystywane do wzbogacania, zostali natychmiast zakazane. Teraz każda dziewczyna ma prawo do pozostania w kraju małżonka jak nadal być zgodne z prawem jego żona. Jeśli chcesz uzyskać rozwód, zanim się obywatelstwa lub stałego pobytu, po prostu nie przedłużyć wizę.

Dlatego też, jeśli nie mają związek z jego wybrańca, a on nie zamierza jak najszybciej, aby uzyskać rozwód, możesz, pozostając formalnie żonaty, odnowić tymczasowych dokumentów pobytowych lub wiz. W tym przypadku trzeba rzeczywiście tylko polegać na ich wytrzymałość: poszukują wysoce dochodową pracę, która pozwala płacić za zakwaterowanie, jedzenie, ubrania i wiele innych. Ale w tym celu, co do zasady, musisz być biegły w języku.

Pod koniec „okresu próbnego”, można bezpiecznie wziąć rozwód, teraz nikt nie zostanie wyrzucony z kraju, gdyż w tym czasie już dostosowany tutaj i po prostu nie mają gdzie pójść. Teraz, osiągając cel, można przeprowadzić własne niezależne życie w Europie.

Najgorszym rozwiązaniem – nie mąż, nie ma miłości lub za granicą

Takie przypadki, niestety, nie są unikatowe. Idąc za oceanem w poszukiwaniu szczęścia, każda dziewczyna marzy o pięknej bajki księcia. Jednak nie wszystkie z nich spełniają w kraju całkowicie obcej bohatera bajki. Nieznanych osób może być, a nie książę w ogóle, albo po prostu nie podejdzie mu za żonę, a nie każdy człowiek zgodzić się pobrać do ciebie tak długi okres czasu, do czasu wygaśnięcia swojej integracji.

Wszystkie – pozostaje ci nic, co dalej? Wiele natychmiast wrócić do domu, inni, podczas gdy istnieją utrzymujące plamy zaczynają gorączkowo szukać innych możliwości uzyskania wizy.

Istnieją przypadki, gdy panna młoda chce tak szybko, jak to możliwe „uciekać” z nowym mężem, który nie wygląda jak Prince Charming. Przypadki, gdy zagraniczni stajennych szukają dla siebie, najprawdopodobniej, nie żonę oraz bezpłatny gospodynię, kucharkę i kochanka w jednej osobie.

Konkretne wskazówki

Jak dobrze, że nie zrobiła swoje życie z obcokrajowcem, musisz być przygotowany na różne wersje swojej przyszłości za granicą:

  • Jeśli masz zamiar poślubić mężczyznę z innego kraju, należy przynajmniej tako biegły w języku. Po tym wszystkim, bez znajomości języka będzie w stanie wrażliwego.
  • Idąc za granicą, konieczne jest, aby mieć rezerwę finansową (tylko w przypadku pożaru), o którym nikt nie musi wiedzieć, ale ty.
  • Pamiętaj, aby zabrać ją ze wszystkich dokumentów, nawet tych, które uważasz, że nie trzeba za granicą.
  • Nie przynoszą dzieciom z jego pierwszej wizyty za granicą.
  • Postaraj się znaleźć wspólny język z ich krewnych, przyjaciół i znajomych męża.
  • Aby nie czuć się w próżni, starają się poznać nowych przyjaciół.
  • Postaraj się znaleźć pracę w tej specjalności najszybciej.
  • W krajach europejskich istnieją różne organizacje działające na rzecz ochrony praw kobiet, tak na wszelki wypadek znaleźć dane kontaktowe „schroniska dla kobiet.” Mamy nadzieję, adresy i numery telefonów tych firm będzie nigdy się przydać!

Nikt nie odwodzi cię od snu poślubić piękną cudzoziemca, który zamieni swoje życie w bajki. Istnieje wiele przykładów udanych małżeństw wśród ludzi, zwłaszcza rozdzielonych na odległość, kultury i mentalności. Po prostu trzeba być przygotowanym na nieoczekiwane zwrot akcji, bo życie często daje nam niespodzianki i nieprzyjemne – włącznie. Do swojego życia rodzinnego z obcokrajowcem Byłem szczęśliwy, konieczne jest, aby nie szukać sposobu, aby wydostać się z Polską w większej liczbie krajów rozwiniętych gospodarczo, jako sposób zakochać się i stał się ulubionym. Przejąć serce człowieka, jego kultury i wartości – to jest to, co pozwoli Ci stać się jednym z tych szczęśliwców, dawno mieszkają za granicą.

load...