Poslenovogodny detox skóry

Nowego Roku wakacje tyłu, masz czas, aby dostać się do rytmu, co oznacza – nadszedł czas, aby realizować plany nakreślone przez następne 366 dni. Jeśli w nowym roku zdecydowałeś się zwrócić większą uwagę na wygląd i wyglądać najlepiej, należy zacząć od globalnego detox skóry. Jeśli w trakcie długiego wypoczynku i pierwszych dni roboczych, które są zawsze stresujące dla organizmu, odcień skóry i stracił nieco wyblakłe, detox pomoże przywrócić zdrowy wygląd. Specjalnie dla chitatelnitsvrach-dermatolog i ekspert firmy Herbalife Lubow Zinoveva opowiedział o tym, jak radzić sobie z typowymi problemami.

load...

utrata napięcia

Nieprzespanych nocy święto, słodkie smakołyki, pierwsze stresujące dni w pracy – te czynniki mogą spowodować, że skóra straci ton i stają się mniej elastyczne.

„Na wygląd i zdrowie skóry jest bardzo silnym wpływem stylu życia, a zwłaszcza diety – wyjaśnia ekspert Herbalife Lubow Zinoveva. – Jeśli jest nieregularny i niezrównoważony, jeśli często lakier słodki, nie mogą wpływać na stan skóry materia. Kiedy jeść słodycze, cukry dostają się do krwiobiegu i atakują cząsteczki białka, zapobiegając organizm do syntezy kolagenu i elastyny. W rezultacie skóra traci napięcie i elastyczność, pojawiają się oznaki przedwczesnego starzenia się. Aby nie przeszkadzać, ale żeby pomóc komórki sprawiają, że konieczne najpierw kolagenu i elastyny, ważne jest, aby jeść prawo i zwiększyć udział białka w diecie. „

Jeśli problem, który należy rozwiązać w trybie pilnym, aby pomóc agentom podnoszenia efekt, który szybko przywrócić gładkość skóry. Ale dają tylko wyniki krótkoterminowe, ponieważ podstawą ich działań – wypełnienie skórę z cząsteczkami wody i paruje dość szybko. Z drugiej strony, kremy, która składa się z komponentów ropy naftowej, „lock” wilgoć w skórze, a tym samym bardziej efektywne. Przydatne do wyboru nie szybkich środków podnoszących i kremy z ekstraktów olejowych.

load...

Cienie pod oczami

Obrzęk i ciemne kręgi pod oczami pojawiają się od dłuższego zmęczenie oczu, kiedy kilka godzin oglądając jeden punkt”- na przykład, pracując na komputerze – mówi lekarz-dermatolog Lubow Zinoveva. – cienie i obrzęki – to nic takiego zastoju żylnym . Krew najpewniejszym sposobem radzenia sobie z nim – codziennie do gimnastyki przykład wizualny, co pół godziny oderwać wzroku od ekranu komputera i przenieść ją do dalekiego punktu do blisko, od lewej do prawej, czasem na produkty do pielęgnacji skóry zawiera .. Składniki rotivootechnye – na przykład w balsam dla skóry wokół oczu Herbalife skórne wyciąg z ogórka, który zmniejsza tworzenie się ciemnych kręgów działa również kasztan wyodrębnić Innym sposobem, aby pozbyć się opuchlizny – .. Zrobić zimny kompres z wacikiem nasączonym bulion rumianku, sok z ogórków lub zimno czystej wody „.

niska wilgotność

Jeśli ostatnio nie masz czasu, aby dbać o skórę i nawilża ją głęboko, a następnie w trakcie detox ten punkt należy zwrócić szczególną uwagę. Spróbuj masek tkaniny: pół godziny mogą dobrze nawilża naskórek. Szczególnie wygodna maska ​​na noc: śpisz, a prace maski!

matowa skóra

Utrata naturalnego blasku i połysku – wspólny problem, zwłaszcza w zimie. Aby przywrócić skórę do życia pomaga obierania. Postaraj się wybrać dla niej miękki i delikatny peeling o niskiej zawartości kwasów owocowych i małych granulek nie wierzyć górną warstwę naskórka, a więc podatne na przeziębienia. Istnieją również specjalne fundusze, których głównym zadaniem – aby przywrócić skórze naturalny blask. Jest, na przykład, codziennie balsam dla skóry naturalne radiacji Herbalife skórę, z których skóra jest promienna, nawet bez makijażu. Delikatny masaż twarzy i ćwiczenia mięśni twarzy również pomaga skutecznie walczyć niszczą skórę.

zapalenie

Że dzień po dniu nie jest stosowana do kremu cielistym, ważne jest, aby zminimalizować zapalenie skóry, które mogą pojawić się podczas świąt i pierwszych dni roboczych. Najpierw trzeba zapomnieć o surowych diet i jeść wyważone. Ponadto, codziennie, rano i wieczorem, ważne jest, aby oczyścić skórę delikatne środki, dźwięk, nawilżają i odżywiają ją. Kilka razy na tydzień może skrabirovat skóry delikatnie, a zastosowanie maski ze składników przeciwzapalnych (olejków eterycznych, gliny, aloes).

„Polecam utrzymując żadnych masek dłużej niż zwykle wskazany na opakowaniu – dodaje Lubow Zinoveva – sens trzymać maskę na 30-40 minut, ale w tym przypadku, należy uważać, aby nie uschło :. Podczas gdy wiele z tych elementów nie będzie mógł wyrazić siebie w pełni. Przynajmniej i skurczu, nie jest korzystne dla skóry, w celu zamaskowania nie suszy się okresowo spryskiwano wodą „.

Staranne codzienna pielęgnacja, zrównoważona dieta oraz aktywny tryb życia – to trzy filary, na których stoi piękno swojej skóry. Niech Twój nowy rok rozpocznie się z nimi!

load...