Pose na seks w samochodzie: piękno miłości w jej różnorodności

Zawartość:

Większość dzisiejszych młodych mężczyzn i kobiet z własnego doświadczenia wiem, co to jest – uprawiać seks w samochodzie. Jeśli tylko kilka lat temu miłość na tylnym siedzeniu samochodu ścisłej krajowej produkcji wydawało egzotyczne dla ludzi, a teraz i Transportu ma zupełnie inny wymiar, a zwłaszcza młodzi ludzie nie nieśmiała. I dlaczego, w rzeczywistości złożone i wstyd? Kochać się – to zawsze jest super, ale tradycyjne łóżko w sypialni, bez względu na sposób romantyczny, ani była sytuacja, w końcu wypełnia ich nauseam powszechne i prozaiczna.

load...

A następnie rozpocząć eksperymenty: na stole w kuchni, na parapecie w korytarzu, i tak dalej. Ale dla ciebie i twojego partnera próbowali wszystkich miejsc w mieszkaniu nadaje się do seksu. Coś chcesz, gdzie wydawało się bardzo niewygodne, ale co dalej? Po tym wszystkim, kiedy gotuje w żyłach młodej gorącej krwi, chcę ciągle doświadczać nowego uczucia, emocje i adrenalina przepięcia. A teraz Twój młody człowiek z jednoznacznym uśmiechem na ustach nagle naciska przycisk „stop” w samochodzie windy i idzie do działania bez zbędnych ceregieli. Kilka minut przed słychać krzyki niezadowolonych mieszkańców, nie uderzaj i groźby zadzwonić na policję.

Zgoda, to wszystko nie tworzy bardzo przyjemny tło do osiągnięcia orgazmu. Zwłaszcza dla kobiety. Dlatego seks jest najlepiej pozostawić do windy dla scenariuszy, w prawdziwym życiu, to nowe doświadczenie, można uzyskać znacznie bardziej akceptowalne, a nawet romantyczny sposób. Zaproponuj do młodego człowieka do podjęcia kilka minut jazdy samochodem od miasta. Znajdź malowniczym zakątku, ukryte przed ludzkimi oczami, i prosto do samochodu doświadczenia wszystkie uroki miłości w takim nieznanym otoczeniu.

A do tego, aby Eksperyment zakończył się sukcesem, ważne jest, aby wiedzieć z wyprzedzeniem, jakie pozycje seksualne w samochodzie są najbardziej odpowiednie i skuteczne. Nawiasem mówiąc, jaki rodzaj psychologicznej należą się młodym ludziom? Jeśli naprawdę chcesz, aby dać mu wielu nowych wrażeń i walki, jak mówią, wręcz zmysłowości i seksualności, to dobry pomysł, aby przygotować się więcej i moralnie.

Czego potrzebuję? Niczym, oprócz zwykłej obserwacji. Wbrew powszechnemu przekonaniu, istnieje wiele sposobów, jak się kochać w samochodzie. Ale wszystkie z nich – wybór lub zmianę naszych zwyczajowych trzech pozach. Oczywiście wiesz, że istnieją klasyczne pozycje: Misjonarz, jeździec i mężczyznę za. Tworzą podstawę dla innych przykładów wykonania, z których wiele jest łatwo testować w pojeździe. Tak, że jak swojego partnera? Aby zrozumieć, jakie postawy powinny być badane, należy zwrócić uwagę, jak zwykle lubi uprawiać seks.

load...

Klasyczna pozycja misjonarska i jego adaptacja do warunków samochodu

Dla przedstawiciela silniejszej płci, faworyzując klasyczną wersję, kluczową rolą nie jest doznanie wizualne, ponieważ w tym przypadku ocena będzie bardzo słaby. Man-kinestik, prowadzone głównie przez dotyk podczas seksu, wybierze tę pozycję. Taka osoba preferuje najbardziej bliski kontakt z ciałem swojego partnera, że ​​jest zachwycony w dotyku, a nie tylko podczas uprawiania seksu, ale także w życiu codziennym.

Psychologia mówi, że „misjonarz” ​​może być silna i delikatna zarazem: dla niego stanowić „Man on top” symbolizuje ochronę kobiety – jego ciało jakby chroni i ukrywa go. Mimo możliwych przypadkach, gdy pozycja ta mówi o pragnieniu władzy i dominacji: jakby popychając dziewczynę w łóżku, partner stara się pokazać swoją wyższość, supremację i władzę.

Jeśli twój partner należy do miłośników pozycja misjonarska, a następnie w samochodzie dla niego znaleźć wiele ciekawych sposobów, aby dodać trochę zabawy do zwykłego kochania bez zmiany swoich preferencji. Rozważmy trzy opcje: szybka i szybki seks, dla fanów sportów ekstremalnych, jak i dla tych, którzy zawsze i wszędzie cenią komfort. Wystarczy wybrać pozycję, która najbardziej pasuje do Twojego mężczyznę.

 1. Wszystko genialne – nie tylko proste, ale praktyczne

  Kochaliśmy się w samochodzie może być bez żadnego przygotowania. Take ciśnienie i śmiałość. Przesunąć fotel pasażera maksymalnie do tyłu, odwinąć i poprosić partnera, aby przenieść się z wami. Tym bardziej, ze względu na przeszkody na drodze seksualnej przyjemności – niefortunne hamulec ręczny! Więc byłaś twarzą w twarz, twój partner jest całkowicie wolny w wyborze akcji, siły i zakresu ruchu. Ale można wnieść trochę z boku dyskomfort bliskości drzwi, które z pewnością będzie spoczywał nogę.

 2. Pozy dla mężczyzn z dobrego przygotowania fizycznego

  Jeśli twój partner opracował mięśni (w szczególności – ramion i obręczy barkowej), oferują inną odmianę klasycznego seksu. Jednak pozycja ta będzie wymagać pewnej zręczności i wytrzymałości człowieka, ale jest nietypowe i oryginalne. Tak, usiąść w środku tylnego siedzenia i podnieść zachęcająco bedra.Partner powinny pozostać między przednimi siedzeniami, tak aby przylegały do ​​stopy i dłonie, żeby trzymać się z tyłu oparcia. Jego ciało jest w tym samym czasie, w którym wisi nad tobą. Nie oferują tę opcję do mężczyzny z brzuchem piwnym czy tylko niesportowe młodego mężczyzny. Po wszystkich tych, push-upy, nawet jeśli taki niezwykły sposób seksualnej, są one mało prawdopodobne, aby odnieść sukces.

 3. Stanowisko dla szczęśliwych posiadaczy przestronnego samochodu

  Jeśli Ty lub Twój partner macie pokaźnych rozmiarów SUV lub kombi, która zapobiega seks w najbardziej wygodnej pozycji dla obu? Wystarczy rozłożyć tylne siedzenie i przekształcić go w bardzo wygodnym łóżkiem. Więc zwrócić głowa nie spocznie na dachu samochodu, a nie w bok pchnie skrzynię biegów, a stopy przetargowe nie są pokryte siniakami od ciągłych wstrząsów w bocznych drzwiach. Ale pewna cierpienie nadal nie zapominać, że nie jesteś w łóżku, ale w środku samochodu. Dlatego nowość nigdzie się nie wybiera, a komfort tego – nie przeszkodą \.

 4. Sex w wąskiej przestrzeni

  Siedzieć w środku na tylnym siedzeniu, opierając jego biodra lekko do przodu, nogi zawieść na przednich zagłówkach. Mężczyźni potrzebują klęczeć na podłodze, położył nogi w przestrzeni między fotelami kierowcy i pasażera. Sytuacja ta jest atrakcyjne, ponieważ jest praktycznie niemożliwa do odtworzenia w normalnym łóżku. Jednak przeszkodą będzie współpracować wysoki wzrost, wagę i małych samochodów.

Rider, czyli kobieta na górze – to możliwe nawet w samochodzie!

Ale taka postawa wybiorą wizualizacje, czyli ludzie, którzy chcą zobaczyć, jak uprawiać seks z partnerem nich, podziwiając jej każdy ruch. Zazwyczaj są to ludzie, którzy są zwolnieni z wielu kompleksów i uprzedzeń, co pozwala im przekazać kierownictwo kobiety i cieszyć się jego moc. Jednocześnie z upoważnienia i samoocena silniejszej płci, co do zasady, nie cierpią.

Jednak zwolennicy tej pozycji są nadal nierobów lub bardzo zmęczony człowiek. Powody tego wyboru jest również jasne: pierwsza po prostu się zrelaksować i dobrze bawić bez podejmowania inicjatywy. Druga prostu dręczony stresu i pracy, dali zbyt dużo mocy, aby pokazać całą swoją aktywność seksualną.

Niewątpliwie propozycja, aby miłość w samochodzie powinna magicznie działać na lenistwo i tchnąć energię w pracoholika. Dla człowieka zapłonął chęcią zorganizować mu trochę dietę, w której deser, jak seks w nocy, będzie nieobecny, powiedzmy, pięć dni lub nawet tydzień. Ten wstrzymującym spowoduje, że wyjście do młodych ludzi zgodzi się na kochać nawet na dachu wieżowca. To było wtedy, i podjąć inicjatywę, proponując korzystać z samochodu jako chacie miłości.

 1. Klasyczna wersja – dwie jazdy

  Pozwól partnerem pozostać w fotelu kierowcy, i siebie, aby skutecznie pokonać przeszkody w postaci ręcznego hamulca i skrzyni biegów, siedzieć na kolanach. Można zatrzymać się jako twarzą w twarz i plecy. Nie zapomnij zdjąć buty, jeśli nie chcesz porysować desce rozdzielczej samochodu, a nie być ostrożnym, aby złapać słabość na róg, powiadamiając o tym bliskość lokalizacji. Oczywiście, jeśli nie są zobowiązani do stanąć przed ciekawskimi dziećmi i emerytów.

  I starają się unikać utknięcie między nogami i siedzibie drzwi samochodu, tak aby nie zranić. Mimo pewnych środków ostrożności, wkrótce masz niezbędne umiejętności i może łatwo mieć seks w tej pozycji, jeśli dreszcz nim zrobi wrażenie na was.

 2. Ponownie, komfort!

  Zapytaj młodą osobę siedzieć wygodnie w środku na tylnym siedzeniu, a same spadają na niego. Ponownie, można dostać się twarzą w twarz, i odwrócił się plecami. I rzeczywiście, w obu przypadkach, zarówno będzie wystarczająco dużo miejsca na ruchy.

  Jednak może ona się głową do dachu samochodu, poważny cios dla niej. Więc nie zapomnij o tak niskiej „sufit” i uważać, ciesząc się bliskością. Według wielu par, które mają duże doświadczenie seks w samochodzie, jest to pozycja pozwala kobiecie, aby uzyskać maksimum siły orgazmu.

 3. Równie wygodne dla mężczyzn i będzie stanowić jeźdźca w swojej klasycznej formie – leżący na tylnym siedzeniu

  Chociaż wydaje się, że to niezwykłe? Faktem jest, że ograniczona przestrzeń wnętrza nie pozwala na odejście od partnera, dzięki czemu krzywego piersi będzie miała większość jego oczach i sięgnie pocałunkami. Fakt, że taka opcja jak on, jest niekwestionowana. I oczywiście będzie bardzo zadowolony, pomimo bliskości lub, wręcz przeciwnie, tak samo powodu.

Na równi – niedogodności i przyjemności w tym samym czasie

Pozycja „człowiek za” może być ulubieńcem silniejszej płci, różne różne znaki: Wielu uważa, że ​​najlepiej jest zaufać twój partner jest w tej sytuacji. Ci młodzi ludzie uważają, że kobieta w stylu pozy pieska traci kontrolę nad procesem, by tak rzec, na łaskę zwycięzcy. Jest pikantny chwila: ponieważ osób każda inni partnerzy nie widać, może być kimś innym podczas seksu – jest ulubionym wizjonerzy opcję.

Jednak pieska i preferuje inny i nieprzyjemny typ męskiej populacji – tych, którzy są zaangażowani w samostanowienia kosztem słabszych. Zgadzam się, nie jest to dobra sytuacja, ponieważ nie jest miłość często współistnieje z poniżenia i chęć umieścić partnera na kolana, nie tylko dosłownie, ale w sensie przenośnym. Mam nadzieję, że młoda osoba nie należy do takiego niegodnego Psycho.

Wariacje na temat „człowiek za” idealne na płeć jednorazowej bez zaangażowania. Takie zwierzęta są zasadami wybitni przedstawiciele silniejszej płci z męskiej dobrze rozwiniętej istoty i wymawiane przewagą podstawowego instynktu. Jeśli twój facet jest nieco zmodernizowany wzór człowieka prymitywnego (żartuję, oczywiście), zadowoli jego ewentualnych różnic ulubioną pozę, dostosowując ją do warunków pojazdu.

 1. Tak jak zawsze, ale niewiele więcej

  Dostać się na czworakach na tylnym siedzeniu, z naciskiem na łokciach i kolanach. Partner musi zatrzymać się za tobą. Najważniejszą wadą jest to, że będzie musiał opuścić głowę i uniknąć uderzenia górnej samochodu. A reszta można dostosować i cieszyć się seksem. Nawiasem mówiąc, jeśli nagle stają się gorące, wystarczy otworzyć okno i odświeżyć trochę – bo miłość jest w samochodzie będzie jeszcze bardziej pikantny.

 2. Połóż się na boku, trzy lub cztery!

  Chodzi o postawę nazwie „łyżki”. Nie mogą być opcje: ktoś zdoła przedostać się na przednim siedzeniu pasażera, ale ktoś wygodne tyłu. W pierwszym przypadku będzie to wygodne tylko dla tych par, w których oboje partnerzy mają cienką ciała, bo inaczej polędwicy mężczyźni mogą odczuwać dyskomfort z powodu zbyt bliskiego kontaktu z wystającymi elementami dveri.Chtoby uzyskać maksymalną przyjemność, to lepiej, aby przejść na tylnym siedzeniu. Należy jednak pamiętać, że czas i że wysokie właściciele zawsze musi się schylać głowę, ponieważ będzie spoczywać na przednim siedzeniu, sufitu lub szkła. I starać się utrzymać równowagę, w przeciwnym razie ryzyko wpadnięcia w szczelinę między siedzeniami w prawo na brudnej podłodze.

 3. Zobacz, co znajduje się na zewnątrz!

  Padnij na kolana na tylnym siedzeniu samochodu i ręce chude na boczną szybę. Partner musi pozostać. Pamiętaj, że masz do równowagi, tak szybko, jak się czujesz, jak mężczyzna „godność” przeniknęła do środka, przesuń biodra trochę mocniej. To nie tylko pomoże Ci nie spadnie, ale również przynieść nowe przyjemnych uczuć do swojego partnera, nie jesteś jego penis będzie w ringu bardziej niż zwykle.

 4. Pochyl się!

  Zadaj młody człowiek całkowicie rozłożyć przednim siedzeniu pasażera. Ułożyć go w dół tak, że zagłówek stał się swego rodzaju poduszkę pod brzuch, górna część tułowia powinna być także na tylnym siedzeniu. Mężczyźni potrzebują klęczeć za sobą. Nawiasem mówiąc, jeśli twój partner nie ma dużego rozmiaru penisa, to jest w tym położeniu, czujesz, że jest on trochę „wyrosła”.

Dla fanów sportów ekstremalnych i tak dzielnych ludzi

Jeśli młody człowiek jest nieustannie poszukują sposobów na dywersyfikację życia intymnego z nim, oferując nieodkryte do tej pory stanowią, poszukuje nowych i niezwykłych miejsc i tak dalej, to chyba skłonna uprawiać seks w ekstremalnych warunkach. Co jest nie tak? Lepiej niech miłość daje bardzo potrzebną adrenalinę niż niebezpieczne przygody w postaci samochodów wyścigowych lub skacząc z urwiska.

Jeśli należysz do kategorii wesołych dziewcząt otwartych umysłach, którzy nie mają nadmierną nieśmiałość, które obsługują pasję kochanka. Nie ma potrzeby, by wątpić, czy mógłby zgodzić się na seks w samochodzie. Oczywiście, że tak. Twój pomysł na siłach przyjmować z radością, a mimo to jest najlepsze do eksperymentowania w lecie, ale jeśli sąd zimy, to fakt ten nie będzie go zatrzymać. Nawiasem mówiąc, faceci, którzy nie masz transportu prywatnego, nawet chcący wynająć samochód z przyjaciółmi lub pożyczyć od rodziców, tylko zrealizować swój pomysł.

Tak więc, co można przypisać skrajnej płci w samochodzie? Nie, nie, nie mówimy o lovemaking z dużą prędkością, chociaż niektórzy odważni para chętnie dzielą się swoim doświadczeniem w tej materii. W poszukiwaniu nowych wrażeń i adrenaliny pozwala nam wciąż nie zapomina o własnym bezpieczeństwie, więc chciałbym, aby ostrzec, że nie angażują się w seks tylko wtedy, gdy silnik samochodu jest wyłączony. Nie ignoruj ​​tej zasady i nie ulec pokusie, aby zrobić wszystko jak w filmach, ponieważ życie masz tylko jedno.

Ale staramy się stwarzać ekstremalną kocham cię nic złego. W pierwszym przypadku trzeba zdobyć dziewczynę na tylnym siedzeniu i najbardziej rozpowszechniony nogi, kładąc jedną lub obie stopy w otwartym oknie (świetny dla miłośników jogi lub tych, którzy mają balet rozciąganie). Jaki człowiek? Tak jakby coś wymyślić, jak się przed swoim partnerem.

Na drugim miejscu jest przeznaczony dla pojazdów z górnego włazu. W tej dziury, jakby dziewczyna powinna iść w dół, a partner musi go oraz prawo do organizowania na swoich biodrach zaakceptować. Tak, bez określonego talent szybko opanować sytuację nie zadziała. Ale praktyka – wielka rzecz! Wypróbuj go i nagle ci się podoba? Wystarczy wyobrazić sobie, jest w stanie korzystać z przyjemności seksu, a jednocześnie obserwować piękno przyrody. A jeśli przechodzą przez jakiegoś chłopa z koszem lub prętów, po prostu uśmiechnij się i przywitaj się z nim, bo nie zdaje sobie sprawy, co się faktycznie robi.

By the way, a kto powiedział, że tylko wnętrze pojazdu może być używany do seksu? Tułowia i kaptur również godne stać się tymczasowy dom dla swoich eksperymentów. Wystarczy dbać o ich czystość i używania na zdrowie. I zdjąć buty do ekstazy nie porysować lakieru na samochodzie. To tutaj, że ty i móc w pełni przedstawić wizerunek erotycznym filmie, w którym silny człowiek ogarnia krucha dziewczyna się jej prosto na maskę (boot). Jeśli wszystko dzieje się o zmroku, nad brzegiem spokojnej jeziora lub w lesie, coś romantycznej przygody będziemy chcieli powtórzyć znowu i znowu.

load...