Porowata skóra twarzy. Maski do pielęgnacji

zawartość:

Maski witaminowe różnych upraw ogrodniczych: pachnące truskawki, soczyste truskawki są w stanie w krótkim czasie do nasycenia skóry z witaminami. Jednak, aby osiągnąć ten cel, które muszą być wykonywane przez co własnymi rękami korzystnych naturalnych produktów kosmetycznych, które promują odmłodzenia skóry i poprawy. Stosowanie witamin i odżywczych masek przydatnych dla wszystkich typów skóry: normalna, sucha i kombinacji. Jednak najbardziej istotne z tych masek dla tych kobiet, które mają porowatą skórę twarzy.

load...

Po tym wszystkim, zadbać o porowatej skóry jest konieczne bardzo ostrożnie – w przeciwnym razie istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia trądziku, czyraki. W rezultacie skóra będzie wyglądać bardzo brudny, ale kobieta – neuhozheno. I na porowatym pielęgnacji skóry – nie jest to łatwe. Konieczne jest, aby dokładnie oczyścić, nawilżają, zapobiegają wygląd procesów zapalnych. Oraz ogólne zasady pielęgnacji skóry nie zawsze jest odpowiednia dla porowata.

Oczyszczająca porowata skóra

Jak wspomniano powyżej, porowaty pielęgnacja skóry powinna być niepełna. I pierwszą rzeczą, trzeba zacząć – to oczyścić. Kohl Ponieważ zaczęliśmy rozmawiać o dary natury, a środki do wyboru naturalne oczyszczenie. Są one często nie ma gorsze środki przemysłowe kosmetycznych. Zamiast mydła o porowatej skóry może być stosowany najzwyklejszym płatki owsiane. Zwilżyć jedną łyżkę płatków owsianych i rozprowadzić równomiernie na powierzchni skóry.

Następnie delikatnie masować skórę, bez wywierania dużego nacisku. Spłukać wodą. Gotowe – skóra oczyszczona. W przypadku, gdy jest to zwykła troska, po oczyszczeniu po prostu zastosować się do skóry Twojego kremu do twarzy. Dobrze, kilka razy w tygodniu potrzebują więcej opieki – stosowanie specjalnych masek. Te maski są bardzo skuteczne. Jednak ich stosowanie wymaga przestrzegania pewnych zasad:

  • W celu przeprowadzenia tej procedury powinny być tylko w godzinach wieczornych;
  • Przygotować maskę dostarczyć wstępnie oczyścić z zarośli.
  • Zaleca się również, przynajmniej trochę Steam skórę.

Dopiero po fazie przygotowawczej, można bezpiecznie przystąpić do stosowania przygotowaną maskę na twarz. Zastosuj maskę, aby być w określonym kierunku – zawsze od środka brody do uszu, a na skrzydłach nos i na środku czoła do skroni. Następnie przykryć twarz gazą i moczyć przez 10-20 minut. W tym czasie skóra wchłonie wszystkie składniki odżywcze. Aby przeprowadzić takie postępowanie jest zalecane nie więcej niż dwa razy w tygodniu, z pewnymi wyjątkami. W przeciwnym razie zbyt intensywna terapia może tylko zaszkodzić.

load...

Maski do twarzy

Oferujemy recepty cud witaminy maski, przez które pielęgnacji skóry jest nie tylko użyteczne, ale także przyjemne.

  • Maski porzeczki

Dla tego typu maską jest zalecany jako białych i czerwonych porzeczek. Mash dwie sztuki. łyżki każdego rodzaju porzeczki, wycisnąć sok i dodać 1 łyżkę. łyżka skrobi ziemniaczanej. Gotową mieszaninę umieścić na twarzy, po wszystkich powyższych zasad. Porzeczki maski całkowicie odcieni skóry tłustej i zaciska porów.

  • Maski agrest

Maska agrest jest idealnym miejscem na porowatej skóry. To berry wspomaga odnowę komórkową i nawilżające i stymulujące działanie. Aby przygotować mix an_1 ​​50 g mleka z tej samej ilości soku agrestowej. Zwilżyć gazę i na 15 minut, stosuje się go na twarzy, górnej pokrywie z wilgotnym ręcznikiem. Po zabiegu lekko przetrzeć twarz i zastosować krem ​​odżywczy.

  • Maska z pietruszki

Dobry pocierać 1 h. Łyżka pietruszki, dodać 2 godzin. Śmietana i 1 godzinę. Skrobia łyżką lub mąki owsianej. Ostrożnie przesunąć i odnoszą się do twarzy przez 15 minut, po czym płucze się infuzji rumianku lub zimnej wody. Maska ma efekt wybielania, działanie przeciwzapalne. W tym przypadku, jeśli cierpi na czyraki, do pielęgnacji skóry muszą zawierać tę maskę.

  • Maska z wiśni

Zgnieść 1-2 łyżki. łyżki dojrzałe owoce wiśnie, otrzymaną zawiesinę zmieszano z 1 łyżka. Łyżka skrobia. Stosuje się maskę na twarz z grubą warstwą. Po 20-25 minutach przemyć zimną lub zimną wodą, pat skórę ręcznikiem. Nie jest konieczne, aby taką maskę częściej niż dwa razy w tygodniu. Zbyt intensywnej opieki medycznej, w tym przypadku nie prowadzi do niczego dobrego – kwasy owocowe są dobre tylko w ograniczonych ilościach. W przeciwnym razie różne możliwe uszkodzenie skóry.

  • Maska sałaty

Dla tego typu skóry jest idealny an_1 ​​sałaty. Mieszać przez 1 godzinę. Łyżka niskotłuszczową skrzepu o kilku (2-3 godziny). Sok łyżki sałaty i 1 godzinę. Miodu (ciecz). Niech napar mieszanina w chłodnym miejscu przez około trzy godziny, następnie nałożyć na twarz, omijając okolice oczu. Maska działa na tyle intensywnie, aby nie pozostawić na skórze dłużej niż 15 minut. Przemyć je zimną wodą i pozostawić do wyschnięcia skóry. Ta an_1 ​​ukoi i nasycić skórę witaminami. Maska sałaty jest szczególnie dobry na trądzik. Taka troska bardzo szybko nawet najbardziej problematyczną skórę w porządku. Maska powinna odbywać się w ciągu jednego dnia, a kurs jest 10 procedur. Jeśli to konieczne, po miesiącu, można powtórzyć przebieg.

  • Maseczka z truskawek

Maska truskawka zdobył miłość i popularność ze względu na jego skuteczność, prostotę i dostępność. Aby przygotować krem ​​truskawkowy, zmieszać 2 łyżek. Truskawka łyżką oraz puree ze szpiku kostnego, dodać 1 h. Miodu łyżka 1 żółtko, 1 godz. Olej z oliwek lub olej roślinny łodzi i 1 łyżka. Łyżeczkę alkoholu kamfory. Nałożyć maskę na twarz, omijając okolice oczu, pozostawić na 10 minut, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Nie lekceważ wyjątkowych właściwościach warzyw i jagód maski, co poprawia cerę, wzmacniają, oczyszczają i wzbogacają skórę w witaminy, a także zwiększyć witalność. Ale należy pamiętać, że wynik będzie widoczny tylko prawidłowego i systematycznego opieki. „Foray” nie wynik, nie dostaniesz.

load...