Porady w wyborze perfum

Przy wyborze perfum jest bardzo ważne, aby wiedzieć o wiele więcej rzeczy niż tylko zastosowania zapachu na skórze.

  • Czy lepiej korzystać z testera papieru lub zastosowanie perfum na swojej skórze?

Korzystać z testera, aby określić wszystkie nuty smaku, więc nie należy mieszać z innymi smakami, lub z zapachem skóry. Odczekaj kilka sekund przed wdychać zapach, należy również wziąć przerwę między badaniem. Kiedy już zdecydujesz się na wybór zapachu, stosuje się go na skórę i odczekać kilka godzin, aby zobaczyć, jak perfumy reaguje z zapachem skóry.

load...
  • Co objaśnienia górny, środkowy i co podstawowy?

Świeżo wódki, to pudełko z kulami o różnych wysokościach, które rosną powoli. Pierwszy osiągnie najwyższy punkt najbardziej delikatnych wysokich nut. Może to być aromaty cytrusów i kwiatowych aromatów. Odparować szybko. Następnie osiągnąć ich punktem środkowym notatek jest zazwyczaj wiele kompozycji kwiatowych. Pierwotne lub nuty bazowe stanowią podstawę perfum i pozostaje na skórze. Są one podstawą smaku.

Na przykład zapach Kenzo Homme. Łączy aromat morskiej świeżości, zapach trawy i kwiatów. Górne nuty kombinacji mahoniowego, cytryny, szałwii i bergamotki. Ostre „serce” tej wody gałka muszkatołowa, tymianek i goździki, które stają się Woody szlak z drzewa sandałowego, cedru i jodły.

  • Jaka jest różnica między perfum i wody toaletowej?

Różnica pomiędzy perfum i wonnego wody stężenie aromatu lub roztworu alkoholowego. Typowo, 20% stężenia się w perfumy, wody toaletowe, a 10%. Zapach jest taka sama, ale istnieją znaczne różnice jakościowe. Spróbować umieścić oba rodzaje i wybrać ten, który pasuje do Twojego budżetu (duchy zwykle kosztują więcej).

  • Jak stosować perfumy?

Wspólne warunki stosowania perfumy: wewnętrzna strona nadgarstka, ucho, kolano. Zapach może być również stosowany i na szyi. Nie należy stosować na włosy jak zapach perfum zawierają jednak dużo alkoholu i może wysuszyć włosy.

load...
  • Jak często powinno się używać perfum?

Tyle razy, ile potrzeba w celu utrzymania pożądanego stężenia substancji smakowej. Lekki kwiatowy zapach szybko tracą smak i powinny być odświeżane co 2 godziny. Podczas silnych alkoholi, na przykład, z nutą piżma i cedru, zachowują zapach przez cały dzień.

load...