Porady stylisty: Odzież dla kobiet niska

Niskie dziewczyny, kobiety – ładny, romantyczny, ufając, dotykając … Wydaje się, będzie bardzo atrakcyjny obraz. Jednak coraz więcej dziewcząt tendencję do stawania się wyższe. Może to wina branży mody, który jest wzniesiony na podium wysoki i cienki? Może niska dama marzy przynajmniej raz spojrzeć na świat z góry? Przyczyn może być wiele, ale jedno pragnienie: stać wyżej, powinny przynajmniej wizualnie.

load...

Pragnienie, trzeba przyznać, nie jest więc niemożliwe. Pomóż nam sklepy odzieżowe oraz kilka porad stylistów.

Więc, najprostszym sposobem, aby stać się trochę wyżej – jest to platforma buty lub obcasy. Poza faktem, że obcasy może sprawić, że nieco wyższa, robią wiele bardziej stylowe, eleganckie. Zakończone. Dlatego też obcasy powinny być integralną częścią obrazu, tym bardziej, że wybór obuwia damskiego dzisiaj są tak bogate i zróżnicowane, że nie można ograniczyć się do wyobraźni, w pragnieniu być wyższa, elegancki, stylowy.

Jest jeszcze inna technika, która pozwoli wizualnie zwiększyć wzrost – udane połączenie górnej i dolnej części garderoby. Wizualnie obiektem wydaje się być większe w przypadku wystarczająco szeroki i stabilna podstawa i delikatne, zmierzającym się do góry. Zasada ta działa również w przypadku tworzenia własnego wizerunku. Na szczęście, odzież damska dzisiaj jest reprezentowana w takiej odmiany, która wybrać dobre rozwiązanie nie jest trudne. W przypadku niskich dziewcząt, musi starać się wybrać bardziej bujne dno i obcisły top. Nawiasem mówiąc, niskie styliści dziewczęta nie polecam noszenia fryzury bouffant, ponieważ są one w stanie wizualnie zrobić kobieta więcej squat. Więc w dół bujne smarowanych tyłu włosów i futra nausznikami, ale krótkich spódniczkach, obcisłych bujne koszule, eleganckie obcasy – to jest właśnie to, czego potrzebujemy.

I ostatnia zasada, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze ubrania – jest brak długie, bujne, obszernych ubrań. Warto pamiętać, że wszystkie ubrania długość poniżej bioder wizualnie skrócić nogę. I obcasy w tym przypadku jest niemal bezsilny. Oczywiście, nie oznacza to, że zimą trzeba obnosić w mini spódniczkach, ale wybierając spodnie, należy starać się kupić najbardziej prostym kroju i najspokojniejszych odcienie, tak aby nie przyciągać uwagi do nich. Ale górna ręka w tym przypadku, można wybrać i jaśniejsze.

load...

Należy także unikać dużych części stroju – duże kieszenie, przyciski, duże wzory są spojrzał na małej dziewczynki, kobiety są zbyt duże i są w stanie podzielić generowane przez twardym obrazu.

load...