Porady: Jak szybko rosną włosy w domu

Jak szybko rosną włosy w domu, kobiety są zainteresowani stale. W dzisiejszym społeczeństwie jest już mocno tworzą pogląd, że długie, kręcone włosy i piękne – to obowiązkowy atrybut zadbaną dziewczyną. Ale jak to wszystko osiągnąć bez kosztownych zabiegów w salonach kosmetycznych? Istnieją alternatywne metody, które mogą być realizowane w domu bez żadnych problemów?

load...

Najważniejsze – to długość

Pierwszy z nich, na co należy skoncentrować, ponieważ znajduje się na długie i zdrowe włosy. A powód, dlaczego ten nie może zostać osiągnięty, za:

  • łamliwe włosy (zazwyczaj z powodu braku składników odżywczych w organizmie);
  • Rozdwajaniu;
  • Care zbyt agresywne (zbyt częstej ekspozycji na wysokie lub niskie temperatury);
  • Tłuste włosy typu.

A to tylko jedna dziesiąta wszystkich przyczyn. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę czynnik, że każda dziewczyna porost włosów – to czysto indywidualna cecha. Ponadto ważną rolę odgrywa czynnik dziedziczny. Ktoś piękny i kręcone włosy od urodzenia, inni wręcz przeciwnie, są one stale bita. W związku z tym, wzrost odbywa się wiele metod. Dla niektórych, to wystarczy, aby nie dać się ostrzyc, korygując tylko kształt włosów, podczas gdy inni będą musieli zrobić wiele masek i dostosować swoją dietę. To z tego powodu, eksperci nie polecam odwiedzić salony kosmetyczne, aby rozwiązać problem kosmetyczny „odzysk” tam nie zapewniają indywidualne podejście, a wszyscy klienci używać jednego algorytmu

Trzeba też pamiętać, że wiele problemów z włosami często związane z zaburzeniami układu hormonalnego. Jeśli dziewczyna nie może produkować hormony niezbędne, następnie włosy wzrośnie znacznie wolniej. I odbieranie sztuczne analogi nie rozwiązuje problemu, a jedynie tworzyć nowe.

load...

Najprostsze sposoby przyspieszania wzrostu włosów

Najprostsze metody są, o dziwo, nie wymaga kobiety lub dziewczyny ciężko wykonywać żadnych procedur. Mówimy o pozbycie się złych nawyków, jak również optymalizację racji. Na przykład, w wyniku palenia w organizmie hamuje syntezy białka, co prowadzi do utraty włosów. Prawidłowe odżywianie – gwarancja oszczędności wystarczającej ilości składników odżywczych potrzebnych do wspierania mieszków.

Ale jak szybko rosną włosy w domu, więc jeśli kobieta i prowadzić zdrowy tryb życia, bujną czupryną wszystko? Jest możliwe, że ona po prostu nie chroni włosy przed działaniem negatywnych czynników. Należą do nich temperatury (zwykle dziewcząt włosy suszy się w bardzo wysokiej temperaturze lub głowicy do prania w wodzie jest zbyt gorący), częstym zjawiskiem w bezpośrednim promieniowaniem słonecznym (ultrafiolet również niekorzystnie wpływa rogowej skóry) albo solarium krytycznej.

Następnie należy zwrócić uwagę na właściwej pielęgnacji włosów. Choć teraz proponuje się wykorzystać wiele „specjalnych” funduszy, ale najbardziej skuteczne są wśród nich dziecko mydło i zwykłe jajko. Co dziwne, ale to jest głównym środkiem do opieki, które były używane w czasach Związku Radzieckiego. Ponadto, lekarze i kosmetologów nie zalecamy częstego mycia głowy. 1-2 razy w tygodniu jest więcej niż wystarczająco. Jeśli robimy to częściej wtedy gruczoły łojowe będzie produkować więcej tłuszczu, a włosy, odpowiednio, staną się tłuszcz szybciej. Należy rozumieć, że takie rzeczy – jest normalną reakcją ochronną organizmu. Dlatego lekko tłuste włosy – to jest w porządku.

Tradycyjnych receptur do pielęgnacji włosów

Najszybszym sposobem rosną włosy w domu – nawilżający na maskę.

Ale przyczyną nim na skórze głowy, a nie na same nici. Te ostatnie znane są biologicznie martwych komórek. Mogą one wchłonąć składniki odżywcze? Oczywiście, że nie. Dla wzrostu włosów, a także ich zdrowie, to korzenie (pęcherzyków) odpowiedzialne są w przeważającej części. Bezpośrednio na masce włosy są stosowane tylko w jednym przypadku: jeśli brakuje minerałów, dlatego włosy stają się kruche, lub są one cięte końce.

  1. Tak więc przepis skuteczna maska ​​jest bardzo prosta. Składa się on z piwa i białek jaja (idealnie – przepiórki, ale będzie pasować i kurczaka lub kaczki). Żółtka w żadnym wypadku nie są dodawane. Składniki należy wymieszać w równych częściach, a następnie na 45 minut, stosuje się na skórę głowy. Zaleca się, aby zwinąć ręcznik. Po zakończeniu procedury płukania włosów pod bieżącą ciepłą wodą (40 ° C). Zastosuj maskę należy tylko 1 raz w tygodniu.
  2. Wiele dziewcząt nadal znany sposób wytwarzania maski do włosów na bazie proszku gorczycy. W celu przygotowania mieszanki trzeba 2 łyżki. L. Proszek musztardy, ten sam olej roślinny (wszystkie w tej zasady) 1 żółtko, 2 H, L. Cukru i kilka łyżek wody (do konsystencji śmietany). Zastosuj tę maskę na rozstania, z pominięciem samego włosy. I tak, należy to wskazówka tylko w domu, jak zapach nie będzie najbardziej przyjemny w pierwszym, ale także skóra spali trochę. Jeśli silny, to lepiej, aby zmyć maskę, ponieważ jest prawdopodobne, aby przesadzić z ilością proszku gorczycy.
  3. I następująca metoda jest odpowiednia, w tym dla młodych dziewcząt (i mężczyznami, którzy pozwalają rosnąć włosy). W tym celu przygotowuje się wywar z suchym szyszek chmielu, korzenia łopianu i nagietka. Wszystkie składniki są w 1 łyżka. L., wylewa 1-2 litrów wody i ogrzewa do wrzenia przez około 15 minut. Kompozycja ta jest konieczna do płukania głowy po każdej kąpieli (1-2 razy na tydzień). Nawiasem mówiąc, taki preparat nie tylko pomagają rosnąć długie włosy, ale również zwalnia Cię z łupieżem.
  4. Można również przygotować domowy szampon. Będziesz potrzebował 1 łyżka. L. Rozmaryn, gotowano w szklance wody. Otrzymaną masę muszą być mieszane ze zwykłym szamponem (niekoniecznie barwników) w stosunku 2 do 1 (Szampon – 1 część wody z rozmarynu – 2). Jeżeli po upływie tego szamponu piany oraz stop – napełnić go kilku łyżeczki roztopionym niemowląt mydła (nieco ochłodzeniu) i dokładnie wymieszać. Ale uważaj: niektóre dziewczyny na rozmarynu mają alergię. Dlatego przed użyciem zrobić próbę. Do tego celu wystarczy kilka zadrapań na skórze, nasączone roztworem igła w sterylnej strzykawki.

Jak widać, można zrobić w domu rehabilitacji włosy bez problemów. Główną rzeczą jest to, że nie będzie trzeba wydawać swoje pieniądze dla wszystkich zabiegów kosmetycznych. Większość składników, albo już w domu, czy są one sprzedawane w aptece za śmieszną cenę. Wszystkie nowoczesne leki, które często można zobaczyć w reklamach, działają w ten sam sposób, jak naturalne herbat, maski, ale jest kilka razy droższe.

load...