Popularne fryzury włosy za pomocą pączka


Zawartość:

Właściciele piękne długie włosy z jednym głosem może powiedzieć, że są one niezwykle szczęśliwy. Po pierwsze dlatego, długie włosy zawsze była, jest i będzie najważniejszym naturalnym ozdobą kobiety, a po drugie, że pozwalają na stworzenie całkowicie różne fryzury. Mogą być ładnie umieścić w postaci rozwiązłości, ale można doskonale ubite w koński ogon lub kok. A fryzura z obwarzanek włosów nadaje się do spotkań biznesowych i na specjalne wyjścia na rzecz ludzi, takich jak restauracja, kawiarnia, teatru i tak dalej. D.

load...

Ale ta przewaga ma wadę, która jest potrzeba starannie je układać. Punkt nie jest łatwe. A ze względu na dużą różnorodność możliwych codzienne i świąteczne fryzury zwycięzcy czupryną zagrożonych zmierzyć się z poważnym wyzwaniem swojego wizerunku. I tu, podobnie jak to, czy nie, najlepszy rodzaj fryzury będzie belka, która wyróżnia pięknie przygotowane zarówno na krótkie i długie włosy.

A jeśli w niedawnej przeszłości w celu upadku i ustalić kolor wiązki wymagany arsenał różnych szpilek i kołków, nowoczesne producenci produktów i akcesoriów zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz lekki i łatwy w użyciu twistery i bułeczki. Teraz możemy spojrzeć na kilka sposobów tworzenia różnych kształtów belek stosując gumę do belki (pączek). Najczęściej belki zrobić ci, którzy chcą zbierać włosy, żeby nie powodować niedogodności dla pracy.


Powrót do spisu treści

Belka na długie włosy

Najszybszy jeden wiązki będzie ten, którego używasz do tworzenia gumki do ołówka luzem, który jest guma, nadziewany z gumy piankowej lub pierścień wykonany z włosów sztucznych.

load...

Aby fryzura wyglądała bardziej naturalnie, trzeba wybrać odpowiedni obwarzanek

O wymiarach można eksperymentować, ale kolor jest lepiej wybrać, aby dopasować swoje włosy. Zaletą nowoczesnych producentów, sklepy i salony kosmetyczne oferują bułeczki koloru blond, brązowy, ciemnobrązowy i innych. Dlatego stworzenie belka problemy selekcji narzędzie nie będzie nic.

Bezpośrednio przystąpić do tworzenia prichestki. Aby to zrobić, starannie czesanie włosy, przymocować je do ogona, podstawa, która musi być na wysokości, gdzie chcesz zobaczyć gotową fryzurę. Następnie chwycić się pączka i jest wkręcony do niego końcówkę ogona, a następnie włosy dołączonym do niego, jako luźne włosy fryzura wpłynie co nie działa, albo będzie wyglądać niechlujny. Następnie zaczynają powoli skręcać włosy z ogona kończy w dół, na obwarzanek objętości dziąseł.

Po dojściu do bazy, będzie rozprzestrzeniać się tylko włosy wokół okręgu pączka, ukrywając ich dziwnego, elastyczny i gotowy, aby naprawić swoje szpilki do włosów lub niewidoczne. Powstały pączek może być noszone na co dzień – w pracy, uczelni lub szkoły, a jeśli to konieczne, na przykład, na gali wieczorem, może być urządzone z pomocą różnych akcesoriów, które mogą sprawić, że włosy uroczysty i wyjątkowy. Jest wiązka włosów wykonana na pączka, wiele plusów. Na przykład, nie obciążać włosy, dzięki czemu można go nosić przez cały czas, nie rozdziera i ich nie łamać, jak struktura pączek jest miękki i delikatny.

Opcje na zmianę fryzury

Plus, że fryzurę można nosić cały dzień roboczy, może być doskonałym przedmiotu na inny fryzur wieczorowych, które wykonują będzie łatwe. Wystarczy rozpuścić włosy, który zamienił się w pięknych falistych loków. To jeden skok może upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zrobić sobie zaledwie dwa fryzury – dorywczo, biznes i wieczorem.

Światła drogowe będą wyglądać jeszcze bardziej stylowy, jeśli się ją z kosą. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności: uczesać, poprzednio pochyloną głową w dół, ponieważ w takiej sytuacji łatwiej będzie utkać własny warkocz. Jeśli masz pomocnika, będzie musiał warkocz wy skok od karku do korony. Na nim i trzeba będzie naprawić kolec.

Następnie zebrać włosy w koński ogon i przymocować je. Ta fryzura może łatwo zmieniać, na przykład w tej plecionki belki fundacja innych warkocze – .. Wstrząsających Spikelet, Fishtail itd. Ponadto, warkocz warkocz można również za pomocą taśmy, koraliki i inne akcesoria. Bardzo eleganckie zestawy wygląd, które same składają się z wielu małych warkocze. W związku z tym, etap tylna wsparcie musi być nawet kilka oplot plecionki, które następnie również skręcone ze sobą za pomocą ogona.

Dla tych, którzy lubią się wyróżniać z tłumu, styliści oferują robić belki piętrowe, które zostały uzyskane za pomocą tego samego pączka i kilka gumek. W tym celu możemy ponownie zebrać wszystkie włosy w koński ogon, wysoki, aby większość z nich zamocować końcówkę obwarzanek i uruchomić go wiruje w kierunku czubka głowy, pozostawiając w środku włosa niewykorzystany. W ten sposób możemy uzyskać niższy poziom, co z kolei stworzy inny, ale mniejsze.

Z reszta ogon włosy zrobić to samo – dokręcić je na napięty gumką. Na skrzyżowaniu tych dwóch belek mogą być ukryte, jeśli ściśle dołączyć góry do dołu za pomocą niewidzialnej lub linii kulminacyjnym przyległości z taśmą lub innych akcesoriów. Na podstawie tego ciekawym pomysłem, można zrobić włosy i na trzy, cztery kondygnacje, takich jak piramidy dzieci. Wszystko zależy tylko od tego, czy długości i ilości włosów masz.


Powrót do spisu treści

Belka do średnich włosów

Posiadacze średniej długości włosy mogą bezpiecznie korzystać z pączka, aby stworzyć wysoką belkę. Tylko w ich przypadku metoda układania będzie nieco inny w pierwszej kolejności ze względu na fakt, że długość nie pozwala wykonać kilka skrętów. Ze średnim włosy, możemy postępować w następujący sposób: na górze na obwarzanek zebrać włosy w kucyk i rozprowadza je równomiernie na wszystkich stronach pączka. Okazuje się, że coś w rodzaju małej fontanny. Następnie na górze pączka ubrać cienkiej gumy. Fryzura jest już prawie gotowy, ale nadal wystaje spod włosów elastyczną.

Co mamy z nimi zrobić? W żadnym przypadku nie odcięty i ostrożnie, pasemko nici ubrany wokół cienkiej gumy, który zastosowano jako fundamentów wiązki mocujących. To wszystko – updo, które posłużyły jako podstawa do gumka od ołówka, określane po prostu jako obwarzanek, gotowe.

Nie mniej piękne i eleganckie i mijania będzie wyglądać na średnim włosy. Ich wysoki kontrast, że ogon nie trzeba dołączać do góry i tyłu głowy, a wystające spod wiązki włosów nie można ukryć pod dziąsłem. Mogą być nieostrożny na miejscu, nadając włosom bardziej żywy nastrój i smak. Bardzo ładne belki wygląd, który nie wzmacniają niewidoczne, a taśmy. Okazuje się, rodzaj fryzury a la dudes. Kolor wstążki, można wybrać pasujące do Twojego dodanie lub jakieś akcesorium.

Powrót do spisu treści

Krok po kroku tworzących belkę z łuku

W celu zapewnienia sobie wiązkę opcji wieczór, można ozdobić go z naturalnego łuku. Robimy to w następujący sposób fryzurę. My przeczesać włosy i zebrać je w wysoki kucyk. Ponieważ włosy wieczór w przyrodzie, w jej tworzeniu jest konieczne stosowanie żelu do stylizacji. Stawiamy na nasady ogona obwarzanek dziąseł i rozpowszechniać okręgu włosy, wygładzają je i naprawimy małą wiązkę gumowych.

Następnie, pozostały włosy pod pachami dzielą się na dwie części – jedna splot oplot z którym owijających lewej stronie belki i zamocować niewidoczne. Następnie suma pozostałych pasm wstęgi, które dzielą ją na 3 części i rozpocząć z każdym z zewnętrznych boków, aby łuk – trochę złośliwiec początkowo, na przykład, z prawej strony u dołu i zwijają się w pierścieniu. Rozprzestrzenia boczny łuk i zamocować 2 stealth. Podobnie, akt i lewa część. Seredinku sama marka warkocze plecione i skręconej części środkowej w pierścieniu, który jest zamocowany w środku łuku.

Mamy wyprostować krawędzie i proces oznacza dla stylizacji. Będzie paznokci lub połysk włosów, ty decydujesz. W środku, dobrym pomysłem byłoby, aby wzmocnić jakąś piękną niewidzialność lub kryształów, na przykład. Uważany fryzury można zrobić niezależnie, oraz – przed lustrem.

load...