Popłynął maska: głębokie czyszczenie skóry w domu

Przypominając o konieczności regularnej pielęgnacji skóry jest konieczna, z wyjątkiem bardzo młoda dziewczyna, wciąż przekonany, że jej urodziwa twarz w lustrze tak pozostanie przez długi czas. Od pierwszych oznak dorastania często dochodzi strach przed utratą tego odwołania, a zaburzenie młodzieży otrzymuje chaotycznych eksperymentów na wyglądzie. Niestety, są one często związane wyłącznie z ozdobnymi kosmetyki, a skóra jest nadal wymagane tylko higieniczne i wspieranie procedur. Konieczność zastosowania profesjonalnej pomocy kosmetyczki zależy od jakości opieki domowej. W arsenale zastosowania środków innych niż raz dziennie, powinny być włączone, a na parze maskę do głębokiego oczyszczania skóry, usuwa skutki narażenia na dzisiejszym skomplikowanym tle środowiska.

load...

Zawartość:

Popłynął maska ​​do głębokiego

Sprzątanie

Większość domu środków do leczenia skóry mają tylko efekt tymczasowy, gdyż oparte są one na złuszczanie górnej warstwie naskórka. Oczywiście, korzyści z takich procedur widoczne: skóra staje się bardziej miękka i bardziej elastyczna, jego kolor jest wyrównany i orzeźwiający, ale wyniki czyszczenia gorącą maski nie można porównywać. Nieparzone maska ​​otwiera porów, co sprawia, że ​​możliwe jest usunięcie zanieczyszczeń, nie tylko na powierzchni, ale również połączenie ich rurę smaru. Procedura ta daje nie tylko chwilową efekt wizualny, ale również jest potężnym zapobieganie powstawania wyprysków i zaskórników.

load...

Ponadto, maska ​​par ma na skórze i wielu innych działań:

 • Zwiększenia przepływu krwi;
 • RSS lli_1;

 • Zmiękczyć;
 • Wygładzić zmarszczki;
 • Zwiększyć witalność.

W tym przypadku, kompozycja gorących maski, które mogą być podobne do podobnej mieszaniny kompozycji do stosowania na zimno, wchłania się znacznie silniejszym i w związku z tym efekt ich bardziej wyraziste. Daje prawo uważać Opary wydzielające maski wzmocnionej terapii dla skóry i zalecane jako środek anty-aging.

Charakterystyka stosowania maski na twarzy

 • Fabric

Maska jest okład z tkaniny z otworami na oczy i usta, że ​​gdy wprowadzenie na twarz nasączoną w gorącym roztworze przygotowanym wcześniej. Dla pełnego efektu leczenia tkaniny mieć czas, aby zwilżyć kilka razy, w miarę ochładzania się dość szybko, nawet wtedy, gdy powierzchnia jest pokryta warstwą żywności jest podobna do cięcia folii.

 • Hot

Tajny tej maski jest kompozycja, jej składniki są ogrzewane w wyniku reakcji mieszania. Najczęściej jest ona oparta na mieszaninie proszku gorczycy, olejek pieprzowy, soli lub oczyszczonej. Ponadto, mogą być stosowane gęste oleje, takie jak awokado.

 • Parowa

Urządzenia takie czyszczenie jest bardziej przypomina metody babci leczenia przeziębienia. Jednak poprawa dróg oddechowych pracy – częstym skutkiem ubocznym tego zabiegu kosmetycznego. Czyszczenie odbywa się w wyniku Para wznosząca się z pojemnika gotowania lub po prostu usunąć z ciekłego nośnika ciepła, w których składniki aktywne są dodane. Dla organizacji efektu sauny na szyję rzucił ręcznik napięty.

Warunki używania masek parze

Wskazania

Dla typów skóry, dla których regularne stosowanie masek musi być gotowane na parze, nie można przypisać tylko wiek, wymagające dodatkowej stymulacji do aktualizacji, ale zbyt tłuste. Ten ostatni wymaga częstego czyszczenia, tak szybko, jak pozostałe zanieczyszczone. Usuwanie korków łojowych w tym przypadku nie tylko zapobiega tworzeniu się trądzik, a także zmniejsza pocenia.

Gorąco maski stymulowania przepływu zarówno przez część składników i podgrzaniu dla nieparzystych większości tkanek. To jest dobre dla cery, przywraca zdrowy blask i zapobiega odmrożenia w zimnych porach roku.

Skuteczna maska ​​z efektem ocieplenia w walce ze zmarszczkami, jak naśladować i wiek. Aktywacja kolagenu prowadzi do napełniania zmarszczek i odtwarzania zarysu twarzy. Niestety, skóra wokół oczu kompozycje rozgrzewka nie nadają, ale zmarszczki na czole i wargi obszarze może obsłużyć. Beton wynikiem zastosowania parze maski zależy od wybranej recepturze.

Przeciwwskazania

Popłynął maski, jak również wszelkie inne kosmetyki, może powodować reakcje alergiczne. Aby zapobiec takiej sytuacji konieczne jest przeprowadzenie badanej próbki w tym łokcia zagniecenie mieszaniny nakłada się kilka kropli. Nietolerancja objawia się w postaci swędzenie, łuszczenie lub zaczerwienienie w ciągu 10-15 minut.

Stosować maski parze w żadnym wypadku nie może być w bliskiej lokalizacji do naczyń krwionośnych na powierzchni skóry. Przyczyniają się do zwiększenia przepływu ciepła i uczynić bardziej widoczne wady.

Łagodne zaczerwienienie, które mogą wystąpić po zastosowaniu gorących maski, przeszkodą w kontynuacji kursu nie są procedury. Najlepszy tryb stosowania do suchej skóry jest uważane za ciągu 10 leczenia z przerwami w tygodniu, a w tłuszczu – 6 W odstępach dwutygodniowych. Nadużywanie masek czyszczenia par może doprowadzić do naczyń naczynkowa.

Etapy postępowania w domu

Szczegółowe wdrożenie technologii przestrzeganie zapewni bezpieczeństwo i gwarantuje efektywność procesu.

 • Skóry Preparat do czyszczenia

Przed nałożeniem maski skóra musi być czyszczone. Po pierwsze, powierzchnia jest wycierane płynu bez alkoholu lub wywar z rumianku. Ważna nawet niewielkie obierania związek z łagodnego środka ściernego, a następnie przez przemywanie ciepłą wodą.

 • Zastosowanie maski

Kompozycja jest stosowana do twarzy i szyi, nie tylko zdobył oczy i usta. Pierwsza kropla gorącej mieszaniny umieszcza się zwykle na czole, a tylko wtedy, uzależnienie rozkłada się na całą powierzchnię twarzy. Temperatura maska ​​powinna być wygodna, zbyt gorący skład może spowodować oparzenia. Cała procedura trwa około 15-20 minut, po czym mieszaninę dokładnie wypłukano pod bieżącą wodą. Jeśli masz suchą skórę maska ​​na bazie oleju może promaknut ręcznik papierowy.

 • Delikatna poza procedurą

Poddany obróbce skóra jest narażona nie tylko na uszkodzenia mechaniczne. Ale nawet dla promieniowania ultrafioletowego. Dlatego twarzy Opary wydzielające maski należy stosować przed snem, aby ograniczyć działanie promieni słonecznych. Łagodne skurcze skóry łatwo usunąć żel lub mleko do twarzy.

Maski Przepisy parze

 • Compress dla skóry tłustej zaskórników

Wywar z tymianku i mięty, gotowane przez 10-15 minut, dodać kilka kropli soku z cytryny, 3 łyżki śmietany i łyżkę soli spożywczej. Schłodzoną mieszaninę nasączone tkaninę i ułożone na powierzchni.

 • Tkaniny obróbce strumieniem pary wodnej dla skóry suchej

0. Podstawa maski jest bulion rumianku, do którego dodaje się 3-5 kropli olejku z róży, wapno kwiatów lub rozmarynem. Ta maska ​​nie można zmyć.

 • Gorące anti-aging maski z oleju awokado

Zimny ​​olej ogrzewa się na łaźni parowej i miesza się z różowym lub winogron w stosunku 10/1. Kompozycja jest wbite w skórę z ręki, bez pocierania, a następnie ukrywa powierzchnię twarzy folią spożywczą z wcześniej szczelinowe otwory na oczy i usta i pokryte ręcznikiem. Podczas procedury dozwolone lekkie mrowienie skóry.

 • Maska owsiane parze

Płatki owsiane, woda na parze lub mleko zmieszane z pół łyżeczki sody oczyszczonej. Mieszaninę nanosi się na skórę masażu, co daje dodatkowy efekt skrabiruyuschy.

Parzona maski są jednymi z najtrudniejszych w użytku domowego, ponieważ mają one nie tylko przeciwwskazania i możliwe konsekwencje. Ogrzewanie i stymulują przepływ krwi, a „starzenia się” ukrytych miejscach, więc wynik pierwszego przejawu maski może być ich aktywne erupcji. Stopniowe i systematycznej czyszczenia skóry może pozbyć się tego problemu przez dłuższy czas powrotu czystości i młodzieży skóry.

Tace receptury wideo na parze twarzy

Skóry

load...