Ponieważ klienci, a ktoś z tym dobrze

Miałem klienta jeden. Na przykład, Sasha. Dwoje dzieci, prestiżową pracę, przyzwoity i kochającego męża, a nie tych, którzy muszę być. Dom, samochód, psa, fitness jako hobby. I jako sposób, aby schudnąć, zdobył dla drugiego dekretu. W czasie ciąży kobieta karmione prawidłowo, ale kiedy stało się konieczne, aby siedzieć w domu z dziećmi, coś poszło nie tak. W ogóle, Sasha musiał schudnąć do 12 kg. I cienkie. Ale historia nie jest o tym.

load...

To wspaniałe, że wszyscy jesteśmy tutaj

Przed naszych wspólnych działań, poszła tylko do treningu grupowego. Dobrze wiemy, jak to jest – grono kobiet w sali skoki pod przyjemnej muzyki z zapalającego dziewczynki. I tu nie trzeba mówić o wspaniałej skuteczności grupy „dla wszystkich”. Mam tyle przysiadów po poispravlyala, że ​​można napisać Belly piosenka na biodrach w sześciu częściach. Z nieznanego, nawiasem mówiąc, kończąc, jak wielu prawdziwych ludzi bez celu „, aby doskonalić idealne squat” pochylać i nedosed tak mocno „szyte” na wzór silnika, który nie jest czyszczona a potem nic.

Ogólnie rzecz biorąc, zaczęliśmy trenować. Dość standardowy – trzy razy w tygodniu przez godzinę i pół, policja, najpierw w ogóle rozwojową, a następnie w trybie zasilania. Minimalna cardio, ponieważ życie z dwójką dzieci i pracy, nadal bardzo aktywna, nawet w uzupełnieniu więdnąć godzinę na bieżni, tracąc energię. Obliczone na KBZHU żywności. Wyciskanie, przysiady, martwy, ćwiczenia pomocnicze. Nie ma nic nowego, ogólnie, i nie ma problemów.

Sześć miesięcy później osiągnęła swój cel wagi. Muszę powiedzieć, że w trakcie treningu nikt nie brakuje, być może, stawiając go na czas, ale to wszystko zrobić, nawet najbardziej wysportowane i entuzjastycznych klientów. Wynik strój kupił, zapłacił sesja zdjęciowa, oznaczona jej przyjaciół i męża, i otrzymał kilka komplementów. Kilka tygodni dziewczynka była jak klasy, a każda próba umieścić nowy cel biznesowe odpowiedział, że byłoby to łatwe do utrzymania zdrowia. A potem Sasza zniknął.

Kiedy opuszczają

„Oni” go zawsze taka sama. Pierwszy przypadek pewne obiektywne zdarzenia. Na przykład, dziecko jest chore lub sprawdź przyjechał i trzeba chodzić do zabytków swego rodzinnego miasta. A wszyscy wiemy, co to jest w naszych atrakcji prowincjonalnych miasteczek. Restauracje, w zasadzie, a pływające bary, dobrze, w najlepszym razie kemping. Na ogół, stały przeciw HLS. Następnie klient z pokutną głowie chodzi na siłownię, ale tylko jeden. Dłuższy „Następnie, po czym” zaczyna generować kilka powodów. To był chory, to = coś innego, pogoda jest obrzydliwe, a nawet korki. W ogóle, jeśli trener zażądał, a dzień nie jest on elastyczny, ludzie opuszczają.

load...

Dlaczego oni opuścić

Jest to normalna sytuacja, gdy dana osoba posiada wiedzę wystarczającą do Tutor. Jednak osobisty trener fitness – osoba, która sprawia, że ​​można zrobić, jeśli nie chcą angażować się i szkolić prawidłowo, jeśli chcesz tylko to. Co do reszty, nie ma nic złego po „kursu wprowadzającego młody fighter”, aby rozwijać własną rękę, a zatrudnić trenerów na specjalne okazje. Na przykład, jeśli chcą zajmować się w czasie ciąży, ale nie wiem jak, lub jeśli nagle chcesz spróbować się w amatorskim sporcie.

Bardzo źle, kiedy dana osoba znika całkowicie. A to oznacza tylko jedno, to jest w rzeczywistości i nie potrzebują tej sprawności. Tak, pierwszy pożądanie może być cokolwiek – to jest modne, chcę być jak inni, chcę być jak inni, lub coś innego. I wtedy, gdy cel zostanie osiągnięty, motywacja idzie. Wiesz, jak każdy trener, który rozplanowany, klienci, patrząc na zegar w oczekiwaniu na zakończenie szkolenia? Ponad połowa z nich mam dużo czasu, pracując w polu ludzi powie.

Ty i opuszczeń

Tak, wszyscy rozumieją, że zaniechania nie przyczyniają się do osiągnięcia celu. Ale jeśli zostanie osiągnięty cel, dlaczego nie przestać marnować czas i pieniądze na fitness, nie uruchamia się, jak to jest często napisane w magazynach kobiecych, „tylko do większej aktywności w życiu codziennym i dokonywać właściwych wyborów”? Ponieważ na ogół nie są szkoleni, aby działać bez określonej struktury, planu i rutynowej

Pamiętasz jak egzaminy. Po pierwsze, przygotowanie, a każdy ma swoje własne. Ktoś napisał szopki, inni czytają na głos, trzeci remis karty, a czwarty próbuje spotkać studentów, którzy pracują na pół etatu w dziale. Ogólnie rzecz biorąc, strategii, taktyki, wyniki. A teraz, w jaki sposób masz zamiar utrzymać wynik, jeżeli wykonywanie w swoim życiu nie ma. Jeden żywności?

Powinieneś wiedzieć następujący:

  • Wydolności tlenowej pozostawienia waszym śmiertelnym ciele po 1 tygodniu i będzie znów mają trudności z wchodzeniem po schodach i spacerowej;
  • Stopy zasilane wśród fanów żyć około 1-2 miesięcy. Potem – zapraszamy do klubu w kucki z znowu pustą pieczęcią;
  • Mięśni staje się „miękki” w ciągu tygodnia, a miesiąc jest znacznie zmniejszona;
  • Przerostu mięśni, jeśli masz czas, aby go udoskonalić, „rozpuszczone” przez tę samą parę miesięcy, średnio, a tak mało jak jeden „w podręczniku szkoleniowym”

Przepraszamy, ale nie masz zamiar utrzymać dystans chodzenia? Czy to tlenowa. Ale to wszystko za pomocą którego można ustawić figury? Wiesz co? Nawet jeśli się w autokarze, który, nawiasem mówiąc, jest całkowicie normalne i naturalne, zajmująca się. Znajdź sobie przynajmniej 2 dni w tygodniu przyjść do siłowni i zrobić przynajmniej podstawowe ćwiczenia. Zwiększenie masy ciała, upewnij się, że techniki filmowania. Praca jako wyniki są bardzo krótkotrwałe

Trzy miesiące później, Aleksander wrócił. I stało się 6 kg nadwagi. Złe języki mogą powiedzieć, że to „wycofać się z tej swojej kondycji”. Ale nie. Jest to prosty człowiek, Nowy Rok, 14, 23 lutego i 8 marca. Więc jakie zdrowych wyborów masz zamiar robić, pozostając bardziej aktywna bez hali?

Elena Selivanova

load...