Pomysły świąteczne dla dekoracji domu

Nie, nie powietrze, ale najbardziej prawdziwe Boże Narodzenie. Złoty, srebrny, czerwony, niebieski, żółty, zielony, biały … wszystkie kolory tęczy, ze zdjęciami i bez zdjęć, połysk i mat. Te większość piłek że udekorować choinkę, są również bardzo odpowiedni element dekoracji wnętrz noworocznym. Urodzony pierwsze nowe pomysły na dekoracje do domu bombkami – nie jest znane. Ale wydaje się, że te pomysły są po prostu unoszą się w powietrzu Sylwestra i zachęcają nas do dekoracji Christmas kulki i kulki wszystkich rozmiarach i kolorach, nie tylko drzewa, ale ściany, sufit, drzwi, a nawet stołu sylwestrową. I co z tego wynika?

load...

Bombki choinkowe we wnętrzu

Przestrzeni życiowej w pomieszczeniu jest wystarczająco duża dla wszystkich jej ozdobić bombkami (wciąż nie jest drzewo). Dlatego, świąteczne dekoracje mieszkania z pomocą bombkami implikuje ich wykorzystania, zwłaszcza w akcesoriach tradycyjnych świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku: Christmas wieńce i girlandy.

Wieniec jest zazwyczaj wisiał na drzwiach lub pakowane w środku świąteczny stół noworocznym. Bombki choinkowe (z powodu swej formie zbiorczej) są bardziej odpowiednie do pionowego Wieniec. Jeden, który powinien być zawieszony na drzwiach i powiadomić wszystkich, że w tym domu wszystko gotowe (lub aktywnie przygotowuje się) na Nowy Rok. Wieniec z bombkami dzieje jako zwykły wieniec z gałązek sosnowych. Tylko zamiast gałązki przymocowany do ramy wieniec bombkami.

Można zrobić to kolorowe, jak w kalejdoskopie, można stanąć w określonym kolorze, takie jak niebiesko-niebieski lub czerwono-różowym. Wieniec może składać się tylko z złotymi lub srebrnymi kulkami. Bardzo uroczysty i tradycyjny wygląda kombinację kolorów, takich jak czerwony i złota, niebieskim i srebrnym. Christmas wieńce wykonane z kolorowych kulek, co do zasady, dodatkowe dekoracje nie potrzebują. Ale produkty są zaprojektowane w bardziej skromnej kolorystyce można dodatkowo udekorować jasne wstążkami i kokardkami.

load...

Oprócz (lub zamiast) Boże Narodzenie wieniec z bombkami mogą być gromadzone i mały wianek. Ten wieniec dobre dopasowanie wnętrza w noworocznym, jeśli jest on umieszczony na drzwiach, nad oknem, nad lustrem w korytarzu.

W sypialni lub pokoju dziecięcego w czasie świąt Bożego Narodzenia, można powiesić „gongu wiatr” z bombkami. Aby to zrobić, wystarczy odpowiednie ramy (łuk, tarcza, pierścień) wiszący bombkami na wstążki o różnych długościach. Co kulki, a ile do powieszenia – czy twój najgorszy. Skupić się na smaku i ogólnej świąteczną dekorację pomieszczenia.

Innym zastosowaniem bale choinkowe w Boże Narodzenie dekoracji mieszkania – Drzewo szczęścia. Kuleczka (plastik, pianka lub gazeta) jest wklejony nad małymi bombkami, ustanowiony na solidnej lufy wewnętrznej i mieszać w garnkach. Dodatkową ozdobą tego drzewa noworocznym szczęścia mogą być wielobarwne wstążki i blichtr i sosnowych szyszek i gałązek iglastych. To drzewo szczęścia można zrobić i centrum kompozycji stołu święto Nowego Roku. A Bombki można ozdobić stół w inny sposób.

Bombki na świąteczny stół

Na przykład w środku tabeli noworocznym można umieścić miskę kryształu lub wysoki wazon do owoców lub innej odpowiedniej miski wypełnione kolorowymi (lub jeden kolor) kulek. I wyobraźcie sobie, że danie wlać trochę wody i umieścić na niej unosić się swobodnie Narodzenia bale i świece pływające. Magiczne i bardzo w Nowym Roku – prawda?

Albo oto kolejny pomysł. Podawać tabelę, umieścić na talerzu każdego gościa duża piłka Boże Narodzenie. Ten stół i dekoracji (zwłaszcza jeśli są prawidłowo połączyć kolorowe kulki, talerze, serwetki i obrusy) i mały upominek dla każdego gościa czeka na swojego właściciela. A jeśli te same kule i sosny wianek ozdobić w środku tabeli lub umieścić piłki w wysokich świeczników, umieszczone na stole, a następnie pojawi się zaraz po składzie projektowania noworocznym.

Są to idee dekoracji stołu i wnętrza Nowego Roku mogą być wykorzystywane do świątecznej dekoracji swojego domu. I zajęło tylko bale choinkowe, swoje pragnienia i Boże Narodzenie nastrój, że (i prawdopodobnie nie ma już). Spróbuj tego!

load...